Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Black66
avatar Kasutajast Black66

HV Guru
liitunud:  17.11.2005
postitusi:  4678
[0.08% kõigist / 0.62 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Black66 sõnumeid
arvuti:  CPU: Intel i7 8700k
CPU Cooler: NZXT Kraken X62
Mobo: Asus ROG Maximus X Hero
DDR: G.Skill Ripjaws V 3200mhz 2x8GB DDR4
GPU: Asus ROG Strix 1080TI 11GB
SSD: Samsung SSD 850 EVO 500GB
Korpus: NZXT S340 Elite Matte White
Toide: SeaSonic Focus Plus 650W Gold
Monitor: Samsung K5502 LED 49"
Kõlarid: Creative Inspire T5900
Hiir ja klaviatuur: Logitech M705 hiir ja Logitech G613 klaviatuur

Sülearvuti: Lenovo T450s (i5 5300u, 8GB DDR3, 128GB SSD)
Telekas: Samsung K5502 LED 49"
Telefon: Oneplus 8T / Oneplus 5 (varutelefon)
Kaamera: Pentax K5
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Black66
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Black66
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 343 häält
Neutraalne: 1% 3 häält
Negatiivne: 1% 3 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Black66 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.09.2024 08:28:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Neutraalne

võttis protsendita laenu. Tagastas küll tähtajast enne , aga mõru maik oli küljes icon_exclaim.gif

endale note:

icon_exclaim.gif ettemaksu ei tee kaubale icon_exclaim.gif
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



sõnumpostitatud: 31.08.2024 16:14:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Negatiivne

Mõtlesin järele ja muudan siiski negatiivseks.
Raha tagastas alles siis, kui tekkis videotõend selle kohta, et tal polnud plaaniski kaupa saata.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2024 09:13:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Negatiivne

Ettemaksu ei tasu teha.

Nüüd siis saaga lõppenud. Müüs mitmetele inimestele korraga kaupa, mida keegi kätte ei saanud. Väidetavalt Omniva süü, aga ühtegi tõendit kasvõi pangaväljavõtte näol ei pakkunud. Lubas ligi nädal pärast ostu raha tagastada. Rahad küll tulid, aga lubatust mitu päeva hiljem. Süüdistas selles Revoluti.

Sarnane muster varemgi olnud, seega see ei saa lihtsalt halb kokkusattumus olla.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.08.2024 11:12:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Neutraalne

Kindlasti ärge ettemaksuga midagi ostke talt! Müüb asju, mida tal ei paista olevat, kogub rahad kokku, väidab, et paneb teele aga Omniva ei tea tema saadestistest midagi. Süüdistab Omnivat, halba ilma, kauget asukohta jne aga kaubad ei tulegi, ega saagi tulla, sest teele midagi ei pandud.

Hetkel neutraalne aga kui rahade tagasimaksmisega hakkab venitama, muudab negatiivseks.

Kahju, et 350 positiivset tagasisidet ja nüüd tegeleb pettusega.
_________________
Aktuaalsed Thinkpadide pakkumised Marketplaces Või küsi pakkumist huvipakkuvale mudelile!
Kõiki müügisolevaid sülearvuteid saab võimaluste piires konfigureerida. Saadaval ka Thinkpad USB-C docke: 40AY, 40AF, 40A9
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2024 22:41:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Negatiivne

Hetkel veel siis neutraalne. Ostetud kaupa ei tulnud. Tulid ainult lubadused.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



sõnumpostitatud: 22.08.2024 22:23:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Negatiivne

Soovitan ettemaksu mitte teha.

Kuna foorumit lugedes tundub, et kombed pole muutunud, siis kirjutan hoiatuseks oma kogemusest.
Lühikokkuvõte selline, et võttis nö intressita laenu ja raiskas palju mu aega.

Eelnevalt olin Black66-ga mitmeid positiivseid tehinguid teinud (tema müüs, mina ostsin).

2023. a suvel tellisin autole varuosa.

17.07 kirjutas, et tellib ära ja tarneaeg pidi olema 2-4 nädalat.
Ülekande tegin 18.07.
31.07 kirjutas "Hetkel lubatud tarne järgmise nädala keskpaigaks või teiseks pooleks."
Järgnes pikk vaikus, foorumis ps-idele enam ei vastanud.

21.08 sain e-posti kaudu ühendust, väitis, et on haiglas.
Lisan foorumiteema lingi, kust võib lugeda, et samal päeval (21.08) oli Black66 ühele teisele kasutajale kirjutanud, et õhtupoole toob [autole juppe]. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11409939#11409939

Siis enam ka kirja teel ühendust ei saanud, SMS-idele ja kõnedele õnneks vastas.
Jõudsime nii kaugele, et väidetavalt oli varuosa kohal ja lubati posti panna.
Esimene kord jäigi lubaduseks, teine kord saatis Omniva paki koodi.

Kuna pakki ikkagi ei tulnud, hakkasin asja uurima.
16.10.2023 kiri Omniva kliendikeskusest:
"Saime kolleegidelt vastuse, et saatja ei pannud pakki teele. Saatja käis ja vormistas pakiautomaadis küll paki saatmise tehingu, kuid saadetist tal kaasas ei olnud ja kapp jäi tühjaks."

Edastasin kirja Black66-le ja saatsin SMS-i ka lisaks.
Süüdistas töömeest ja kandis samal päeval (16.10) raha tagasi.
Äriregistri andmetel on firmas 0 töötajat.

Maksmisest raha tagastamiseni kulus ~3 kuud.

2022. a üritasin samale autole paari keredetaili tellida. Päris kahte kuud vast tookord ei oodanud, aga üle kuu ikka. Asju ei saanud, aga vastas kiiresti foorumis sõnumitele ja raha sain mõistliku ajaga tagasi. Väidetavalt olevat talle valed jupid saadetud ja tagasi saatnud, siis jälle see firma Prantsusmaal, kust tema tellis, uute saatmisega venitanud. Seekord ei osanud veel kahtlustada.

Pärast 2022. a ebaõnnestumist sain veel paar korda kauba kiiresti kätte, kuni selle eelmise aasta jamani. Pärast seda enam temaga mingit tehingut teha ei julge.

Kuna raha sain tagasi, siis negatiivset ei pane, aga olgu see jutt teistele hoiatuseks.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.07.2024 10:58:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Kiire ja asjalik tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Täägu
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.07.2024 22:01:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Ostsin telo. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fox98
HV vaatleja
fox98

liitunud: 07.05.2008



sõnumpostitatud: 10.04.2024 13:27:12    postituse pealkiri: Suurepärane vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Müüs kohvimasina. Kõik nii nagu kirjas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011



sõnumpostitatud: 27.02.2024 23:15:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Müüs kõllid. Aus kaup, asjalik tehingupool, kiire tegutsemine.
_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.11.2023 19:05:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

ei mäleta kas nüüd kolmas või teine rehvitellimus.
Kiire ja hea hinnaga rehvid
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.10.2023 09:09:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Veel üks edukas rehvideal beer_yum.gif
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.09.2023 22:00:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Töi naelad alla thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.05.2023 22:32:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Ostsin kurikuulsa kohvri, 5+ beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.04.2023 09:26:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Uued rehvid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klausmaria
Kreisi kasutaja
klausmaria

liitunud: 15.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.04.2023 15:40:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.04.2023 19:32:37    postituse pealkiri: rehvid vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Kõik OK.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elxx
Kreisi kasutaja
Elxx

liitunud: 18.01.2009



sõnumpostitatud: 15.04.2023 10:32:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Tehing kiire, kaup nagu lubatud, soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2023 00:47:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Müüsin kõlarid, kiire ja korrektne tehing.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dyyp
HV kasutaja
dyyp

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.03.2023 15:57:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Ostis kõlari, kõik oli kiire ja korrektne! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2023 19:17:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Kõik nii nagu lubatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.03.2023 13:13:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Ostsin rehvid, diil kiire ja korralik
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2023 12:36:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Järjekordne edukas rehvidiil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinAa
HV kasutaja
ReinAa

liitunud: 21.08.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.03.2023 21:58:25    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Müüs rehve, väga aus diil
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2023 16:48:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Sai taas ühed rehvid ostetud, superlux thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.02.2023 16:07:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Ostis läpaka thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OT755
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2006



sõnumpostitatud: 23.02.2023 19:28:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Ostsin tööriistakohvri, korralik kaup kiirelt käes. Soovitan!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



sõnumpostitatud: 12.02.2023 00:35:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Maksin ette, pakk tuli originaalpakendis ja sarnaselt lubatud ajale, kirjeldus tundub vastavat tegelikkusele.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2023 21:05:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Neutraalne

Kohver käes. Täitsa ok isegi thumbs_up.gif
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otsija
HV veteran
otsija

liitunud: 12.06.2003



sõnumpostitatud: 08.01.2023 20:52:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Ostetud tööristakohver - kiiresti käes, kaup korralik.
Tänud!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2022 19:22:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Mitu korda temalt rehve hankinud + tööriistakohvri ka, kiire tehing, kiirelt kaup käes thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antsule
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2022 13:06:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Ostsin tööriistakohvri, kõik OK, kiire tarne.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaar3l
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.12.2022 17:40:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Otsin Lenovo!
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LJ
Kreisi kasutaja
LJ

liitunud: 09.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2022 10:14:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Ostsin rehvid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psauce
HV veteran

liitunud: 30.03.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2022 17:43:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Postiga mäludiil. Kõik korrektne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markz
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.11.2022 23:37:59    postituse pealkiri: Rehvid vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Asjalik müüja, kiire&tõhus!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nike
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.11.2022 18:39:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Sai soetatud uued rehvid. Tehing kiire ja korrektne!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kai-do
HV kasutaja
Kai-do

liitunud: 14.08.2009



sõnumpostitatud: 19.11.2022 20:50:42    postituse pealkiri: Jooks korralikke rehve vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Ostsin Peetrilt jooksu tutikaid rehve hea hinnaga. Pani kiirelt kulleriga teele.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2022 16:47:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Aitas pigimati hankimisel... thumbs_up.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008



sõnumpostitatud: 12.11.2022 19:55:44    postituse pealkiri: Positiivne! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Tellisin rehvid ja kõik sujus hästi nagu ka eelmine kord thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2022 14:35:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Järjekordne rehvidiil.
Tänud kiire tehingu eest! beer_yum.gif
Edu!
Rain K
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007



sõnumpostitatud: 26.10.2022 10:21:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Rehvid käes. Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2022 11:27:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Taas head nõu saadud ja mõistliku hinnaga rehvid ostetud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2022 11:44:36    postituse pealkiri: 5+ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Ostsin jooksu rehve, kõik laabus kiiresti ja operatiivselt!
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assaa
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2022 12:27:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Müüs rehvikomplekti. Kiire tehing
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel3972
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2012



sõnumpostitatud: 18.09.2022 00:04:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Võtsin rehvid ligi - kõik täpselt nagu lubatud! Aitäh!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrrr
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2017



sõnumpostitatud: 15.09.2022 21:08:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Väga positiivne! Kui kellelgi vähegi rehvimure, siis võtke ühendust. Lahendab ka nõudlikumad mõõdud/suurused! Tellisin jälle mitu jooksu rehve ja kõik super. Transport, kuhu soovisin.

Soovitan!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.09.2022 10:56:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Kiire tehing, aitäh!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004



sõnumpostitatud: 23.08.2022 21:41:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik! Aitüma!
_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.07.2022 22:48:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Black66 ]: Positiivne

Aitas autole uued kütusepihustid sebida olukorras, kus kuskil tellida ei olnud võimalik ning seda veel kõige parema hinnaga, mis olin saanud thumbs_up.gif

Muhe ja abivalmis tüüp, julgen igati soovitada thumbs_up.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
1/9

Black66 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 293 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 1% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.