HV foorum on suletud!

Sulle ei meeldi, kui HV foorum on kinni, Internetist eemaldatakse sisu vastavalt tsensori suvale ja olulised asjad pole enam kättesaadavad? Täpselt nii see hakkab olema, kui läheb läbi masintsensuuri seadustav EL autoriõiguse reformipakett.

Kui Artikkel 11 ähvardab hüperlinkide tasude kehtestamisega, siis Artikkel 13 eeldab, et kasutajate poolt üles laaditud sisu kontrollitakse enne avaldamist automaatselt, see aga sisuliselt tähendab tsensuuri sisseseadmist Internetis.

Tule ja liitu kogu Euroopa netikasutajatega ühises protestis 23. märtsil, et päästa Internet kindlast hävingust! https://www.facebook.com/events/409020636530285/

Saadame selge sõnumi valitsusele, europarlamendi liikmetele, kandidaatidele ja teistele poliitikutele, et Interneti allutamine masintsensuurile ei lähe läbi - ja et vaba ning avatud Internetti õõnestava seadusloome toetajaid Eestis midagi head ei oota.

Hinnavaatluse foorum pole üksi, meiega liituvad sajad portaalid üle Euroopa, sealhulgas Wikimedia.

Loe ka: https://www.isoc.ee/kampaania/ ja https://wikimediaeesti.wordpress.com/2019/03/13/me-ei-toeta-el-autorioiguse-direktiivi-selle-praegusel-kujul-ka-teie-ei-peaks-seda-toetama/


Hinnavaatluse foorumi avame taas 22. märtsil...