| autor |
sõnum |
D-Jam
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2004
|
postitatud: 25.06.2022 15:44:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ imnotmm ]: Positiivne |
|
Monitor sai ostetud. Kuigi ostuprotsess venis, on üldmulje siiski positiivne  _________________ It's all a matter of opinion! |
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
extinct
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2003
|
postitatud: 15.05.2022 17:56:48 postituse pealkiri: Kommenteerimine: imnotmm |
|
Arvamus kasutajast [ imnotmm ]: Positiivne |
|
Ostsin Rode NT1 Kit + Yamaha AG-03.
Mina Tallinn tema Tartu, post ei ole mu esimene valik, imnotmm oli nõus diilima minu kolleegiga.
Vastas kokkulepitud ajal kõnele ja tuli kokkulepitud kohta.
Kaup oli eeskjulikult pakitud, sisaldas ühte ekstra statiivi ja täiendavat kaablit, mille eest veelkord suured tänud. Kaup vastas reklaamitule nii visuaalselt kui tehniliselt.
5+ |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kenkauksi
HV veteran
liitunud: 30.08.2009
|
postitatud: 02.02.2021 18:32:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ imnotmm ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi, saatsin pool raha ette. Asi oli nagu lubatud ja probleeme ei tekkinud  |
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 05.10.2020 22:08:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ imnotmm ]: Positiivne |
|
Aitas suure karbi autosse tõsta, tänutäheks tegin ülekande. Igati meeldiv Hinnavaatleja! Soovitan ka teistele!  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ryffryder
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2013
|
postitatud: 29.09.2020 20:05:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ imnotmm ]: Positiivne |
|
Ostsin cpu + mobo + ram kombo. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
postitatud: 11.08.2020 12:54:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ imnotmm ]: Positiivne |
|
Ostsin emaplaadi. Kõik 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
postitatud: 25.04.2018 16:44:38 postituse pealkiri: Kommenteerimine: imnotmm |
|
Arvamus kasutajast [ imnotmm ]: Positiivne |
|
Ostsin 2 videokaarti. Saime kenasti kaubale ning kaardid olid pakist välja võttes väga korralikud. Nagu otse poest.  |
|
|
| Kommentaarid: 1223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|