Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: tanq
avatar Kasutajast tanq

Kreisi kasutaja
liitunud:  21.05.2002
postitusi:  1756
[0.03% kõigist / 0.20 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja tanq sõnumeid
kontakt tanq
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: tanq
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 49 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ tanq ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.07.2022 06:52:06    postituse pealkiri: Ostis 1500-se UPSi vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Veidi aeglane, aga täiesti edukas tehing thumbs_up.gif
_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.12.2019 20:14:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Müüs video. thumbs_up.gif tehing.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rifarrica
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.12.2019 14:35:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Otsin videokaardi, kõik töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skrattah
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.11.2019 14:55:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Kõik sujus hästi, kaup puhas ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus645
HV veteran

liitunud: 04.01.2007



sõnumpostitatud: 08.11.2019 15:18:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riotks
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2019 08:48:42    postituse pealkiri: iPhone 7 128gb vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Ostis telefoni, pidas kokkulepetest kinni. Kõik ok!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inch
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.08.2018 18:33:13    postituse pealkiri: Apple TV vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Tehing sujus suurepäraselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuki
HV vaatleja
Tuki

liitunud: 29.01.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.02.2018 21:26:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Ostsin video, toimib. Ülirahul.
_________________
www.tofix.ee
#peipsitšilli
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gert55
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2017 19:45:51    postituse pealkiri: PowerEdge vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Ostsin serveri. Kõik läks hästi.
_________________
Igasugune töö on vastuvõetav kui see on uus ja huvitav
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reio0
HV vaatleja
Reio0

liitunud: 09.09.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2013 15:21:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Ostis süleri. Kandis raha ette ja asi tuli Smartpostiga järgi. Kõik sujus positiivselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Treplo
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2005



sõnumpostitatud: 25.02.2010 22:07:31    postituse pealkiri: + vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Sai üks mäng ostetud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.02.2010 22:05:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Äri sai tehtud ja asi ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wizky
HV kasutaja
wizky

liitunud: 02.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.06.2009 22:30:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Sai heas korras G25 ostetud!
Äri kiire ja korralik. Soovitan 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2007 20:51:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

super thumbs_up.gif
_________________
WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003



sõnumpostitatud: 06.09.2007 17:29:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Kaup korralik. Soovitan.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brigadir
HV vaatleja
Brigadir

liitunud: 21.05.2002



sõnumpostitatud: 06.09.2007 06:26:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Ostsin Western Digital WD3200YS SATAII 320 GB, kuna endal suri ketas ära. Kõik sujus hasti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2007 19:28:13    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: tanq vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

ostis videokaamera... tundub, et pooled on rahul icon_smile.gif
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002



sõnumpostitatud: 08.02.2007 01:37:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Ostsin natuke Wii kraami, kõik sujus kenasti ja kiirelt
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003



sõnumpostitatud: 24.11.2006 19:00:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

kaubategu kiire ja korralik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lynxfelinae
HV veteran

liitunud: 07.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.11.2006 16:12:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Ostsin 23.10.2006 Club3D Radeon 9200SE AGP videokaardi, töötab ilusti.
Kommentaarid: 257 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.10.2006 14:18:31    postituse pealkiri: HV-positiivne. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Sai tema käest emaplaat ostetud.
Mina rahul ja soovitan teistelegi thumbs_up.gif
_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.09.2006 13:17:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

thumbs_up.gif Tehing väga kiire, kaup aus.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002



sõnumpostitatud: 22.09.2006 23:18:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: puudub

Dark Kille kirjutas:

A ja,ega see,et mina kirjutan naqu asi on ei pea teie muutma enda postitust,kuna teil ei tohiks ühtegi pretensiooni olla. Või oli raha must? icon_lol.gif icon_lol.gif


Ehh? icon_razz1.gif Tõesti ei mõista... thumbs_up.gif

Ja üldiselt. Kui tõesti tundus kaup si'*t olevat, miks sa minuga ühendust ei võtnud ja asja arutanud?.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005



sõnumpostitatud: 05.09.2006 20:40:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Negatiivne

tanq kirjutas:
Dark Kille kirjutas:
Tekkisid mõningad probleemid äriga:
1.Minupoolne pakkumine oli 12 k,aga kokkusaamisel selgus et ta tahab ikkagist 13 k.
2.Tema väitis et aku peab vastu 40 minutit,aga hea kui 10 min peab.
3.laadija juhe on vigane(peab mingi painutama,et ta laadima hakkaks icon_sad.gif

Loodan,et teie ei koge sama.


Alles nüüd märkasin kommentaari, mida kasutaja "Dark Kille" oli vahepeal muutnud.

1. Kokkulepitud (st minu pakkumine) hind oli 13k.
2. Mäletamist mööda sai aku toimeajaks märgitud ca 30 minutit, mis oli ka reaalne tulemus (ekraani taustavalgustus muidugi mitte 100%). Samas ei pidavat see ka probleem olema, kuna uus omanik pidi uue aku ostma.
3. Huvitav, kahe ja poole aasta jooksul, mil sai antud arvuti kasutatud, taolist probleemi ei täheldanud. Võib-olla peaks kasutaja "Dark Kille" väheke hoolikam olema või taolise probleemi korral pöörduma HP sertifitseeritud hoolduspartneri poole (müügi ajal sülearvuti garantii kehtis, kehtib vast siiani).

Ja ega muidu arvutit nö kotis ostetud, kasutaja "Dark Kille" sai seda kokkusaamisel uurida ja puurida icon_wink.gif thumbs_up.gif

Aga muidu, ma võiks ka ju nuriseda, et kura*i vähe neid va kroone sai hirmuskalli läpaka eest icon_smile.gif

No neid kroone sai isegi palju,kuna samal päeval mil läppari ostin pakuti mulle täpselt samade komponentidega ja pikemaajalise aku vastupidavusega HP NC6000-et,aga ise olin loll,mis teha.
vaidlustaks 3. punkti,kuna käin asjadega hoolikalt ringi ja seda polnud kahjuks kohe märgata,et juhe on vigane,alles hiljem,kui ostsin autolaadja sain aru et viga on juhtmes,mitte pesas.

A ja,ega see,et mina kirjutan naqu asi on ei pea teie muutma enda postitust,kuna teil ei tohiks ühtegi pretensiooni olla. Või oli raha must? icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
M: Ajakirjad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002



sõnumpostitatud: 04.09.2006 23:40:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: puudub

Dark Kille kirjutas:
Tekkisid mõningad probleemid äriga:
1.Minupoolne pakkumine oli 12 k,aga kokkusaamisel selgus et ta tahab ikkagist 13 k.
2.Tema väitis et aku peab vastu 40 minutit,aga hea kui 10 min peab.
3.laadija juhe on vigane(peab mingi painutama,et ta laadima hakkaks icon_sad.gif

Loodan,et teie ei koge sama.


Alles nüüd märkasin kommentaari, mida kasutaja "Dark Kille" oli vahepeal muutnud.

1. Kokkulepitud (st minu pakkumine) hind oli 13k.
2. Mäletamist mööda sai aku toimeajaks märgitud ca 30 minutit, mis oli ka reaalne tulemus (ekraani taustavalgustus muidugi mitte 100%). Samas ei pidavat see ka probleem olema, kuna uus omanik pidi uue aku ostma.
3. Huvitav, kahe ja poole aasta jooksul, mil sai antud arvuti kasutatud, taolist probleemi ei täheldanud. Võib-olla peaks kasutaja "Dark Kille" väheke hoolikam olema või taolise probleemi korral pöörduma HP sertifitseeritud hoolduspartneri poole (müügi ajal sülearvuti garantii kehtis, kehtib vast siiani).

Ja ega muidu arvutit nö kotis ostetud, kasutaja "Dark Kille" sai seda kokkusaamisel uurida ja puurida icon_wink.gif thumbs_up.gif

Aga muidu, ma võiks ka ju nuriseda, et kura*i vähe neid va kroone sai hirmuskalli läpaka eest icon_smile.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005



sõnumpostitatud: 09.07.2006 18:24:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Negatiivne

Tekkisid mõningad probleemid äriga:
1.Minupoolne pakkumine oli 12 k,aga kokkusaamisel selgus et ta tahab ikkagist 13 k.
2.Tema väitis et aku peab vastu 40 minutit,aga hea kui 10 min peab.
3.laadija juhe on vigane(peab mingi painutama,et ta laadima hakkaks icon_sad.gif

Loodan,et teie ei koge sama.
_________________
M: Ajakirjad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
valukas
HV vaatleja
valukas

liitunud: 09.10.2005



sõnumpostitatud: 25.05.2006 22:43:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

tahtsin rammi, sain ram'i
k6ik ok. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ukumees
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2002



sõnumpostitatud: 18.04.2006 02:01:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Tehing toimus kiirelt ja probleemideta... Korralik kaup, olen fotokaga rahul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2006 20:56:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wapper
HV kasutaja
wapper

liitunud: 08.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.01.2006 11:26:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Meeldiv kogemus - leppisime hinnas kokku ja samal päeval oli kaup käes. Rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005



sõnumpostitatud: 21.12.2005 20:54:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Aitasin telekat müüa .
Ja sain selle eest isegi natuke raha 8)
Positiivne igati , soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liba10
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2005



sõnumpostitatud: 19.10.2005 15:02:47    postituse pealkiri: muusikakeskus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Sain hea raha eest hea muusikakeskuse...
soovitan äri ajada, sest kõik sujus kiiresti ka korrektselt... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2005 13:24:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

ostsin printeri beer_yum.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mueve
HV kasutaja
mueve

liitunud: 22.06.2003



sõnumpostitatud: 10.08.2005 20:09:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Kiire tehing oli, kõik läks sujuvalt, soovitan soojalt temaga äri ajada icon_smile.gif
_________________
Lups ja valmis!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skiptomylo
Piiratud kasutaja
skiptomylo

liitunud: 11.12.2004



sõnumpostitatud: 02.06.2005 17:42:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

thumbs_up.gif ostsin mp3 playeri.ilusti oli kõik pakendis , kohe hea tunne oli thumbs_up.gif

olen rahul
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003



sõnumpostitatud: 31.05.2005 19:39:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.05.2005 20:02:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

leppisime ruuteriostus aja ning koha kokku ning äri sai aetud!
soovitan!
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lynxfelinae
HV veteran

liitunud: 07.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.05.2005 10:58:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Ostsin enam-vähem komplektse PII arvuti. Tõi ilusti kohale.
Kommentaarid: 257 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T0MT
HV kasutaja
T0MT

liitunud: 09.06.2004



sõnumpostitatud: 13.05.2005 02:44:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

kõik läks hästi, ostsin monitori, pole nii hea kui räägitud, aga kärab küll icon_razz.gif
soovitan! postiivne
_________________
m|v sock a http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=182686&highlight=
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003



sõnumpostitatud: 20.04.2005 15:31:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

kiirelt käis ja aus kaup thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeerik
HV kasutaja
jeerik

liitunud: 25.07.2004



sõnumpostitatud: 18.04.2005 15:44:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Nii.Tema kõvaketas sai nüüd minu omaks ja vahetus raha vastu toimis ladusalt.5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 17.04.2005 12:17:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

kõik pidi olema nagu peab thumbs_up.gif
soovitan
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.10.2004 19:26:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Juba teine tehing temaga ja samad sõnad-täpne ja konkreetne thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jansadj
HV Guru

liitunud: 24.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.09.2004 09:00:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

tehing kiire ja korralik nagu peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 652 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 541
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.08.2004 19:29:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Ostis ressiiveri. Tuli ise järgi. Mis seal ikka thumbs_up.gif
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2004 20:12:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Täpne ja korrektne.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.08.2004 01:12:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Kunagi ammu-ammu .. sai vist CD-ROM, võrgukaart ja karp toorikuid ostetud! thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2004 23:35:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

positiivne ärikogemus. thumbs_up.gif
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002



sõnumpostitatud: 28.03.2004 18:40:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Ostsin tip-top telefoni tema käest, igati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.03.2004 15:28:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne

Kõik igati Ok
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

tanq arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 92% 21 häält
Neutraalne: 4% 1 häält
Negatiivne: 4% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.