praegune kellaaeg 26.06.2026 04:41:41
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| kasutaja profiili vaatamine :: deniss |
| avatar |
Kasutajast deniss
|
HV vaatleja |
| liitunud: |
15.03.2005 |
| viimane külastus: |
23.06.2005 20:09:07 |
| HV-OT teenus: |
01.02.2020 14:43:20 |
| HV-OT+ teenus: |
- |
| postitusi: |
19 [0.00% kõigist / 0.00 sõnumit päeva kohta] vaata kasutaja deniss sõnumeid |
| amet: |
IT |
| huvid: |
IT, IRC. |
| arvuti: |
Protsessor: AMD Athlon 64 2800+ 512kB cache 1.8GHz socket 754
Emaplaat: CHAINTECH MK8M800 AMD A64 s754 Via KM8M800 chip, mATX, ATA133/S-ATA150x2, AGP 8X, 3PCI, 2DDR, lan, int. VGA, sb 5.1
Mälu: DDRAM 256MB DIMM 400 PC3200 DDR Apacer
Kõvaketas: Samsung 80GB 7200rpm, 8MB
CD-ROM: 52X CD-ROM Samsung
Floppy-Drive: FDD 3.5" 1.44MB Samsung/NEC
Hiir: LOGITECH Optical Wheel MOUSE S96 PS2 oem MUST
Klaviatuur: Keytronic KT1000 EST PS/2 must |
|
| kontakt deniss |
| lisa ignoreeritav kasutaja: |
 |
| privaatsõnum: |
 |
|
| Kasutajate arvamused :: deniss |
| Protsentuaalselt |
Graafiliselt |
|
|
Sinu arvamus kasutajast [ deniss ]: puudub
NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes. |
| autor |
sõnum |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
postitatud: 26.03.2005 14:27:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ deniss ]: Positiivne |
|
positiivne  _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rexx
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2004
|
postitatud: 26.03.2005 13:31:32 postituse pealkiri: Kommenteerimine: deniss |
|
Arvamus kasutajast [ deniss ]: Positiivne |
|
| Minul pole temaga äri tegemisel paari aasta jooksul probleeme olnud. |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
 |
|
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
|
| 1/1 |
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|