Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starfield märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Esmamulje Starfieldist:
Väga viis
12%
 12%  [ 9 ]
Hea
24%
 24%  [ 18 ]
Käib kah
20%
 20%  [ 15 ]
Alla keskmise
28%
 28%  [ 21 ]
Täielik käkk
14%
 14%  [ 11 ]
hääli kokku : 74

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 13.10.2023 11:15:50 vasta tsitaadiga

Ok mäng, kuid palju puudusi. Nagu elite elukad, mis olid FO4 ja F76-s. Neid oli nii palju ja oli äge otsida ja v6idelda nondes mängudes. Aga siin vaid kaks questi sellise 6uduka maiguga ja üks tugevam tulnukas l6pus. Kogu tähelepanu neil vist inim vaenlaste peale pandud, sest muu fauna ja tulnukad olid väga basic ja igavad. L6pus oli mul nii palju relvi ja laskemoona ja polnud midagi tulistada. Nii sama planeeditel jahile minna viskas ka kiiresti igavaks.

Nii palju kui järgisin oli stoori vilets. Enamus dialoogid olid mul E spämmid. Aga väga paljud questid on pikkade dialoogidega ja mine kohe järgmise NPC juurde rääkima. Ja tee seda 10 korda per quest. Puudusid isegi sellised inf questid, kus mine farmi päästma elukate eest. Vahest pidin lausa UC Bug Hunte tegema sest nii igav hakkas. Ja iga quest on mingi kümme laadimist. Liiga palju laadimisi, mis on kiired aga käib pinda. Mine menüüsse vali planeet kuhu lennata, mine uuesti menüüsse vali punkt planeedil kuhu lennata. Vahest genereerib k6rge leveliga vaenlased orbiidile ja saad pulveriseeritud sekundidtega. Et pead vana save laadima ja tee asju uuesti.

See planeetide värk on üldse pohhuilt tehtud. See kola, mis sealt leiat, sellistes ekstreem temperatuurides on lollus. Skillid ja leveldamine on häiriv. Leveldades saad vaid ühe skill punkti nagu FO4. Mis on sitt idee. Ja perkide leveldamiseks peab ka skill punkti raiskama + sadu kordi nüri tegevust tegema. Paljude tegevuste jaoks on vaja perke unlokkida ja leveldada. Ja levelid tulevad siin väga aeglaselt.
Arvestades milline ending oli, nad eeldavad, et mängija teeb neid NG+sse mitmeid kordi läbi.

Maanduda saab väga paljudel planeetidel suva punktides. Aga mitte veekogude läheduses. Nii et ainuke mis näed on mägised/lagedad k6rbed, m6nedel on ka puud ja alien taimed. Aga suht fantaasia vaene. S6ita/lennata nendel ei saa nii, et ei viitsinud ka neid k6ikki avastada. Igas kohas kus maandud on "läheduses" ~1000m kaugusel ka koopad mingid inim koloonia ehitised jne. Enamus mida ma leidisn olid tühjad. M6nel aga ka npcd nagu piraadid/kolonistid.
Ei saa aru miks neid planeete nii palju oli vaja kui selline suva kontent? Ehk keegi modib lennuki, et saaks nendel vähemalt lennata, sest ilus vaadata on küll.

Viimane boss fight oli n6me. Mingid teleporteerivad s6durid käsilastega thumbs_down.gif . Loodan, et nad lisavad ägedaid alien DLC-sid, sest relvad on ägedad ja modimine ka. Tegin oma kaheraudse bazuukaks ja tonnides laskemoona. Andku midagi tulistada!

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2023 11:18:49 vasta tsitaadiga

saab küll maanduda veekogude äärde, korduvalt sihtinud ennast ookeani rannale

aga main story on nõrk küll, ng+ on ka nõrk - mul kolmas ng+, teise tegin huvi pärast kiirmängu, ilma storyta, lihtsalt korja oma vanaraud kokku ja final fight, ei paku see ng+ midagi peale starborni laeva (mis on täiesti mõttetu laev, sest modida ei saa) ja armori (mis on hea ja korralik ning täiega OP) icon_biggrin.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 17.10.2023 19:53:29 vasta tsitaadiga

Paistab, et hype hakkab kergelt üle minema. Steam skoor 72% Mostly Positive (all) ja 65% Mixed (recent)
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 17.10.2023 20:30:24 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
saab küll maanduda veekogude äärde, korduvalt sihtinud ennast ookeani rannale

aga main story on nõrk küll, ng+ on ka nõrk - mul kolmas ng+, teise tegin huvi pärast kiirmängu, ilma storyta, lihtsalt korja oma vanaraud kokku ja final fight, ei paku see ng+ midagi peale starborni laeva (mis on täiesti mõttetu laev, sest modida ei saa) ja armori (mis on hea ja korralik ning täiega OP) icon_biggrin.gif


Peab siinkohal vastu vaidlema, et laev on hea (ainult combat), aga armor on suht sitt, kui jõuad kõrgema levelini ning suvalised jorsid pmst oneshotivad sind ja suvaliselt laibalt korjatava armori dr on kõvasti kõrgem. Legendary effectid lahendavad modid. Muidugi väljanägemise poolest vastu ei saa, jah.

_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2023 09:04:51 vasta tsitaadiga

Starfield Luma Native HDR Mod Released by All-Star Modding Team
https://wccftech.com/starfield-luma-native-hdr-mod-released-by-all-star-modding-team/

Suur töö paistab olevat ära tehtud modijate poolt ja piltidelt paistab isegi SDR monitoril parem.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2023 19:21:42 vasta tsitaadiga

Üle pika aja üks lõbus vaatamine. icon_lol.gif


Link
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 21.10.2023 20:06:22 vasta tsitaadiga

Steami viimase 30 päeva skoor 62% peale juba kukkunud. Paistab, et jätan praegu vahele, mingi 10€ eest kunagi võib ligi võtta.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.10.2023 10:28:49 vasta tsitaadiga

See Angri Noobil näidatud bugid pole ma veel kordagi oma mängus näinud. Väga subjektiivne ülevaade vastavalt kust poolt tuul puhub. Sest interneti trollid otsustasid seda mängu hateda.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 24.10.2023 13:57:54 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Sest interneti trollid otsustasid seda mängu hateda.


Ma võtsin selle trolli jutu peale steami lahti ja vaatasin pikemalt mänginute inimeste arvamusi.
Need on siis inimesed kellele mäng meeldis ja kes jäid seda mängima.

Üle 100 tunni mänginute inimeste review score on 71% , kokku 10607 ülevaadet.
See näide peaks sobima näitamaks , et mängus on piisvalt probleeme ja mingist trollimis kampaaniast on asi kaugel. See, et vähem mänginud inimesed , kellele mängu stiil ei sobinud, annavad viletsama numbri on ka üsna loomulik.
Ma saan aru. Kui midagi meeldib , siis ei taha selle kohta kriitikat kuulda. Tegelikkuses võite te endale ise auku kaevata. Bethesda nägi , et ta pääseb jälle poolvalmis tootega ja neil pole mõtet raha raisata, et korralik toode välja lasta. Küll modijad mängu ära parandavad. Nende mure on ainult raha lugeda.
Peaksite valmis olema, et järgmine Skyrim on samamoodi probleemne mäng ... mille siis modijad kunagi ära parandavad.


Paar näidet veel siia kõrvale 100+ tundi mänginute arvamusest.
Selle aasta üks positiivsemalt vastuvõteud mänge
remnant 2 89% - 1839 ülevaadet
Fallout 4 näiteks
83% - 118579 ülevaadet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2023 15:32:46 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, Kui ma graafikut õigesti loen, siis Skyrimi puhul on see number koguni 94%.

Siin on märgata selget trendi:
Skyrim (2011): 94%
Fallout 4 (2015): 83%
Fallout 76 (2020): 75%
Starfield (2023): 71%

Mida aastaid edasi seda rohkem skoorid langevad iga mänguga. Ei tea kas inimeste ootused on kasvanud või on inimestel kõrini saanud Bethesda mudelist. Võibolla mõlemat.
Kasutasin sama 100+ tundi positiivse hinnangu andjaid.
Juba fakt, et üsna negatiivse vastuvõtu saanud Fallout 76 on hetkel kõrgema skooriga kui Starfield on üllatav. See oli ikka üsna katki alguses. Starfieldil buge esineb aga mitte nii palju.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2023 15:36:47 vasta tsitaadiga

asi pole bugides
asi on selles, et lubati next gen asja, tehti loading screen simulator
asi on ka selles, et single player rpg peab toetuma heale main storyle, starfieldi puhul on main story täiesti tühi

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 24.10.2023 17:19:09 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
SirAskAlot, Kui ma graafikut õigesti loen, siis Skyrimi puhul on see number koguni 94%.

Siin on märgata selget trendi:
Skyrim (2011): 94%
Fallout 4 (2015): 83%
Fallout 76 (2020): 75%
Starfield (2023): 71%

Mida aastaid edasi seda rohkem skoorid langevad iga mänguga. Ei tea kas inimeste ootused on kasvanud või on inimestel kõrini saanud Bethesda mudelist. Võibolla mõlemat.
Kasutasin sama 100+ tundi positiivse hinnangu andjaid.
Juba fakt, et üsna negatiivse vastuvõtu saanud Fallout 76 on hetkel kõrgema skooriga kui Starfield on üllatav. See oli ikka üsna katki alguses. Starfieldil buge esineb aga mitte nii palju.


Remnant 2 on selle aasta mäng.
Kui korralikult teha, siis saavad ka mängude järjed hea skoori.

Mu eesmärk ei olnud Starfieldi mahategemine. Näidasin, et kui isegi 100+ tundi mänginud inimesed on kriitilised , siis pole tegu trolli kampaaniaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2023 18:00:53 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
See Angri Noobil näidatud bugid pole ma veel kordagi oma mängus näinud. Väga subjektiivne ülevaade vastavalt kust poolt tuul puhub. Sest interneti trollid otsustasid seda mängu hateda.


Selle peale ütleks, et Bethesda fanboyd on ikka üks omaette nähtus. Kõik, mida Todd keele peale laseb, neelatakse suurima rõõmuga alla.

Meenutab juba Nintendo sekti, kus alla 9/10 skoor tähendab, et ülevaate tegija peaks surmanuhtluse saama.

AngryJoe skoor 6/10 - kuus kümnest tähendab, et üle keskmise mäng.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 24.10.2023 19:26:34 vasta tsitaadiga

Kasutajate üksikud hinnangud ongi personaalsed ja subjektiivsed.
Kui ikka näiteks mingi supp ei maitse siis ei pea selle hindamiseks taldrikut tühjaks sööma.
Ehk pole loogiline eemaldada keskmise hinde "õigeks" tulemuseks need inimesed,
kellele see ei meeldinud ja seetõttu nad seda ka 100+ tundi ei mänginud.

Isiklikult üritan hindajate teksti sisu hinnata ja vaadata nende eelmisi eelistusi.
Väldin lahmivaid ülistajaid/mahategijaid ning muid "sisuturundajaid".
Tihti on 4-7p andjate seas, üritatud objektiivselt plussid ja miinused välja tuua.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 24.10.2023 19:50:15 vasta tsitaadiga

71% - 2023 - Starfield
75% - 2018 - Fallout76
83% - 2015 - Fallout4
94% - 2011 - Skyrim
93% - 2010 - Fallout New Vegas*
79% - 2008 - Fallout 3
95% - 2006 - Oblivion
95% - 2002 - Morrowind

Samas see % ei näita ka suurt midagi - et kui rahul mänguga ollakse. Et noh... ütleme mäng on 5/10, võib ju soovitada edasi ja saabki upvote'i Steamis kirja. (Minu jaoks ongi iga Bethesda mäng olnud 5-7/10 vahel. Kõigile meeldis Skyrim, minu arust oli see moddideta mängijate mõnitamine.)
Või võtame Cyberpunki, hetkel 81%. Kas Fallout 4 on parem mäng? icon_lol.gif
Witcher3 on koguni 96%. Huvitav, kes need 4% sellele negatiivse panid?

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2023 20:32:22 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
486 kirjutas:
Sest interneti trollid otsustasid seda mängu hateda.


Ma võtsin selle trolli jutu peale steami lahti ja vaatasin pikemalt mänginute inimeste arvamusi.
Need on siis inimesed kellele mäng meeldis ja kes jäid seda mängima.

Üle 100 tunni mänginute inimeste review score on 71% , kokku 10607 ülevaadet.
See näide peaks sobima näitamaks , et mängus on piisvalt probleeme ja mingist trollimis kampaaniast on asi kaugel. See, et vähem mänginud inimesed , kellele mängu stiil ei sobinud, annavad viletsama numbri on ka üsna loomulik.
Ma saan aru. Kui midagi meeldib , siis ei taha selle kohta kriitikat kuulda. Tegelikkuses võite te endale ise auku kaevata. Bethesda nägi , et ta pääseb jälle poolvalmis tootega ja neil pole mõtet raha raisata, et korralik toode välja lasta. Küll modijad mängu ära parandavad. Nende mure on ainult raha lugeda.
Peaksite valmis olema, et järgmine Skyrim on samamoodi probleemne mäng ... mille siis modijad kunagi ära parandavad.


Paar näidet veel siia kõrvale 100+ tundi mänginute arvamusest.
Selle aasta üks positiivsemalt vastuvõteud mänge
remnant 2 89% - 1839 ülevaadet
Fallout 4 näiteks
83% - 118579 ülevaadet

Ütleme nii, et seda mängu eriti modijad vist paradada ei suuda. Ma ÜRITASIN seda mängida, tõesti üritasin, aga üle tunni järjest ei kannata korraga mängida, sest une ajab peale. Kõik asjad on igavad minu meelest. Alates kaaslastest ja lõpetades missioonidega. Ei mäletagi kohe nii igavat ja tühja mängu. Viimati tundsin midagi sellist ca 20 aastat tagasi kui runescapes fishingut või mingut treenisin
Tõsine unesimulaator ikka

Aga buge ma ise ei näinud ühtegi. Selle eest annaks plussi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2023 00:00:29 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
71% - 2023 - Starfield
75% - 2018 - Fallout76
83% - 2015 - Fallout4
94% - 2011 - Skyrim
93% - 2010 - Fallout New Vegas*
79% - 2008 - Fallout 3
95% - 2006 - Oblivion
95% - 2002 - Morrowind

Samas see % ei näita ka suurt midagi - et kui rahul mänguga ollakse. Et noh... ütleme mäng on 5/10, võib ju soovitada edasi ja saabki upvote'i Steamis kirja. (Minu jaoks ongi iga Bethesda mäng olnud 5-7/10 vahel. Kõigile meeldis Skyrim, minu arust oli see moddideta mängijate mõnitamine.)
Või võtame Cyberpunki, hetkel 81%. Kas Fallout 4 on parem mäng? icon_lol.gif
Witcher3 on koguni 96%. Huvitav, kes need 4% sellele negatiivse panid?


Aasta järgi järjestades. Fallout 3 on erand.

95% - 2002 - Morrowind
95% - 2006 - Oblivion
79% - 2008 - Fallout 3
93% - 2010 - Fallout New Vegas*
94% - 2011 - Skyrim
83% - 2015 - Fallout4
75% - 2018 - Fallout76
71% - 2023 - Starfield
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2023 09:33:22 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:

71% - 2023 - Starfield
75% - 2018 - Fallout76
83% - 2015 - Fallout4
94% - 2011 - Skyrim
93% - 2010 - Fallout New Vegas*
79% - 2008 - Fallout 3
95% - 2006 - Oblivion
95% - 2002 - Morrowind

Witcher3 on koguni 96%. Huvitav, kes need 4% sellele negatiivse panid?

Selles listis on kaks viga, Fallout New Vegas ja Fallout 76 ei ole samade inimeste tehtud. New Vegas on Obsidiani mäng (sama tegija, kes teeb Outer Worldsi) ja Fallout 76 on tehtud Austinis asuvad stuudio poolt.

Ma oleks ilmselt see, kes negatiivse paneks, aga ei saa panna, kuna pole seda mängu ostnud. Mäng mis polnud n-ö "my cup of tea".

Starfieldi juurde tulles, olen nõus, mäng on suur ja tühi, liialt korduv ja tavaliselt nagu ikka suurte tühjade mängudega on....igav icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2023 09:41:36 vasta tsitaadiga

No tehniliselt pole see 94% mis Skyrimil on ka originaal 2011 aasta versioon vaid 2016 aasta Special Edition.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 25.10.2023 11:28:08 vasta tsitaadiga

Kui kedagi huvitab , siis osaliselt teemaga seotud.
tsitaat:
Ben Hanson interviews Bruce Nesmith about his long career at Bethesda Softworks, where he was the lead designer on The Elder Scrolls V: Skyrim, senior systems designer for Starfied, and overall design director for the studio



Link

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 25.10.2023 15:20:05 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, pooleldi kuulasin läbi. Veidi leige intervjuu. Intervjueerija ainult nõustub kõigega. Oleks lootnud rohkem arutelu teemal, miks Bethesda nii poolikuid mänge toodab, miks ei kuulata kriitikat, miks tehti Starfieldiga sellised valikud nagu tehti. Natuke sai kuulda - RPG elemendid on nii nigelad, sest Bethesda ei taha luua sisu, mida enamik mängijaid ei näe. (erinevalt BG3'st) Jäi siuke endale õlale patsutamise tunne sellest videost.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2023 16:28:32 vasta tsitaadiga

RPG osas on üks suurimaid probleeme see, et mängija vallikud ei loe. Ükskõik mida sa otsustad on tulemus suht sama ja companionid üksmeelelt kas kiidavad või laidavad sinu valikuid.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2023 16:37:42 vasta tsitaadiga

mul on kolmas PT ja siiani olen näinud kahte otsust, millel reaalselt on mingid tagajärjed

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2023 07:44:48 vasta tsitaadiga

[Updated: FSR3] Starfield NVIDIA DLSS Support With Frame Generation Arriving Next Week Via Steam, Bethesda Announces
https://wccftech.com/starfield-nvidia-dlss-update/

tsitaat:
Bethesda has confirmed that, after initially adding official Starfield NVIDIA DLSS support via Steam Beta next week, a future update will also introduce support for AMD FSR3. No specific details about the timing of this upcoming update have been provided just yet.


Aga AMD väidetavalt blokib DLSS /s
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 02.11.2023 11:35:27 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
[Updated: FSR3] Starfield NVIDIA DLSS Support With Frame Generation Arriving Next Week Via Steam, Bethesda Announces
https://wccftech.com/starfield-nvidia-dlss-update/

tsitaat:
Bethesda has confirmed that, after initially adding official Starfield NVIDIA DLSS support via Steam Beta next week, a future update will also introduce support for AMD FSR3. No specific details about the timing of this upcoming update have been provided just yet.


Aga AMD väidetavalt blokib DLSS /s


Kaks kuud peale release'i ja peale seda kui AMD Bethesda bussi alla viskas nädal enne mängu väljatulekut, millele eelnes mitu kuud haudvaikust. Sa oma peaga mõelda suudad vahepeal või elatud ainult YT'i clickbaitist?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starfield mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.