| autor |
sõnum |
Acidcat
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2012
|
postitatud: 12.08.2021 20:35:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
nillisin kiirelt mõne märgi foorumisse ssd järele. Vend tuletas meelde mulle et ma võitsin seega sai tehtud üks hea diil  _________________ Inimesed on värdjad ! |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristovosas
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2012
|
postitatud: 17.05.2020 20:00:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jimmmmmy19
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2015
|
postitatud: 27.10.2019 22:01:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostsin monitori, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DooDleZ*
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2015
|
postitatud: 26.09.2019 11:45:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Müüs rooli ja saatis postiga, väga positiivne kogemus!  _________________ "A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others." |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matis
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2004
|
postitatud: 22.09.2019 19:31:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
postitatud: 29.07.2019 16:31:00 postituse pealkiri: positiivne :D |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostsin kaks väikest vidinat, töötavad hästi, tehing sujus õlitatud.
Positiivne kogemus  _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxxm88
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2009
|
postitatud: 09.02.2019 13:44:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostis nutikella, positiivne tehing.  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matih22
HV veteran

liitunud: 01.12.2008
|
postitatud: 27.09.2018 08:30:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
| Müüs video. Kiire ja korralik. 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klaassilm
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2013
|
postitatud: 21.09.2017 13:05:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Store
HV veteran
liitunud: 24.02.2014
|
postitatud: 23.08.2017 19:31:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 309 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
279 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valdur444
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2014
|
postitatud: 29.05.2016 11:35:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Kaup korralik ning tõi koju ukse ette ära ka  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
postitatud: 05.08.2015 08:34:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostis HDD.
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 05.04.2015 14:19:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Tegime kaupa, igati asjalik ja positiivne HV-lane.  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotkas1
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2009
|
postitatud: 23.09.2014 19:55:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
ostis amino digibox-i, kõik sujus kiirelt ja korrekselt  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlueQ
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2014
|
postitatud: 01.06.2014 20:27:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostsin video. Pani kiirelt posti.  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janek--77
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2009
|
postitatud: 18.05.2014 22:30:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostis video  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd phenom
HV Guru
liitunud: 07.11.2009

|
postitatud: 29.01.2014 18:40:34 postituse pealkiri: +1 |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 553 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 09.01.2014 22:22:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veixv
HV veteran

liitunud: 12.05.2006
|
postitatud: 20.11.2013 22:44:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
| Tehing tehtud kiirelt ja hästi! |
|
|
| Kommentaarid: 378 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 19.09.2013 21:07:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarme
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2005
|
postitatud: 29.08.2013 19:13:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Sai väikest äri tehtud, kõik tomis nii, nagu pidi. _________________ Liigne agarus on ogarus. |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2001
|
postitatud: 04.04.2013 11:05:35 postituse pealkiri: Logitech G400 |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Sai hiir müüdud  |
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
egert
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2007
|
postitatud: 21.05.2012 10:51:32 postituse pealkiri: psu |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostsin toite  _________________ I need about tree fiddy.
Egert |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unabl4
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2010
|
postitatud: 20.04.2012 18:21:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Korralik ostja!  |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ShaoKahn
HV veteran

liitunud: 28.08.2009
|
postitatud: 15.04.2012 17:20:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
korralik ostja _________________ müün steam cdkeys. |
|
|
| Kommentaarid: 347 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
296 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikits
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2008
|
postitatud: 04.04.2012 20:20:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostis mp3e  |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lilander
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2007
|
postitatud: 23.03.2012 00:05:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Kiire ja edukas diil ühe läpaka kotiga  |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
melx
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2008
|
postitatud: 28.12.2011 00:09:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
müüs graafikakaardi  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stereo2121
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003
|
postitatud: 10.08.2011 08:10:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Tubli ostja  _________________ Tahad GoPro HERO3 kaamerat? Küsi pakkumist!
Aitan USA'st kaupa tellida (Eestisse tuua)
M: http://stereo2121.com/myyk |
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
postitatud: 08.08.2011 17:49:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostis jubina  |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dealer14
HV vaatleja
liitunud: 09.02.2004
|
postitatud: 07.08.2011 19:15:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
| Ostsin toiteka. Kandsin raha ette, lubadustest pidas kinni. Igati positiivne |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
postitatud: 11.07.2011 14:15:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostis toite.  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
postitatud: 19.11.2010 15:58:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostis ketta  |
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart57
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2001
|
postitatud: 02.11.2010 19:02:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostsin koonupoleerija, kaup korralik,
mees kiire. Igati positiivne kogemus. _________________ mart57 |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
postitatud: 14.10.2010 11:46:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
hind hea, kaup korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbon
HV veteran

liitunud: 02.12.2006
|
postitatud: 24.09.2010 19:23:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Kiire ja punktuaalne ärimees  |
|
|
| Kommentaarid: 283 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
postitatud: 17.09.2010 11:43:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Kõik kiire ja positiivne, äri nagu muiste  |
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
postitatud: 25.08.2010 21:35:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostsin mälukaardi. Kõik sujus  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
postitatud: 04.08.2010 13:22:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni. Kõik on OK.  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pejbox
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2004
|
postitatud: 10.06.2010 16:06:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
raha mulle - kaup talle. kõik läks muretult  _________________ it's nice to be important, but it's more important to be nice. |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
postitatud: 26.05.2010 12:49:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ei häbene tarkust jagada  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattu
HV veteran

liitunud: 05.03.2003
|
postitatud: 28.03.2010 22:54:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
müüs bt adaptri, kõik kiirelt ja kenasti  |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraff
HV veteran

liitunud: 10.03.2002
|
postitatud: 24.03.2010 19:26:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
USB sinihamba pulk ostetud, testitud, töötab.  _________________ Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go! |
|
|
| Kommentaarid: 290 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
postitatud: 23.03.2010 20:06:36 postituse pealkiri: USB Bluetooth adapter |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Ostsin USB bluetooth adapteri  _________________ Imperfection is perfect |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dadec
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
postitatud: 17.03.2010 16:56:44 postituse pealkiri: Hea müüja |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
| Hea müüja, müüs kile. Kaup nagu lubatud. |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eds79
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
postitatud: 04.03.2010 14:55:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
Korralik müüja .Soovitan _________________ Eds |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Madisa
HV vaatleja
liitunud: 25.01.2008
|
postitatud: 26.02.2010 16:52:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
| Ostsin Nokiale ekraanikile. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taixxx
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2008
|
postitatud: 25.02.2010 13:03:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
| Tegime äri - kõik positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
postitatud: 16.02.2010 01:47:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
sai pulsikell talle müüdud. Kõik sujus  |
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neiuke
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2005
|
postitatud: 25.01.2010 20:37:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne |
|
| Sai Nokia 5800 ekraanile kile ostetud ja oli lubatud päevaks postkastis. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|