Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kohtumisele hilinemise äpp märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas sooviksid kasutada hilinemisäppi, et oma aega turvata?
JAH, see on hea idee
10%
 10%  [ 4 ]
EI, idee on tobe
84%
 84%  [ 32 ]
JAH ja EI: idee on hea, kuid inimesed ei hakkaks pandimaksega nõustuma
5%
 5%  [ 2 ]
hääli kokku : 38

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
See teema on määratud kustutamisele pärast 05.02.2024 14:13:26
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 24.01.2024 22:33:31 Kohtumisele hilinemise äpp vasta tsitaadiga

Eestis, või õieti ilmselt kogu endise kuuendiku territooriumil, on inimestel suuri probleeme kokkulepetest kinnipidamisega. Tahad näiteks korterit üürile anda, lepid huvilisega kohtumise kokku, eraldades oma päevakavast koos sõiduaegadega terve tunni või rohkemgi ja siis selgub, et seltsimees mõtles ümber ja üldse ei tulegi kohale ning ei teata sellest ka. Või siis ootad torumeest kella 10-ks, kuid tema tuleb alles viis ennne ühtteist, röövides sinult 55 minutit aega.

Selle vastu võiks olla äpp. Mõlemad kohtumise kokkuleppinud inimesed oleksid süsteemi liikmed ja on teinud süsteemi pandimakse. Äpp jälgib kohtumisele ilmumist ning kui üks pooltest jääb kohtumisele üle 10 minuti hiljaks, kannab teisele poolele automaatselt pandimkse üle. Seejuures võiks pandimakse suurus olla osapoolte otsustada, kuivõrd inimesed hindavad oma aega ju erinevalt. Kuidas selline idee tundub?

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.01.2024 22:38:08 vasta tsitaadiga

ATH niigi raske haigus, nüüd tahad veel maksu alla panna?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2024 22:45:01 vasta tsitaadiga

Vot see maks kajale meeldiks. Raha tuleks otse rahandusministeeriumi kontole
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
Kommentaarid: 1709 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 24.01.2024 23:38:13 vasta tsitaadiga

Mis iganes ummikud, avariid, õnnetusjuhtumid, ootamatused ja siis maksad veel trahvi ka selle eest icon_lol.gif
Minu aju ei võta küll kinni, kes sellise üllitise klientideks reaalselt tahaks/peaks hakkama.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 24.01.2024 23:50:43 vasta tsitaadiga

OPollo, Ummikus istudes hilinemine on ette ennustatav, kui planeerid tipptunnile tavalise ajakulu. Dokumnteeritud avarii/EMO jmt võiks ju aluseks, et äpp kannab raha siiski tagasi. See oleks nagunii suur erand. Enamik "ootamatusi" saab ikkagi alguse lihtsalt lodevusest. Kliendiks hakkaks see, kes tahab ennast kindlustada, et teine pool kokkuleppest kinni peaks. Piisab, kui üks pool seda survestab, teine pool siis kas on nõus nende reeglite järgi mängima (ja ilmselt siis pingutab veidi enam), või temaga lihtsalt asju ei aeta.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2024 00:04:59 vasta tsitaadiga

Eks sa kindlasti motiveeriks tähtajaks jõudma, iseasi, kas seda annab massidele müüa. Kas vahendustasu küsida vaid siis, kui deposiit üle kandub või alati? icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2024 00:30:02 vasta tsitaadiga

Ohh kaerahelbekesed..
Vbla see on põhjus miks ma ei tea, kas google calendar suudaks seda juba praegu teha..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2024 00:58:05 vasta tsitaadiga

Ja kui mõlemad jõuavad õigel ajal, siis äpi treial maksab kasutajatele?
Muidu nagu ei oleks asjal pointi kui vaid karistada saab, aga küpsist ei anta icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 25.01.2024 04:14:10 vasta tsitaadiga

Kui hea, et mul on veel nuputelefon. Hilinen, kuhu tahan.. icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
Je t'aime moi non plus
link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2024 08:54:14 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Minu aju ei võta küll kinni, kes sellise üllitise klientideks reaalselt tahaks/peaks hakkama.
See kes kodus (väike-)lasteta istub ja ise kuhugi minema ei pea
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 25.01.2024 10:03:43 vasta tsitaadiga

Anna tooli kirjutas:
OPollo kirjutas:
Minu aju ei võta küll kinni, kes sellise üllitise klientideks reaalselt tahaks/peaks hakkama.
See kes kodus (väike-)lasteta istub ja ise kuhugi minema ei pea

Pakun, et mõtlesid "emmed lastega" kes odavat hiina sodi kodust "ärivad", see selleks.

Luua äpp, eeldatavalt häbistada kodanikke nende endi raha eest ja loomulikult isiku andmeid avalikkustav, vastasel juhul poleks ju äpil mõtet - ma pole kindel, kuidas seadusandluski sellele vaatab.
Kasutaja "seksikiisu89", osta.ee keskkonnast, sai mingis suvalises äpis "negatiivse" kokkusaamisele hilinemise eest, hommikune kohvi tuleb monitorilt ära pühkida nüüd, aga tore, kui hommikud huumoriga algavad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 25.01.2024 10:55:11 vasta tsitaadiga

OPollo, Ma arvan, et enne kui edasiarendamiseks mõtteid välja käia, tuleks idee endaga põhumõtteliselt nõustuda. Mina pole inikuandmete avalikustamisest juttugi teinud. Küsimmus oleks lihtsalt kannatanud poolele tema kaotatud aja rahalises kompenseerimises.

PS Mõistlik hilinemise aeg, kus on ikka veel näha, et teine pool vähemasti planeeris kokkulepitud ajaks kohal olla, oleks ka kindlasti lubatud. Aga kõik, mis läheb üle akadeemilise veerandtunni, on ehk lubatav Aafrika dzhunglis, mitte tsiviliseeritud maailmas.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2024 11:03:37 vasta tsitaadiga

Ah, et tahaks kangesti raha saada, tööle minna aga ei viitsi. Nii mõtledki välja igasugu lollusi, et suvaline torujüri või kesiganes sulle maksaks.

Aga tee säherdune äpp, tee julgesti, äkki tõesti leiad peale iseenda veel mõne kasutaja. Suvaline torujüri saadab sind aga sinnasamusesse, tema teeb tööd, mitte ei mängi "nutimänge".
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 25.01.2024 11:21:51 vasta tsitaadiga

Eks ootaja aeg on pikk, pidin ka ise aasta lõpus kullerit õues 1:15 kauem ootama, kui telefonis lubas - jõudsin sadava lumega õue 2x puhtaks lükata icon_smile.gif

Praktikas äritehingutes on selline hilinemine turu ehk nõudluse-pakkumise reguleerida, kui torumees hilineb - ei telli sealt firmast enam. Aga kui torumeestel ajab tööd üle ääre ja graafik pidevalt täis, siis neid ei koti kui mõni klient pirtsutab ja pahaks paneb.
Või teistpidi kui sinu enda aeg on nii kallis, kas on sel juhul tark enda aega ootamisega raisata või oleks odavam palgata abiline-assistent-elustiili nõustaja, kes sellised elu ebamugavad rutiinid teeb sinu eest icon_smile.gif

Ka inimesed on erinevad, isegi enda pereringis, on neid kes püüavad täpselt kohal olla ja laekuvad isegi varem ja ei pahanda kui peavad nt autos ootama, siis teistel elu lihtsalt kulgeb kuidagi, midagi ei jää tegemata, ega kuskile tulemata-minemata aga kella järgi ongi selline 15-60 minutiline loks sees, lisaks pidevatele plaanide muutustele, kus pole probleemi kui mõni lubatud asi lükkub teisele päevale jne ja nad ise ei tunne end kuidagi seeläbi halvasti icon_lol.gif

_________________
---
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 25.01.2024 11:27:35 vasta tsitaadiga

A.S., Raha, muide, ei ole mitte töö ekvivalendiks, vaid VÄÄRTUSE. Ja seda väärtust esineb väga erinevates vormides. See selleks. Ei, ma ei taha torujürilt raha saada. Ma tahan, et kui torujõriga on lepitud kokku kohtumine kell 10:00, siis just täpselt sellel kellajal kõlabki uksekell. Paar-kolm minutit siia- või sinnapoole pole probleem. Aga ei tule tund aega hiljem.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 25.01.2024 11:39:41 vasta tsitaadiga

Peaks olema elektriäpp, kus see teenus on sees, et kui elektrik ei tule elektrit taastama, siis maksab hilinemistasu või arvab pärast teenuste hinnast maha.
Siis toruäpp, siis teleteenusteäpp, et kui hilineb, siis maksab.

_________________
Je t'aime moi non plus
link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.01.2024 11:44:02 vasta tsitaadiga

Nii jäätegi oma katkiste torude otsa istuma icon_lol.gif Torumehel ja elektrikul on suva mida te nõuate, niikuinii tööd nii palju et ei jõua ära teha
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2024 11:47:37 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Ma tahan, et kui torujõriga on lepitud kokku kohtumine kell 10:00, siis just täpselt sellel kellajal kõlabki uksekell. Paar-kolm minutit siia- või sinnapoole pole probleem. Aga ei tule tund aega hiljem.

Paraku on asi selles, et torujüril pole lõugade laksutamise töö, et täpsel kellaajal saab eelmise kliendi juures lihtsalt suu kinni panna ja järgmisesse kohta kõndida. Millal eelmise kliendi juures töö valmis saab, ei oska keegi neist täpselt ette ennustada, mõnel juhul ehk vaid lausa päeva täpsusega. Aga kes ise pole kunagi päris tööd teinud, see sellise asja peale muidugi ei tule.

Aga äpp tuleb vast ikka selline, et kasutaja vaatab algul veerand tundi reklaame (sest vastasel korral oleks ju tegemist sinu tagant varastamisega) ja siis alles tellib torumehe? Torumees omakorda vaatab veerand tundi reklaame ja siis hakkab kohe joostes tulema?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 25.01.2024 11:49:30 vasta tsitaadiga

Politsei vaatab reklaame ja tuletõrje samuti, ennem kui tuleb icon_lol.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Je t'aime moi non plus
link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.01.2024 11:49:41 vasta tsitaadiga

Milleks üldse tegelt torumees kui on AI olemas icon_lol.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2024 11:51:09 vasta tsitaadiga

Äkki AI-l pole torutange?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.01.2024 11:51:59 vasta tsitaadiga

Joonistab kui vaja
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 25.01.2024 12:00:23 vasta tsitaadiga

ei ole vaja
AI hoopis jutustab perenoel-le instruktsioone kuidas remont ära teha
isetehtud, hästi tehtud icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 25.01.2024 12:08:49 vasta tsitaadiga

Pead maksma 3 euri kuus torumehele, et reklaami ei oleks. Siis jõuab torumees õigeks ajaks.
_________________
Je t'aime moi non plus
link


viimati muutis mina634 25.01.2024 12:09:50, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.01.2024 12:10:46 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Paraku on asi selles, et torujüril pole lõugade laksutamise töö, et täpsel kellaajal saab eelmise kliendi juures lihtsalt suu kinni panna ja järgmisesse kohta kõndida. Millal eelmise kliendi juures töö valmis saab, ei oska keegi neist täpselt ette ennustada, mõnel juhul ehk vaid lausa päeva täpsusega. 


Nii on. Samas kui torumehega on kellaaeg kokku lepitud ja selle pärast ennast töölt ära küsitud ning torumees päeva lõpukski kohale ei jõua, siis ajab ikka väga närvi. Minimaalselt võiks helistada ja öelda, et "vabandust, tulen homme".
Kaks korda ootasin seda tüüpi. Ülevaatuseks tuli paar tundi kokku lepitud ajast hiljem, tööd tegema ei ilmunud üldse.
Sellest hoolimata ei tulnud mõtet, et ma selle eest raha peaks saama. Kui minu tööandja oleks pool päeva palgast maha võtnud, siis oleks ilmselt teine asi. Ilmselgelt seda torumeest enam kunagi ei kutsu.


viimati muutis von Wu 25.01.2024 12:12:54, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
See teema on määratud kustutamisele pärast 05.02.2024 14:13:26
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kohtumisele hilinemise äpp mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.