| autor |
sõnum |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
postitatud: 25.04.2010 21:01:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ smoug ]: Positiivne |
|
müüsin projektori. äri läks ruttu ja nii nagu eelnevalt kokku leppisime.
loodan, et jääd projektoriga rahule. toredaid kinoelamusi! |
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insidefake
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2002
|
postitatud: 18.04.2006 22:06:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ smoug ]: Positiivne |
|
Konkreetne ostja, tehing sai kiirelt tehtud ja oli täpselt õigel ajal õiges kohas  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kAmiKaZe
HV veteran

liitunud: 23.09.2003
|
postitatud: 07.04.2006 23:38:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ smoug ]: Positiivne |
|
ostsin sdrammu.
maksin kui asjad käes.
siiani kõik korras.
 |
|
|
| Kommentaarid: 294 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
254 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 04.04.2006 21:26:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ smoug ]: Positiivne |
|
| 1. 04.04.2006 - Ostsin Mälu SDRAM 128+256 (Saatis paki, siis kandsin raha. Soovitan!) |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martin_S
Team Estonia

liitunud: 06.03.2006
|
postitatud: 07.03.2006 13:38:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ smoug ]: Positiivne |
|
Müüsin mitu asja, tehing oli kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
postitatud: 31.05.2005 22:31:53 postituse pealkiri: Kommenteerimine: smoug |
|
Arvamus kasutajast [ smoug ]: Positiivne |
|
müüsin talle tv kaardi. võib teine kordki äri teha  |
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|