Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: jaco
avatar Kasutajast jaco

Kreisi kasutaja
liitunud:  01.09.2002
viimane külastus:  01.12.2023 14:25:16
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1026
[0.02% kõigist / 0.12 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja jaco sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt jaco
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: jaco
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 37 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ jaco ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
kylaline
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2010



sõnumpostitatud: 21.12.2021 11:09:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

igati postiivne ärikogemus thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.05.2016 12:03:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Müüsin lõikelaua, kõik OK. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p33rs6
HV Guru
p33rs6

liitunud: 05.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2016 11:01:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Kõik ok! Soovitan!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 379
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2015 23:46:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Vahetasime mälusid
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xkristjanx
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2013



sõnumpostitatud: 30.01.2015 20:03:00    postituse pealkiri: Tegime Diili vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Kiire ja konkreetne. 5+
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.03.2014 10:48:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Tiptop thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikkso
HV kasutaja
mikkso

liitunud: 12.10.2003



sõnumpostitatud: 30.01.2013 20:06:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

tip-top vahendaja thumbs_up.gif
Diil kiire ja konkreetne.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tactical
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.01.2013 11:12:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Diil tehtud 5+
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.08.2011 08:06:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Ostis arvuti, saime asjad kenasti korda aetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.03.2011 01:14:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Ostis telefonile invisibleSHIELD kaitsekile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2009 19:41:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Diil tehtud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.02.2009 12:14:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Ostis Walkman klapid. Soovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roolik
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2007



sõnumpostitatud: 08.09.2008 10:55:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Ostsin mühe mängu. Kõik tiptop thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rodi
HV kasutaja
rodi

liitunud: 26.08.2004



sõnumpostitatud: 10.06.2008 14:35:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Ostis kaamera , kõik sujus tip-top! thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
[b:b8519037c9][color=#FF0000:b8519037c9]Lai valik velgi ja rehve![/color:b8519037c9][/b:b8519037c9]
[img:b8519037c9]http://www.hot.ee/rodi/untitled.JPG[/img:b8519037c9]
[b:b8519037c9]Soodsaim Takso Tallinnas![/b:b8519037c9]
[img:b8519037c9]http://www.hot.ee/rodi/laki.jpg[/img:b8519037c9]
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.02.2008 13:54:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Väga abivalmis kaasmaalane!
Suurimad tänud vastutulelikkuse eest!
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.07.2007 18:25:05    postituse pealkiri: supper-positiivne. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

väga(y) tegelane, abivalmis ja puha Nimelt leppisime ,et saame tallinnas kokku ja ma ostan talt mälukaardi telefoni, oma lollusest, enne ma ei uurind välja,mis sobib mis mitte. Seega vend pidi Kütust raiskama,ja vaeva nägema Tallinnas tiirutamisega, loodan,et ta pikka viha ei pea ja ,et ei solvund. Järgmine kord olen tähelepanelikum.
ja äri temaga võib kindlasti teha, väga vastutulelik !!(y)
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.07.2007 11:04:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Ostis mu USB PCI kaardi ära...
Sain normaalselt raha selle eest ja äri käis kiiresti.
Soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.02.2007 23:19:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Äge vend.. icon_biggrin.gif
Hullu kasti ostsin talt.. Kohe näha, et meistrimees äge.. icon_razz1.gif

Abivalmis ka veel peale kauba..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 28.12.2005 13:12:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Äri tehtud nagu sipsti:)
Kandis mulle raha arvele ja panin kauba carogoga järgmisel päeval teele.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002



sõnumpostitatud: 27.12.2005 19:14:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

väga kiire tegelane, info liikus kiiresti kauba kohta . meedliv ja soovitan beer_yum.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002



sõnumpostitatud: 18.11.2005 17:29:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

väga kiire asja ajamine . 5+ .soovitan 8)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogers
HV vaatleja
Dogers

liitunud: 30.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.11.2005 00:23:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Hästi abivalmis inimene, väga positiivne kogemus. icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lumivalguke
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2002



sõnumpostitatud: 15.11.2005 09:56:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

super thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.10.2005 21:24:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik + abivalmis.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2005 22:39:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

positiivne thumbs_up.gif tundub vastutulelik inimene.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jannes
HV Guru
Jannes

liitunud: 28.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2005 10:04:55    postituse pealkiri: GPU jahutus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Oli nõus mitmeks nädalaks broneerima mulle video jahutuse, et saaks teha tehingu kohapeal.
Kompetentne ja asjalik müüa, aus ja meeldiv. Kuidas ma oleksingi saanud teda alt vedada!
Igati kiitused!
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004



sõnumpostitatud: 13.10.2005 21:59:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik. Väga norm hinnavaatleja.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agent007
Piiratud kasutaja
agent007

liitunud: 02.08.2003



sõnumpostitatud: 12.10.2005 18:20:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Sain mälu... hetkel töötab icon_wink.gif Hea müüja!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.10.2005 01:10:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

sai moodsa ja tõesti hea fotoka omanikuks. kõik sujus, soovitan!
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.10.2005 18:58:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

äri oli ok;)
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ezerix
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2005



sõnumpostitatud: 04.10.2005 10:55:00    postituse pealkiri: laabus ilusti vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Panin kauba cargosse, tema raha pangaülekandega. Kõik läks ilusti.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mrx
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2005 14:20:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Sai mälu müüdud, kõik laabus kenasti.
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sepu
HV kasutaja
sepu

liitunud: 14.06.2003



sõnumpostitatud: 22.09.2005 12:04:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

positiivne kokkupuude!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry111
HV veteran

liitunud: 10.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.09.2005 15:36:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

väga postiivne , kandis raha ette , tna panin cargosse ja nüüd peaks juba tema käes olema. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDR2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.06.2004



sõnumpostitatud: 09.09.2005 19:35:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

PO-SI-TIIV-NE thumbs_up.gif
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.03.2005 21:36:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus olemas.
Väga usaldusväärne thumbs_up.gif
Soovitan beer_yum.gif
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e2janz
HV kasutaja
e2janz

liitunud: 31.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.01.2005 16:05:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Hea ja vastutulelik müüa. Ostsin objektiivi, oli nõus andma enne ostu üheks päevaks katsetada. Kaup oli korralik ja äri meeldiv. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2005 18:40:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

vahetasime telefone..kõik oli ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaif
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2004 16:51:52    postituse pealkiri: Kommenteerimine: jaco vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ jaco ]: Positiivne

Sai jällegi äri tehtud! Igati positiivselt nagu ikka! beer_yum.gif

viimati muutis Kaif 11.10.2005 13:52:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

jaco arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 43 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.