Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: striker13
avatar Kasutajast striker13

HV Guru
liitunud:  03.10.2005
viimane külastus:  19.06.2026 11:09:53
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  5009
[0.09% kõigist / 0.66 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja striker13 sõnumeid
huvid:  F1, autod, tehnika, sport, foto
arvuti:  Protsessor: IAMD Ryzen 5 5600
Jahutus: DeepCool AG300
Emaplaat: Gigabyte A520M K V2
Videokaart: AMD Radeon RX 6650 XT
Toide: CHIEFTEC Core 600W
Kast: Zalman s2 atx mid tower
Mälu:
HDD1 (OS): WDC WD20EZAZ-00L9GB0
HDD2: WD Blue 2TB
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt striker13
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: striker13
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 90 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ striker13 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Acidcat
HV kasutaja
Acidcat

liitunud: 01.02.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.08.2021 20:35:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

nillisin kiirelt mõne märgi foorumisse ssd järele. Vend tuletas meelde mulle et ma võitsin seega sai tehtud üks hea diil icon_biggrin.gif
_________________
Inimesed on värdjad !
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristovosas
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2020 20:00:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Sain odavalt USB kaablid
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jimmmmmy19
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2019 22:01:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostsin monitori, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.09.2019 11:45:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Müüs rooli ja saatis postiga, väga positiivne kogemus! icon_smile.gif
_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matis
HV kasutaja
matis

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.09.2019 19:31:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Äritehing läks sujuvalt thumbs_up.gif
_________________
https://www.e-abi.ee/ - Pangalingid, Smartposti, Post24 moodulid, Järelmaksumoodulid. Magento, Prestahop, Wordpress. Aktsepteerin Bitcoini!
Soovid lisada oma tooteid HinnaVaatlusesse? https://www.e-abi.ee/magento/kasulikud/product-exporter-and-multi-product-feed-generator-hinnavaatlus.html
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.07.2019 16:31:00    postituse pealkiri: positiivne :D vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostsin kaks väikest vidinat, töötavad hästi, tehing sujus õlitatud.
Positiivne kogemus thumbs_up.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxxm88
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2019 13:44:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostis nutikella, positiivne tehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matih22
HV veteran
matih22

liitunud: 01.12.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.09.2018 08:30:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Müüs video. Kiire ja korralik. 5+
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klaassilm
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2013



sõnumpostitatud: 21.09.2017 13:05:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

ostsin lapaka. superlux
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Store
HV veteran

liitunud: 24.02.2014



sõnumpostitatud: 23.08.2017 19:31:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

soovitan ! hea ostja!
Kommentaarid: 309 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 279
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valdur444
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.05.2016 11:35:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Kaup korralik ning tõi koju ukse ette ära ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.08.2015 08:34:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostis HDD.
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.04.2015 14:19:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Tegime kaupa, igati asjalik ja positiivne HV-lane. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotkas1
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.09.2014 19:55:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

ostis amino digibox-i, kõik sujus kiirelt ja korrekselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014



sõnumpostitatud: 01.06.2014 20:27:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostsin video. Pani kiirelt posti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek--77
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009



sõnumpostitatud: 18.05.2014 22:30:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostis video thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd phenom
HV Guru

liitunud: 07.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.01.2014 18:40:34    postituse pealkiri: +1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

korralik müüja,kõik ok.
Kommentaarid: 554 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2014 22:22:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostis natu kraami thumbs_up.gif
_________________
Müüa palju uusi korpuseid: https://www.upload.ee/files/19165838/Korpuste-pakkumie-1.pdf.html
Enamusi on mitu! Kui huvi siis PS või kõne.
Valikus ka kümneid mänguarvuteid igale hinnaklassile - küsi lisa!!!
Kommentaarid: 1601 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006



sõnumpostitatud: 20.11.2013 22:44:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Tehing tehtud kiirelt ja hästi!
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.09.2013 21:07:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Lubas osta, ostis. Minu poolt positiivne korralikule ostjale thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarme
HV kasutaja
tarme

liitunud: 02.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.08.2013 19:13:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Sai väikest äri tehtud, kõik tomis nii, nagu pidi.
_________________
Liigne agarus on ogarus.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2013 11:05:35    postituse pealkiri: Logitech G400 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Sai hiir müüdud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.05.2012 10:51:32    postituse pealkiri: psu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostsin toite thumbs_up.gif
_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unabl4
HV vaatleja
unabl4

liitunud: 20.08.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2012 18:21:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Korralik ostja! thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShaoKahn
HV veteran
ShaoKahn

liitunud: 28.08.2009



sõnumpostitatud: 15.04.2012 17:20:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

korralik ostja
_________________
müün steam cdkeys.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 296
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikits
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2012 20:20:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostis mp3e thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lilander
HV kasutaja
lilander

liitunud: 29.10.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.03.2012 00:05:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Kiire ja edukas diil ühe läpaka kotiga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
melx
HV kasutaja
melx

liitunud: 08.02.2008



sõnumpostitatud: 28.12.2011 00:09:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

müüs graafikakaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stereo2121
HV kasutaja
Stereo2121

liitunud: 02.03.2003



sõnumpostitatud: 10.08.2011 08:10:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Tubli ostja icon_smile.gif
_________________
Tahad GoPro HERO3 kaamerat? Küsi pakkumist!
Aitan USA'st kaupa tellida (Eestisse tuua)
M: http://stereo2121.com/myyk
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003



sõnumpostitatud: 08.08.2011 17:49:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostis jubina thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dealer14
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.08.2011 19:15:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostsin toiteka. Kandsin raha ette, lubadustest pidas kinni. Igati positiivne
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.07.2011 14:15:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostis toite. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.11.2010 15:58:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostis ketta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.11.2010 19:02:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostsin koonupoleerija, kaup korralik,
mees kiire. Igati positiivne kogemus.
_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2010 11:46:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

hind hea, kaup korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbon
HV veteran
carbon

liitunud: 02.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.09.2010 19:23:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Kiire ja punktuaalne ärimees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 283 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.09.2010 11:43:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Kõik kiire ja positiivne, äri nagu muiste thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.08.2010 21:35:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostsin mälukaardi. Kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009



sõnumpostitatud: 04.08.2010 13:22:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostsin telefoni. Kõik on OK. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pejbox
HV kasutaja
pejbox

liitunud: 10.03.2004



sõnumpostitatud: 10.06.2010 16:06:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

raha mulle - kaup talle. kõik läks muretult thumbs_up.gif
_________________
it's nice to be important, but it's more important to be nice.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.05.2010 12:49:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ei häbene tarkust jagada icon_wink.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.03.2010 22:54:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

müüs bt adaptri, kõik kiirelt ja kenasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2010 19:26:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

USB sinihamba pulk ostetud, testitud, töötab. thumbs_up.gif
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 290 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003



sõnumpostitatud: 23.03.2010 20:06:36    postituse pealkiri: USB Bluetooth adapter vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostsin USB bluetooth adapteri thumbs_up.gif
_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006



sõnumpostitatud: 17.03.2010 16:56:44    postituse pealkiri: Hea müüja vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Hea müüja, müüs kile. Kaup nagu lubatud.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eds79
HV kasutaja
eds79

liitunud: 27.01.2005



sõnumpostitatud: 04.03.2010 14:55:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

thumbs_up.gif Korralik müüja .Soovitan
_________________
Eds
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Madisa
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2010 16:52:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Ostsin Nokiale ekraanikile. Soovitan!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taixxx
HV vaatleja
Taixxx

liitunud: 24.04.2008



sõnumpostitatud: 25.02.2010 13:03:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Tegime äri - kõik positiivne.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.02.2010 01:47:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

sai pulsikell talle müüdud. Kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neiuke
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2005



sõnumpostitatud: 25.01.2010 20:37:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ striker13 ]: Positiivne

Sai Nokia 5800 ekraanile kile ostetud ja oli lubatud päevaks postkastis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

striker13 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 96 häält
Neutraalne: 2% 2 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.