| autor |
sõnum |
arnis
HV veteran

liitunud: 18.07.2004
|
postitatud: 24.07.2022 06:52:06 postituse pealkiri: Ostis 1500-se UPSi |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Veidi aeglane, aga täiesti edukas tehing  _________________ Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused. |
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
postitatud: 05.12.2019 20:14:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Müüs video. tehing. |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rifarrica
HV vaatleja
liitunud: 10.11.2003
|
postitatud: 03.12.2019 14:35:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Otsin videokaardi, kõik töötab  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skrattah
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2014
|
postitatud: 11.11.2019 14:55:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi. Kõik sujus hästi, kaup puhas ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus645
HV veteran
liitunud: 04.01.2007
|
postitatud: 08.11.2019 15:18:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riotks
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2010
|
postitatud: 18.10.2019 08:48:42 postituse pealkiri: iPhone 7 128gb |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
| Ostis telefoni, pidas kokkulepetest kinni. Kõik ok! |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inch
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2011
|
postitatud: 12.08.2018 18:33:13 postituse pealkiri: Apple TV |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Tehing sujus suurepäraselt  |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuki
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2014
|
postitatud: 02.02.2018 21:26:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gert55
HV vaatleja
liitunud: 24.05.2006
|
postitatud: 10.11.2017 19:45:51 postituse pealkiri: PowerEdge |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Ostsin serveri. Kõik läks hästi. _________________ Igasugune töö on vastuvõetav kui see on uus ja huvitav |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reio0
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011
|
postitatud: 14.03.2013 15:21:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Ostis süleri. Kandis raha ette ja asi tuli Smartpostiga järgi. Kõik sujus positiivselt  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Treplo
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2005
|
postitatud: 25.02.2010 22:07:31 postituse pealkiri: + |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Sai üks mäng ostetud.  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja01
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.05.2009
|
postitatud: 18.02.2010 22:05:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Äri sai tehtud ja asi ok  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wizky
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2007
|
postitatud: 29.06.2009 22:30:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Sai heas korras G25 ostetud!
Äri kiire ja korralik. Soovitan 8)  |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 13.12.2007 20:51:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
super  _________________ WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7] |
|
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeCoder
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003
|
postitatud: 06.09.2007 17:29:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brigadir
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2002
|
postitatud: 06.09.2007 06:26:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
| Ostsin Western Digital WD3200YS SATAII 320 GB, kuna endal suri ketas ära. Kõik sujus hasti. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
postitatud: 20.04.2007 19:28:13 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: tanq |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
ostis videokaamera... tundub, et pooled on rahul  _________________ - censored - |
|
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
postitatud: 08.02.2007 01:37:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Ostsin natuke Wii kraami, kõik sujus kenasti ja kiirelt _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
postitatud: 24.11.2006 19:00:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
kaubategu kiire ja korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lynxfelinae
HV veteran
liitunud: 07.11.2004
|
postitatud: 01.11.2006 16:12:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
| Ostsin 23.10.2006 Club3D Radeon 9200SE AGP videokaardi, töötab ilusti. |
|
|
| Kommentaarid: 257 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 15.10.2006 14:18:31 postituse pealkiri: HV-positiivne. |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
postitatud: 23.09.2006 13:17:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Tehing väga kiire, kaup aus. |
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
postitatud: 22.09.2006 23:18:25 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ tanq ]: puudub |
|
| Dark Kille kirjutas: |
A ja,ega see,et mina kirjutan naqu asi on ei pea teie muutma enda postitust,kuna teil ei tohiks ühtegi pretensiooni olla. Või oli raha must?  |
Ehh? Tõesti ei mõista...
Ja üldiselt. Kui tõesti tundus kaup si'*t olevat, miks sa minuga ühendust ei võtnud ja asja arutanud?. |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dark Kille
Piiratud kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
postitatud: 05.09.2006 20:40:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Negatiivne |
|
| tanq kirjutas: |
| Dark Kille kirjutas: |
Tekkisid mõningad probleemid äriga:
1.Minupoolne pakkumine oli 12 k,aga kokkusaamisel selgus et ta tahab ikkagist 13 k.
2.Tema väitis et aku peab vastu 40 minutit,aga hea kui 10 min peab.
3.laadija juhe on vigane(peab mingi painutama,et ta laadima hakkaks
Loodan,et teie ei koge sama. |
Alles nüüd märkasin kommentaari, mida kasutaja "Dark Kille" oli vahepeal muutnud.
1. Kokkulepitud (st minu pakkumine) hind oli 13k.
2. Mäletamist mööda sai aku toimeajaks märgitud ca 30 minutit, mis oli ka reaalne tulemus (ekraani taustavalgustus muidugi mitte 100%). Samas ei pidavat see ka probleem olema, kuna uus omanik pidi uue aku ostma.
3. Huvitav, kahe ja poole aasta jooksul, mil sai antud arvuti kasutatud, taolist probleemi ei täheldanud. Võib-olla peaks kasutaja "Dark Kille" väheke hoolikam olema või taolise probleemi korral pöörduma HP sertifitseeritud hoolduspartneri poole (müügi ajal sülearvuti garantii kehtis, kehtib vast siiani).
Ja ega muidu arvutit nö kotis ostetud, kasutaja "Dark Kille" sai seda kokkusaamisel uurida ja puurida
Aga muidu, ma võiks ka ju nuriseda, et kura*i vähe neid va kroone sai hirmuskalli läpaka eest  |
No neid kroone sai isegi palju,kuna samal päeval mil läppari ostin pakuti mulle täpselt samade komponentidega ja pikemaajalise aku vastupidavusega HP NC6000-et,aga ise olin loll,mis teha.
vaidlustaks 3. punkti,kuna käin asjadega hoolikalt ringi ja seda polnud kahjuks kohe märgata,et juhe on vigane,alles hiljem,kui ostsin autolaadja sain aru et viga on juhtmes,mitte pesas.
A ja,ega see,et mina kirjutan naqu asi on ei pea teie muutma enda postitust,kuna teil ei tohiks ühtegi pretensiooni olla. Või oli raha must?  _________________ M: Ajakirjad |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
postitatud: 04.09.2006 23:40:53 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ tanq ]: puudub |
|
| Dark Kille kirjutas: |
Tekkisid mõningad probleemid äriga:
1.Minupoolne pakkumine oli 12 k,aga kokkusaamisel selgus et ta tahab ikkagist 13 k.
2.Tema väitis et aku peab vastu 40 minutit,aga hea kui 10 min peab.
3.laadija juhe on vigane(peab mingi painutama,et ta laadima hakkaks
Loodan,et teie ei koge sama. |
Alles nüüd märkasin kommentaari, mida kasutaja "Dark Kille" oli vahepeal muutnud.
1. Kokkulepitud (st minu pakkumine) hind oli 13k.
2. Mäletamist mööda sai aku toimeajaks märgitud ca 30 minutit, mis oli ka reaalne tulemus (ekraani taustavalgustus muidugi mitte 100%). Samas ei pidavat see ka probleem olema, kuna uus omanik pidi uue aku ostma.
3. Huvitav, kahe ja poole aasta jooksul, mil sai antud arvuti kasutatud, taolist probleemi ei täheldanud. Võib-olla peaks kasutaja "Dark Kille" väheke hoolikam olema või taolise probleemi korral pöörduma HP sertifitseeritud hoolduspartneri poole (müügi ajal sülearvuti garantii kehtis, kehtib vast siiani).
Ja ega muidu arvutit nö kotis ostetud, kasutaja "Dark Kille" sai seda kokkusaamisel uurida ja puurida
Aga muidu, ma võiks ka ju nuriseda, et kura*i vähe neid va kroone sai hirmuskalli läpaka eest  |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dark Kille
Piiratud kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
postitatud: 09.07.2006 18:24:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Negatiivne |
|
Tekkisid mõningad probleemid äriga:
1.Minupoolne pakkumine oli 12 k,aga kokkusaamisel selgus et ta tahab ikkagist 13 k.
2.Tema väitis et aku peab vastu 40 minutit,aga hea kui 10 min peab.
3.laadija juhe on vigane(peab mingi painutama,et ta laadima hakkaks
Loodan,et teie ei koge sama. _________________ M: Ajakirjad |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valukas
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2005
|
postitatud: 25.05.2006 22:43:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
tahtsin rammi, sain ram'i
k6ik ok.  |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ukumees
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2002
|
postitatud: 18.04.2006 02:01:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Tehing toimus kiirelt ja probleemideta... Korralik kaup, olen fotokaga rahul.  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ridariass
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
postitatud: 04.03.2006 20:56:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Äri kiire ja korralik  _________________ There is no patch for human stupidity... |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wapper
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2003
|
postitatud: 18.01.2006 11:26:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Meeldiv kogemus - leppisime hinnas kokku ja samal päeval oli kaup käes. Rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diavolos
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
postitatud: 21.12.2005 20:54:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Aitasin telekat müüa .
Ja sain selle eest isegi natuke raha 8)
Positiivne igati , soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liba10
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2005
|
postitatud: 19.10.2005 15:02:47 postituse pealkiri: muusikakeskus |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Sain hea raha eest hea muusikakeskuse...
soovitan äri ajada, sest kõik sujus kiiresti ka korrektselt...  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
postitatud: 19.08.2005 13:24:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
ostsin printeri  |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mueve
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2003
|
postitatud: 10.08.2005 20:09:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Kiire tehing oli, kõik läks sujuvalt, soovitan soojalt temaga äri ajada  _________________ Lups ja valmis! |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
postitatud: 02.06.2005 17:42:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
ostsin mp3 playeri.ilusti oli kõik pakendis , kohe hea tunne oli
olen rahul |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alpine
HV veteran
liitunud: 27.01.2003
|
postitatud: 31.05.2005 19:39:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
postitatud: 28.05.2005 20:02:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
leppisime ruuteriostus aja ning koha kokku ning äri sai aetud!
soovitan! _________________ White Powwa! |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lynxfelinae
HV veteran
liitunud: 07.11.2004
|
postitatud: 14.05.2005 10:58:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
| Ostsin enam-vähem komplektse PII arvuti. Tõi ilusti kohale. |
|
|
| Kommentaarid: 257 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T0MT
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2004
|
postitatud: 13.05.2005 02:44:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
postitatud: 20.04.2005 15:31:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
kiirelt käis ja aus kaup  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeerik
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004
|
postitatud: 18.04.2005 15:44:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Nii.Tema kõvaketas sai nüüd minu omaks ja vahetus raha vastu toimis ladusalt.5+  |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 17.04.2005 12:17:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
kõik pidi olema nagu peab
soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 05.10.2004 19:26:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jansadj
HV Guru
liitunud: 24.05.2002
|
postitatud: 20.09.2004 09:00:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
tehing kiire ja korralik nagu peab  |
|
|
| Kommentaarid: 652 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
541 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
postitatud: 31.08.2004 19:29:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Ostis ressiiveri. Tuli ise järgi. Mis seal ikka  _________________ All there is to do - recon... |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 30.08.2004 20:12:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
postitatud: 02.08.2004 01:12:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Kunagi ammu-ammu .. sai vist CD-ROM, võrgukaart ja karp toorikuid ostetud! 8) |
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
postitatud: 17.05.2004 23:35:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
positiivne ärikogemus.  _________________ JÖUDU! |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rastafari
HV Guru

liitunud: 24.06.2002
|
postitatud: 28.03.2004 18:40:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
Ostsin tip-top telefoni tema käest, igati  |
|
|
| Kommentaarid: 511 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
432 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxxx
HV veteran

liitunud: 12.01.2003
|
postitatud: 12.03.2004 15:28:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ tanq ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 412 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
338 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|