| autor |
sõnum |
zkeez
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2016
|
postitatud: 14.09.2024 20:07:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Positiivne müügitehing  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
postitatud: 05.09.2024 10:21:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Müüsin telefoni. Kõik positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paul nr. 2
HV vaatleja
liitunud: 23.07.2016
|
postitatud: 21.08.2022 19:44:33 postituse pealkiri: Hea tehing |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
| Ostis kauba, suhtlemine oli lihtne. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 07.06.2022 11:26:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
| Ostis erinevat kola, tuli ise järele. |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 19.02.2021 21:26:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Msata olemas. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuki
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2014
|
postitatud: 02.02.2021 10:48:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Ostsin delli ekraani. Saatis kauba enne kui raha tahtis.  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kerly1990
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2018
|
postitatud: 24.09.2020 23:54:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Rahad tulid sama kiirelt üle nagu monitorid antud sai, kõik timm  |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 26.05.2020 23:34:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Taas üks 5+ tehing. _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 27.04.2020 21:45:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rossini54
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2016
|
postitatud: 17.04.2020 17:12:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
| Ostsin ühe kaabli läpakale.Kõik ok ja kiirelt käes. |
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pape69
HV kasutaja
liitunud: 15.09.2002
|
postitatud: 14.04.2020 16:05:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
| Ostis prose ja mängu, OK. |
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
postitatud: 12.12.2019 19:55:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Ostis telefoni  |
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vahvlike
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2016
|
postitatud: 28.10.2019 23:00:54 postituse pealkiri: (Y) |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
| Müüsin TV. Saatsin ette ja kandis kui kätte sai. Aus diil |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
postitatud: 22.07.2019 18:54:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Sain kraamist lahti _________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
postitatud: 19.07.2019 18:56:27 postituse pealkiri: Re: .. |
|
| Arvamus kasutajast [ HA ]: puudub |
|
| Esteix kirjutas: |
Pean kahjuks arvamust muutma. Peale läpaka ostmist nädalake hiljem annab teada, et ventikas teeb häält(soovitust ise lahti võtta ja üle vaadata - kuna asi nii odavalt saadud võtab ülbamisena) ja kui ostust möödunud kuu teavitab, et ka kõvaketas on praht. Ah jah, ka mullikilesse ja pappi pakkimine pole piisavalt hea. Ühesõnaga kui otsite pikaajalist kirjasõpra siis soovitan äri teha.
(Läpaka ostis muideks 30euro eest ja minu käes ei teinud ei vent häält ega polnud ka kõvakettaga mingeid probleeme kui värske Windowsi peale installisin) |
Et kui asi maksab 30 eurot siis võivad sellel olla igasugused hädad, millest pole müügiteemas mingit juttu olnud...ning seda ei tohi müüjale isegi mainida? Ei nõudnud su käest raha tagasi ega miskit.
Peaaegu kuu möödus sellepärast, et siis sa lõpuks vastasid mu esimesele kirjale. Seejärel mainisin ka halvas korras kõvaketast (varem ei näinud seda mõtet eraldi kirjutada, kuna esimesele kirjale sa seni ei reageerinud).
Kui sa müüd asja, mis ei vasta kirjeldusele (asjal esinevad olulised puudused, mida ei olnud mainitud), ei ole oluline kui palju see maksis. Justnimelt, kuna see maksis 30 €, ei viitsinud sellest mingit teemat teha aga suurema summa puhul oleks selle käki sulle tagasi andnud.
Ei oleks taibanudki seda ketast niisama testima hakata, aga asi oli meeletult koomas ja andis kohe tunda, et kettaga kõik korras ei ole.
Pildi kuupäevast on ka näha, et HDD testi panin käima juba järgmisel hommikul, piisas mõne % skännimisest kui tulemus oli selge...
Pakkimise kohapealt soovitaks sülearvutid tõesti karpi pakkida, mitte laadijat panna vahetult ekraani kaanele ja siis kile sisse pingule tõmmata, piisab ühest paugust vastu laadijat ning ekraan oleks ämblik olnud. |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Esteix
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2013
|
postitatud: 21.06.2019 18:43:37 postituse pealkiri: .. |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Neutraalne |
|
Pean kahjuks arvamust muutma. Peale läpaka ostmist nädalake hiljem annab teada, et ventikas teeb häält(soovitust ise lahti võtta ja üle vaadata - kuna asi nii odavalt saadud võtab ülbamisena) ja kui ostust möödunud kuu teavitab, et ka kõvaketas on praht. Ah jah, ka mullikilesse ja pappi pakkimine pole piisavalt hea. Ühesõnaga kui otsite pikaajalist kirjasõpra siis soovitan äri teha.
(Läpaka ostis muideks 30euro eest ja minu käes ei teinud ei vent häält ega polnud ka kõvakettaga mingeid probleeme kui värske Windowsi peale installisin) |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Esteix
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2013
|
postitatud: 31.05.2019 11:16:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Neutraalne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aX
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
postitatud: 13.02.2019 16:19:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Teinegi diil tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
postitatud: 14.11.2018 21:02:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Ostis ühe süleri, käis ise järel.  _________________ Kamehameha in your face! |
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
postitatud: 10.11.2018 22:19:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
| Ostis süleri. Kõik tip-top. |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 05.11.2018 21:26:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
postitatud: 10.10.2018 12:14:30 postituse pealkiri: Canon SX50HS |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Sai üks fotoaparaat müüdud, tehing kiire, korrektne ja sujuv...  _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 09.03.2018 16:16:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
5+ kasti edastus. _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim2
HV veteran

liitunud: 02.11.2004
|
postitatud: 19.02.2018 09:08:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Sai üks hiir müüdud, positiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 273 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
232 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
postitatud: 26.01.2018 17:26:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Diil tehtud, kõik tip-top  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
postitatud: 11.12.2017 18:35:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Igati asjalik müüja. Ainult positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
postitatud: 10.12.2017 10:45:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni. Nagu lubatud.  |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo29
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
postitatud: 07.12.2017 20:01:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
ostis vana läpaka varuosadeks
kõik sujus
soovitan _________________ Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thetimmo
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2011
|
postitatud: 23.11.2017 01:02:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
ostsin klaveri, kõik ilus/kena  _________________ Same shit different day. |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
don
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
postitatud: 03.02.2017 18:00:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
| Ostis sülearvuti, tuli ise järgi ja tegi tehingu käest kätte, kõik tip-top |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pd5wmd
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2014
|
postitatud: 07.10.2016 18:53:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Ostis kott-toole kõik nii nagu kokkuleptiud, igaljuhul minupoolt postiivne tehing. _________________ Müün Kvaliteetseid Kott-Toole
PVC nahk ja Kvaliteet Kangast
Samuti pehmemööblit |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
postitatud: 05.10.2016 08:49:31 postituse pealkiri: Võrguseadmed RV120W/WDN4800/WMP600N |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Jalgu jäänud võrguseadmed leidsid endale uue omaniku. Tehing toimus posti teel.
Loodan, et leiavad kasutust.
 |
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008
|
postitatud: 01.09.2016 16:48:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Orgunnis kiirelt transpordi ÄA kraamile.
Aitäh!  |
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
postitatud: 31.07.2016 12:18:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Ostis portsu vinüüle  _________________ Laiformaat digitaaltrükk kuni 152 cm laiusele meediale, külm- ja kuumlamineerimine, värviline ja must-valge lasertrükk kuni A3+ formaadile.
Hinnad soodsad! Täpsem info: www.parexnn.ee |
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 03.06.2016 08:28:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
ostis portsu kettaid, jäi rahulikuks ka kerge viivitusega minu kehva organiseerimise juures. _________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 12.05.2016 22:52:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirjumega
HV veteran

liitunud: 25.10.2014
|
postitatud: 12.05.2016 18:21:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Müüsin hunniku S-90 jubinaid _________________ 3D printeri filamendid - www.spooly.ee
Pakun ka FDM printimist. |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sifkad
HV veteran

liitunud: 28.12.2003
|
postitatud: 01.04.2016 13:48:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
| Müüsin arvuti, kõik korras |
|
|
| Kommentaarid: 286 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
244 |
|
| tagasi üles |
|
 |
köhömm
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2009
|
postitatud: 01.04.2016 12:15:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Müüs Ipadi. Kõik ok.  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
postitatud: 06.12.2015 00:33:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafiaa
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
postitatud: 28.11.2015 00:03:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Kandis raha pärast kauba kättesaamist kenasti arvele. Kiidan  |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 07.11.2015 23:00:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 02.11.2015 23:10:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Kaup kiirelt tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naxik
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2003
|
postitatud: 02.11.2015 14:53:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Kõik OK, Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
postitatud: 07.08.2015 18:53:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Ostis kôlarid. Kóik ok. _________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-XD-
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2005
|
postitatud: 21.07.2015 14:46:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Sai jälle väikest äri tehtud, kannab kõik rahad ilusti üle, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-XD-
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2005
|
postitatud: 06.07.2015 14:35:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Positiivne kogemus.  |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
retsets
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2008
|
postitatud: 09.11.2014 10:48:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Postiivne tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
postitatud: 09.10.2014 17:25:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Ostis korpuse  |
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summutaja
HV veteran

liitunud: 04.02.2004
|
postitatud: 28.09.2014 02:42:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ HA ]: Positiivne |
|
Tehing väga positiivne. Ostis 3 masinat. Kandis raha ilusti panka ette, igati Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|