Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Samsung tõi turule uue vastupidava Galaxy XCover7 telefoni ja Tab Active5 tahvelarvuti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2024 00:53:57 vasta tsitaadiga

Igaüks saab oma "mittevahetatava akuga" telefoni aku kas ise vahetada või lasta seda teenusena teha. Korralikult tehes säilib ka veekindlus. Teine asi, kui vaja tõesti käia metsas, 6 akut seljakotis varuks. Mul oli S2 ajastul isegi olemas 2 akut ja ka väline laadija, aga ei kasutanud reaalselt. Tänapäeval pannakse 20 Ah akupakk seljakotti. Või kaks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 14.01.2024 01:46:36 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Igaüks saab oma "mittevahetatava akuga" telefoni aku kas ise vahetada või lasta seda teenusena teha. Korralikult tehes säilib ka veekindlus. Teine asi, kui vaja tõesti käia metsas, 6 akut seljakotis varuks. Mul oli S2 ajastul isegi olemas 2 akut ja ka väline laadija, aga ei kasutanud reaalselt. Tänapäeval pannakse 20 Ah akupakk seljakotti. Või kaks.


Akupangaga ringi jooksmine oli, vähemalt minu jaoks, ebamugav.

Leia siis see korralik koht kus tehakse aku vahetus telefonil, millel on tagumine osa klaasist tagades telefoni seisukorra nagu seda poleks kordagi avatud. Lihtsam oleks kui aku vahetatav, milleks loobuda vabatahtlikult lisadest, mis vanasti telefonidel olemas olid. Ja ei olnud nad midagi erilised paksukesed sellepärast.

Endal vana föön pesumasinas käinud, ei usu et sama hea pidavus pärast lammutamist tagatakse.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 14.01.2024 14:53:16 vasta tsitaadiga

Suurem megapiksli arv fotonduses, kaks ilusat nuppu juures, 4K stereo.
Vaatasin, et ka nuputelefon on teinud revolutsiooni - voice over 4G ja
isegi raadiot ei pea kasutama kõrvaklappide abil.
nuputelefonid (nokia) on ka usb laadimis peale üle läinud. NII, et midagi toimub!!

Aga akunduses tuleb alles hiljem mingi uuendus - kui taibatakse, et traditsioonilised akud ei vii edasi-
siis tulevad lisaakud
nagu osades thinkpadides on kaks akut - üks sees teine väljas - jään ootama.
lisaaku - lihtalt lükkad pilusse sisse ja müüakse igast kauplusest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2024 18:58:26 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Ma näen küll igal pool inimesi, kes iga aasta uue lipulaeva ostavad.

Ma pole veel selist inimest oma silmaga näinud. Minu tutvusringkonnas ostetakse uus ikka siis, kui vanaga midagi juhtub või tekib mingi ühilduvuse probleem a'la Smart-ID ei toimi enam vanematel Androidi versioonidell.
Janis kirjutas:
Siin uute mudelite teemades võib sama asja välja lugeda.

See siin on siiski tehnikafoorum. Sama võib siin kõigi tehnikavidinate kohta öelda, aga üldistusi selle pealt teha ei saa.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2024 10:09:29 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Nonäed, saabki enne telefon otsa kui aku icon_cool.gif Polegi mingit probleemi. Ise androide sitaks kasutanud, pärast 3a on juba paras piin, ega õunaga suht sama. Aku käib kõigil veel edasi vapralt

Ma näen küll igal pool inimesi, kes iga aasta uue lipulaeva ostavad. Siin uute mudelite teemades võib sama asja välja lugeda


Aja jooksul on normaalsete tootjate Androidid ka kestvamaks muutunud kasutusaja osas (kui jätame välja mängurid).

Galaxy S5 peale viimast softi uuendust oli uimane okse.
Galaxy S7 peale viimast softi uuendust oli suhtkoht kasutatav.
Galaxy S10 puhul ei tunne ka peale uuenduste lõppu kuskilt, et kasutuskogemuse mõttes tahaks välja vahetada ehk 5a saab küll, kui tootja raatsib panustada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Samsung tõi turule uue vastupidava Galaxy XCover7 telefoni ja Tab Active5 tahvelarvuti mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.