Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kohtumisele hilinemise äpp märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas sooviksid kasutada hilinemisäppi, et oma aega turvata?
JAH, see on hea idee
10%
 10%  [ 4 ]
EI, idee on tobe
84%
 84%  [ 32 ]
JAH ja EI: idee on hea, kuid inimesed ei hakkaks pandimaksega nõustuma
5%
 5%  [ 2 ]
hääli kokku : 38

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
See teema on määratud kustutamisele pärast 05.02.2024 14:13:26
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 25.01.2024 12:11:33 vasta tsitaadiga

Üldiselt saab torumehele helistada, et kus te olete ja miks te kohal juba ei ole..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 25.01.2024 12:20:44 vasta tsitaadiga

A.S., Ma päris täpselt ei tea mmuidugi, mis sinu arvates kvalifitseerub "päris tööks" ja mis mitte, kuid ilmselgelt oskab oma ala spetsialist enam-vähem arvestada, kui palju selle segisti või kraanikausi peale aega kulub. Ja siis lisada mingi varuaeg puhvrina juurde. Mina teen küll nii. Kui puhvrit vaja ei ole, lähen näiteks sööma sel ajal; kui eelmine kohtumine võtab kogu aja, ajan tühja kõhuga läbi, kuid olen igal juhul olemas. Miks torumees ei või niisamuti teha? Minu meelest on need "päris töö" tegijad (kui ma nüüd õieti mõistatasin, millest jutt selle termini puhul) tihtipeale nagu lapsed. Tuli näiteks meelde, kuidas sügisel toodi mulle kaminapuid. Tänaval oleva auto juurest on need vaja laotõstukiga mõnedkümmned meetrid ladustamiskoha juurde tuua, kuid tee on munkivide ja paeplaatidega ning veidi konarlik. Ja siis toojad tänitavad: "Nonii, nüüd võtab ka käed taskust välja ja hoiab koormat ühelt poolt. See oleks teil siin vaja üldse korda teha. Läheb ümber, läheb ümber, pole meie asi. Kui meil iga kliendi juures nii kaua aega läheks, ma ei tea, kuidas siis saaks. Ega teile ka ei meeldiks, kui niimoodi peaks jukerdama."
Heldus, ma mõtlesin. Kui minu töö juures oleksid ka probleemid NII PISIKESED, ma oleks päris rahul kohe nendega. Viis minutikest veidi enam pingutada ja selline hala.

mina634 kirjutas:
Üldiselt saab torumehele helistada, et kus te olete ja miks te kohal juba ei ole..


EKs muidugi saab, aga mida see siis annab, kui ta lihtsalt vingub mingi vabanduse ja ikkagi tuleb millal suvatseb. Automaatne rahaline trahv paneks rattad kindlasti käima.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.01.2024 12:28:16 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Üldiselt saab torumehele helistada, et kus te olete ja miks te kohal juba ei ole..


Minu näitel ei vastanud telefonile ka. Kas tõesti keegi usub, et sellised mingit äppi kasutama hakkavad?

_________________
Müüa 3D-printer


viimati muutis von Wu 25.01.2024 12:29:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 25.01.2024 12:29:30 vasta tsitaadiga

perenoel, kui teada saavad, et sa selle idee autor oled, siis keelduvad täielikult sinuga tegemist tegemast
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 25.01.2024 12:38:15 vasta tsitaadiga

Ettemaksu äpp võiks olla. Et kui elekter on tormiga ära läinud, siis on sul juba ammu ettemakstud (äpis). Ja elektrikud-parameedikud tulevad kohale, sest sul on ettemaks tehtud.
Torumees tuleb ka kohe kohale kui ettemaks on tehtud. Kõik saab ju tema kui kohale tuleb.
Panen sota ja kui ei tule õigel ajal, jääb tema sellest ilma.

Ma panen alati asja raha peale, pole mõtet oodata. Asi on ju rahas, alati.


viimati muutis mina634 25.01.2024 12:43:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.01.2024 12:43:09 vasta tsitaadiga

Ta saab selle mujalt lihtsalt. Ja no soti eest ei hakka keegi liigutama

viimati muutis Janis 25.01.2024 12:44:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 25.01.2024 12:43:09 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
kuid ilmselgelt oskab oma ala spetsialist enam-vähem arvestada, kui palju selle segisti või kraanikausi peale aega kulub. Ja siis lisada mingi varuaeg puhvrina juurde.

Kõik tööd ei ole ühesugused! Ootamatuid probleeme võib tekkida alati, eriti olukorras, kus diagnoosid probleemi alles. Ise ka mõned korrad olukorras olnud, kus järgmise kliendi aeg hakkab peale tulema aga eelmine töö on veel pooleli. Samas tegemist pole olnud rutiinse probleemiga ja töö lõpuaeg oleks saanud olla 15min hiljem aga vabalt ka 3h hiljem. Üldiselt annan järgmisele kliendile teada, et jään hiljaks aga siis laheneb ootamatult probleem kiiresti ja saan edasi liikuda. Järgmisele kliendile on see ka probleem, kuna jõudis kodust ära juba minna selle asemel, et 30min kauem oodata. Minu aeg on samamoodi rahas mõõdetav ja peale töö kiirelt lõpetamist ei taha 3h kohvikus istuda kuna juba lubasin järgmisele kliendile, et tulen hiljem.

Ma loomulikult ei tegele igapäevaselt kodukülastustega aga mõned juhused on olnud läbi aastate. Samas olen ma ka kliendi rollis olnud või ise kodus kliente oodanud. Loomulikult on häiriv kui pool päeva midagi teha ei saa, kuna keegi lubas tulla mingiks kellaks aga siis ei ilmu üldse kohale. Kommunikatsioonist algab siiski kõik, ei ole raske helistada ja küsida. Vahest saad muidugi vastuseks, et "kohe tulen" aga tegelikkuses ikka ei jõua ka 4h pärast. Peale helistamist vähemalt tead, et asi pole meelest päris ära läinud ja lootus vähemalt, et jõutakse kohale mingiks ajaks.

_________________
Mess with the best, die like the rest!


viimati muutis woox2k 25.01.2024 12:46:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 25.01.2024 12:43:33 vasta tsitaadiga

mina634, ta läheb hoopis kohta kus ilma taoliste lollusteta kaks korda rohkem saab icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 25.01.2024 12:44:55 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
mina634, ta läheb hoopis kohta kus ilma taoliste lollusteta kaks korda rohkem saab icon_cool.gif

Las ta siis läheb, mul ongi nuputelefon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 25.01.2024 12:46:57 vasta tsitaadiga

Ehe näide sellest, et välja käinud idee autoril puudub igasugune kokkupuude reaalsest töötegemise kogemusest,
ehk kõik mis hõlmab teenuste osutamist ja mille üheks osaks on igapäevane liikluses osalemine.
Kogu mõte on ehitatud üles ainult karistamisele, mis juba oma olemuselt on täiesti jabur.
Soovitan nüüd minna kulleriks, teha seda tööd vähemalt 1 aasta ja siis teha järeldused.
Samal ajal muidugi kasuta seda äppi, kasvõi teoreetilistelt või kirjuta vihikusse igale tellimusele aeg ja summa,
ja siis tule ütle meile ka, kui palju sa siis oma pärispalgast välja teenisid aasta lõpuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 25.01.2024 13:01:30 vasta tsitaadiga

Sahasrahla, Jaa, kulleri näide on tore. Ma üldiselt väldin seda ja ei ole siiamaani näiteks toitu endale koju just sellel põhjusel tellinud, et siis tuleb pool päeva ketikoerana kodus passida. Aga Amazon saadab kaupa UPS-iga ja siis on nii, et äkitselt kärgatab SMS: toimetame saadetise täna kell 12:30-14:00 (pooletiesetunnine intervall!!!). Ma ei kujuta ette, et saaksin endale selliseid kohtumisi määrata. Ja siis, kui tõepoolest leiad, et saadki selle aja endal vabaks, et lähed koju pakki vastu võtma, jäädakse ikkagi paarkümmend minutit üle selle maksimumaja. Aga periood oli ju ilmatuma pikk.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 25.01.2024 13:25:21 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Sahasrahla, Jaa, kulleri näide on tore. Ma üldiselt väldin seda ja ei ole siiamaani näiteks toitu endale koju just sellel põhjusel tellinud, et siis tuleb pool päeva ketikoerana kodus passida. Aga Amazon saadab kaupa UPS-iga ja siis on nii, et äkitselt kärgatab SMS: toimetame saadetise täna kell 12:30-14:00 (pooletiesetunnine intervall!!!). Ma ei kujuta ette, et saaksin endale selliseid kohtumisi määrata. Ja siis, kui tõepoolest leiad, et saadki selle aja endal vabaks, et lähed koju pakki vastu võtma, jäädakse ikkagi paarkümmend minutit üle selle maksimumaja. Aga periood oli ju ilmatuma pikk.

Igatahes ei oska rohkemat soovitada, kui kõigile arendusega kokkupuutuvatele järgmist. Lugeda oma seisukohad väga kriitiliselt ja kasvõi korduvalt üle ja teha ka kriitiline analüüs. Üsna levinud on tänapäeval näha asja ära tegemise vaatest. Praktiseerige oma teooriaid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 25.01.2024 13:43:53 vasta tsitaadiga

Kontoris võiks kehtestada sarnase äpiga vetsukalendri. Kui keegi läheb mitte tema broneeritud ajal, siis maksab trahvi. Vähemalt saavad süütud kannatajad (häda kinni hoidjad) kompenseeritud.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2024 13:45:37 vasta tsitaadiga

võtke vana hea mobi kiiruskaamera äpp nüüd ja tehke sinna uuendus selle mulina asemel siin.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 13.05 Pärnus kui midagi huvitab.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2024 14:03:06 vasta tsitaadiga

Äge vastuseis indikeerib, et idees on sädet. icon_smile.gif Mõtlemisega mitte kasti jäädes selgub, et tegelikult võiks ka torumees kompensatsiooni saada, kui klient kokkulepitud ajal teda objektile sisse laskmas pole (ega võibolla ilmugi üldse, nii et ei saa ooteaega ka arvele lisada). Ootab veerand tundi, kasseerib äpi kaudu eelnevalt kokku lepitud terve tunni pluss kohaletuleku tasu ja suundub uuele objektile või tekkinud augu ajaks kohvile.

Arstile minnes on näiteks ALATI üks kuradi ukse taga ootamine, kuigi aeg on eelnevalt kokku lepitud. Tihti pool tundi üle. Lepime siis teisiti kokku ja tulen hiljem. Mul ju ka tööaeg... Kompensatsioon võiks minna 50:50 raviasutuse ja konkreetse arsti palga arvelt, sest oma rahakoti pihta käimine õpetab kõige paremini. Kordan veel kord - ei, ma ei taha arstidelt raha koorima hakata, kurat, andke mulle aeg, millal olete valmis ka reaalselt vastu võtma. 5 min oodata pole probleem, 15 min ukse taga ussimängu mängida juba on.

A.S. kirjutas:
Äkki AI-l pole torutange?
Janis kirjutas:
Joonistab kui vaja

3-4 lõuaga, saab efektiivsem. icon_smile.gif

PS. Süsteem saaks kasutada ka tinderikohtingu korral. Kui tsikk kohale ei ilmu, saad vähemalt mingi papi.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 25.01.2024 14:08:38 vasta tsitaadiga

Hiinas on see äpp olemas ja telefonis kohustuslik - inimene saab punkte. Kui oled viisakas, sõnakuulelik ja usin töötaja, liikleja .jne siis on sul piisavad punktid, et normaalelu edasi elada.
Arvan, et sama on ka arstidel, pead oma hiina riiklikud punktid ikka välja teenima.

Ühesõnaga- nuputelefon. Et liialt nutilolliks ei läheks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2024 14:38:01 vasta tsitaadiga

Kuna need nupud moodi tulid... Kettatelefoni kasutaja oleks sind nagu lollakat vaatand, kui DTMF teenuste uuenduslikkusest jahuma oleksid asunud.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 25.01.2024 15:54:35 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kuna need nupud moodi tulid... Kettatelefoni kasutaja oleks sind nagu lollakat vaatand, kui DTMF teenuste uuenduslikkusest jahuma oleksid asunud.

Jah, ikka veel ootan telefoni abonementi..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 25.01.2024 17:51:46 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Arstile minnes on näiteks ALATI üks kuradi ukse taga ootamine, kuigi aeg on eelnevalt kokku lepitud. Tihti pool tundi üle. Lepime siis teisiti kokku ja tulen hiljem. Mul ju ka tööaeg... Kompensatsioon võiks minna 50:50 raviasutuse ja konkreetse arsti palga arvelt, sest oma rahakoti pihta käimine õpetab kõige paremini. Kordan veel kord - ei, ma ei taha arstidelt raha koorima hakata, kurat, andke mulle aeg, millal olete valmis ka reaalselt vastu võtma. 5 min oodata pole probleem, 15 min ukse taga ussimängu mängida juba on.

Järjekordne näide sellest, kui oma ninast ei taheta kaugemale vaadata.
Ikka see mina-, mina-, mina on ju kõige tähtsam.
Muidugi, iga kord, kui sa lähed arsti juurde, siis hommikul juhib õde just sellele tähelepanu,
et sina nimekirjas oled ja siis hakatkse koos tohtriga plaani pidama - kuidas sinu aega võimalikult hiliseks nihutada.
Saaks ainult karistada, küll see parandaks kõik haavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.01.2024 18:07:14 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Müüa 3D-printer
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2024 18:36:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

25.01.2024 13:03
Äge vastuseis indikeerib, et idees on sädet. Mõtlemisega mitte kasti jäädes selgub, et tegelikult võiks ka torumees kompensatsiooni saada, kui klient kokkulepitud ajal teda objektile sisse laskmas pole (ega võibolla ilmugi üldse, nii et ei saa ooteaega ka arvele lisada). Ootab veerand tundi, kasseerib äpi kaudu eelnevalt kokku lepitud terve tunni pluss kohaletuleku tasu ja suundub uuele objektile või tekkinud augu ajaks kohvile.

Arstile minnes on näiteks ALATI üks kuradi ukse taga ootamine, kuigi aeg on eelnevalt kokku lepitud. Tihti pool tundi üle. Lepime siis teisiti kokku ja tulen hiljem. Mul ju ka tööaeg... Kompensatsioon võiks minna 50:50 raviasutuse ja konkreetse arsti palga arvelt, sest oma rahakoti pihta käimine õpetab kõige paremini. Kordan veel kord - ei, ma ei taha arstidelt raha koorima hakata, kurat, andke mulle aeg, millal olete valmis ka reaalselt vastu võtma. 5 min oodata pole probleem, 15 min ukse taga ussimängu mängida juba on.

Kas diagnoosimise saab kuidagi ära normeerida?
Ma ei tahaks arsti käest mingit diagnoosi saada teemadel "30minutuga täpsemalt ei saa".
Mingid tervisepäevad vist on, sa tead millal sul eriarst on, rehkenda nendega.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 13.05 Pärnus kui midagi huvitab.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003




sõnum 25.01.2024 19:08:32 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:
25.01.2024 13:03
Arstile minnes on näiteks ALATI üks kuradi ukse taga ootamine, kuigi aeg on eelnevalt kokku lepitud. Tihti pool tundi üle. Lepime siis teisiti kokku ja tulen hiljem. Mul ju ka tööaeg... Kompensatsioon võiks minna 50:50 raviasutuse ja konkreetse arsti palga arvelt, sest oma rahakoti pihta käimine õpetab kõige paremini. Kordan veel kord - ei, ma ei taha arstidelt raha koorima hakata, kurat, andke mulle aeg, millal olete valmis ka reaalselt vastu võtma. 5 min oodata pole probleem, 15 min ukse taga ussimängu mängida juba on.

Kas diagnoosimise saab kuidagi ära normeerida?
Ma ei tahaks arsti käest mingit diagnoosi saada teemadel "30minutuga täpsemalt ei saa".
Mingid tervisepäevad vist on, sa tead millal sul eriarst on, rehkenda nendega.

Igasuguseid diagnoose teeb tulevikus sulle sekunditega nutikas kempsupott. Kui omale potti soetada ei raatsi, siis on arsti juures potipeal aega ussimängu mängida maa ja ilm. icon_biggrin.gif
https://medicalxpress.com/news/2023-03-human-feces-urine-motherlode-health.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2024 19:32:27 vasta tsitaadiga

Sahasrahla kirjutas:
Järjekordne näide sellest, kui oma ninast ei taheta kaugemale vaadata.
Ikka see mina-, mina-, mina on ju kõige tähtsam.
Muidugi, iga kord, kui sa lähed arsti juurde, siis hommikul juhib õde just sellele tähelepanu,
et sina nimekirjas oled ja siis hakatkse koos tohtriga plaani pidama - kuidas sinu aega võimalikult hiliseks nihutada.
Saaks ainult karistada, küll see parandaks kõik haavad.

Peaksin elama oma elu selliselt, et Sahasrahla'l oleks hea?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2024 20:12:31 vasta tsitaadiga

Teemaalgatajaga küll tegemist teha ei taha. Mullegi meeldiks kui iga kuller ja torumees on minuti pealt kokkulepitud ajal kohal. Aga reaalne elu on teistsugune.
Kontoritöötajal on lihtne oma muud toimingud pooleli jätta ja õigeks ajaks koosolekule minna. Noh mitte alati, aga enamasti. Samas segisti vahetamisega võib minna väga lihtsalt ja võib ka paras PITA olla. Kunagi ei tea.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 25.01.2024 20:19:48 vasta tsitaadiga

napoleon, Muuseas, ma reeglina ei vali kõige odavamat pakkumist ja eeldan, et sellisel tegijal on rahanumbri asemel mingi muu konkurentsieelis. Õigeks ajaks kohale ilmumine võiks olla üks neist.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
See teema on määratud kustutamisele pärast 05.02.2024 14:13:26
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kohtumisele hilinemise äpp mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.