Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Muruniidukivaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 17.05.2024 23:46:06 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Arvatavasti on trimmer ka ju vajalik? "Igapäevaseks" võtaks vist 36V Makita akutrimmeri, aga kas nendega pajuvõsa vms annab lõigata? Kas sarnases hinnaklassis bensiinitrimmer saaks sellega hakkama?
https://www.makserv.ee/toode/akutrimmer-makita-dur368az-akuta/
https://mehka.ee/ee/product/husqvarna-129c967193202


Kahjuks ei tule need trimmerid isegi kõrge tummise tõsiselt ülekasvanud rohuga (hein) toime.... näsida ju võid, aga kui vaj vähegi suurem maa-ala ära teha siis vaevaline ettevõtmine.
Trimmerdamine juba iseenesest pole kerge töö kui vaja pikemalt lasta ja väikese võimsusega masin teeb trimmerdamise päris piinavaks!!!
Maakohas, tõsiselt ülekasvanud rohu jaoks mis mõistlikult toimetada jõuab oleks vaja siiski võsalõikuri klassis sirge varrega "trimmerit" ja isegi see tuleks võtta kindlasti üle keskmise võimsusega ja madalama otsa omad välistada. Kui rahakott kannatab siis Stihl'i oma kõigepealt, Husqvarna jätaks teise võimalusena... puhtalt minu eelistus.

Minul maaoludes Stihl FS 460 mis muretu tööriist aastateks. Väiksmat ma võtta ei julgeks kui uut vaja. Kindlasti toimetab ka väiksema võimsusega masin ära kui rohutera kasutada, aga mina elistan jõhvi rohutera asemel... kasulik siis kui vaja lasta kohti kus kive võib olla. Selle pilliga lasen ka kohti kus ainult 2 korda aastas, eesmärk jama vaja maha saada.
Muidugi pole linnaoludes mõtet sellist pilli võtta.

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004




sõnum 20.05.2024 06:27:42 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
Arvatavasti on trimmer ka ju vajalik? "Igapäevaseks" võtaks vist 36V Makita akutrimmeri, aga kas nendega pajuvõsa vms annab lõigata? Kas sarnases hinnaklassis bensiinitrimmer saaks sellega hakkama?
https://www.makserv.ee/toode/akutrimmer-makita-dur368az-akuta/
https://mehka.ee/ee/product/husqvarna-129c967193202




Kahjuks ei tule need trimmerid isegi kõrge tummise tõsiselt ülekasvanud rohuga (hein) toime.... näsida ju võid, aga kui vaj vähegi suurem maa-ala ära teha siis vaevaline ettevõtmine.
Trimmerdamine juba iseenesest pole kerge töö kui vaja pikemalt lasta ja väikese võimsusega masin teeb trimmerdamise päris piinavaks!!!
Maakohas, tõsiselt ülekasvanud rohu jaoks mis mõistlikult toimetada jõuab oleks vaja siiski võsalõikuri klassis sirge varrega "trimmerit" ja isegi see tuleks võtta kindlasti üle keskmise võimsusega ja madalama otsa omad välistada. Kui rahakott kannatab siis Stihl'i oma kõigepealt, Husqvarna jätaks teise võimalusena... puhtalt minu eelistus.

Minul maaoludes Stihl FS 460 mis muretu tööriist aastateks. Väiksmat ma võtta ei julgeks kui uut vaja. Kindlasti toimetab ka väiksema võimsusega masin ära kui rohutera kasutada, aga mina elistan jõhvi rohutera asemel... kasulik siis kui vaja lasta kohti kus kive võib olla. Selle pilliga lasen ka kohti kus ainult 2 korda aastas, eesmärk jama vaja maha saada.
Muidugi pole linnaoludes mõtet sellist pilli võtta.


Kas on mingi kindel põhjus miks eelisdada Stihli. HQ-le?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 20.05.2024 08:59:46 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Longero kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
Arvatavasti on trimmer ka ju vajalik? "Igapäevaseks" võtaks vist 36V Makita akutrimmeri, aga kas nendega pajuvõsa vms annab lõigata? Kas sarnases hinnaklassis bensiinitrimmer saaks sellega hakkama?
https://www.makserv.ee/toode/akutrimmer-makita-dur368az-akuta/
https://mehka.ee/ee/product/husqvarna-129c967193202




Kahjuks ei tule need trimmerid isegi kõrge tummise tõsiselt ülekasvanud rohuga (hein) toime.... näsida ju võid, aga kui vaj vähegi suurem maa-ala ära teha siis vaevaline ettevõtmine.
Trimmerdamine juba iseenesest pole kerge töö kui vaja pikemalt lasta ja väikese võimsusega masin teeb trimmerdamise päris piinavaks!!!
Maakohas, tõsiselt ülekasvanud rohu jaoks mis mõistlikult toimetada jõuab oleks vaja siiski võsalõikuri klassis sirge varrega "trimmerit" ja isegi see tuleks võtta kindlasti üle keskmise võimsusega ja madalama otsa omad välistada. Kui rahakott kannatab siis Stihl'i oma kõigepealt, Husqvarna jätaks teise võimalusena... puhtalt minu eelistus.

Minul maaoludes Stihl FS 460 mis muretu tööriist aastateks. Väiksmat ma võtta ei julgeks kui uut vaja. Kindlasti toimetab ka väiksema võimsusega masin ära kui rohutera kasutada, aga mina elistan jõhvi rohutera asemel... kasulik siis kui vaja lasta kohti kus kive võib olla. Selle pilliga lasen ka kohti kus ainult 2 korda aastas, eesmärk jama vaja maha saada.
Muidugi pole linnaoludes mõtet sellist pilli võtta.


Kas on mingi kindel põhjus miks eelisdada Stihli. HQ-le?

Ei ole väga. Mõlemad teevad väga häid asju, kui võtad profitööriista. Kui võtta odavama otsa masinat, siis Stihl.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Online

sõnum 20.05.2024 19:08:22 vasta tsitaadiga

Käisin täna makservis trimmereid vaatamas ja nende jutu järgi valivad praeguseks isegi professionaalid igapäevaseks tööks akupangaga akutrimmeri mitte bensuka.
DUR369 pidavat olema tavakasutajale isegi liiga võimas. Aga samas mul esimestel aastatel ikka seda paju jms võsa vaja harvendada. Kaldun DUR369 poole mitte 368 (millel on kasutusaeg kaks korda pikem). Kellelgil võrdlusmoment olemas olnud nende kahe trimmeriga?

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 20.05.2024 19:16:19 vasta tsitaadiga

Aga sa mine käi vaheluseks ka Mehkas või Saestuudios ja kuula mida nemad räägivad.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.05.2024 21:14:07 vasta tsitaadiga

Võsa ja suurt rohtu akutrimmeriga? icon_lol.gif

Kumb kiiremini käib, akude laadimine või kütuse valamine?

Muidugi tiheasustuses, kus naabri akna all peaks rohtu niitma, võiks akutrimmer end õigustadagi. Kui ei ole tihe ja naaber piisavalt kaugel, siis suht mõttetu.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 20.05.2024 21:19:33 vasta tsitaadiga

Mul ego trimmer juba pikemalt ja kahe akuga lasen nabani heina ja kergemat võsa rahulikult. Üks aku laeb ja teisega töötad, saab tühjaks siis selle ajaga teine täis ja ei mingit muret. Ok nabani heina ja võsa jõhviga on suht jama aga metall kolme teraga tiptop. Ja eks aku eelis see, et ei haise sul pagasnikus ja läheb käima. Bensukal hais ja ei pruugi alati käima minna.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 20.05.2024 22:07:57 vasta tsitaadiga

Naabri akna all niites pole vahet, akutrimmer teeb ka korralikku müra.
EGO trimmeriga (56V) lasen nabani heina rahulikult jõhviga. Tera pole julgenud külge panna, kive, puujuurikaid jms on liiga palju.
Ainult aku saab kole ruttu tühjaks. Kuni pool tundi kannatab täisvõimsusel kasutada.
Makitaga sama, kaks 5Ah akut poole tunniga tühjad. Makital oli plastteradega ketas kaasas, parem kui jõhv ja ohutum kui raudterad.

_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 20.05.2024 23:35:50 vasta tsitaadiga

Normaalse bensutrimmeriga ei anna neid akukaid ikkagi võrrelda. Bensutrimmeril võtad terakaitse ära ja saab jõhvi korralikult pikaks lasta, akukaga pole selleks lootustki.

Samas hoovis tegemiseks ei taha enam bensukat nähagi. Müravahe on meeletu ja ei pea selle 2t heitgaase ka sisse hingama.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 20.05.2024 23:39:58 vasta tsitaadiga

Vibreerib ka vähem. Kui bensukas, siis 4T.
_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 21.05.2024 00:58:09 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Vibreerib ka vähem. Kui bensukas, siis 4T.
4T on raske ja jõudu vähe. Normaalne riistapuu ikkagi 2T.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.05.2024 06:56:05 vasta tsitaadiga

Mul see 368. Jõudu piisavalt, võiiks isegi lahjem olla kuna kolmandat kiirust pm ei kasutagi. Akusid ma hoovis ja kraavis niites korraga tühjaks lasta ei jaksa
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.05.2024 10:02:12 vasta tsitaadiga

Nojah, kui kõik võsalõikuse ja niidukohad on akude laadimiskohale nii lähedal, et saab kogu aeg edasi-tagasi liduda nende vahetamiseks ja tõesti võimsusest ka võsalõikusel napiks ei jää (milles julgen endiselt kahelda, kui näiteks ~46cm³ ~2kW Husqvarnaga võrrelda), siis ostke aga.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 21.05.2024 10:05:31 vasta tsitaadiga

Olen nüüd paar päeva uue robotmuruniiduki omanik. Naise raske surve tõttu ostsin siis kaablivaba Segway Navimow i108E. Natuke sekeldamist oli ülespanemisega ja antenni koha valikuga, aga kui tööle sai, siis võtab näo naerule lausa. Piirde tegemine ja muutmine käib imelihtsalt, sõidad nagu puldiautoga ääred läbi ja vajadusel lisad keelutsoonid. Ja hiljem vajutad nuppu telefonist, et "niida aed ära" ja siis ca 8 tunni pärast ..ongi aed niidetud. Süstemaatiliselt, ühtlaselt ja hoolimata ootamatult ilmunud takistustest. Ei taha enam kaabliga robotit tagasi. Ma pole ammu enam sellist masinat hankinud, mis nii hästi töötab.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.05.2024 10:07:08 vasta tsitaadiga

No näiteks EGO BCX4500- l on 2 kw mootor. Saab ka suure aku selga võtta kui vaja kaugemale minna.
_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.05.2024 10:20:21 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
No näiteks EGO BCX4500- l on 2 kw mootor. Saab ka suure aku selga võtta kui vaja kaugemale minna.


Palju see suur aku kaalub ka?

Kaalu poolest paistavad näiteks kõnealune Husqvarna ja see Makita kahe 18V akuga jurakas (on mul ka heki pügamiseks ja okste saagimiseks olemas, nii et ei räägi päris tühja koha pealt): https://mehka.ee/ee/product/makita-dux60z-36vdux60z üsna võrdsed olema.
Ainult et Makita on sama kaalu juures ilma tööriistata ja päris kindlasti jõudu tal sama palju ei ole. Traksid on ka puudu ja komplekti ei kuulu, üle-õla rihmaga ikka ei võrdle neid asju. icon_rolleyes.gif
Aga ma saan õnneks Husqvarna trakse kasutada vajadusel.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.05.2024 10:42:14 vasta tsitaadiga

12 Ah aku kaalub 3,6 kg. Seljas kandes on see palju väiksem raskus kui trimmeri varre otsas.
28 Ah aku on muidugi juba 9 kg Või 23 Ah 8 kg. Lisaks muidugi traksid, aga need on nagunii. Aku kinnitus lisab ehk paarsada grammi.

See Makita kaalub tööriistata ju 4,1 kg.
Või siis ainult rohulõikurina kasutatav koos trimmeripeaga 4,7 kg: https://www.makserv.ee/toode/akutrimmer-makita-dur368az-akuta/

_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.05.2024 10:45:58 vasta tsitaadiga

368 nii kerge, et trakse ma küll ei ole kasutanud, korra alguses sai proovitud ja tundub mõttetu
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 21.05.2024 10:46:46 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Olen nüüd paar päeva uue robotmuruniiduki omanik. Naise raske surve tõttu ostsin siis kaablivaba Segway Navimow i108E. Natuke sekeldamist oli ülespanemisega ja antenni koha valikuga, aga kui tööle sai, siis võtab näo naerule lausa. Piirde tegemine ja muutmine käib imelihtsalt, sõidad nagu puldiautoga ääred läbi ja vajadusel lisad keelutsoonid. Ja hiljem vajutad nuppu telefonist, et "niida aed ära" ja siis ca 8 tunni pärast ..ongi aed niidetud. Süstemaatiliselt, ühtlaselt ja hoolimata ootamatult ilmunud takistustest. Ei taha enam kaabliga robotit tagasi. Ma pole ammu enam sellist masinat hankinud, mis nii hästi töötab.


See on ju laste mänguasi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 21.05.2024 11:44:51 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Olen nüüd paar päeva uue robotmuruniiduki omanik. Naise raske surve tõttu ostsin siis kaablivaba Segway Navimow i108E. Natuke sekeldamist oli ülespanemisega ja antenni koha valikuga, aga kui tööle sai, siis võtab näo naerule lausa. Piirde tegemine ja muutmine käib imelihtsalt, sõidad nagu puldiautoga ääred läbi ja vajadusel lisad keelutsoonid. Ja hiljem vajutad nuppu telefonist, et "niida aed ära" ja siis ca 8 tunni pärast ..ongi aed niidetud. Süstemaatiliselt, ühtlaselt ja hoolimata ootamatult ilmunud takistustest. Ei taha enam kaabliga robotit tagasi. Ma pole ammu enam sellist masinat hankinud, mis nii hästi töötab.


See on ju laste mänguasi.

Pahad päevad?
Mul ükskõik, niikaua kuni teeb, mida lubatud, siis nimetagu kuidas tahavad. Mul töökaaslasel on natuke suurem mudel juba aasta töötanud ja ta on väga rahul sellega.
Ma naabri pealt vaatasin kuidas suurte ratastega ja lühema teljevahega robot suutis raskel pinnal palju paremini hakkama saada kui klassikalise disainiga mudel. Kui natuke mõelda, siis on see väga loogiline. Väike isiklik kogemus on mul ka roboti disainist (FLL ja Robotex )
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.05.2024 12:09:22 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:

See Makita kaalub tööriistata ju 4,1 kg.
Või siis ainult rohulõikurina kasutatav koos trimmeripeaga 4,7 kg: https://www.makserv.ee/toode/akutrimmer-makita-dur368az-akuta/

Ja mis tööd sa ilma akudeta teed selle Makitaga? icon_biggrin.gif

Koos akudega on 8,7kG

https://www.makita.ee/product/dux60.html#tab_content_3

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.05.2024 12:16:33 vasta tsitaadiga

Toote kaal koos akuga 4,1 - 8,7 kg

ja



Nii et kaal oleneb tarvikust ja mingil määral ka aku suurusest.
6 Ah aku ei ole 2x raskem kui 3 Ah aku. Vist oli 3 Ah miinimum, mida sellise riistaga kasutada kannatab.

Kui kõrval on 2x5Ah akuga ainult trimmerifunktsiooniga masin 4,7 kg, siis on selge, et see 8,7 kg tuleb mingi raske tarvikuga.

Pead ära kaaluma, ega muidu selgust saa. icon_biggrin.gif

_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.05.2024 12:17:25 vasta tsitaadiga

Küllap siis jääb kuhugi 8 kanti see kaal.
4,1 see kohe kindlasti mitte ei ole icon_biggrin.gif
Vaatan kodus järele.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Muruniidukivaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.