| autor |
sõnum |
bamfreek
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2004
|
postitatud: 18.07.2017 11:27:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Sai äri aetud, kõik toimis! Soovitan! _________________ Dead Serious |
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defmic
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
postitatud: 31.03.2013 19:55:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
postitatud: 27.04.2012 16:48:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Tiptop  _________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelis63
HV Guru
liitunud: 17.07.2003
|
postitatud: 12.09.2011 21:53:00 postituse pealkiri: Tervitus! |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Taaskord positiivne tehing!
Edu!  |
|
|
| Kommentaarid: 336 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
271 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 05.08.2011 13:39:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Üks väike kaup sai tehtud  _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raceboy
HV veteran

liitunud: 26.12.2003
|
postitatud: 24.10.2010 22:26:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 319 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TXX
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
postitatud: 26.04.2010 21:14:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
| Super ostja ei mingit venitamist. Minupoolt positiivne kirja. |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
postitatud: 04.02.2010 19:57:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Aus kaup ja kiire teenindus  |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edmundo
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2009
|
postitatud: 30.01.2010 22:52:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
| Ostis paar jubinat,kõik ok |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mätas
HV kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
postitatud: 29.01.2010 09:39:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Ostsin ketta, tip-top tehing.  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelisr
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2008
|
postitatud: 22.01.2010 16:39:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
| Kutt tuli lubatud kohta õigeks ajaks ja ostis õiglase summaga ilusti kauba ära. |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
postitatud: 14.01.2010 17:17:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Ostsin ekraani  |
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelis63
HV Guru
liitunud: 17.07.2003
|
postitatud: 09.01.2010 17:02:44 postituse pealkiri: Tervitus! |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
...ostsin hinged.Asi kiire j korralik!
Edu! |
|
|
| Kommentaarid: 336 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
271 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 08.01.2010 00:01:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frygor
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.05.2004
|
postitatud: 31.12.2009 12:41:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Sai ostetud üks läpaka jahutus! Kiire ja korralik ost!  |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
audi-äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2004
|
postitatud: 20.11.2009 17:45:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
| ostin mälud, tehing sai tehtud 1 minutga |
|
|
| Kommentaarid: 229 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naxik
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2003
|
postitatud: 14.09.2009 15:33:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Ostis ketta kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 29.07.2009 10:58:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
ostab tüki kaupa mult surnud dv6000t ära.  _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxxx
HV veteran

liitunud: 12.01.2003
|
postitatud: 07.06.2008 09:33:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Ostsin emaplaadi ja prose + sain kaasa PCMCIA pesa.
Kiire ja korralik tehing. Tänan!
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 412 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
338 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jamaylem
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2005
|
postitatud: 06.06.2008 18:50:19 postituse pealkiri: Kiire ari |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Hea ja kiire ar sain veel kauba peale antistaatilise kotti Soovitan julgelt. |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
postitatud: 28.05.2008 05:17:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Sai äri tehtud.Kõik ilusti pakitud ja saadetud kiirelt.Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaaKuus
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2003
|
postitatud: 01.06.2007 18:29:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
oli meeldiv äri ajada.  _________________ M: Divx filmide kogu. ~70 filmi. 300.-
M: 20 plaati disco, trance jne. plaate. 100.- |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
postitatud: 08.11.2006 14:07:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
kiire ja kaup on norm  |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Howard
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2005
|
postitatud: 10.07.2006 16:00:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Ostsin prose, kõik läks edukalt.  |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
postitatud: 08.03.2006 14:07:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
OStsin Sony monitori. Igasti kena pildiga
Viitsis kaugelt selle kobaka ukse alla ka tuua´  |
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weeder
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005
|
postitatud: 08.03.2006 00:05:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Ostsin arvuti, kaup ok, mees ok! Soovitan soojalt  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jey
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2002
|
postitatud: 13.02.2006 19:06:46 postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ zezjulin ] |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
| Väga usaldusväärne müüja! Mitte mingit probleemi ei ole kunagi olnud. |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maqu
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 02.12.2005 15:59:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
| Ostsin 15" LCD. Kaup käis kähku, monitor töökorras, mina rahul. Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wwwmaster
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.02.2005
|
postitatud: 30.11.2005 21:11:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Teine ärikogemus ka väga hea, kuigi minu poolt venis saatmine päris palju oli mees väga mõistev, soovitan väga aus ärimees  |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
8 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Katsetaja
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
postitatud: 26.11.2005 15:21:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
| Kiirelt korralik äri - igati soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastersas
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.07.2005
|
postitatud: 24.11.2005 00:46:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
ostis prose, tuli ise järgi... kõik käis kiirelt ja mugavalt  |
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiki
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
postitatud: 18.11.2005 23:57:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Sai monitor ostetud.
Monitor igati OK.  |
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e-Thug
HV Guru

liitunud: 26.02.2005
|
postitatud: 05.11.2005 16:34:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Eeskujulik ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspektor
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2002
|
postitatud: 26.10.2005 22:16:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Kiire ja konkreetne ostja. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wwwmaster
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.02.2005
|
postitatud: 14.10.2005 17:47:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Müüsin rdrami, ülikiire ärimees Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
8 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxxx
HV veteran

liitunud: 12.01.2003
|
postitatud: 11.09.2005 21:15:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Sai prose müüdud.
Kõik toimis täpselt nii nagu lubatud.
Usaldusväärne
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 412 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
338 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
postitatud: 09.09.2005 19:32:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
tema poolt "papp", minu poolt kaup ja kõik läks probleemideta  |
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
postitatud: 08.09.2005 18:59:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
| Ostis mälu tuli kohale andis money ning bye bye. 8) |
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FireDawg
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2002
|
postitatud: 03.09.2005 14:37:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Oli kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas, ostis arvuti ja maksis sulas.
 |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mastert
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004
|
postitatud: 18.08.2005 23:15:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Ostis video kõik kiire ja korralik julgen soovitada _________________ nonii |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raulj
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
postitatud: 26.07.2005 16:40:30 postituse pealkiri: Äri |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Sai temaga äri tehtud, korpuse ostis ära. Oli kokkulepitud kohas ja varem ka, ootas mindki ära, raha kohe kätte ja igati Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 13.07.2005 14:50:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Raha kiirelt kohal, oma piduri tõttu jäi paki saatmine päeva hiljemaks, kui lubasin  _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maramaa
HV veteran

liitunud: 07.03.2004
|
postitatud: 12.07.2005 20:42:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
usaldusväärne, teinekordgi  |
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 02.07.2005 13:38:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
kõik käis kiiresti
raha mulle cooler talle  |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 02.07.2005 13:37:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
kõik käis kiiresti
raha mulle asi talle  |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leo3d33
HV vaatleja
liitunud: 21.02.2005
|
postitatud: 23.06.2005 16:33:31 postituse pealkiri: ! |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
sai ostetud kaamera, paistab korralik kaup olevat  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar
HV kasutaja
liitunud: 26.01.2004
|
postitatud: 23.06.2005 11:00:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Müüsin talle emaplaadi. Kandis raha kenasti üle. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mpls
HV veteran

liitunud: 09.02.2004
|
postitatud: 27.04.2005 18:37:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
korralik kaup, hea hind  |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markus25
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2004
|
postitatud: 19.04.2005 19:52:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Ostsin RDRAM mälu. Tegin ettemaksu ning juba samal päeval pani mooduli cargoga Tartu poole teele  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
postitatud: 14.04.2005 20:46:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ zezjulin ]: Positiivne |
|
Ostis minu käest protsessori jahuti. Maksis raha ette.
Ise mökutasin natuke ja paki posti panek venis, vabandust. |
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|