Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: sirtauri
avatar Kasutajast sirtauri

HV kasutaja
liitunud:  28.11.2003
viimane külastus:  10.02.2007 14:57:53
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  644
[0.01% kõigist / 0.08 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja sirtauri sõnumeid
www:  http://add-news.com
kontakt sirtauri
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: sirtauri
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 64% 18 häält
Neutraalne: 7% 2 häält
Negatiivne: 29% 8 häält
Sinu arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.09.2006 17:07:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

hea mees
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JB
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003



sõnumpostitatud: 31.01.2006 12:09:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

Kiire ostja
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.11.2005 21:41:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

no igatahes mina sain oma kaardi cargo teel kätte. töötab kaa! ei oska midagi paha öelda, aint positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim2
HV veteran
Siim2

liitunud: 02.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.11.2005 00:05:14    postituse pealkiri: väga hea vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

thumbs_up.gif pos vastu ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 232
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
osturalli
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004



sõnumpostitatud: 07.11.2005 15:31:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

igati positiivne kogemus, asjalik ja täpne sell thumbs_up.gif
_________________
www.hifiweb.net
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pcworld
Bännitud

liitunud: 17.03.2005



sõnumpostitatud: 05.11.2005 13:45:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

Minu poolt positiivne, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim2
HV veteran
Siim2

liitunud: 02.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.11.2005 10:17:30    postituse pealkiri: wtf vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

HV naljafoorumi postikoguja icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 232
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blind
HV vaatleja
blind

liitunud: 27.08.2005



sõnumpostitatud: 02.10.2005 14:52:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

Minu Arust Väga Asjalik Vana!!! icon_razz.gif Müüs Mulle Oma Videokaardi..... ( Mõistliku Hinnaga) icon_razz.gif

Tema Abi Peale Võib Lootma Jääda!!!! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mogo
HV kasutaja
mogo

liitunud: 13.08.2002



sõnumpostitatud: 31.08.2005 19:45:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

Sai videokaart müüdud.
Kiire ja täpne ostja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2005 17:40:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

Väga bueno - tuli ise kohale ja raha//kaup vahetasid omanikke ... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2005 23:26:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

igati usaldusväärne tegelane, ostis mälu ja mobo, kandis isegi raha ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killr0y
Kreisi kasutaja


liitunud: 23.02.2003



sõnumpostitatud: 16.08.2005 16:50:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

Müüsin mälud , positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry111
HV veteran

liitunud: 10.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.08.2005 16:40:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

minu poolt väga positiivne thumbs_up.gif
oli õigel ajal õiges kohas ja äri oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2005 20:43:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

kandis raha ette ning mina üritan paki lähipäevil cargosse lükata.

5+
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003



sõnumpostitatud: 25.07.2005 21:24:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

Tehing leidis aset, sõnapidaja, soovitan thumbs_up.gif
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003



sõnumpostitatud: 28.03.2005 18:58:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub

Getomees kirjutas:
Head näärid! Häid nääre!

PS! Sa midagi autoriõigustest tead? Vaata näiteks enda "kodukat" ja siis serverimaailma Server Manageri!



võibolla oled kuulnud sellistest asjadest nagu playstationi mitte sony poolt valmistatud mälukaartidest,sama siin,sama disain peaaegu aga teine nimi jne,stfu! icon_biggrin.gif


viimati muutis sirtauri 29.11.2005 18:21:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002



sõnumpostitatud: 05.03.2005 14:09:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Neutraalne

Head näärid! Häid nääre!

PS! Sa midagi autoriõigustest tead? Vaata näiteks enda "kodukat" ja siis serverimaailma Server Manageri!
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim2
HV veteran
Siim2

liitunud: 02.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2005 13:08:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

icon_biggrin.gif krdi tyyp küll, pole kuulnud arvuti maailmas küll halligi, teema rikkuja icon_evil.gif
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 232
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003



sõnumpostitatud: 12.02.2005 19:03:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub

[Pec] kirjutas:
sirtauri kirjutas:

PS! Edaspidi võiksid kusagil mujal foorumis tõmmelda.


PS! Sama käib ka sinu kohta. Väga usaldusväärse mulje oled jätnud küll.
Palju õnne thumbs_up.gif
vär**as



Palju õnne!

Palju õnne!

said ära öeldud.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madsoaper
HV kasutaja
madsoaper

liitunud: 03.12.2002



sõnumpostitatud: 09.02.2005 01:23:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne

vaatasin su tausta ja mina sellise hälvikuga äri küll ei tee ja veel vaadates su juttu tundub küll et sa oled vist üks tsernooboli katastroofi ohvritest

"750 see on ju sul klokatud kõvasti ja kaart vana"

negatiivne sulle selle eest, et sa tuled ennast veel õigustama

ja btw see neutraalse põhjus mis mulle panid , oli mõeldud sulle AINULT SULLE (kromosoom 47 saad aru ???) mitte teistele kasutajatele.
ühesõnaga negatiivne minu poolt sest sul ikka pole seal üleval kõik korras ja peale selle üritad veel tark välja näha
_________________
<i have spoken>
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003



sõnumpostitatud: 08.02.2005 14:31:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Neutraalne

üks küsimus-kui saladus ei ole siis palju vanust on?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003



sõnumpostitatud: 05.02.2005 14:18:12    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: sirtauri vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub

..... kustutasin mõttetu möga maha

viimati muutis sirtauri 06.07.2006 22:53:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003



sõnumpostitatud: 03.02.2005 20:49:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub

loomulikult segan kui näen et asi kuidagi kellelgi kahtlane vms. puhast soga esineb väga arva.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
killr0y
Kreisi kasutaja


liitunud: 23.02.2003



sõnumpostitatud: 29.01.2005 14:48:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

korralik?? segab teiste teemasi nagu aru saan ning peksab täiega lampi icon_exclaim.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004



sõnumpostitatud: 28.01.2005 22:15:07    postituse pealkiri: ??? vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

Mis teil kõigil viga on ta on ju suht korralik inimene!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 15.01.2005 11:00:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

viimasel ajal ennast ikka tohutult parandanud, uued kasutajad võiksid eeskuju võtta thumbs_up.gif

viimati muutis razor 30.10.2005 05:26:42, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2005 00:47:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne

sirtauri kirjutas:

PS! Edaspidi võiksid kusagil mujal foorumis tõmmelda.


PS! Sama käib ka sinu kohta. Väga usaldusväärse mulje oled jätnud küll.
Palju õnne thumbs_up.gif
vär**as
_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003



sõnumpostitatud: 12.01.2005 16:30:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub

mul on sügav puue, nimelt ma olen samast rassist, mis enamus eestlastest.
ja ma ei soovi vaielda avalikult.


viimati muutis sirtauri 06.07.2006 22:52:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2005 18:48:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

Minul vähemalt on siiani kõik positiivsed kogemused olnud thumbs_up.gif Ja seda ka ei usu et tema petma hakkaks icon_rolleyes.gif aga kes teab... see minu arvamus icon_wink.gif
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004



sõnumpostitatud: 07.01.2005 16:23:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

...

viimati muutis incognito 12.12.2005 21:07:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004



sõnumpostitatud: 07.01.2005 15:34:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

...

viimati muutis incognito 12.12.2005 21:07:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 07.01.2005 14:41:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

...

viimati muutis razor 30.10.2005 05:26:58, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003



sõnumpostitatud: 07.01.2005 13:42:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne

IRW:D ma sain aru küll mis hmekkile nii nalja tegi icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
GPU on videokaardi protsessor (ehk siis Graphics processing Unit), ning ta EI võrdu CPU-ga (Central Processing Unit, ehk siis "tavaline" protsessor). icon_biggrin.gificon_biggrin.gif lahe videokaart on sul siis peab tunnistama icon_biggrin.gif
GFX lühendiga ei tähistata videokaart, sellega tähistatakse graafikaeffekte icon_biggrin.gif
ei no... tee kõigepealt endale lühendid selgeks ja teiseks... läbutse vähem icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gifthumbs_up.gifbeer_yum.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003



sõnumpostitatud: 07.01.2005 13:38:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub

no comments

tsitaat:
madedog
HV veteran

php viga icon_wink.gif


viimati muutis sirtauri 06.07.2006 22:55:58, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 07.01.2005 13:32:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

...

viimati muutis razor 30.10.2005 05:27:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003



sõnumpostitatud: 07.01.2005 12:51:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub

hmekk kirjutas:
IRW @ VIDEOKAART icon_lol.gif


no comments


viimati muutis sirtauri 06.07.2006 22:54:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004



sõnumpostitatud: 07.01.2005 10:47:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne

IRW @ VIDEOKAART icon_lol.gif

gpu:amd athlon xp 2200+ ( 1800mhz)
gfx:video g4 mx 440 ,



sirtauri kirjutas:
eks igaühe enda asi mis avatari ta omale valib aga see lesbi teema käib küll nüüd pinda,nagu sa reklaamiks seda mida arvad ,


solvab kahh veel
_________________
Fotoblogi / Flickr


viimati muutis hmekk 07.01.2005 14:54:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 31.12.2004 15:56:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

...

viimati muutis razor 30.10.2005 05:27:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004



sõnumpostitatud: 28.12.2004 12:05:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Positiivne

muutunud positiivsemaks

viimati muutis incognito 12.12.2005 21:06:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003



sõnumpostitatud: 23.12.2004 21:19:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub

loe edasi

viimati muutis sirtauri 03.10.2006 20:17:45, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003



sõnumpostitatud: 03.09.2004 12:39:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub

loe edasi...

viimati muutis sirtauri 03.10.2006 20:17:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jyrikalla
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2003



sõnumpostitatud: 03.08.2004 23:25:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne

Kuule mine kooli ja õpi kirjutama: "acount" no kuule nüüd seda nüüd ka ei oska kirjutada. Tulevane McDonaldsi müüja Tauri Piir.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003



sõnumpostitatud: 02.08.2004 16:22:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub

loe edasi...

viimati muutis sirtauri 03.10.2006 20:17:07, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.07.2004 04:09:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne

eriline pauk on jah. paras siberisse saata, mölakas mcdonaldsilaps muud midagi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrikalla
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2003



sõnumpostitatud: 05.07.2004 19:06:55    postituse pealkiri: Vaata kuupäeva vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne

Google veel beta staadiumis olev meiliteenus GMail uuendas 28.06. oma Program Policies, milles keelas ära igasuguse oma kontodega kaubitsemise.

Kuna konto loomiseks GMail'is on vaja saada kutse GMail'i kasutajalt, hakati neid kutseid ja juba olemas olevaid kontosi populaarsete nimedega internetioksjonitel müüma. Hetkel on Ebay.com keskkonnas müügil 1665 GMail kutset või olemasolevat kontot, millede hinnad algavad $0,01 ja küünivad $1999,99-ni. Samuti on loodud internetikeskkond GMail Swap, kus viiakse kokku inimesed kes soovivad kontot, inimestega, kel on kutseid pakkuda.
Samas on teateid, et konkureeriva MSN Hotmail'i aadressile ei jõua saadatud kutsed kohale. MSN tootemäned&#382;eri Brooke Richardson'i sõnul käsitsevad nad neid kutseid nagu iga sissetulevat meilisõnumit. Sama olevat esinenud ka Google suhtluskeskkonna, Orcut.com kutsetega.
Lisaks on grupp paranoilisi inimesi kutsunud üles ignoreerima GMail'i ja mitte saatma seal olevatele aadressidele meile. Nad muuseas väidavad, et Googlel on kahtlased sidemed riikidega, kus nad tegutsevad ja Google võib avaldada võimuorganite nõudel kasutajate kirjavahetuse. Kuna kasutatav postkasti ruum on suur, meili kustutamine keerulisem, kui arhiveerimine (üks klikk kolme asemel) ja väide, et ka peale kustutamist säilivad kirjad süsteemis mingi ajavältel, siis on kogu inimeste kirjavahetus võimuorganitele ligipääsetav.


Loe korralikult läbi!!! icon_evil.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrikalla
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2003



sõnumpostitatud: 05.07.2004 16:53:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne

sirtauri kirjutas:
mõned jagavad neid ju tasuta


Kurat aga miks sa siis tasuta seda kutset ei saand kellegi käest, kui neid jagati tasuta.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrikalla
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2003



sõnumpostitatud: 05.07.2004 14:03:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne

Kuule sa kuupäeva oskad vaadata või ei. Vist mitte. Kutt on mingi nolk kelle jutt ei vasta tema tegudele. icon_evil.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002



sõnumpostitatud: 02.07.2004 22:15:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne

ei täida lubadusi icon_evil.gif
kõigepealt lubab loosida viie esimese vahel läpaka, siis ütleb, et läheb esimesele ja kui mõistsin, et olen esimene ja proovisin ühendust võtta, ütles, et keegi saatis privas enne mind.
teema ka kohe kustus.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l@ta
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003



sõnumpostitatud: 02.07.2004 22:12:14    postituse pealkiri: lapakas vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: Negatiivne

hea nali icon_evil.gif
_________________
vajuta!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003



sõnumpostitatud: 02.07.2004 22:00:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ sirtauri ]: puudub

lugege edasi...

viimati muutis sirtauri 03.10.2006 20:16:44, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

sirtauri arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 83% 24 häält
Neutraalne: 7% 2 häält
Negatiivne: 10% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.