Avaleht
Hinnavaatluse Foorumid - registreerimistingimused

Oled vastutav kõikide omapoolt tehtud avalike postituste ja privaatsõnumite eest Hinnavaatluse ja Hinnavaatluse foorumi keskkonnas. Hinnavaatluse administratsioon (edaspidi Hinnavaatlus) ei vastuta postituste, kommentaaride ega hinnangute eest!

Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega või reeglitega vastuolevaid postitusi või hinnanguid. Vastasel juhul võidakse sind karistada Aeg Maha (AM) staatusega, korduva rikkumise korral sinu kasutajanimi sulgeda ja/või sinu ligipääs Hinnavaatluse keskkonnale jäädavalt ära keelata.

Hinnavaatlus ei salli tarkvarapiraatlust, seega kõik piraatlusekahtlusega teemad ja/või postitused kustutatakse ja sinu ligipääs Hinnavaatlusele võidakse blokeerida! Sinu IPaadress jäädvustatakse igale postitusele võimalike abinõude täitmiseks.

Hinnavaatluse registreerunud kasutaja saab end foorumis elektrooniliselt autentida ID-kaardiga, st. siduda oma kasutajanimi enda isikukoodiga. Tegevus on vabatahtlik ning sellest tegevusest on näha ID-kaardi logo profiilis ning vastavates foorumites. Lubatud on autentida enda konto vaid iseendale kuuluva isikutunnistuse ehk IDkaardiga. Kasutajakonto jagamine kellegi teise isikuga on kategooriliselt keelatud! Keelu eiramisel on administratsioonil õigus sulgeda kasutajakonto ja võtta tarvitusele seadusega kooskõlas olevad meetmed!
Ühe ja sama ID-kaardiga ei saa autentida teist kasutajakontot. Turvakaalutlustel jääb kasutajakonto alatiseks andmebaasi ja ID-kaardiga autentimisel talletatud isikukood seotuks konkreetse kasutajanimega.

ID-kaardiga autentimisel kasutaja poolt sisestatud isikuandmeid säilitatakse serveris krüpteeritult ja kõrvalistel isikutel nendele ligipääsu pole. Talletatud isikuandmeid (nimi ja isikukood) edastame vaid volitatud ametlikele institutsioonidele (näiteks Eesti Politsei, kohus) ja volitatud korras (digiallkirjastatud päring ja vastus).

Hinnavaatluse moderaatoritel on õigus muuta, kustutada, ümber tõsta, lukustada ja liita kõiki kasutajate poolt tehtud postitusi ja kommentaare. Hinnavaatlus jätab endale õiguse ettehoiatamata kustutada kasutustingimuste, reeglitega või hea tavaga vastuolevaid postitusi, kommentaare ja hinnanguid!

Hinnavaatluse keskkond kasutab küpsiseid (cookies) andmete salvestamiseks sinu arvutisse. Need ei sisalda sinu kirjutatut Hinnavaatluses, vaid kiirendavad keskkonna kasutamist. Sinu e-posti aadressi kasutatakse ainult registreerimise kinnitamiseks, parooli saatmiseks ununemise korral ning privaatsõnumitest teavitamiseks (saab profiilist välja lülitada). NB! Toimiva e-posti aadressi olemasolu on enne kasutajaks registreerumist vajalik, vastasel korral ei õnnestu aktiveerimiskirja saatmine!

Topeltkontode loomine ja/või teise Hinnavaatluse kasutaja nimel äriteemade tegemine on keelatud! Positiivsete kommentaaride nurumine avalikes postitustes, privaatsõnumitega, allkirjas või arvutikonfiguratsiooni lahtris on keelatud!

Kasutajanime valik olgu hoolikalt läbimõeldud ja kaalutletud, sest hilisem nimevahetus on läbi pangalingi teenuse tasuline.

Piiratud Kasutaja staatust omavale või omanud kasutajale nimevahetust ei teostata!

Hinnavaatlus ei vastuta Hinnavaatluses esitatud hindade, laoseisude jms. andmete õigsuse eest. Reeglitevastaselt tehtud teemadele ja/või teenusteks kulutatud krediiti ja/või selleks kulutatud raha ei hüvitata. Hinnavaatluse valdajad ei vastuta võimalike tehniliste rikete, kolmandate isikute elektrooniliste rünnete ja sellest tuleneda võivate kahjude eest. Tehnilistest ja muudest probleemidest palume koheselt teavitada Hinnavaatlust e-posti aadressil raud@hinnavaatlus.ee


Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.