Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Getomees
avatar Kasutajast Getomees

HV veteran
liitunud:  31.12.2002
viimane külastus:  15.03.2026 15:34:08
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  02.07.2014 02:59:00
postitusi:  2516
[0.05% kõigist / 0.29 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Getomees sõnumeid
www:  http://www.sinikiir.ee
arvuti:  Emaplaat: ASUS Z170-PRO
Protsessor: Intel i7-6700K
Jahutus: Noctua NH-D15
GPU: MSI GeForce GTX 970 Gaming 4G
RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) 3000MHz CL15
SSD: 500GB Samsung 850 EVO
HDD: 4TB Western Digital Green WD40EZRX
BD-ROM: LG BH16NS40
PSU: Corsair RM650i
Korpus: Fractal Design Define R5 + 3 x Noctua NF-A14 PWM + 1 x Noctua NF-F12 PWM ventilaatorid
Monitor: Dell UltraSharp U2312HM 23"
Klaviatuur: Das Keyboard 4 Professional (Cherry MX Blue lülitid, click-clack!!!)
Hiir: Logitech MX Master


DELL Latitude E6410
Intel® Core™ i5-520M
4GB DDR3 1333MHz
64GB Crucial M4 SSD
Intel GMA 5700MHD
Logitech M505 + Logitech M215


Back-up:
Protsessor: AMD FX-6300
Jahutus: stock
Emaplaat: Gigabyte GA-990FXA-UD3
GPU: Sapphire Radeon HD7770 1GB GHz Edition
RAM: Crucial Ballistix Tactical 2x8GB DDR3 1866Mhz CL9
SSD: ???
HDD: ???
BD-ROM: Sony BDUX10S
PSU: Seasonic G-Series 360W
Korpus: mingi vana Compucase
kontakt Getomees
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Getomees
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 77% 30 häält
Neutraalne: 5% 2 häält
Negatiivne: 18% 7 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.09.2020 19:40:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Väga meeldiv kauplemiskogemus. Järgmise korrani! thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2019 21:39:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Ostis videokaardi thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.02.2017 22:28:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

kokkulepitud ajal, kokkulepitud kohas thumbs_up.gif
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.02.2016 17:54:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Diil laabus
_________________
Müüa palju uusi korpuseid: https://www.upload.ee/files/19165838/Korpuste-pakkumie-1.pdf.html
Enamusi on mitu! Kui huvi siis PS või kõne.
Valikus ka kümneid mänguarvuteid igale hinnaklassile - küsi lisa!!!
Kommentaarid: 1601 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2014 21:32:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Meeldiv kiire ostja. Pakkus sobiva hinna, kandis raha ja kaup läks teele. Teinekordki thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2014 13:32:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

abivalmis tegelane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stn
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2009 20:42:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Ostsin mälud ja videokaardi, kaup korralik ja hüva nõu kauba peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pupsik46
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.04.2004



sõnumpostitatud: 24.03.2009 17:44:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Soetasin paar DVD lastele thumbs_up.gif
_________________
M/V: Estonia 010 , Odissei 010 võimendid
O/V: 10.1", 12,1" ja 13.3" LCD paneeli
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ctrl+P
HV kasutaja
Ctrl+P

liitunud: 07.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2009 21:23:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Soetasin mõned vaatamist väärt multifilmide dvd-d. Positiivne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celion
HV kasutaja
Celion

liitunud: 31.10.2002



sõnumpostitatud: 13.03.2009 14:16:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Sain talt oma DVD-riiulisse täiendust.
_________________
Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.03.2009 13:57:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Ostis paar mälipulka posti teel! Korralik klient! Soovitan thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.03.2009 02:08:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Ostsin mõned DVD-d, tõi ise kauba ära - soovitan thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.03.2009 20:05:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Ostsin talt soodsalt ühe suurelt jaolt äärmiselt mõttetu filmi paari kuldaväärt stseeni pärast. Kõik kulges edukalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lainel
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2008



sõnumpostitatud: 11.03.2009 00:08:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Kokkulepitud kohas varem kohal ja videokaart vahetas omanikku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007



sõnumpostitatud: 12.09.2007 23:26:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Ärikogemused küll puuduvad, kuid selle eest oli väga asjalik klassivend. TpT
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.05.2007 19:29:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Oli kasulik!
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aruk
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2005



sõnumpostitatud: 29.04.2007 00:44:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne

Getomees kirjutas:
aruk kirjutas:
negatiivne ja ebaviisakas. Kui teistedel on teised arvamused, siis ei saa ta end käes hoida, et käituda ja väljendada nagu inimene ikka. Negatiivne! thumbs_down.gif

Mina ja ebaviisakas? Vabariigi peaministri pedeks sõimamine EI OLE arvamuse avaldamine vaid lihtsalt lapsik käitumine. Palun, sellise suhtumisega oleks sul parem siit lahkuda.



loomad aga minge metsa!
tsitaat:
läheb väljakaevamistega 2 nädalat

mis üldse kama!? see on ju püha koht - seal on inimesed.
arvan mitte keegi ei tahaks, et tema sugulasi, ema, isa ja muid maast välja võtaksid, et "no lihtsalt vaadame mis seal on"! jube ju!
ja nüüd selle pärast selline kaos toimib.
vot ma küsin, miks seda ei teinud siis 1991 aastal näitesk? 19992? 1993?
mitte kellelegi ei seganud see monument. vaid paari inimesele võib olla.
aga nüüd, ansip tegi sellest probleemi, ise kasvatas, selleks et kasutada seda enda musta viisil eesmärgi saavutamiseks,
kandideerida, sest muid oskusi ega tatrkust tal pole. lollid kasutavad loll meetodeid.
kas teate, miks monument ei seganud 1993 aastal näiteks?
sest kinnisvara oli odav. Aga nüüdsete hindadega, maksti selle eest, et vabastada seda päris kallit kohta kesklinnas
kõik on müüdavad ja müüdav. kahjuks. üheksakümnendate aastates mitte kellelegi ei seganud monument.
see lihtsalt müüdavad poliitkud seda tegid. on ju? sest pole teist adekvaatset vastust sellele.
ja selle eest, et mõned müüdavad piixud poliitiikud said raha, rahvas, kõik elanikud said kaost ja muud tormu.
Aga poliitikutele sellele poh... nad võivad öelda ET MUL ON KAHJU. a muidu poh. eh... icon_sad.gif
kurb elu, mis muutuks s*ttaks, ja nüüd on tõesti poh mis toimib. sest seda parandada ei anna, ja ei tahagi, sest võidavad ainult müüdavad poliitikud.
ainuke lahendus ansip maha, valitsus maha, uus peale, ja kõik rahulikult lahendada.
eh... nüüd juba õhtu käes... icon_sad.gif järgmine kaos. edu kõikidele, seda tõesti tuleb vaja. saate seda, mis teenisite ja soovite. kui normaalselt ei soovi lahendada.
_________________
____
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 17 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002



sõnumpostitatud: 28.04.2007 22:15:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub

aruk kirjutas:
negatiivne ja ebaviisakas. Kui teistedel on teised arvamused, siis ei saa ta end käes hoida, et käituda ja väljendada nagu inimene ikka. Negatiivne! thumbs_down.gif

Mina ja ebaviisakas? Vabariigi peaministri pedeks sõimamine EI OLE arvamuse avaldamine vaid lihtsalt lapsik käitumine. Palun, sellise suhtumisega oleks sul parem siit lahkuda.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aruk
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2005



sõnumpostitatud: 28.04.2007 21:09:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne

negatiivne ja ebaviisakas. Kui teistedel on teised arvamused, siis ei saa ta end käes hoida, et käituda ja väljendada nagu inimene ikka. Negatiivne! thumbs_down.gif
_________________
____
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 17 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



sõnumpostitatud: 22.12.2005 21:02:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

prose mulle,raha talle...
kuigi ost toimus kevadel saad linnukese kirja nüüd.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004



sõnumpostitatud: 06.10.2005 14:28:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Neutraalne

tomz kirjutas:
twisterlane icon_wink.gif
dnb massive!


word on that! =)
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.07.2005 01:20:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

kandis raha ette. panen väikse asja teele ka kohe. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003



sõnumpostitatud: 13.06.2005 23:30:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Twisterlane
Jungle is what we live, DNB is what we listen to.... thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ra001
HV kasutaja
ra001

liitunud: 23.12.2004



sõnumpostitatud: 02.06.2005 19:18:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne

ega midagi eriti poleg sinu vastu aga sinul on midagi minu vastu? panid mulle negatiivse panen ma sulle.(no offence)
_________________
Kui viitsid kilkka siia, siis saan gangsta waris veits pappi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.05.2005 14:23:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Võib äri ajada küll
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1lk
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005



sõnumpostitatud: 11.02.2005 21:13:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Vana tuttav icon_biggrin.gif ..

sai kunagi Flashi õpetatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002



sõnumpostitatud: 08.02.2005 20:15:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub

Kirves kirjutas:
tsitaat:
tundub olevat ajuinvaliid.


Ei tea mida sulle veel teind olen aga idii nahhui.

Mida sa ropendamisega päästa üritad? Pealegi veel kirjavigadega.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002



sõnumpostitatud: 08.02.2005 20:14:26    postituse pealkiri: Re: naljamiis.. omaarust vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub

7tarka kirjutas:
aff nämm boxing_smiley.gif tappa

Tere kas ma tunnen sind? Enda arvates pole ma kunagi varem siin foorumis ühtegi sinu postitustgi näinud...
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kirves
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2004



sõnumpostitatud: 03.02.2005 20:05:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne

tsitaat:
tundub olevat ajuinvaliid.


Ei tea mida sulle veel teind olen aga idii nahhui.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002



sõnumpostitatud: 03.02.2005 13:26:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub

Jah, 2 torufoorumi kontot olen ma lasknud endal kinni panna (kasutajanime vahetusega seoses) ja viimase kontoga sain banni sest ma hakkasin administraator starrekile vastu (õpetasin teisi kuidas "cookie bannist" lahti saada). Lisaks kasutasin ma enda "leet skille" ja näitasin lihtrahvale mis toimub torufoorumi administraatorite ja moderaatorite alafoorumis. (see võis ka üks banni põhjuseid olla)
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kazaman
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2003



sõnumpostitatud: 24.01.2005 18:36:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne

Ja teise negatiivse lisan kah, kuna ei viitsinud esimest muuta.

Tüüp ise saanud kah toruforumist oma paar korda kindlasti bänni ja nüüd tuleb siia oma mürsiku juttu ajama.
_________________
Red Apple Server [1] -
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazaman
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2003



sõnumpostitatud: 24.01.2005 18:33:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne

Tüüp juba mulle miskit 2 korda negatiivset pannud, kuna ma olen teises foorumis bänni saanud:D
Ja viimane negatiivne on tulnud ajal mil ma ei kasutanudki seda foorumid:D
_________________
Red Apple Server [1] -
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
7tarka
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2003



sõnumpostitatud: 24.01.2005 01:09:54    postituse pealkiri: naljamiis.. omaarust vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne

aff nämm boxing_smiley.gif tappa
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003



sõnumpostitatud: 11.01.2005 22:17:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Same here, dnb'o'hoolikud hoiavad ju ikka kokku icon_biggrin.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2005 02:27:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

twisterlane icon_wink.gif
dnb massive!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004



sõnumpostitatud: 31.10.2004 01:43:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

igati abivalmis
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz_s
Kreisi kasutaja
serz_s

liitunud: 10.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.09.2004 15:23:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Kiire ja positiivne tehing icon_exclaim.gif
_________________
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003



sõnumpostitatud: 12.09.2004 19:32:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

thumbs_up.gif
aga ma pole jobu icon_wink.gif icon_biggrin.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002



sõnumpostitatud: 12.09.2004 14:22:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub

M@x kirjutas:
Ei tea äri pole teinud aga loodan et ei teegi, pole vaja niisama tulla "mölisema" milleks pakud hosti ?! Loogiliselt võttes nagu sellejaoks, et inimesed seda kasutada saaks... kahtlane tüüp

Kas küsimuse esitamine on mölisemine?
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.09.2004 13:43:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Ei tea äri pole teinud aga loodan et ei teegi, pole vaja niisama tulla "mölisema" milleks pakud hosti ?! Loogiliselt võttes nagu sellejaoks, et inimesed seda kasutada saaks... kahtlane tüüp

viimati muutis M@x 25.12.2004 18:05:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2004 18:37:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Neutraalne

Getomees kirjutas:
ttt kirjutas:
Ja mis veast sa seletad?
Tore et ma selle parandasin aga mis veaga üldse tegu on?

EDIT: Kui seda et mul pole enam arvutit profiilid nimetad veaks, siis on sul midagi viga.

Aga sul oli seal selle asemel paarsada tühja rida.




Ja siis?
Minu profiil ju

EDIT: Saime probleemid lahendatud?
Tulin getomehele vastu ja panin arvuti tagasi profiili.
Ehk nüüd süda rahul.
Seega muudan arvamuse ka neutraalseks.
Äri pole teind seega ei tea mis mees on
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002



sõnumpostitatud: 05.09.2004 23:09:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub

ttt kirjutas:
Ja mis veast sa seletad?
Tore et ma selle parandasin aga mis veaga üldse tegu on?

EDIT: Kui seda et mul pole enam arvutit profiilid nimetad veaks, siis on sul midagi viga.

Aga sul oli seal selle asemel paarsada tühja rida.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.09.2004 17:27:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Neutraalne

Ja mis veast sa seletad?
Tore et ma selle parandasin aga mis veaga üldse tegu on?

EDIT: Kui seda et mul pole enam arvutit profiilid nimetad veaks, siis on sul midagi viga.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2004 22:27:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Neutraalne

Pealiskaudne kasutaja ( inimene? ) icon_lol.gif
Negatiivne põhjenduseta icon_evil.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004



sõnumpostitatud: 24.08.2004 11:45:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

Täitsa asjalik foorumikasutaja.
H0lla, ma ei saa lihtsalt aru miks Sa pikka viha pead.
See vaidlus ei vii mitte kuhugi.
_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004



sõnumpostitatud: 23.08.2004 18:08:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

konkreetene tehing, raha talle, kaablid mulle, ja ta oli juba päris mitu minutit varem kohal (nagu minagi) icon_smile.gif
ainult head sõnad thumbs_up.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2004 21:02:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Positiivne

sai toitekas soetatud thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002



sõnumpostitatud: 21.08.2004 14:50:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub

H0lla kirjutas:
Sa ei saa öelda, et phpbb foorumeid on rohkem kui xmb'si. Oled üle lugenud? Sulle lihtsalt meeldivad phpbb foorumid rohkem, kui xmb omad ja sedasi arvad kohe, et phpbb foorumeid on rohkem. Mõtle ise.

Kulla inimene. See on juba ammu paljudele teada, et phpBB'd on rohkem. Juba selle pärast, et ta on vanem. Ja ka sellepärast, et ta on turvalisem
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H0lla
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2004



sõnumpostitatud: 21.08.2004 12:39:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: Negatiivne

Sa ei saa öelda, et phpbb foorumeid on rohkem kui xmb'si. Oled üle lugenud? Sulle lihtsalt meeldivad phpbb foorumid rohkem, kui xmb omad ja sedasi arvad kohe, et phpbb foorumeid on rohkem. Mõtle ise.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002



sõnumpostitatud: 20.08.2004 22:05:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Getomees ]: puudub

H0lla kirjutas:
Esiteks ma pean sulle ütlema, et XMB võib olla levinud küll eesti 10 aastaste "häkkerite seas" aga maailmas kasutatakse phpBB'd vBulletini ja muid bulletine rohkem.

tuleb tutav?

Ja kas ei ole nii? Ma võin sulle kinnitada, et phpBB on levinum kui XMB. Rääkimata InvisionPowerBoard'ist, vBulletinist ja teistest BulletinBoardidest. Mõtle enne!
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Getomees arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 70% 45 häält
Neutraalne: 16% 10 häält
Negatiivne: 14% 9 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.