Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Saarik
avatar Kasutajast Saarik

HV kasutaja
liitunud:  08.05.2005
viimane külastus:  11.12.2024 22:13:19
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  226
[0.00% kõigist / 0.03 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Saarik sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Saarik
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Saarik
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 48 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Saarik ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.12.2023 21:35:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

müütas mälud thumbs_up.gif
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
baaaf
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2023 01:07:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Kiire tehing, soovitan
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carlsair
Kreisi kasutaja
Carlsair

liitunud: 28.01.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.11.2021 04:23:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Soetasin GPU, igati viisakas diil : )
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.08.2021 14:53:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Võtsin mikri ligi icon_smile.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.08.2021 15:24:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin ülivinged kõlarid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.10.2019 03:18:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

ostsin NAS'i thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rollu89
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2019 20:45:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Müüs asjalikud kõrvaklapid ja vesijahutuse jubinaid. Kõik OK! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iffd00d
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2018 21:11:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin óhuniisutaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2018 09:49:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin kõlarid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.10.2018 17:12:10    postituse pealkiri: Xbox One pult + PC adapter vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Kõik toimib, kiirelt käes soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.09.2018 09:29:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Müüs prose. Mina rahul. beer_yum.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lalalalala
HV kasutaja
lalalalala

liitunud: 20.11.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2018 23:17:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Kiire diil, korras kaup thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikupoiss
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.08.2018 18:31:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin reservuaari.Kiire diil
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GGertK
HV veteran

liitunud: 29.10.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2018 21:45:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin monitori. Kõik timm.
Kommentaarid: 218 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olava
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.04.2018 11:29:17    postituse pealkiri: kõlar vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin kõlari. Tehing kiire ja sujuv. Soovitan.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2017 23:17:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Kiire diil õhtul. Kõik OK. Soovitan beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.07.2017 15:39:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin kaks Logitechi pulti. Kaup korralik ja tehing kiire ning meeldiv icon_cool.gif
Aitäh! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.04.2017 23:53:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Soetasin vesijahutust, igati meeldiv ja positiivne foorumlane! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikupoiss
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2016


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2017 20:03:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin ventikad,kiire tehing,Soovitan
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a.pajuste
HV vaatleja
a.pajuste

liitunud: 07.09.2015



sõnumpostitatud: 14.03.2017 16:05:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin temalt kasutatud GTX Titan X, tuli mulle vastu ning tõi kohapeale ära samal päeval. Hea kiire tehing.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Effective
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2008



sõnumpostitatud: 16.02.2017 10:03:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin ventikad, grillid ja led controlleri. Kõik väga viis
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiimJ
HV vaatleja
SiimJ

liitunud: 07.10.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.02.2017 17:12:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin kaardilugeja, hea kiire tehing. Kindlasti soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.12.2016 22:14:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik!
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
opstops
HV vaatleja
opstops

liitunud: 05.05.2005



sõnumpostitatud: 27.09.2016 09:09:29    postituse pealkiri: Wii U Pro pult vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Tänud heas korras Wii U Pro puldi eest!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.04.2016 09:40:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Positiivne asjade käik. thumbs_up.gif
_________________
Müüa palju uusi korpuseid: https://www.upload.ee/files/19165838/Korpuste-pakkumie-1.pdf.html
Enamusi on mitu! Kui huvi siis PS või kõne.
Valikus ka kümneid mänguarvuteid igale hinnaklassile - küsi lisa!!!
Kommentaarid: 1601 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Feliks65
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2011



sõnumpostitatud: 02.04.2016 07:41:30    postituse pealkiri: M2lu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin malu.K6ik OK.Soovitan!
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.03.2016 20:08:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Prose koos emaplaadiga soetatud! kiire tehing ja korralik kaup thumbs_up.gif
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.03.2016 19:55:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Mälud käes kõik ok,soovitan thumbs_up.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Feliks65
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2011



sõnumpostitatud: 31.03.2016 07:38:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin m2lu,k6ik OK. Soovitan!
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002



sõnumpostitatud: 27.03.2016 16:12:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

32" Philips 32PFL5606H/58 ostetud, kõik OK jälle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003



sõnumpostitatud: 28.04.2015 12:27:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostisn monitori, kõik tiptop thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003



sõnumpostitatud: 06.04.2015 08:57:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin hiire, kiirelt käes
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Disce
HV kasutaja
Disce

liitunud: 12.03.2012



sõnumpostitatud: 21.03.2015 19:55:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin kõrvaklapid, Igati vastutulelik ja sõbralik thumbs_up.gif Soovitus!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cryp7on
Kreisi kasutaja
Cryp7on

liitunud: 07.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2015 18:41:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin mälud. Kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chesnut
HV vaatleja
Chesnut

liitunud: 21.08.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2015 15:56:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Monitor sai ostetud, väga korralik kaup. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005



sõnumpostitatud: 21.02.2015 22:44:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin ketta thumbs_up.gif kõik vinge beer_yum.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2015 19:30:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin helikaardi thumbs_up.gif
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.02.2015 17:23:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostin emaplaadi ja mälud. Kaup korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2015 17:40:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Kaup korralikult pakitud ja selline nagu kirjeldatud. Soovitused soojalt thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002



sõnumpostitatud: 18.01.2015 17:41:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Canon EF 50mm F1.8 II ostetud, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



sõnumpostitatud: 16.09.2014 18:57:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Hilinenud tagasiside kah.
Ostsin 2013 lõpus tahvelarvuti. Kiirelt ja sujuvalt. thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.06.2014 23:02:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Julgen soovitada
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2014 21:52:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

ostis arvuti ... diil kiire ja korralik ... thumbs_up.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer112
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2011



sõnumpostitatud: 02.02.2014 20:03:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Sain korraliku kasti mõistliku hinnaga, tõi veel minule logistiliselt paremasse kohta. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 115
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaviu
Kreisi kasutaja
taaviu

liitunud: 08.06.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.12.2013 21:46:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

kõik thumbs_up.gif
_________________
T.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xvc
HV Guru
Xvc

liitunud: 26.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2013 20:45:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Kõik ok
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 646
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaylem
HV kasutaja
jamaylem

liitunud: 05.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2013 15:22:39    postituse pealkiri: ok vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin läpaka, väga postiivne kogemus icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.05.2013 08:33:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

0k. thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004



sõnumpostitatud: 03.03.2013 15:05:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Andis mulle ära printeri ja entsüklopeediad. Abivalmis mees, aitas ka autosse vedada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2012 13:32:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Saarik ]: Positiivne

Ostsin WiFi ruuteri smartposti vahendusel, kõik toimib nii nagu peab.
Soovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Saarik arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 40 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.