Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 282, 283, 284  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online

sõnum 20.01.2024 21:10:15 vasta tsitaadiga

Eks mul on mingi Märk küljes. Elan üle. Palju pole enam jäänud.
_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 20.01.2024 21:48:58 vasta tsitaadiga

Keegi picapac teenust ka kasutab? Kuidas on? Kogemusi? Kas tõesti on aku baasil ja aku peab 1 aasta vastu?

Leht väidab ka selver ja prisma saab tooteid jätta on ka nendega kogemusi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2024 22:00:36 vasta tsitaadiga

Liiga vähe tellin asju, et sellise hinna eest asjal jumet oleks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2024 22:11:42 vasta tsitaadiga

Kyami, näeb välja sarnane nagu Seaparcel, mida siin üks HV kasutaja kasutab.. NightStriker

// tundub, et mõlemad (parcelsea ja picapac) on üks ja sama.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 21.01.2024 03:01:27 vasta tsitaadiga

Tunnistan pattu. 3-6 pakki nädalas maanduvad kastis. Saatmiseks pole tarvis olnud, aga on võimalik.

Omniva ostis Parcelsea ära ja tegeleb nüüd selle ise majandusega. Algne Parcelsea meeskond tegeleb aretusega, Omniva raha korjamisega. Süsteem endiselt kõigile kulleritele vaba paki sisse viskamiseks. Paigaldamise hetkel pidin Omnivale eraldi teada andma kuhu kast paigaldatakse (peab olema tavapostkastide läheduses). Paljud kogemused algse süsteemi aretuse käigus kogetuga stiilis "Meil testis lisasuunamiste lahendus. Saada meil numbritega/nimedega, panen süsteemi ja edastan Omnivale." Nüüdseid Omniva enda lahendusi ei oska kommenteerida.

Sees 12V "UPS lead-acid battery". Vist. Ise ei ole näppinud. Kaugelt vaadates paistis selline geneeriline väike UPS-i aku.
Aku peaks kestma terve aasta. Kui rendi teenus, siis annab süsteem hooldajale märku ja vahetatakse värskema aku vastu. Misiganes põhjusel paar kuud peale paigaldust käidi korra juba akut vahetamas (praak?). Peale seda pole hooldust vajanud. Ise mõõtmas pole käinud et kas hakkab tühjenema. Töötas ka suurte külmade ajal kenasti. Kui soov masin välja osta, siis sobiks sinna lapakas fotoelement pinget juurde andma ja küll kestab. Väljaost ise suht kaheldava väärtusega mõte. Aku kestvusega probleeme ei tohiks olla. Mingeid tulesid, vilesid ja ekraane ei ole. Aktiivsus toimub hetkel kui luugi kaan kinni pannakse või koodi sisestamisel luku lahti lööb. Majapidamine on täis igatsugu suitsu/vinguandureid ja valveseadmeid mis väidetavalt suudavad 6-10 aastat sõrmejämeduse patarei pealt töötada

Selveri kraami pole üritanud sinna veel suruda. Kasutan roklat selveri kastide liigutamiseks. Kast tuli suuremasse kappi mahtuva vahtkarbiga mis vist mõeldud toitu jaheda/soojana hoidma. Ilma selleta mahub sinna suuremad pakid sisse ehk eemaldasin. Tehniliselt on võimalik, aga väga suurt kärutäit sinna ei mahu. Selver reklaamis ka ise seda võimalust mingil hetkel. Pole proovinud.

Üldiselt kogemused on positiivsed. Paki tellimisel Eesti lehtedel valin aadressiks "1. eelistus/Picpac pakiautomaat" ja süsteem suunab selle kasti aadressile. Paki saatja valib sama valiku ja Omniva suunamine teeb oma osa taustal ära. Saatja aadressi ei näe. Sama ka muude Omniva süsteemis minu nimele/telefoninumbriga tulevate pakkidega. Täpsem suunamine toimub vist telefoninumbri järgi. Süsteem lasi lisada ka ülejäänud perekonna telefoninumbrid ja nimed selle suunamisega. See lisamine käis ristirästi Parcelsea/Omniva süsteemides sel hetkel. Nüüd peaks Omnival miskine selgem lahendus olema. Sms kasti aktiivsuse märguandega tuleb ainult minule. Teistel toimub ainult suunamine Omniva süsteemis, aga nemad sms-i kasti luugi sulgemisest ei saa. Lisakasutaja lisateenuse puhul maksaks veel lisaks paar € ja siis lisanduks kasutaja kes saaks sarnaselt minule sms-i kasti aktiivsuse kohta. Näiteks naabritega saab mitme peale ühe kasti panna. Pole ise kasutanud.

Tänaseks on suutnud kõik kullerid kasti üles leida ja kasutada. Itella toob tihtipeale Amazoni pakke ja paneb sirgelt kasti. Mõned värskemad kullerid alguses veel helistavad, aga hiljem läheb sirgelt kasti. Omniva pakkidest on paar vajanud allkirja, ülejäänud lähevad sirgelt kasti. Ainuke anomaalia on tänaseni olnud thomann.de tellitud kaubad mis lähevad Itella automaati. Üldisel, kui kulleril endal miskit allkirja tavis pole, siis pannakse pakk kasti. Ülemõõduliste pakkidega pole endal probleeme olnud, olen üldjuhul ise kohal 24/7 et vajadusel vastu võtta.
Süsteemil on eraldi kõnekeskuse telefoninumber mis idee poolest tellimisel lisada kuhu kullerid helistada saavad. Et keegi sulle ei helistagi või nii. Tegelikult peale esimest korda kapiga kohtumist nad enam ei helista niisamagi. Pole vajadust.

Põhjus miks ma seda kasti üldse vajan on samuti Omniva Süsteemis. "Kohalik" (loe 22km tripp) postkontor pandi kinni ja asendati pakiautomaadiga. Varasemalt sai postkontorisse saabunud pakid kojukandesse suunata. Pakiautomaati sattunud pakid on seal süsteemi poolt kinni ja edasi suunata ei saa. Oleks veel automaati tellitud pakid- siis saaks. Sinna sattunud tavapakke ei saa. Mujale tellimine jooksutas Omniva süsteemi veel hulllemini kokku. Samal ajaperiodil sattus Parcelsea teenus ette ja selle kaudu on taaskord võimalik Omnival KÕIK pakid aadressile toimetada. Muud kullerteenused on minu jaoks lihtsalt boonuseks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.01.2024 04:32:02 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:

Billing aadress ja shipping aadress ei pea ju sama olema.


Ma ju räägin, et tulge oma standardprotsessist välja. Olen oma elus piisavalt tellinud kohtadest kus võimalik vaid 1 aadress sisestada. Ja asja tellides puudub igasugune info selle kohta millise teenusega kaup saadetakse. Ka aastal 2024.


Saksamaalt ei oldud nõus ilma majanumbrita saatma. Andsin siis teise aadressi. Lõpuks tuli ikka pakiautomaati. doh.gif
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 27.01.2024 12:20:29 vasta tsitaadiga

NightStriker, itella toob ka sinna kasti? Lehel pole sõnagi neist, hmm icon_biggrin.gif

Aga suured tänud suure tagasiside eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 28.01.2024 15:37:03 vasta tsitaadiga

Kyami, Itella paneb sinna kasti pakid mis on saadetud sellele aadressile. Neil omaette automaatset suunamist ei ole. Näiteks automaat-kullerpakk aadressile- läheb kasti. Automaat-automaat saadetis läheb sinna kuhu see saadeti- automaati.

Lahenduse idee on selles, et kõik kasti uksed on default asendis lukust lahti. Eraldi koostöölepingud ja muu värk ei ole vajalik kapi kasutamiseks. Pakk sisse- kaan kinni- lukustub- ukse avamiseks on vaja kasutaja koodi. Paki saab SISSE panna suvaline kullerfirma/diiler/naaabrinaine.
Saab ka vastupidi. Määrad klaviatuuril konkreetsele kapile uue ajutise koodi ja lööd kapiukse kinni. Tellid kulleri pakile ja annad lisainfos selle ajutise koodi. Kullerile avaneb ainult see konkreetne ajutise koodiga kapiuks.
*# koodidega saab smside kaudu üht teist veel liigutada näiteks SMS abil avada. Pole otseselt vajadust olnud süübida.


viimati muutis NightStriker 28.01.2024 20:22:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 28.01.2024 18:49:01 vasta tsitaadiga

Tellinud Omniva kaudu kolm pakki viimase ~kahe kuuga, kõik elektroonia või taolised seadmed, kõik seal 100-200 euri vahel tükist. Kõigi kolmega olen nüüd saanud "Omniva" käest sõnumi, mis maandub päev enne päris Omniva sõnumit paki saabumisest automaati, kus teatatakse, et "aadress puudu, logi sisse siia ägedasse tinyURL linki ja anna meile oma SmartID koodid". Lekib see urgas, ja mitte vähe.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 28.01.2024 19:58:31 vasta tsitaadiga

Scart, tuli sama hetk tagasi, aga Omniva käes hetkel ühtegi saadetist pole. Eelmine selline "täpsustame aadressi" oli 16 jaanuar ja enne seda 29 detsember. Pole otsest seost Omnivaga täheldanud. Pigem perioodiline aktiivsus spämmaritel.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 20:09:39 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Tuli ka täna see "Omniva" sõnum, aga Omniva kaudu saadetis jõudis viimati 3. jaanuar 2024. Ei näe ka mingit seost.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 20:36:03 vasta tsitaadiga

Ma sain ka täna kunagi selle sõnumi aga omniva kaudu pole hea aasta midagi tulnud. Seega ka siin seost pole.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 28.01.2024 20:42:09 vasta tsitaadiga

Eile õhtul sisestati Tallinnas mu tel.nr ja pandi pakiautomaati mulle pakk, täna hommikul sain sõnumi numbrilt +37258351623
tsitaat:
omniva: Teie pakk on jõudnud lattu. Seda ei saa aga kohale toimetada, kuna aadressiteave on kadunud. Kinnitage lingil olev aadress.

http://tinyurl.com/wqd14tr1f?ArC=jMqzepX0kM

(Palun vastake Y ja väljuge tekstisõnumist ja avage uuesti lingi aktiveerimiseks või kopeerige link ja avage see oma brauseris).

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 28.01.2024 22:33:53 vasta tsitaadiga

NightStriker kirjutas:
Scart, tuli sama hetk tagasi, aga Omniva käes hetkel ühtegi saadetist pole. Eelmine selline "täpsustame aadressi" oli 16 jaanuar ja enne seda 29 detsember. Pole otsest seost Omnivaga täheldanud. Pigem perioodiline aktiivsus spämmaritel.


Ma ei tellinud enne viimast kolme pakki läbi Omniva basically mitte midagi, sest Itella automaat on sees ja ma ei jäta elektroonikat talvel õue. Samuti ei saanud ma eales Omniva õngitsusõnumeid või emaile. Kui ma tellisin detsembris Mi-Home.ee'st ja siis Galadorist kaks pakki, tuli mõlema puhul päev enne päris sõnumit see õngitsussõnum. Sel reedel tellisin naisele Expertist fitnessträkkeri ja täna sain õngitsussõnumi ehk homme kirjutan siia ja kommenteerin, kas Omniva pakk jõudis automaati või mitte. Kui jõuab, on see kolm pakki ning kolm õngitsussõnumit täpselt päev enne paki enda sõnumit. Ma kordan, enne detsembris tehtud oste ei saanud ma "Omniva nimel" saadetud õngitsussõnmeid mitte ühtegi korda. Üks kord on juhus, kaks korda on kokkusattumus ja kolm korda, kui juhtub, on teadlik tegevus. Shit it leaking, yo.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 28.01.2024 22:49:21 vasta tsitaadiga

Scart, olen Omniva kaudu piisavalt liigutanud et neid SMS võiks olla lademetes. Aga on ainult kolm. Enne 29.detsembri "Omniva" smsi olid hoopis teised kullerfirmad hädas tollimaksude ja saatmiskuludega. Eesotsas DHL. Nüüd on Omniva nimelised. Meilile tulnud pakiõngituise rämpsu ei hakka kokku lugema. Ausalt öeldes pole väga vahet kust need numbrid lekivad. Riiklikud registrid niigi nagu avalik seinsleht inimeste andmetega. Kui hiljuti pole numbrit vahetanud, siis küll see kuskil registrist lekkinud on.
Omalt poolt vaatlusena peab märkima et Omniva klientideks on KÕIK siinmail elavad inimesed. Massiga sõnumeid saates pole keeruline tabada kolm korda jutti isikut kellel samal ajal ka pakk teel on sel hetkel. Või kaks pakki. Või mitte ühtegi. Kuna on ka näiteid (mina kaasa arvatud) kes said sama SMS täna ilma et ühtegi omniva pakki teel oleks, siis see otsene seos ei ole kinnitatud.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 22:50:15 vasta tsitaadiga

Mulle tul samuti täna esimest korda see Omniva skämmisõnum.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.01.2024 23:01:02 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mulle tul samuti täna esimest korda see Omniva skämmisõnum.


Sama siin.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 23:59:57 vasta tsitaadiga

+1

Ja ühtegi pakki pole hetkel tulemas ka

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2024 01:31:32 vasta tsitaadiga

Mul tuleb skämmi alati peale amazoni tellimust....nagu f iga kord....ja siis nädalaga rahuneb maha icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2024 23:48:12 vasta tsitaadiga

Krt ei usu enam, et suvaliselt spämmi saadavad.
Omnivast lekib andmeid ja tehakse suunatud lasud.
Tuttav tellis UK ja omniva saatis info meilile tolli jaoks.
Mõni päev hiljem sms tel. nr 56090583: mine siia lingile(tiniyr) ja anna oma aadress
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 30.01.2024 06:41:23 vasta tsitaadiga

Ja mina arvan endiselt et ikka täiesti huupi saadetakse ja pihta saanud koerad kiljatavad. Täna tehti tähelepanek, et sama Omniva SMSi sai ka täiesti värske tahvelarvuti netikaart. Pole kogu oma kuuajase eksistentsi jooksul ühtegi sõnumit liigutanud või kõne vastu võtnud. Posti tellimisest rääkimata. Peale Google kontoga sisse logimist pole ühtegi täiendavat äppi installitud. Numbri eksisteerimist teadsid ainult operaator ja tahvli omanik. Omnival seda numbrit ei ole. Maksu ja tolliameti seda numbrit ei ole. Seisis nädala väljalülitatult tühja akuga. Nüüd laeti täis ja "Omniva" tinyurl addressi SMS oli ees.
Sarnaseid SMSe on varasemalt tulnud ka valveseadmes istuvale kaardile. 110% ei telli Omniva/Itella/dhl kaudu pakke. Ei käi see number ka kuskil reklaame vaatamas või amazonist tellimas. Ja ometi leiab saabunud sõnumitest õngitsus SMS-e.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver253
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2002




sõnum 30.01.2024 19:23:43 vasta tsitaadiga

Hommikul saabub e-kiri ja SMS, "Sinu saadetis ... on kättetoimetamiseks kulleri poolt kaasa võetud. Juhul, kui puudub varasem kokkulepe kättetoimetamise aja osas, siis võtab kuller Sinuga ühendust."

Sobib, aga peagi on õhtu käes ja keegi ei ole ühendust võtnud. Omniva jälgimine näitab päevase kellaajaga staatust "Kuller võttis ühendust saajaga. Saadetise väljastamine ebaõnnestus. Põhjus: Saaja pole saadaval", aga keegi ei ole helistanud ega käinud. Telefon on olnud kättesaadav ja number on neil olemas. Helistan Omnivasse, vabandavad ja lubavad uurida.

Veerand tundi hiljem on jälgimises värske kellaajaga staatus "Kuller võttis ühendust saajaga. Saadetise väljastamine ebaõnnestus. Põhjus: Saaja nõudmisel". Endiselt ei ole keegi ühendust võtnud. Helistan uuesti Ominvasse, lubavad uurida ja tagasi helistada.

Helistavad tagasi, suunasid pakiautomaati. Klienditeenindus on viisakas, vabandavad veelkord. Kahtlaselt jääb tunne, et kuller põhimõtteliselt ei viitsinud või ei jõudnud hajaasustusse sõita, aga siis võiks vähemalt teada anda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jh_
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2021




sõnum 01.02.2024 17:23:46 vasta tsitaadiga

Aastavahetuse ajast ka kaks Omnivaga seotud ebameeldivat juhtumit.

1) Saksamaalt saadeti postkaardiformaadis pakike. Aadress kirjutatud täpselt. Kohale jõudis ca 10km kaugusele, kus elab sama perekonnanimega inimene, kes tundis huvi, et ega see juhuslikult teile ei ole.

2) Detsembri keskel saadetud pakk Lõuna-Saksamaale. Jälgimisinfo kohaselt ekselnud kuni jaanuari keskpaigani Põhja-Saksamaal ning seejärel "Lõplikult väljastatud" kusagil Taanis. Saaja loomulikult pole pakki näinud ning temaga pole ühendust võetud. Pärast Omnivasse järelepärimist on praegu paki staatus "Tagastamine saatjale". Omniva pole otseselt rohkem vastanud, kui "Väljastatud saajale". Ok, see ei ole tõenäoliselt otseselt Omniva viga, aga ikkagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 02.02.2024 08:37:10 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas 75 töötaja vallandamine mõjutab omniva postipaki teenust?
_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2024 13:25:29 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Krt ei usu enam, et suvaliselt spämmi saadavad.
Omnivast lekib andmeid ja tehakse suunatud lasud.
Tuttav tellis UK ja omniva saatis info meilile tolli jaoks.
Mõni päev hiljem sms tel. nr 56090583: mine siia lingile(tiniyr) ja anna oma aadress

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120266861/kuidas-naivad-petturid-tapselt-teadvat-millal-pakk-saabub-omniva-jagab-selgitusi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 282, 283, 284  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.