Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: mart006
avatar Kasutajast mart006

HV kasutaja
liitunud:  21.08.2004
viimane külastus:  20.06.2026 18:56:06
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  638
[0.01% kõigist / 0.08 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja mart006 sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt mart006
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: mart006
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 95% 61 häält
Neutraalne: 3% 2 häält
Negatiivne: 2% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ mart006 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.10.2023 09:08:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Otsis, käis ise järgi. thumbs_up.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2023 16:10:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Tip-top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.10.2023 16:08:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
-_-
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haart
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2022 00:49:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostis ruuteri, kõik läks ladusalt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rapboy
HV kasutaja
rapboy

liitunud: 22.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.11.2020 21:16:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostis gpu. Kiire tehing. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fluffyqt
HV kasutaja
Fluffyqt

liitunud: 26.10.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.03.2019 14:49:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostsin korpuse. Kõik bueno, kiire diil.
Soovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.03.2019 21:25:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

müüs gpu thumbs_up.gif
_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapsauss
HV veteran


liitunud: 07.12.2002



sõnumpostitatud: 22.02.2019 08:35:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostis monitori. Kõik tibens-tobens! thumbs_up.gif
_________________
Õnnetusi ikka juhtub ..
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Virus
HV kasutaja
Virus

liitunud: 02.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.01.2019 23:47:53    postituse pealkiri: Gainward GeForce GTX 1080 Phoenix vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Esmapilgul kõik OK!
_________________
Üks tark saksa insener ütles kord: "Iga ratas mis ei vea, pidurdab!"
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2019 20:47:56    postituse pealkiri: Ostsin korpuse vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostsin kasutatud korpuse, kõik norm
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dj z.z.
HV kasutaja
dj z.z.

liitunud: 28.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.10.2017 22:41:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

5+
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2015 18:11:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostis ühe vanema prose. Eesti Post küll venis aga ostja oli kannatlik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003



sõnumpostitatud: 09.06.2014 01:16:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Sain täpselt selle kaardi mis vaja thumbs_up.gif
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD64
HV vaatleja
AMD64

liitunud: 07.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.05.2014 10:38:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Müüs videokaardi, diil kiire ja korralik. icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackrock
HV vaatleja
blackrock

liitunud: 17.02.2012



sõnumpostitatud: 17.04.2014 17:14:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Müüs mälud, kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.04.2014 18:16:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Tegime diili. thumbs_up.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brandnew
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.04.2014 22:27:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Sõbralik, kiire, konkreetne. Ostsin videokaardi. Soovitan.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zettler
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2007



sõnumpostitatud: 24.03.2014 22:24:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Saatis postiga. Kõik nagu pidi! icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XTeCh
HV kasutaja
XTeCh

liitunud: 21.03.2005



sõnumpostitatud: 06.03.2014 17:08:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

müüsin mälud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.01.2014 20:05:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Viis 2 iidvana kõvaketast jalust ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ice006
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2013 22:32:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Tehing kiire ja kõik nagu lubatud, soovitan
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priit
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.07.2013 10:06:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostsin mälu, kõik käis nii nagu kokku lepitud, esialgsete katsetustulemuste põhjal mälud korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 205 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart006
HV kasutaja
mart006

liitunud: 21.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.06.2013 20:29:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: puudub

MorroW kirjutas:
Tegin tema müügiteemas OK + postikulu pakkumise.
Järgnes pikk ootamine, mitme päeva pärast saabus PS et "kas käest-kätte sobib?".
Kuna mina Tartus ja müüja Tallinnas, siis ei sobinud.
Vastust ei tulnud, paari päeva pärast saatsin priva küsimustega et kaugel kaup on
ning seadsin oma poolseks tingimuseks, et ettemaksu ei tee, kuna asi kahtlane.
Viivitusega tuli vastus, et "siis jääb äri katki".
Nüüd leidsin, et teema on arhiivi tõstetud, sest staatus "müüdud".
Viimastele privadele pole kasutaja enam vastanud.

Jätan märgi maha teistele infoks. Ei ütle, et kasutaja tahtis midagi pahatahtlikku,
kuid selline venitamine + lisatingimuste hilisem lisamine pole viisakas.

Hetkel tean niipalju, et teine posti teel kauba soovija samast teemast pole ka kaupa saanud.


Minu poolt saadetud vastus:

tsitaat:

mart006 kirjutas:
Vastuseks minule antud hinnangule:

Mingeid lisatingimusi selles teemas polnud. Kauba saatmine siia-sinna on lisatingimus, ning selles suhtes tuleb saatmise vajadusel saatmises eraldi kokku leppida. Kauba müümine ei kohusta mind seda mitte kuhugi saatma, kuigi sa seda nõuad.

Samuti on kauba müümise tingimuseks ettemaks või käest-kätte tehing sularahas.

Kasutaja MorroW: See, et sa avalikus foorumis mingi kauba eest pakud oma hinna oma tarnetingimustega ei kohusta kedagi veel sulle seda kaupa müüma, seda enam et sa ähvardad ettemaksu mittetasumisega ja oled ülbe suhtumisega. Korrigeeri oma käitumist ja väldi edaspidi teiste kasutajate maine mustamist ning järgmine tehing on sulle palju meeldivam.

Kõik kasutajad on teemas mainitud kaubad kätte saanud.

Teema venis, kuna olin arvutist eemal.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002



sõnumpostitatud: 16.04.2013 20:25:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Neutraalne

Tegin tema müügiteemas OK + postikulu pakkumise.
Järgnes pikk ootamine, mitme päeva pärast saabus PS et "kas käest-kätte sobib?".
Kuna mina Tartus ja müüja Tallinnas, siis ei sobinud.
Vastust ei tulnud, paari päeva pärast saatsin priva küsimustega et kaugel kaup on
ning seadsin oma poolseks tingimuseks, et ettemaksu ei tee, kuna asi kahtlane.
Viivitusega tuli vastus, et "siis jääb äri katki".
Nüüd leidsin, et teema on arhiivi tõstetud, sest staatus "müüdud".
Viimastele privadele pole kasutaja enam vastanud.

Jätan märgi maha teistele infoks. Ei ütle, et kasutaja tahtis midagi pahatahtlikku,
kuid selline venitamine + lisatingimuste hilisem lisamine pole viisakas.

Hetkel tean niipalju, et teine posti teel kauba soovija samast teemast pole ka kaupa saanud.
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2013 19:59:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Müüsin Dell Optiplex 760.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0lf
HV vaatleja
R0lf

liitunud: 03.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2013 15:04:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostsin läpaka, kaup aus ja tehing operatiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EkzaliK
HV kasutaja
EkzaliK

liitunud: 05.01.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2013 13:00:15    postituse pealkiri: Kõvaketas vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostsin kõvaketta, väga lahke ja super müüja. Soovitan julgelt! beer_yum.gif
_________________
Rahulik AHV
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jimbeam
HV kasutaja
jimbeam

liitunud: 30.12.2009



sõnumpostitatud: 20.03.2013 17:54:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Sai üks läpatsi LCD ja korpus ostetud. Kaup oli korralik ja kokkulepped toimisid.
_________________
O:Latitude D420 korraliku aku
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaisvu
HV veteran
jamaisvu

liitunud: 02.09.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.03.2013 00:58:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostis kiibistiku jahutuse bloki, väga asjalik, kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2013 07:43:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostis vesijahutuspumba. Kõik positiivne, hea niisamagi juttu ajada.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiki
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2003



sõnumpostitatud: 28.01.2013 01:30:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostsin mälu, kõik ok.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006



sõnumpostitatud: 07.10.2012 19:47:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Korduvalt tehinguid tehtud, igati võib rahule jääda thumbs_up.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.05.2012 18:19:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostis mälud, kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.05.2012 21:45:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostis läpaka. Kiire ja meeldiv tehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2012 10:29:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ostsin kasutatud video MSI 480GTX. Väga heas korras kaup!
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VinZe
HV kasutaja
VinZe

liitunud: 26.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.02.2012 11:12:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Sai monitor ostetud, kiire ja sujuv tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arlequin
HV kasutaja
Arlequin

liitunud: 21.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2012 17:06:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

müüsin asju ja kõik sujus ladusalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.06.2011 20:59:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Tagantjärgi üks positiivne panemata ning ka tänagi lisandus üks. icon_cool.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2010 20:01:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Woofer vahetas omanikku. Veidi jootmist ja 2 krooni eest komponente = ülearugi bassi. thumbs_up.gif
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 290 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007



sõnumpostitatud: 12.03.2010 20:41:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Täiesti OK diil. Sai lõpuks üks telkar ostetud ja seeläbi hulk ruumi köögis vabaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jannes
HV Guru
Jannes

liitunud: 28.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2009 00:09:34    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: mart006 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Müüs Audese kõlarid. Summa korralik, hind hea.
Asjalik kontakt, kiire tehing ja kvaliteetne kaup.
Positiivne kogemus, äri teeks teinekordki, soovitan!

P.S. Olen nende Bluesidega tõesti väga rahul, aitäh!
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2008 19:37:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Kaup käes, nii nagu peab ja vorst vorsti vastu :p Kõik ok, vastutulelik inimene isegi öösel lasi ennast segada, soovitan! thumbs_up.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.04.2008 20:27:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Sain monitori omanikuks, igati asjalik tegelane icon_biggrin.gif

Soovitan thumbs_up.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jan
HV kasutaja
jan

liitunud: 26.12.2003



sõnumpostitatud: 24.03.2008 22:16:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

sai vanem pihuarvuti ostetud kõik ok. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.03.2008 17:59:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Asjalik tegelane, sai väga hea hinnaga väga hea helikaart hangitud icon_smile.gif
Seekord minu poolt diil venis, kuid lõpuks sai siiski asja.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phenS
HV vaatleja
phenS

liitunud: 09.02.2006



sõnumpostitatud: 05.03.2008 18:40:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Sai tegelaselt mobo soetatud, kõik nii nagu kokku sai lepitud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002



sõnumpostitatud: 03.03.2008 11:24:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

kiire positiivne tehing beer_yum.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slava77
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2004



sõnumpostitatud: 02.03.2008 21:32:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

Ok
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2008 19:39:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oku234
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2008 02:24:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ mart006 ]: Positiivne

kaup kiire ja korralik
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

mart006 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 54 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.