Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: collector
avatar Kasutajast collector

HV kasutaja
liitunud:  01.12.2002
viimane külastus:  11.06.2026 19:49:35
HV-OT teenus:  19.03.2022 22:52:07
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  686
[0.01% kõigist / 0.08 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja collector sõnumeid
kontakt collector
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: collector
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 35 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ collector ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2025 16:30:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Üldiselt tip-top beer_yum.gif
_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenekas
HV veteran

liitunud: 10.09.2012



sõnumpostitatud: 04.02.2025 23:18:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Tegime diili, kõik super icon_cool.gif
_________________
Ostan, Müün ja Vahetan Iphone!
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2025 04:33:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Ostsin videokaardi
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taxster
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2025 15:53:34    postituse pealkiri: Valvekaamerad vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Ostsin valvekaamerad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikupoiss
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2021 15:10:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Ostsin GPU-d. Tehing kiire ja korrektne.5++Soovitan
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Koluts1
HV vaatleja
Koluts1

liitunud: 29.04.2019


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.12.2020 14:07:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Ostis graafikakaardi. Tehing kiire ja korrektne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lx122
HV vaatleja
lx122

liitunud: 03.05.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.11.2013 21:03:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Sai kohe tehingu tehtud. Kõik töötas.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2013 10:15:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

positiivne äritehing
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.12.2012 14:31:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Kõik toimis nii nagu vaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2012 17:13:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Tänan usalduse eest thumbs_up.gif

Aus müüja beer_yum.gif
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008



sõnumpostitatud: 28.09.2012 16:59:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Müüs arvuti, mis oli mitmest otsast vigane, ent tuli vastu ja kõik probleemid sai ära lahendatud. Aega võttis aga asja sai.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2012 17:33:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Kõik sujus hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit62
HV kasutaja
tiit62

liitunud: 18.11.2005



sõnumpostitatud: 22.06.2012 00:06:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

ostsin kõlarid, tõi ise ära, pisike ikaldus juhtmetes, aga vähemasti on töötavad, seega arvamus on ok
_________________
olen endast väljas, tulen 15 minuti pärast
tiit62@gmail.com
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stn
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.06.2012 09:32:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus, kõik sujus kokkulepitult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007



sõnumpostitatud: 05.06.2012 07:04:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dixo
HV kasutaja
dixo

liitunud: 25.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2012 11:06:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Ärikogemus positiivne.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RemoIT
HV veteran
RemoIT

liitunud: 29.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.05.2012 21:05:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Positiivne ja kiire kogemus!
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2012 16:02:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Ostis mõned jubinad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
auditehh
HV kasutaja
auditehh

liitunud: 11.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.12.2011 19:40:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Ostsin ketta, kõik nii nagu lubatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Turps
HV kasutaja
Turps

liitunud: 26.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.12.2011 20:06:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Disainisin särgi. Kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.11.2011 23:20:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Müüs mõned mälud.
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2011 09:10:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Müüsin M6400 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F00ked
Kreisi kasutaja
F00ked

liitunud: 13.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2011 21:10:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Mõistlik asjaajamine thumbs_up.gif Soovitan beer_yum.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innu18
HV Guru

liitunud: 12.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2011 17:20:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Tehing posti teel sooritatud...positiivselt nagu ikka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 287
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ultrraz
HV veteran
Ultrraz

liitunud: 04.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2011 22:15:56    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

tegime väikse tehingu, kõik positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 208
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.08.2011 14:09:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

tuni, nägi, ostis... HV positiivne
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007



sõnumpostitatud: 12.08.2011 17:49:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Ostis monitori thumbs_up.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004



sõnumpostitatud: 12.08.2011 15:32:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Deal sujus probleemideta, kõik laabus nagu kokku lepitud
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.08.2011 22:33:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Ostsin telefoni, kõik nagu lubatud : )
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pingu911
HV vaatleja
Pingu911

liitunud: 26.11.2007



sõnumpostitatud: 30.07.2011 12:51:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Müüs telefoni. Tehing toimus väga kiiresti ning kaup on korralik.
Järgmise korrani thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007



sõnumpostitatud: 15.02.2010 12:30:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Ostsin mõned amazon kaardid. Tehing korralik. thumbs_up.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T0mmy
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2006



sõnumpostitatud: 21.09.2009 19:01:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Tegime äri, kõik sujus korrektselt.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennar
Piiratud kasutaja
tennar

liitunud: 15.04.2007



sõnumpostitatud: 14.09.2007 21:20:59    postituse pealkiri: ostsin samsung d600 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Negatiivne

ei soovita, ostsin samsung d600 ja läksin tallinnasse helistasin enne ette et ostan telefoni 2ra ok jõuan juba tallinnasse ütleb et tal pole toavõtit vms ja et karpi telefonil pole kaasas no ok oleks olnud okei kõik lubas j2rele saata jne siis saime kokku andis asjad 2ra ja koju teel vaatasin et andis vale tv kaabli sellegi lubas j2rgi ise enda kõneajast helistasin talle mitukümend korda ja lubas kuni lõpuks ütles et ei leidnud tv kaablit ülesse ja lubas mulle maksta selle kinni ja ütlesin et võib karbi telefonil saata mulle aga ütles nii et pole mõtet jne tv kaabli raha Samuti ei saanud ei soovita mitte mingil juhul temaga 2ri teha icon_sad.gif
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arkamax17
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2006



sõnumpostitatud: 08.03.2006 13:55:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Raha sai k2tte... Telefoni ootan...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2006 12:47:48    postituse pealkiri: (y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Müüs mulle Chysleri... ptüi, Ipod mini icon_wink.gif Kõik oli vinks-vonks.
Asjalik vana!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dantsik
HV kasutaja
Dantsik

liitunud: 20.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2003 21:07:33    postituse pealkiri: Kommenteerimine: collector vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ collector ]: Positiivne

Hea kogemus collectoriga! Raha tuli ülikiirelt üle. Kauba sai kätte. Igati plussis!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

collector arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 32 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.