Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Miracast märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2019 19:27:12 Miracast vasta tsitaadiga

hey. kuidas see töötab. Mul miracast toega telekas. windows 10. wifi . aga ma ei saa aru mis on puudu. ei leia miraasttelekat.

kasutan wifi pulka. intel hd driverid installitud aga ei saa aru mis puudu on icon_biggrin.gif . pole kunagi proovinud seda.

ei teagi mis tegin aga peale tund aega pusimist hakkas tööle lõpuks

_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 17.10.2019 21:08:14 vasta tsitaadiga

Enda kogemus ütleb, et telekas ja mobla on ühe logoga, siis on wifi kaudu pildi telekasse edastamine isegi võimalik. Kui logod on erinevad või oh õudust, tahad Win10 arvutiga seda teha, siis talupoja loogikaga lähenedes on see ikka kepp ja käpikud. Ning ongi nii - lõpuks lihtsalt hakkab tööle (kui varem alla ei anna). Kuidas - ei tea. Ei saa aru. Järgmine kord teed samad liigutused - sittagist, ikka võimled ja võimled.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2019 21:20:40 vasta tsitaadiga

WIN+P nupp ja loo ühendus juhtmeta kuvariga?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 17.10.2019 21:23:42 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
WIN+P nupp ja loo ühendus juhtmeta kuvariga?
Jep, täpselt nii see võiks käia. Aga näe, ei tule pilti. Tuleb error ühel või teisel pool. On läpakas samas wifis. Telekas ka. Nett töötab mõlemis kenasti. Ruuter on ka sama ruutmeetri peal. Aga no ei saa pilti telekasse.

Kui niimoodi oled mõned korrad proovinud, vigu googeldanud siis mingi hetk enam ei viitsi ja võtad vana hea HDMI kaabli.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2019 21:37:04 vasta tsitaadiga

Siia vajutades ka ei õnnestu ühendust luua? Endal toimib edukalt nii.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2019 22:05:29 vasta tsitaadiga

vaata on vahe kas on läpakas wifide ja näkase inteli graafikaga või minu gamer pc millel pole ei wifit ega näkast intel hd d.

proovisin erinevaid usb wifi pulkasid. praegu mulle tundub ,et mul on vist veel uuemat wifi pulka vaja. vaatasin paar filmi ära ja lägib. see läg on vaevu märgatav aga natuke häiris. ise arvan ,et on andmemahus mida wifi pulk suudab edastada. kindel ei ole.

To Lukksepp. ma vajutasin jah sinna connect nupule aga sinna tuli error et minu arvuti ei saa striimida miracasti. Siis hakkasin süvenema ,et miks, see on win 10 def funktsioon. leidsin ,et mul peab olema intel hd driverid ja wifi. aga mul pold kumbagi. sain siis intel hd tööle ja hakkasin erinevaid wifi pulki katsetama. olin juba lootust kaotamas ja kirjutasin siia ,et ehk keegi teab kuidas see käib. ja kui aus olla siis sinu kommentaari järgi küsiks kuidas kurat sinust veteran sai.

ja kuna ma ei tea ka täpselt milline säte see viimaseks kasulikuks liigutuseks osutus. siis ma saan homme selle kõik uuesti läbi proovida.

ma lihtsalt tahtsin selle asja ära õppida. teeb ikka elu mugavamaks küll sitaks. mul sellest juhtmete vedamisest siiber. ma täpselt ei tea veel millest see kiirus sõltub aga oleks hea kui mänge saaks ka mängida vahest diivanil (mul juhtmevaba klava ja hiir))

_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 18.10.2019 00:06:39 vasta tsitaadiga

Miracasti teemadel, siis mina tahaks jälle asja üle etherneti jooksma saada.
w10 > w10 on võimalik. Samuti w10 > Surface hub. Mul aga pilti telerisse vaja.

Keegi ehk nikerdanud sellise asjaga? Mingi NUC teleri järgi visata tundub ilge overkill..
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2019 18:16:21 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
artur- kirjutas:
WIN+P nupp ja loo ühendus juhtmeta kuvariga?
Jep, täpselt nii see võiks käia. Aga näe, ei tule pilti. Tuleb error ühel või teisel pool. On läpakas samas wifis. Telekas ka. Nett töötab mõlemis kenasti. Ruuter on ka sama ruutmeetri peal. Aga no ei saa pilti telekasse.

Kui niimoodi oled mõned korrad proovinud, vigu googeldanud siis mingi hetk enam ei viitsi ja võtad vana hea HDMI kaabli.


ma ei loobunud just sellepärast, et olen proovinud ja siis alatasa ikkagi võtnud selle kaabli hoopis. aga nüüd otsustasin ,et enne ei jäta kui töötab. Aega ja õlut oli. icon_biggrin.gif

Edit1. nuta või naera r....k kus mu telekas jälle on icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013




sõnum 18.10.2019 19:56:15 vasta tsitaadiga

Mul oli viga wifis, see on miracasti ja üldise ekraani jagamisega üks paras kurja juur.

Aitas ruuteri restart.

Järgmise sammuna tahaks teenusepakkujalt uut ruuterit ja/või vähemalt teleka peaks kaabliga ruuterisse ühendama.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2019 11:45:35 vasta tsitaadiga

6kantv6ti kirjutas:
Mul oli viga wifis, see on miracasti ja üldise ekraani jagamisega üks paras kurja juur.

Aitas ruuteri restart.

Järgmise sammuna tahaks teenusepakkujalt uut ruuterit ja/või vähemalt teleka peaks kaabliga ruuterisse ühendama.


no mul eile tõõtas icon_biggrin.gif peaks täna ka töötama. hetkel mida ma ei ei leia on intel hd kontroll paneel mis eile töötas aga täna ei suuda leida.

edit1. no kurat küll. ma ei saa aru ka mis valesti on. kõik on nii nagu peaks aga connecti all telekat ei ole icon_biggrin.gif

_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meelo
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 21.10.2019 22:43:36 vasta tsitaadiga

Olles sama asjaga vaevelnud pikalt siis soovtaks kõige kindlamat varianti, mis töötas ja töötab siiamaani on Google Chromecasti kasutada. Kasutan laua PC -d ja pilti- filmi lennutan üle Wifi telekasse.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Miracast
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.