Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: wizky
avatar Kasutajast wizky

HV kasutaja
liitunud:  02.05.2007
viimane külastus:  18.06.2026 21:46:45
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  567
[0.01% kõigist / 0.08 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja wizky sõnumeid
amet:  Freelancer
huvid:  A little bit of this, a little bit of that
arvuti:  Corsair Graphite 600T Silver
Spoiler Spoiler Spoiler

Corsair HX1200
Spoiler Spoiler Spoiler

ASUS Crosshair VIII Hero
Spoiler Spoiler Spoiler

AMD Ryzen 3900X + Corsair H100i
Spoiler Spoiler Spoiler

2x16GB G.Skill TridentZ 3600MHz C17
Spoiler Spoiler Spoiler

MSI Ventus Geforce RTX 3080 Ti 12GB
Spoiler Spoiler Spoiler

Samsung 970 Pro 1TB NVME

Spoiler Spoiler Spoiler

Samsung 970 EVO 1TB NVME
Spoiler Spoiler Spoiler

WD WD30EFRX 7200rpm 32Mb SATAII x2 RAID0
Spoiler Spoiler Spoiler

Toshiba MG06ACA800E 8TB 7200rpm SATAIII
Spoiler Spoiler Spoiler

Creative G500 ProGamer 5.1
Spoiler Spoiler Spoiler

Modhouse Audio Argon Mk3
Spoiler Spoiler Spoiler

Schiit Hel 2
Spoiler Spoiler Spoiler

Logitech G700s
Spoiler Spoiler Spoiler

Logitech G710+
Spoiler Spoiler Spoiler

LG 38GN950-B
Spoiler Spoiler Spoiler

DELL U2713HM
Spoiler Spoiler Spoiler


ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt wizky
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: wizky
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 50 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ wizky ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.10.2025 10:38:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Positiivne!
_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!
Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.09.2023 16:36:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Ostsin klaveri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.10.2022 16:26:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Ostsin klaviatuuri, hea kiire tehing icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relco
Kreisi kasutaja
Relco

liitunud: 16.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2022 08:22:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Ostsin GPU, kõik OK.
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2022 20:42:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Positiivne mälutehing
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spotty
HV kasutaja
spotty

liitunud: 12.07.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.12.2021 20:19:26    postituse pealkiri: AX860 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Sai soetatud 1 PSU. Väga tore müüja, soovitan!
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laptops24
HV kasutaja
laptops24

liitunud: 01.10.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2021 19:48:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Ostis GPU, tuli ise järgi ja tehing sai kiirelt tehtud. Kõik ok! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ogre
HV vaatleja
Ogre

liitunud: 19.01.2008



sõnumpostitatud: 21.03.2020 02:23:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Sain eriolukorra ajal oodatust kiiremini videokaardi kätte, mis peamine videokaart täitsa töötab icon_smile.gif Jõudu!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.03.2019 15:24:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Kiire ja korralik icon_smile.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rizzla
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2007



sõnumpostitatud: 27.08.2017 10:30:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Tehing ladus, kaup korras.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxic
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.12.2016 08:45:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Kõik sujus ilusti ja arvuti on vastavuses kuulutuse sisuga.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grandmastera
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2003



sõnumpostitatud: 22.08.2016 15:22:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Sain kaubale ja ostsin telefoni. Kõik sujus.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyfx
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2004



sõnumpostitatud: 14.02.2016 02:36:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Müüs 2x GPU. Väga meeldiv kogemus ja positiivne tüüp icon_smile.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

liitunud: 02.08.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.08.2015 15:23:54    postituse pealkiri: Ostsin SSD vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Ostsin SSD, kõik vinks-vonks thumbs_up.gif
_________________
Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu
Kommentaarid: 804 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 690
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Observer
HV vaatleja
Observer

liitunud: 25.10.2006



sõnumpostitatud: 13.03.2015 22:12:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

This one approves thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2015 14:21:19    postituse pealkiri: sams s3 + sony mdr-10rc vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

diil tehtud posti teel
kiire müüja, korralik kaup
5+ beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KRainis
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2012



sõnumpostitatud: 27.02.2014 15:01:52    postituse pealkiri: Xperia S vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Kiire tehing, soovitan.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011



sõnumpostitatud: 28.11.2013 12:57:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Hea äri, ostsin videokaardi.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2013 19:44:47    postituse pealkiri: lambi diil vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Sai üks sambla kasvatamise prozektor hangitud, diil kiire ja korralik icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pri:t
HV Guru
pri:t

liitunud: 16.05.2003



sõnumpostitatud: 13.11.2013 17:30:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Saime hakkama
_________________
priit
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 5 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonis454
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2013 08:35:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Väga meeldiv tehing, kiire ja korralik.thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007



sõnumpostitatud: 31.10.2013 14:29:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Sai üks telefon ligi võetud. Tõi lausa koju kohale. Eeskujulik.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2013 16:32:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Ostsin Logitech MX3000
Tehing kiire ja igati positiivne - tõi isegi Tallinnas ise kohale

Soovitan thumbs_up.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.02.2013 20:58:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Ostsin ketta, kõik kiire ja nii nagu peab. Meeldiv! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lankotsk
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2009



sõnumpostitatud: 30.01.2013 18:29:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Kõik super. Soovitan kindlasti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2012 21:22:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Äärmiselt meeldiv ja kiire tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xvc
HV Guru
Xvc

liitunud: 26.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.06.2011 20:35:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Ostsin läp, meeldiv diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 646
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pavelnec
HV Guru
pavelnec

liitunud: 06.11.2002



sõnumpostitatud: 26.02.2011 12:30:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Läppar töötab, soovitan! icon_smile.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.02.2011 01:41:18    postituse pealkiri: Tervitus! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Igati positiivne tehing!
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelis63
HV Guru

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.02.2011 01:41:06    postituse pealkiri: Tervitus! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Igati positiivne tehing!
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009



sõnumpostitatud: 03.02.2011 11:47:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Müüs ühe HP, kõik nii nagu lubatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.01.2011 23:29:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

ostis ühe D630 mobo thumbs_up.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djerny
külaline





sõnumpostitatud: 29.01.2011 14:17:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: puudub

Ostis päris kalli läpaka ära. Tehing toimus kokkulepete kohaselt ja kõik ok. thumbs_up.gif
tagasi üles
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.12.2010 12:13:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Tehing tehtud ja kaup toimib. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.11.2010 19:18:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Sai korralikum socket 775 emme müüdud beer_yum.gif igati positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.11.2010 16:33:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Vägaväärt rauajupp sai uue pesa. Igati kiitus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marken
Kreisi kasutaja


liitunud: 10.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.10.2010 10:38:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Ostis SSD, kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007



sõnumpostitatud: 20.09.2010 23:31:04    postituse pealkiri: Ostsin monitori vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Kõik nii nagu algselt lubas. Hästi hoitud monitor leidis uue omaniku.

Cheers!!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mike75
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.07.2010 17:35:54    postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ wizky ]: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Ostsin telefoni, äri käis kiirelt ja meeldivalt! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004



sõnumpostitatud: 30.10.2009 00:50:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Ostsin prose ja kõik täitsa toimib. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barclay
HV veteran
Barclay

liitunud: 17.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.08.2009 11:15:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Ostsin telefoni ja kõik tip-top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poro
HV kasutaja
poro

liitunud: 04.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.08.2009 09:25:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Ostsin videotelefoni. Töötab hästi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.04.2009 01:25:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Organiseeris nii, et temalt ostetud roolikomplekt isegi koju ära toodi icon_smile.gif
Tip-top värk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stjopa
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2002



sõnumpostitatud: 23.04.2009 23:24:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

ostsin motorolad,kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.01.2008 22:40:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Ostsin videoka.
Hea ja kiire tehing.
Tänan!
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007



sõnumpostitatud: 19.12.2007 21:44:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

mees oli minuti pealt kohal ja sai kiire ning korralik tehing tehtud. beer_yum.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krueger
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004



sõnumpostitatud: 15.11.2007 10:52:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Väga positiivne. Saadeti kaup ära ning lasti veenduda, et kõik töökorras ning alles siis küsiti raha. icon_biggrin.gif
Ühesõnaga väga positiivne, ning teinekordki;)
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.11.2007 21:49:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

Käis väikene prose äri ka thumbs_up.gif
Ei tea, millal veel midagi talt ära napsan icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wizky
HV kasutaja
wizky

liitunud: 02.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2007 02:55:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: puudub

irv icon_biggrin.gif mulle sobib, kaks positiivset ühe asemel
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.10.2007 19:50:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ wizky ]: Positiivne

kjaups kirjutas:
Äri oli edukas. Oli vaja ruttu toidet saada ja saingi täitsa asjaliku kätte thumbs_up.gif

[PARANDUS] Ostsin sellelt kasutajalt hoopis emaplaadi icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

wizky arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 57 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.