Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: lordarx
avatar Kasutajast lordarx

HV vaatleja
liitunud:  17.11.2004
viimane külastus:  07.12.2004 13:20:45
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  9
[0.00% kõigist / 0.00 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja lordarx sõnumeid
huvid:  arvutid
kontakt lordarx
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: lordarx
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 0% 0 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 100% 3 häält
Sinu arvamus kasutajast [ lordarx ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
mpls
HV veteran
mpls

liitunud: 09.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.12.2004 18:58:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lordarx ]: Negatiivne

ostsin arvutit ja DVD-ROM ei t88ta. s6numitele ei vasta.
mingi pettur, ei soovita temaga 2ri teha thumbs_down.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordarx
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2004



sõnumpostitatud: 26.11.2004 19:55:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lordarx ]: puudub

mida iganes........tatt oled sa ise............minuga ei anna võrrelda, sest sellist tuulepead nagu sina annab ülejäänud eestist otsida icon_lol.gif ........muide noname otsi endale uus mõttetu tegevus, sest mul on sinust ja sinu haigetest juttudest kõrini........ 8)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004



sõnumpostitatud: 24.11.2004 19:30:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lordarx ]: Negatiivne

krt ole vait. Noname vanuses tean v2heseid nii tarku itimehi. sa hoia oma mokad koomal.
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2004 18:45:00    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: lordarx vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lordarx ]: Negatiivne

lordarx kirjutas:
Noname kirjutas:
Jälle üks uus tegelane kes HV foorumit zone foorumiks teha üritab.
Paneb negatiivse hinnangu sellpärast, et tegin ltema jaoks liialt madala pakkumise tema poolt müüdavale komplektile.
Sogab vett õigete petturite ja ebausaldusväärsete kasutajate
leidmiseks icon_evil.gif
HV müügiteemad ongi enamasti a la kes rohkem pakub.
Pole enne näinud et oktsioneid alustatakse 1000x väikesemast hinnast kui kaup väärt on?
Igatahes ei soovita selliste inimesega äri ajada icon_exclaim.gif



Noname on ikka isehakkanud itmees ....... arvab endast liiga palju.
HV ei ole mingi oksjoni koht, kus ma võiks tegelikust väärtusest asja odavamalt müüa......niigi odavalt müüsin ja see oli liiga odavalt naguinii ära antud. Noname ise on mõttetu, sest arvab, et kõik mida müüakse peab saama leiva ja saia vastu vahetada. icon_lol.gif



olen küll isehakanud jah thumbs_up.gif
mitte mingi mõttetu ülikooli wannabe bill gates dumbass. icon_biggrin.gif
SINA TULED MULLE RÄÄKIMA MIS HV ON?
Mina olen siin iga päev 2 aastat järjest iga päev istunud, sina tatt tuled oma kümne päevaga mölisema icon_evil.gif

help, HV'l ikka IQ testi regamisel vaja icon_exclaim.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordarx
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2004



sõnumpostitatud: 24.11.2004 15:15:59    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: lordarx vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lordarx ]: puudub

Noname kirjutas:
Jälle üks uus tegelane kes HV foorumit zone foorumiks teha üritab.
Paneb negatiivse hinnangu sellpärast, et tegin ltema jaoks liialt madala pakkumise tema poolt müüdavale komplektile.
Sogab vett õigete petturite ja ebausaldusväärsete kasutajate
leidmiseks icon_evil.gif
HV müügiteemad ongi enamasti a la kes rohkem pakub.
Pole enne näinud et oktsioneid alustatakse 1000x väikesemast hinnast kui kaup väärt on?
Igatahes ei soovita selliste inimesega äri ajada icon_exclaim.gif



Noname on ikka isehakkanud itmees ....... arvab endast liiga palju.
HV ei ole mingi oksjoni koht, kus ma võiks tegelikust väärtusest asja odavamalt müüa......niigi odavalt müüsin ja see oli liiga odavalt naguinii ära antud. Noname ise on mõttetu, sest arvab, et kõik mida müüakse peab saama leiva ja saia vastu vahetada. icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.11.2004 17:24:23    postituse pealkiri: Kommenteerimine: lordarx vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lordarx ]: Negatiivne

Jälle üks uus tegelane kes HV foorumit zone foorumiks teha üritab.
Paneb negatiivse hinnangu sellpärast, et tegin ltema jaoks liialt madala pakkumise tema poolt müüdavale komplektile.
Sogab vett õigete petturite ja ebausaldusväärsete kasutajate
leidmiseks icon_evil.gif
HV müügiteemad ongi enamasti a la kes rohkem pakub.
Pole enne näinud et oktsioneid alustatakse 1000x väikesemast hinnast kui kaup väärt on?
Igatahes ei soovita selliste inimesega äri ajada icon_exclaim.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.