| autor |
sõnum |
Hr.Kägu
HV kasutaja
liitunud: 03.08.2006
|
postitatud: 15.11.2023 23:56:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Kõik super, Tänud  |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Highlander
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2007
|
postitatud: 02.11.2023 15:15:00 postituse pealkiri: SnowBird |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Kast koos sisuga vahetas kiirelt omanikku. _________________ Iga küsimus on vastatav, kuid mõnikord on vastus küsitav. |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitch
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2007
|
postitatud: 01.10.2023 16:41:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
kiire, konkreetne arvuti tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psauce
HV veteran
liitunud: 30.03.2011
|
postitatud: 24.09.2023 17:03:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Negatiivne |
|
Kaardidiil. Kõik täpselt nagu lubatud ja kokkulepitud.  _________________ Kasutajaga meim äri ei tee temapoolse ebaausa käitumise tõttu. |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drey
HV vaatleja
liitunud: 23.03.2009
|
postitatud: 23.09.2023 22:08:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Müüs prose. Kõik nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Admiral
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009
|
postitatud: 05.09.2023 13:24:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Soetas jahuti. Sujuv tehing! _________________ Our comforting conviction that the world makes sense rests on a secure foundation:
our almost unlimited ability to ignore our ignorance. |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valter4
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2009
|
postitatud: 31.08.2023 18:31:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Müüs lauaarvuti. Tehing kiire ning kaup korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
glata10
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2015
|
postitatud: 29.08.2023 20:06:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostis toiteallika, kõik korras!  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dresan
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2016
|
postitatud: 13.07.2023 04:10:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Tehing töötas  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
postitatud: 10.07.2023 16:25:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin emaplaadi, konkreetne ja sujuv tehing. Suured tänud!  |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Feliks65
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.04.2011
|
postitatud: 03.07.2023 13:55:23 postituse pealkiri: 1070 Manli |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Ostsin 1070 Manli K6ik OK |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
postitatud: 28.06.2023 22:12:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Jälle üks tehing positiivselt tehtud  _________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xirco
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2007
|
postitatud: 19.06.2023 11:35:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin arvuti, suhtlus sõbralik ja kaup esinduslik  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
postitatud: 03.06.2023 20:40:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
postitatud: 03.05.2023 16:21:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Codecci
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2007
|
postitatud: 27.04.2023 19:13:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin kasutatud lauaarvuti. Väga korralik kaup, kaubanduslik välimus 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M_YAZ
HV kasutaja
liitunud: 24.05.2006
|
postitatud: 21.04.2023 11:42:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
järjekordne tehing - soetasin ressiiveri
Äitüma  _________________ Küsi julgelt :veame ja teeme kaupa - Ford Transit 150L
Saue vald ja Harjumaa - Tallinn |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pruulim
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2016
|
postitatud: 05.04.2023 16:12:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Ostsin arvuti, kõik sujus 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levis
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2002
|
postitatud: 30.03.2023 15:37:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Sai ostetud arvuti, tehing kiire, kõik ok. |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matsas
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2005
|
postitatud: 28.03.2023 11:19:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin arvuti  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janl
HV kasutaja
liitunud: 15.11.2002
|
postitatud: 21.03.2023 18:20:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
magraants
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2014
|
postitatud: 16.03.2023 18:17:27 postituse pealkiri: 5+ |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Ostsin PS5 puldi. Kiire tehing ja kaup nagu lubatud. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
postitatud: 16.02.2023 11:10:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Ostsin arvuti. Kõik super. 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taims11
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
postitatud: 14.02.2023 13:24:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Ostsin CPU - kiire ja korralik |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanuste
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2007
|
postitatud: 10.02.2023 20:05:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanuste
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2007
|
postitatud: 07.02.2023 11:51:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Südamlik inimene. Müüs mulle Rampage IV Extreme plaadi.  |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
postitatud: 04.02.2023 20:47:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Äris ühe DD55 mälu ära  |
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wtf
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2008
|
postitatud: 04.02.2023 13:33:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin Arvuti, kõik viis 👍 _________________ wat? |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M_YAZ
HV kasutaja
liitunud: 24.05.2006
|
postitatud: 01.02.2023 21:27:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
müüs diivani - - otseühendus - laseme asjadel juhtuda - stsenaarium -
jõudu ja sarmi teekonnal  _________________ Küsi julgelt :veame ja teeme kaupa - Ford Transit 150L
Saue vald ja Harjumaa - Tallinn |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iks95
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2010
|
postitatud: 01.02.2023 19:49:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
ostsin tooli  _________________ Binance
Tekstiilipesuri rent Tallinnas Tondil. 17EUR/24H |
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
115 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ElChapo
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2018
|
postitatud: 26.01.2023 23:51:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Ostsin ühe videokaarti. Kiire infovahetus, kaup super ja kõik nii nagu peab. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
postitatud: 23.01.2023 20:47:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi. Tehing kiire ja korralik ning kaart töötab nagu lubatud.  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 22.01.2023 17:52:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
5+ _________________ WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7] |
|
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tegelane
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2003
|
postitatud: 22.01.2023 13:13:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Ostsin arvuti. Kõik tip-top. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 21.01.2023 14:36:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin sugulasele komplekteeritud kasti.
Ilusti kokku pandud ja uus omanik väga rahul! _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sniffer
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 20.01.2023 12:29:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Ostsin GeForce RTX™ 3080 GAMING X TRIO 10G. Kaart ilusti puhastatud, temp korras, stress testid läbis ilusti. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zokolad
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2016
|
postitatud: 18.01.2023 21:14:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
+rep // Ostsin Asus ROG Strix RTX 3080 Ti OC 12GB videokaardi. Tehing oli sujuv. Lubas ka koha peal testida ja näidata, et kõik on okei. Kaart on soliidne, temperatuurid korras ning madalad ja kannatab koormust väga hästi. Tehing oli kiire ja sujuv. Endale imestusena tuli, et kaardil olid veel tehase plastik kleepsud peal.  _________________ Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil: for thou art with me; thy rod and thy staff they comfort me. |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pownarrow
HV kasutaja
liitunud: 25.08.2014
|
postitatud: 13.01.2023 20:15:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Ostsin lauaarvuti, kõik super! |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
postitatud: 08.01.2023 17:20:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostis mälud, kõik hästi.  |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
postitatud: 23.12.2022 17:25:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Ostsin lauaarvuti. Alguses oli väike segadus toiteplokiga (komplektis oli nõrgem, kui kuulutuses) aga kõik sai lahendatud, kokkuvõttes positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Narr
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
postitatud: 07.12.2022 14:09:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Tehing kiire ja nagu lubatud. |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taikot
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2019
|
postitatud: 07.12.2022 09:12:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Tehing sujus kiirelt ja korrektselt, soovitan  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
onuivar
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2010
|
postitatud: 23.11.2022 19:43:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
ostsin pc, tehing käis kiirelt ja sujuvalt, kauo vastas kirjeldusele.  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taims11
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
postitatud: 25.10.2022 20:31:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
postitatud: 23.10.2022 22:30:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Sai üks vanem prose tagavaraks soetatud. Tänud  |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heiki12
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2004
|
postitatud: 25.09.2022 23:33:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin video, tuli kapis ilusti kohale ja täitsa töötab  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 18.09.2022 20:14:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
5+ _________________ WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7] |
|
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skymanuva
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
postitatud: 16.09.2022 00:28:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| ostis mälud. lakooniline, minuga võrreldes. midagi halba ei saa öelda ja ei tahaks. |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
errr0r
HV vaatleja
liitunud: 25.02.2006
|
postitatud: 07.09.2022 17:45:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
| Ostsin lauaarvuti. Kui selgus, et GPU-ga oli mingi kummaline probleem, siis vahetas selle kiirelt ümber. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
postitatud: 16.08.2022 15:02:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Slaava007 ]: Positiivne |
|
Ostsin klapid, mis kahjuks ei sobinud. Võttis ilusti klapid tagasi  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|