Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: xtr3m3
avatar Kasutajast xtr3m3

HV kasutaja
liitunud:  22.06.2004
viimane külastus:  02.11.2023 15:07:50
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  421
[0.01% kõigist / 0.05 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja xtr3m3 sõnumeid
amet:  olemas
huvid:  sport
kontakt xtr3m3
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: xtr3m3
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 52 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2023 20:20:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Kiire emaplaadi diil, kõik konkreetne ja ladus. Soovitan
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arcade
HV kasutaja
Arcade

liitunud: 27.09.2020


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2022 23:00:37    postituse pealkiri: Prose vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Kandsin raha. Pakkis väga eeskujulikult protsessori ära, ning samal päeval pani ka teele.
Soovitan soojalt! 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.10.2022 14:32:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Maksin raha ja ta toimetas mu vennani emaplaadi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demet
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2022 20:27:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Ostis prose. Kõik sujus nii nagu kokku sai lepitud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.01.2022 12:50:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Taas positiivne!
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andre013
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.01.2022 18:57:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

icon_smile.gif)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2022 02:37:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Kiire ja aus müüja ! Kaup liikus kiirelt kohale thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.12.2021 03:47:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Igati positiivne tehing!
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2021 13:32:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Tiptop
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heiolenjuh
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2018


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.12.2021 17:45:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Müüs prose, kõik tipp-topp😃
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janl
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2021 09:27:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Korrektne müüja, soovitan!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kovanaama
HV Guru
Kovanaama

liitunud: 28.10.2014



sõnumpostitatud: 13.05.2021 13:57:42    postituse pealkiri: A+ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MageBaby
HV kasutaja
MageBaby

liitunud: 11.08.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.03.2021 22:27:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

ostsin hiire, kiire trade ja meeldiv suhtlust
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomux
HV vaatleja
toomux

liitunud: 15.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2021 11:36:54    postituse pealkiri: hiir vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Soetasin hiire. Kõik sujus ladusalt.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2021 17:45:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Ostsin hiire. Kaup nagu lubatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.12.2020 16:37:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Sai prose ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rv30
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.07.2020 18:50:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Tegime kaupa, kõik sujus
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2020 20:23:57    postituse pealkiri: TP-Link TL-WN881N vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Ostis pulga, all good!
_________________
beer_yum.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
totukuul
HV kasutaja
totukuul

liitunud: 14.01.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2020 21:38:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Kõik tip-tip thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
totukuul
HV kasutaja
totukuul

liitunud: 14.01.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2020 19:01:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Ülimalt meeldiv tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2017 22:28:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Ostsin monitori.
Ekraan toimib ja mina rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.08.2016 15:57:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Kõik okei. thumbs_up.gif
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tags
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2013



sõnumpostitatud: 22.06.2016 00:51:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Ostis läpaka. Tuli ise kohale ja kõik ok! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nadussee
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.06.2016 17:57:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Müüsin talle läpaka. Kõik ok! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nnoooo
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.03.2016 10:51:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Ostsin läpaka! Kaup kiire ja korralik! Soovitan!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2016 01:03:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Ostsin telefoni, muhe sell, said kõik asjad inimlikult tehtud. icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steins
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2011



sõnumpostitatud: 20.05.2015 15:16:27    postituse pealkiri: CPU+MOBO+RAM vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Sai ostetud CPU,MOBO,RAM. Kõik töötab ilusti, meeldiv oli äri ajada!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2015 23:00:27    postituse pealkiri: hv-positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Sai üks s1155 prose ostetud.
Kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Svetlana_k
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.03.2015 17:09:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Sai prosse müüdud, kandis raha ette. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K.
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2015



sõnumpostitatud: 14.03.2015 19:24:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Müüsin kasutajale korpuse, kõik sujus probleemideta, soovitan!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolmulest
HV kasutaja
Tolmulest

liitunud: 16.09.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.10.2014 22:42:35    postituse pealkiri: Mobo, Cpu, video, Psu, mälu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Ostis eelnimetatud asjad ning kõik sujus hästi! 5+
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aista
HV Guru
Aista

liitunud: 18.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.05.2014 16:25:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Videokaart sai ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 451 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.05.2014 22:56:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

müüs kraami mulle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.05.2014 08:42:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Müüsin järelmaksu peale telefoni, kõik sujus tõrgeteta. Positiivne kogemus.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Insomnia
HV kasutaja
Insomnia

liitunud: 23.02.2005



sõnumpostitatud: 19.02.2014 12:47:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Tehing toimus kiiresti ja tõrgeteta.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uugu
HV vaatleja
uugu

liitunud: 15.08.2002



sõnumpostitatud: 17.02.2014 10:47:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Müüsin protsessori. 6+ . Soovitan
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2014 20:46:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Kodanik ostis järelmaksuga videokaardi. Kõik toimis nii nagu kokku lepitud. Soovitan!
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.06.2013 11:00:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

prose diil meeldivalt ajatud, igati vinksvonks
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krzn
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.06.2013 09:47:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmeix
HV kasutaja
madmeix

liitunud: 21.03.2004



sõnumpostitatud: 10.06.2013 12:42:43    postituse pealkiri: Soovitan vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Soovitan, tehing toimus kiirelt ning kaup hää ja korralik!
_________________
Suvi on...
Õues on sügav talv ju...
No sitt suvi on...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisipoja
HV kasutaja
Pisipoja

liitunud: 25.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.05.2013 20:34:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

tubli ostja, orgunnis kõik, julgen soovitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Teiv
HV kasutaja
Teiv

liitunud: 13.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.04.2013 19:34:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Väike äri oli, pidas oma kokkulepetest kinni ja tuli omapoolselt vastu.
Väga positiivne kogemus, teinekordki! thumbs_up.gif
_________________
Black Edition
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur987
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.04.2013 20:58:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Ostsin graafikakaardi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 09.03.2013 21:57:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Aus ostja, suur tänu.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2013 21:03:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Raha mulle, kaart talle, toimib.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRUAndu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2013 16:17:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Käest kätte ram pulgad, korralik ost. Soovitan!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.05.2012 12:46:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Meeldiva diili saime tehtud, müüjana tõi kauba otse mulle kätte icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacRein
HV veteran
MacRein

liitunud: 06.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.11.2011 09:30:26    postituse pealkiri: A-DATA XPG™ Gaming Series DDR3 DRAM Modules for Desktop DDR3 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Tegime äri A-DATA mäludega.
A-DATA XPG™ Gaming Series DDR3 DRAM Modules for Desktop DDR3-1600G PC3-12800 2GB x 3 CL9-9-9-24 1.65V

Pakend: 5+
Müüja ja info toote kohta: 5+
Kiirus: 5+
Tote seisund: 5+
Kokku: 5+

Eriliselt soovin rõhutada, et xtr3m3 oli meeldiv äri ajada, sest ta tuli mulle vastu ning broneeris mälud!
Viisakas ja mõistlik AHV thumbs_up.gif
Köik sujus!
Soovitan.
_________________
Om Kriya Babaji Nama Aum
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.07.2011 09:13:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Ostis emaplaadi ja mälud. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2010 09:15:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ xtr3m3 ]: Positiivne

Ostsin Wifi AP, tehing oli kiire, kõik töötab hästi.
Positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

xtr3m3 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 57 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.