| autor |
sõnum |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
postitatud: 01.03.2021 15:25:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Sai telefon müüdud. Tehing loetud tundidega tehtud. _________________ Geek it til it MHz |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
postitatud: 21.09.2011 07:52:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Äri kiire ning korralik. Teine kordki  |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 02.09.2010 18:21:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
| Kõik läks väga edukalt.Mina olen rahul.Tänud. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzki
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2006
|
postitatud: 21.06.2008 15:09:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Sain Hunnik Toitekaid  |
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
postitatud: 31.03.2008 15:05:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Neutraalne |
|
| Tekkisid probleemid BMW foorumi kaudu velgede müümisel, kuid lõpuks leidis probleem mõistliku lahenduse. Igatahes tasub olla ettevaatlik äritegemisel. |
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
postitatud: 30.01.2008 08:47:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Maksevahendid olid originaalsed  |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivanov
HV kasutaja
liitunud: 25.05.2005
|
postitatud: 11.12.2007 18:38:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
postitatud: 11.04.2007 00:58:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Ostis switchi ja käis järgi kah, kõik sujus  _________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suklaa
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
postitatud: 09.04.2007 21:49:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Negatiivne |
|
kui lubad, siis täida oma lubadusi kah
raiskab teiste kallist aega  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulac
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 07.04.2007 02:24:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Väga ok
Väikese asja pärast viitsis kaugele sõita.
Ühtegi paha sõna ei ole öelda  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 01.03.2007 18:10:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
ostsin prose ja plate, tõi ise ära  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
postitatud: 19.02.2007 15:49:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Ostsin kõvaketta. Tõi ise õigel ajal ära, ketas töötab hästi. Positiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrtmagi
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.04.2005
|
postitatud: 22.08.2006 16:56:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Müüs ühe mulle-vajaliku asja.
Tõi autoga ukse ette kohale.
Andis hinnas pisut tingida.
- mida veel tahta!
igal juhul. _________________ Lugupidamisega,
mrtmagi |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
praetor
HV veteran

liitunud: 17.11.2002
|
postitatud: 08.08.2006 13:14:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Negatiivne |
|
Tüüp on juba üle 2 aasta mulle 1000kr võlgu... aga maksmisest pole haisugi .. mis teha. Võttis lihtsalt raha ja kadus... Ehk mõni sealkandi HV- inimene aitaks? _________________ http://www.arvutiexpert.ee/pood - Sülearvutite varuosad Soodukas -50%
http://www.almond.ee - Tasuta veebipõhine kassa- ja laoprogramm |
|
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zooter
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2001
|
postitatud: 11.01.2006 00:51:57 postituse pealkiri: Fujitsu-Siemens Amilo |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Müüs laptopi  |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
postitatud: 08.11.2005 23:48:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
ikkagi sr-er  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matrix75
HV veteran

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 22.10.2005 16:56:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Sai adsl modem ostetud. Tõi ise veel Tartu ka. Nii et . _________________ € |
|
|
| Kommentaarid: 321 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ferrum
HV veteran

liitunud: 21.01.2004
|
postitatud: 08.10.2005 21:26:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Neutraalne |
|
Mnjah,aega läks a asja sai.
Naz üle käbide-kändude,aga lõpp siiski hea  _________________ JOHHOHAIA! |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
postitatud: 26.08.2005 19:00:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Viskas mäluga
Mälu töötab  |
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
postitatud: 09.08.2005 17:02:33 postituse pealkiri: Sujuv ja kiire tehing |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hõljuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2004
|
postitatud: 03.07.2005 16:46:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Tiptopp autopede ja õlle nimel kõigeks valmis  |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kloccer
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
postitatud: 30.06.2005 00:44:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lynxfelinae
HV veteran
liitunud: 07.11.2004
|
postitatud: 19.06.2005 11:34:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
| Ostsin arvuti, tõi ilusti kohale. |
|
|
| Kommentaarid: 257 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
postitatud: 08.06.2005 12:04:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Neutraalne |
|
Asi küll lõpuks lahenes aga positiivset siit esialgu välja ei vea.
viimati muutis xtro 08.08.2005 21:18:44, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
criss
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2005
|
postitatud: 24.05.2005 00:09:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Sai emme ostetud. Tõi ise kohale  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mesinik
HV Guru
liitunud: 19.05.2004
|
postitatud: 23.05.2005 17:16:53 postituse pealkiri: Selle mehega võib kaupa teha küll. |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Selle mehega võib kaupa teha küll.
Kõik OK.
 |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
223 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
postitatud: 19.05.2005 23:56:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
ostsin kaablit! tõi ise kohale, oli isegi rohkem, kui tarvis!
väga bro värk!
kiidan ning soovitan!  _________________ White Powwa! |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
postitatud: 16.05.2005 00:43:21 postituse pealkiri: . |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Negatiivne |
|
| Mõttetu vana, ainult lubadused kauba ära ostmiseks. Hoidsin talle kinni 2 päeva, lubas ära kanda, kuid ei midagi. Soovitan kaua järgi mõelda enne kui asju midagi kinni panema hakata (endal kadus klient see tõttu). Ei soovita äritehinguteks. |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alpine
HV veteran
liitunud: 27.01.2003
|
postitatud: 12.04.2005 16:36:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Kirjutab minu kirjutajaga:D & väga hea sõber  |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kp
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2004
|
postitatud: 06.04.2005 09:02:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Sai vidoekaardid vahetatud ja kõik sujus.  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juss6
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2003
|
postitatud: 03.04.2005 15:20:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Sai mälu ostetud. kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
postitatud: 24.03.2005 14:06:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
sai minig vana läpakajuust talt ostetud - tõi isegi ukse ette ära
minupoolt igatahes  _________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alpine
HV veteran
liitunud: 27.01.2003
|
postitatud: 09.03.2005 15:46:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
Krt jah ebameeldib 1 kord teate mis teate ,ei tea jah. Võttis mardi spetsiaalse mõõteriista ja viskas ära nu kulat väga positiivne:D  |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
postitatud: 27.02.2005 22:38:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Negatiivne |
|
Pidi mult kaupa ostma mille ma talle oma raha eest välja ostsin, lubas nädala pärast järgi tulla kuid ei tulnud, iga nädalaga rääkis, et tuleb-tuleb.
Nüüd 1kuu möödas juba ning pole kipu ega kõppu, MSN'is ka blocki peale pannud
EI SOOVITA kellelgi SELLE DEBIILIGA KAUPA TEHA.
PEDE TULE KAUBALE JÄRGi  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
postitatud: 16.12.2004 16:19:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
,
Edu auto ehitamisel  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tHE maD
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 10.11.2004 21:34:54 postituse pealkiri: arvamus |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
äri sai läbi tehtud,kuigi mu vend käis ise tallinnas pakki toomas ,usaldusväärne äripartner  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tHE maD
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 10.11.2004 21:34:25 postituse pealkiri: arvamus |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
äri sai läbi tehtud,kuigi mu vend käis ise tallinnas pakki toomas ,usaldusväärne äripartner |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2004
|
postitatud: 05.11.2004 18:49:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Negatiivne |
|
Kle mees saad sa aru kui sa oled lubanud siis on see ka vaja täita! Mitte hakata vabandama, et ei ole aega jne.  |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
postitatud: 02.11.2004 01:42:09 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ toivoku ]: puudub |
|
maamehe asja kohta nii palju et pakkusin ketast myya aga tuli välja et polegi vaja myya ja ma pole kohustatud seda myyma, sai ka maamehele saadetud priva et asja enam ei myya kuna pole tarvidust. praetori asi selgub lähimate nädalate jooksul marxi jaoks pold lihtsalt aega ja motiivatsiooni et 25 eegi eest 6 radikat teele panna, vot sellepärast negatiivsed väikeseletus kah  _________________ roogi räime. |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maamees
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2004
|
postitatud: 02.11.2004 00:18:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Negatiivne |
|
arvamus negatiivne,väga negatiivne  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vazz
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2004
|
postitatud: 12.10.2004 15:57:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
kaks korda äri teinud
kannatlik inimene, ootas mind mingi tund aega ja teine kord tõi kauba tööle kätte  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kagemusha
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
postitatud: 10.10.2004 11:28:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
äri toimis probleemivabalt! norm vend.  _________________ Kui teadmised ei sega on lihtne otsustada! |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incroyable
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2004
|
postitatud: 20.09.2004 19:06:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
ostsin kõvaketta.
äri läks väga kiirelt ja meeldivalt. igati positiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ferrum
HV veteran

liitunud: 21.01.2004
|
postitatud: 14.09.2004 20:46:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Neutraalne |
|
müüsin wifi kaardi ja oli õigeaegselt kohal peaaegu...
ostis kiirelt ja asjalikult!
 _________________ JOHHOHAIA! |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2004
|
postitatud: 13.09.2004 14:52:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Negatiivne |
|
On möödas juba üle kuu aja kui mees pidi kauba posti panema, aga ei midagi...mees täielikult ignoreerib mind! Ja äkki seletad milles häda? Oled oma kirjaoskuse kaotanud
Igaljuhul kui sa minuga ühendust ei võta ja ei räägi mis jama on siis läheb asi kurjaks!
Nagu näha on tegemist PETTURIGA! Ei soovita äri teha!  |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2004
|
postitatud: 05.09.2004 21:20:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Negatiivne |
|
| Miks sa ei vasta mu HV-i PS-idele? ega helista? |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 29.08.2004 12:06:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Positiivne |
|
kaup käes ja töötab  |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
postitatud: 25.08.2004 12:39:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Negatiivne |
|
| Läheb kirja negatiivne kommentaar. Kolm nädalat oli piisavalt pikk aeg, et lubatud kaup teele panna. |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2004
|
postitatud: 22.08.2004 20:15:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Negatiivne |
|
Täpselt sama jama!!! Ei vasta mu PS-idele, ei võta ühendust MSN-is ega helista mulle.
Varsti juba 1kuu möödas ja ei ikka midagi...  |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
praetor
HV veteran

liitunud: 17.11.2002
|
postitatud: 21.08.2004 21:28:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ toivoku ]: Negatiivne |
|
Juba pikemat aega mulle raha võlgu. Ennem ka temaga kaupa teinud, kuid seekord ei taha ta millegi pärast asja ilusti lahendada. Minu usalduse on ta igaljuhul kaotanud. Kõnedele ei vasta, privaatsõnumitele vastab 5-6 päeva pärast vabandades ja lubades asju korda ajada. Aga sõnast mees kinni ei pea. Igaljuhul raha tahan tagasi, siis võibolla muutub see kommentaargi... _________________ http://www.arvutiexpert.ee/pood - Sülearvutite varuosad Soodukas -50%
http://www.almond.ee - Tasuta veebipõhine kassa- ja laoprogramm |
|
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|