| autor |
sõnum |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 25.03.2025 19:54:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Üks Dell saab uue kodu. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
homm
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2011
|
postitatud: 24.09.2024 20:51:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
ostsin gpu, kõik sujus hästi, soovitan müüjat  |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buteobuteo
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2007
|
postitatud: 13.02.2024 14:23:11 postituse pealkiri: corsairi type4 kaablid |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 07.05.2023 23:06:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrico
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2012
|
postitatud: 03.05.2023 00:29:51 postituse pealkiri: Kola |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Ostis kola. Kõik hästi!  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
postitatud: 24.04.2023 22:57:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Ostis arvuti  |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reneSharp
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2005
|
postitatud: 06.03.2021 10:44:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Suuremas summas tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
postitatud: 20.01.2021 14:50:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
postitatud: 11.01.2021 16:58:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Ostsin ruuteri, kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
postitatud: 27.08.2020 07:39:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Soovitas minu müüdavat arvutit sõbrale  _________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinatsep
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2016
|
postitatud: 05.07.2020 19:38:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Ostsin kontoritooli, kõik oli edukas  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar_x
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2019
|
postitatud: 18.06.2020 23:24:20 postituse pealkiri: Ikea Skarsta |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MrCors
HV kasutaja
liitunud: 22.10.2013
|
postitatud: 26.06.2019 22:54:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Asjad käes.  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmanmud
HV veteran
liitunud: 22.05.2005
|
postitatud: 14.06.2019 01:07:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
197 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ILLOTEX
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014
|
postitatud: 13.06.2019 08:24:51 postituse pealkiri: ROCCAT KAVE 5.1 |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rain962
HV vaatleja
liitunud: 16.06.2014
|
postitatud: 05.06.2019 16:06:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
| Kiire klaviatuuri tehing kõik super! |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
postitatud: 26.05.2019 13:52:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Ostsin klaveri  _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NNk2
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2007
|
postitatud: 22.05.2019 13:34:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Sain klaveri  |
|
|
| Kommentaarid: 208 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
173 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiigritar
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2010
|
postitatud: 21.05.2019 09:53:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Igati usaldusväärne, tehing kiire ja korralik  _________________ Üks on loll ja teine on laisk ja mina pean üksipäini rabama |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p11do
HV kasutaja
liitunud: 27.06.2017
|
postitatud: 12.09.2018 22:48:08 postituse pealkiri: ps3 |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prj
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2008
|
postitatud: 28.07.2016 01:35:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Tegeleb tehinguga ausal kombel lõpuni ka siis, kui tekib tõrkeid.
Võib julgelt kaupa teha. |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
postitatud: 11.03.2015 19:00:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
| Ostsin hiire, kiire post ja kõik hästi. |
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Darkdog
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2005
|
postitatud: 16.02.2015 10:24:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siimuc
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 12.02.2015 15:32:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Viis puldi ära!  |
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priit
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2001
|
postitatud: 01.02.2015 21:45:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Tehing sai küll tagasi pööratud, aga igati eeskujulik kasutaja ka tekkinud probleemide lahendamisel: võib usaldada  |
|
|
| Kommentaarid: 205 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
and12345
HV veteran

liitunud: 03.10.2013
|
postitatud: 15.01.2015 00:07:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Ostsin SSD, korralik kaup ja kiire tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 277 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
postitatud: 04.01.2015 11:11:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Diil oli poolik, kuna SSD ketas ei töötanud
Aga noh, alati leiab lahenduse asjale ja vahetasime kauba raha vastu tagasi.
Igasti mõistlik HV-lane  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
postitatud: 22.12.2014 11:16:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Väike Steam'i diil tehtud, 5+.  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
postitatud: 19.12.2014 18:06:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Võttis vaevaks 4 inimest kokku ajada ja ühe hea mängu 4-packi Steamist osta! Aus ja kiire  |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MrSourGit
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2012
|
postitatud: 17.11.2014 22:04:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Kõik sujus!  |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
postitatud: 09.10.2014 01:50:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Superkiire tehing, ainult soovitused  |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wasq
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2013
|
postitatud: 26.12.2013 09:55:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Ostis Dishonored-i võtme.
Kandis raha üle nagu lubatud.  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nomore
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008
|
postitatud: 24.09.2013 23:33:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Aus bisnis  _________________ Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole. |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 31.08.2013 21:30:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuuese
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2005
|
postitatud: 27.08.2013 23:05:48 postituse pealkiri: positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
| tehing kiire ja korralik. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
postitatud: 13.08.2013 01:55:55 postituse pealkiri: (y) |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
postitatud: 28.01.2013 19:36:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Soetasin talle mängu Amazon-ist. Kandis raha üle nagu lubatud. Isegi veidi rohkem kui vaja  |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
postitatud: 25.10.2012 23:46:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Ostis Supreme Commander 2 Steami võtme.  |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
postitatud: 24.08.2012 19:33:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
postitatud: 05.04.2012 09:27:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GreyHorizon
HV vaatleja
liitunud: 06.12.2003
|
postitatud: 02.04.2012 14:59:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Ostsin The Witcher 2. Äri kiire ja korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
postitatud: 25.03.2012 16:12:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Aitas mul Steamist soodukaga Deus EX: Human Revolutioni ja selle lisapakid osta. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelsepp
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2005
|
postitatud: 20.02.2012 10:12:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
ostis protsessori ning tuli ise järgi ka, väga meeldiv  _________________ (: |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
postitatud: 26.02.2011 22:16:52 postituse pealkiri: ssd60 |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Oli tore äri teha  |
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
postitatud: 11.11.2010 16:46:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Müüsin talle ühe PS3. Pidin selle küll tagasi võtma, aga kõik sujus kokkulepete kohaselt. _________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
postitatud: 29.09.2010 22:02:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Ostsin putsad. Muidu ka igati sõbralik ja abivalmis sell  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kromit
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2003
|
postitatud: 04.03.2010 20:37:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxic
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2002
|
postitatud: 28.02.2010 10:05:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
| Väga vastutulelik ja kiire tegelane. Teinekordki |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
postitatud: 11.09.2009 20:27:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Positiivne |
|
Taas väike töö tehtud.  |
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
postitatud: 06.04.2009 11:41:16 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Aeron ]: puudub |
|
Et tutvujatele oleks selge, panen ka siia sama posti, mis iDemoni profiili.
kuule sõber, võta rahulikult ja suhtu endasse natuke enesekriitilisemalt. Kõigepealt sa rammid sisse ühte teemasse, mingi ebaviisika ebadekvaatse posti nimetades minu juttu ilaks ja mind ati fanboyks
Spoiler 
G84/6 seeria video kaarti ostes peate arvestama, et hoolduses tuleb käia kindlasti. Väidetavalt on kogu 84/6 seeria vigane ning ei ela üle hot-cold tsüklit väga kaua. Nvidia on probleemi tunnistanud ning lahendust otseselt pole, ametlik vastus oli: ostke meie uuemaid kaarte - lol. Kui vaadata ka uusimate konfidega laptope, siis on ka näha, et väga suur osa on ATI peale läinud. Sellest lähtuvalt soovitaks isegi valida mõni mudel ATI kaardiga. PS: ka 9000 seeria kaartide fail rate on oodatust suurem. Samas, on viimane pakkumine ikka siga hea ning garantii kehtib 3 aastat ning seega pole see otseselt sinu probleem. (maintud viga avaldub kindlasti varem)
Muide, latitude E seeria on tegelikult ikka suht kena ja siin: link ka müügil väga mõistliku hinnaga.
iDemon
HV veteran
01.04.2009 15:31
Ei ole vaja kindlalt käia. nVidia tunnistas et need kõik kaardid on defektsed, kuid probleeme esineb vaid ligi 1-2% neist.
Ning 9xxx kaartidel ei ole mingit "fail rate" nagu sa Aeron, väita üritad. ATI fänboy oma ilaga, kõtt.
ning siis kui ma oma jutu katteks toon allikad jne välja on mingi müstiline vaikus. Ofc sellise kõrri kargamise peale kommenteerin ma sind; aga isegi siis, jään ma viisakaks ning sinu profiili kaitstes (sest hinnagud võivad mõjutada äritegevust ja meie suhtlemisel pole sellega mingit pistmist) lihtsalt annan mõista, et ole normaalne. See, et sul pärast seda on veel jultumust paukuma tulla näitab, et minu viisakus ja hea tahe on maha visatud. Kahju.
Spoiler 
Arvamus kasutajast [ Aeron ]: Neutraalne
Loeb ridade vahelt ja siis süüdistab veel sind ennast ülbuses.
Lapsed HV's.
Ei ole ma midagi ridadevahelt lugenud, kõik on must-valgel kirjas. Ülbuses süüdistan sind küll ja ma arvan, et seda seda posti lugedes on ka selge miks. Natuke sinu maneeri uurides ja teiste kasutajatega suhtlemist avaldub, selgelt, et sinu jaoks on kõik lapsed. Ma soovitan natuke endasse vaadata pigem. Ilusat päeva. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|