Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Turuliider.ee (Mr Liider OÜ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 18.08.2020 23:15:45 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
Mõttetu koht, tellisin nädal tagasi pesumasina http://turuliider.ee/et/pesumasinad/20460-lg-f4wn809s2.html ja kuivati http://turuliider.ee/et/pesukuivatid/19871-lg-rc90v9av2q-.html . Mõlemal tootel olid laoseisud "saadaval" aga igaks juhuks valisin sularahas tasumise kauba kättesaamisel kuna varasem kogemus antud firmaga puudub. Päev hiljem helistati, et seda pesumasinat pole ja kuivati tuleks tellida kusagilt kesklaost aga siis tahavad täies ulatuses ettemaksu ja tarneaeg ca nädal. Tühistasin viisakalt tellimuse ja soetasin mõlemad masinad teisest kohast ning mõne päevaga olid kohal. Pesumasin on senini neil e-poes üleval ja saadaval staatusega icon_confused.gif


Mis see teine koht oli ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003




sõnum 18.08.2020 23:38:09 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:

Mis see teine koht oli ?

Pesumasin Kaup24'st ja kuivati Frog'ist.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2020 11:01:30 vasta tsitaadiga

Sai tellitud pesumasin-kuivati ning lubati tarneajaks 5-6 tööpäeva. Tegelikkuses jõudis kohale 4 tööpäevaga. Lisatasu eest toodi ka õigesse ruumi sisse.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2021 02:07:20 vasta tsitaadiga

Täielik peldik asutus, vabandust väljenduse eest.

Samsungi veekindel ja ujumiseks sobiv nutikell sai ujumises siiski kahjustada.
Võtsin turuliidriga ühendust garantii tarvis. Paluti MTTC-le saata. Saatsin sinna juba septembri alguses.
Sealt tuli vastus: "Tagastame remontimata. Varuosa pole saadaval. Samsungi otsus mahakandmine, maha kanda ei saa kuna pole baltikumi seade.Kl. pöördub müüja poole."

Saadeti siis kell mulle tagasi ja tegin uue kõne Turuliidrile. Palusid endale saata koos MTTC aktiga. Saatsin.
Mõlemal korral viljandist kulleriga tallinna, oma kulude eest. Mõtlesin juba siis, et päris debiilne süsteem ja miks mina pean jebima, aga jäin veel rahulikuks.

ca 2 nädalaste vahedega olen neile siiani helistanud, et mis saab ja kus kell on.
Esimene vastus oli, et kell on saksamaal partneri juures ja tehakse ekspertiisi, siis selgub, kas remonditakse või saadetakse uus kell.
Teine vastus, et kell on endiselt saksamaal ja ikkagi remonditakse ära, varuosa jõuab juba paari päeva jooksul.
Kolmas vastus, 5.novembril. Turuliider saatsis mulle e-mailiga lihtsalt copy-paste nende "partnerilt":
tsitaat:
the unit is currently being processed.
In that case, wait for the replacement part.
I spoke to W-Support on the phone and was told that it is expected to arrive next week.
Please note that this unit has water damage.
Because of this, I have learned that with Samsung watches, if there is water damage, any repair must be approved by the manufacturer. In your case, the manufacturer has approved the repair and the device will be repaired as a gesture of goodwill.


Gesture of goodwill? icon_biggrin.gif Mis kuradi asutusse nad selle saatsid? Minu esimesed mõtted. Aga mõtlesin, et noh, okei, vahet pole, küll varsti siis jõuab.

Täna, 23.november helistasin veel korra, sest paar nädalat jälle möödas. Turuliider ütles, et uurivad ja helistavad tagasi aga saatsid uue copy-paste meiliga:

tsitaat:
Samsung has still not provided the missing replacement part. I have written to W-Support today asking them to send the unit back to us unrepaired.
Since the device is mechanically damaged but Samsung wanted to repair it as a gesture of goodwill, we have three suggestions for you.
The device is two years old, so we can credit 50% of the purchase price for you as a gesture of goodwill.
Or we can continue to wait for the replacement part. No estimated delivery time could be given.
Or we try to send the device back to the manufacturer via the supplier chain with the request for a credit note (in this case, a credit note for the current value is also issued).


Sellepeale saatsin, et kui partner, kes kõlab nagu hiina aliexpressi kaupmees, mitte Samsungi ametlik koostööpartner ja pakub 1) 50% või 2) "oota veel, ei tea kui kaua" siis mina pakun Turuliidrile 1) raha 100% tagasi 2) uus samasugune kell.

Vaatame mis vastavad aga sisetunne juba ütleb, et siin tuleb tarbijakaitse appi võtta.

Õnneks pole sealt midagi rohkem tellinud ja tookord 20-30€ soodsam valik teistest kohtadest annab nüüd valusalt tagasilööke.
2.5 kuud jebimist ja mitte mingit arusaama ei ole. Turuliider lihtsalt copy-pasteb mingi "gesture of goodwill" venna tekste edasi, omalt poolt mingit lahendust ei paku.

Edit: hetkeseisuga Turuliider on võtnud ignoreerimise seisukoha. Vaatan mis tarbijakaitse arvab.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 25.12.2021 11:38:54 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et HinnaVaatlus promob kindlaid ja turvalisi lehti..lisasin ostukorvi asjad vaatasin summa päris märkimisväärne. Tulin igaks juhuks kommentaare lugema ja üle ühe on mingi jant. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2022 22:45:18 vasta tsitaadiga

Alan kirjutas:
Täielik peldik asutus, vabandust väljenduse eest.


Minu saaga antud ettevõttega lõppes siis nii: minu nõudeid ja küsimusi hakati Turuliidrist ignoreerima. Tegin tarbijakaitsesse avalduse. Tarbijakaitse võttis nendega mingi hetk ühendust, saates ka minule kirja, et alustasid menetlust. Sama päeva õhtuks tuli Turuliidrist kiri, et "sorry olin puhkusel aga nägin, et pöördusid tarbijakaitsesse, vastan sinna".
2 nädalat oli jälle vaikust, seejärel tuli Tarbijakaitsest kiri, et Turuliider on nõus raha tagastama.
Saatsin rekvisiidid turuliidrile, kuhu raha tagastada: jälle pea 2 nädalat vaikus. Kirjutasin tarbijakaitsele vastu, et ei ole veel tagastatud ja ei ole mõtet menetlust veel lõpetada ja boom, järgmine päev oli raha kontole tagastatud.

Ei tea kui kaua oleks läinud ilma tarbijakaitsesse pöördumiseta...
Igal juhul edaspidi sellest kohast midagi ei telli. Soodsam hind maksis kätte.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 10.01.2022 00:27:40 vasta tsitaadiga

Ma ei saa üldse aru miks HV ei jälgi riskantseid ettevõtteid keda nad ise oma lehel promovad edasimüüjatena. Jah maksavad teenuse eest, aga kui tegemist on riskantse ettevõttega, siis probleemide tekkimine on aja küsimus.

https://krediidiraportid.ee/mr-liider-ou maskuvõlg juba pikka aega neil kaelas, üritavad vee peal olla.

Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.01.2022 11:17:42 vasta tsitaadiga

Raha ei haise ja kõiki ettevõtteid ei jõua alati ka jälgida ju.
Suurema kisa peale saab Tanel küll üht-teist ette võtta.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2023 18:55:55 vasta tsitaadiga

Ma saan positiivse lisada. Otsisin tolmuimejat. turuliidris 50€ odavam, kui mujal. näitas, et "saadaval". Teisipäeval (24.01) saatsin kirja, et kas ikka on? Jah, täna tellite, neljapäeval (26.01) kohal. Kuna tagasiside suht niru ja päris korralik maxuvõlg, siis tegin tellimuse aga tingimusega, et maksan kohapeal, ettemaksu ei tee.
Täna hommikul 10.45 kõne, et kohal, võite järgi tulla thumbs_up.gif
Ahjaa, arve lubati esmaspäeval saata icon_smile.gif

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1357 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1039
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2023 19:02:26 vasta tsitaadiga

matu21, ole hea lisa siia ka tagasiside icon_smile.gif
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/dealer/336-mrliider/

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2023 22:16:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
matu21, ole hea lisa siia ka tagasiside icon_smile.gif
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/dealer/336-mrliider/


Kui esmaspäeval arve saadavad, siis minu poolt 5* thumbs_up.gif

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1357 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1039
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 12:05:06 vasta tsitaadiga

Garantiikogemusi ei ole, kuid hiljuti sai taas kodutehnikat tellitud. Kaup kiirelt käes, hinnad head.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joel
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2007




sõnum 28.12.2023 23:23:02 vasta tsitaadiga

Otsisin uut pesumasinat. Välja valitud mudel oli HV andmetel kõige soodsama hinnaga neil pakkuda, järgmine koht oli juba märkimisväärselt kallim. Kuna vaatasin, et neil oli väike (küll ajatatud) maksuvõlg, siis sai riskide maandamiseks valitud tasumine kauba kättesaamisel. Päev peale tellimist märkasin, et hind oli neil kodulehel tõusnud üle 10%, mistõttu eeldasin, et seda tellimust ilmselt ei täideta. Olin üllatunud, kui kõigest paar päeva hiljem helistati, et kaup kohal ja tulgu ma järele ning kätte sain selle ilusti lubatud hinnaga.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Turuliider.ee (Mr Liider OÜ) mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.