Avaleht
Hinnavaatluse Foorumid - registreerimistingimused

Käesolevaga registreerid end Hinnavaatluse (edaspidi HV) kasutajaks.

Oled vastutav kõikide omapoolt tehtud avalike postituste ja privaatsõnumite eest HV ja HV foorumi keskkonnas. HV administratsioon ei vastuta postituste, postituste sisu, kommentaaride ega hinnangute eest!

Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega või reeglitega vastuolevaid postitusi või hinnanguid. Vastasel juhul võidakse sind karistada Aeg Maha (AM) staatusega, korduva rikkumise korral sinu kasutajanimi sulgeda ja/või sinu ligipääs HV keskkonnale jäädavalt ära keelata.

HV ei salli tarkvarapiraatlust, seega kõik piraatlusekahtlusega teemad ja/või postitused kustutatakse ja sinu ligipääs HV-le võidakse ajutiselt või jäädavalt blokeerida!

HV registreerunud kasutaja saab end foorumis elektrooniliselt autentida ID-kaardiga, st. siduda oma kasutajanimi enda isikukoodiga. Tegevus on vabatahtlik ning sellest tegevusest on näha ID-kaardi logo profiilis ning vastavates foorumites. Lubatud on autentida enda konto vaid iseendale kuuluva isikutunnistuse ehk ID-kaardiga. Kasutajakonto jagamine kellegi teise isikuga on kategooriliselt keelatud! Keelu eiramisel on administratsioonil õigus sulgeda kasutajakonto ja võtta tarvitusele seadusega kooskõlas olevad meetmed!
Ühe ja sama ID-kaardiga ei saa autentida mitut kasutajakontot.

ID-kaardiga autentimisel kasutaja poolt sisestatud isikuandmeid (nimi, isikukood) säilitatakse HV serveris krüpteeritult ja kõrvalistel isikutel nendele ligipääsu pole. Talletatud isikuandmeid edastame vaid ametlikult volitatud institutsioonidele (näiteks politsei, kohus) ning volitatud korras (digitaalselt allkirjastatud päring).
Autentimine on seotud vaid konkreetse kasutajaga ja autentimine jääb kehtima digitaalsete sertifikaatide kehtivuse lõpuni.

Milliseid isikuandmeid töötleme:

- e-posti aadress (HV ei kasuta e-posti aadressi turunduslikel eesmärkidel ega edastada seda kolmandatele osapooltele). E-posti avalikult kuvamise saab profiilist välja lülitada.
- postituste/hinnangute/kommentaaride IP-aadressid (HV ei edasta neid kolmandatele osapooltele, välja-arvatud seaduses ettenähtud juhtudel, näiteks politsei digitaalselt allkirjastatud päringud)
- telefoninumber (seda saavad kasutajad ise profiiliseadetest muuta)
- ID-kaardi andmed (nimi, isikukood)
- pangalingi andmed (nimi, kontonumber)
Vastavalt seadustele ja MTA nõuetele säilitatakse andmeid vähemalt 7 aastat.

HV moderaatoritel on õigus muuta, kustutada, ümber tõsta, lukustada ja liita kõiki kasutajate poolt tehtud postitusi ja kommentaare. HV jätab endale õiguse ettehoiatamata kustutada kasutustingimuste, reeglitega või hea tavaga vastuolevaid postitusi, kommentaare ja hinnanguid!

HV keskkond kasutab küpsiseid (cookies) andmete salvestamiseks sinu arvutisse. Need ei sisalda sinu kirjutatut HV-s vaid kiirendavad keskkonna kasutamist. Sinu e-posti aadressi kasutatakse ainult registreerimise kinnitamiseks, parooli saatmiseks ununemise korral ning privaatsõnumitest teavitamiseks (saab profiilist välja lülitada).

NB! Toimiva e-posti aadressi olemasolu on enne kasutajaks registreerumist vajalik, vastasel korral ei õnnestu aktiveerimiskirja saatmine!

Topeltkontode loomine ja/või teise HV kasutaja nimel äriteemade tegemine on keelatud! Positiivsete kommentaaride nurumine avalikes postitustes, privaatsõnumitega, allkirjas või arvutikonfiguratsiooni lahtris on keelatud! Topeltkontode tuvastamiseks ja vältimiseks ning teiste HV kasutajate (üldsuse) kaitsmise nimel säilitatakse isikuandmeid (sh. IP-aadresse ja Pangalingi andmeid) vähemalt 7 aastat.

Kasutajanime valik olgu hoolikalt läbimõeldud ja kaalutletud, sest hilisem nimevahetus on läbi pangalingi teenuse tasuline.
Piiratud Kasutaja staatust omavale või seda omanud kasutajale nimevahetust ei teostata!

Reeglitevastaselt tehtud teemadele ja/või teenusteks kulutatud krediiti ja/või selleks kulutatud raha ei hüvitata. HV valdajad ei vastuta võimalike tehniliste rikete, kolmandate isikute elektrooniliste rünnete ja sellest tuleneda võivate kahjude eest. HV valdajad ei vastuta HV-s esitatud hindade, laoseisude, tooteinfo jms. andmete õigsuse eest. Tehnilistest ja muudest probleemidest palume koheselt teavitada HV-d e-posti aadressil raud@hinnavaatlus.ee


Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.