Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Shortest Trip to Earth - uus Eesti arvutimäng eelmüügis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.09.2017 16:39:41 Shortest Trip to Earth - uus Eesti arvutimäng eelmüügis vasta tsitaadiga

Paar aastat tagasi sai Tartus kokku väike punt entusiaste, et arendada üks korralik FTLi-laadne kodumaine kosmosemäng. Nüüdseks on nad juba üle 3 aasta töötanud oma projekti kallal ja mängu väljalase juba paistab. Et aga rahad on otsakorral ja mängul ikka karv läigiks väljalaskepäeval, teevad nad mängule IndieGoGo kaudu eelmüüki.

Kes tahab, saab õla alla panna siin: https://www.indiegogo.com/projects/shortest-trip-to-earth#/

Projekti kajastus välismeedias:

pcgamesn.com: FTL-inspired Shortest Trip To Earth offers extensive free demo, seeks funding

rockpapershotgun: FTL-y Shortest Trip to Earth blasts crowdfunding demo

Trailer:


Link


Let's play:


Link

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 11.09.2017 22:54:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2017 22:20:45 vasta tsitaadiga

No ma ei tea.. tundub ikka räme saast olevat. Miks aastal 2017 sellise jama peale üldse oma aega ja raha raisatakse? Ei kannata!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 11.09.2017 23:22:35 vasta tsitaadiga

See midagi sellist mis võiks paremini müüa mobiili mänguna. Ekraanid ka telefonidel juba piisavalt suured sellise jama jaoks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2017 23:29:37 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
No ma ei tea.. tundub ikka räme saast olevat. Miks aastal 2017 sellise jama peale üldse oma aega ja raha raisatakse? Ei kannata!!!

Paistab, et Te ei kuulu antud mängu sihtgruppi. Olete teiste Indie mängudega üldse kokku puutunud? Tegemist on muidugi Teie arvamusega ja seda ei saa pahaks panna.

_________________
Keeletoimetamine
Taimetoitlane
Kommentaarid: 343 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran
delef

liitunud: 12.12.2009




sõnum 11.09.2017 23:31:33 vasta tsitaadiga

päris ok ju
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.09.2017 00:32:09 vasta tsitaadiga

Võibolla kellelgi jäi see kahe silma vahele, aga üks programmeerija, kaks kunstnikku ja üks mängudisainer on tiba vähe et mingi Call of Duty 12 välja lasta icon_lol.gif

Indiemängud on omaette kategooria, graafika on teisejärguline (kuigi selles mängus üllatavalt hästi teostatud), gameplay on põhiline argument. icon_wink.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 12.09.2017 01:34:56 vasta tsitaadiga

kui ikka tisse, perseid ja seitsme eri-attachmentiga M4A1 rünnakurelvi mängija suunas igal ajahetkel ei pritsita, siis on ju täispask.
FTL oli väga edukas mäng, loodame, et suudetakse selle võlu ära tabada ja ka realiseerida lisades samas midagi unikaalset, et ei oleks lihtsalt FTL kloon.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2017 10:13:47 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
No ma ei tea.. tundub ikka räme saast olevat. Miks aastal 2017 sellise jama peale üldse oma aega ja raha raisatakse? Ei kannata!!!

Paistab, et Te ei kuulu antud mängu sihtgruppi. Olete teiste Indie mängudega üldse kokku puutunud? Tegemist on muidugi Teie arvamusega ja seda ei saa pahaks panna.
Vähemalt üks viisakas vastus. Mina pole jah sihtgrupp. Üldiselt selliseid indie mänge jagatakse tasuta iga nädal indiegalas ja sellepärast ma ei näegi eriti pointi miks selliste asjadega tegeleda. Aga eks kriitika viib edasi. Need, kes selle peale kohe närvi lähevad on siin teemas juba esinenud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.09.2017 10:24:11 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
See midagi sellist mis võiks paremini müüa mobiili mänguna. Ekraanid ka telefonidel juba piisavalt suured sellise jama jaoks.
Wait, what?
Ei olegi mobiilsele seadmele mõeldud? Ma just arvasin, et ikka Android, iOS - saaks tahvliga kaasa võtta ning aega surnuks lüüa...

Sellisel mängul Android + multiplayer (kasvõi local või 2,4,6 mängijaga, sõparedaga mängida) = must have.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.09.2017 10:35:15 vasta tsitaadiga

edu sulle müümisel mobla peale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.09.2017 11:35:30 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
edu sulle müümisel mobla peale.
Tõenäoliselt lihtsam, kui desktopile.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 12.09.2017 14:47:18 vasta tsitaadiga

Pole küll sihtgrupp, kuid jõudu ja jaksu poistele thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2017 14:53:30 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
edu sulle müümisel mobla peale.
Tõenäoliselt lihtsam, kui desktopile.
kohe kindlasti ei ole. Mobiilsetel platvormidel müüvad ainult "tasuta" ja 0,99€ hinnaga asjad.

Aga see mäng on igal juhul huviorbiidis ja proovin millalgi ka lähemalt thumbs_up.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.09.2017 15:54:12 vasta tsitaadiga

Kellel huvi on, võib alla laadida tasuta demo antud mängust: http://www.indiedb.com/games/shortest-trip/downloads/shortest-trip-to-earth

Arvan, et seda mängu pole lihtsalt füüsiliselt võimalik mobiili peal mängida. Meeskonnaliikmeid saab ju ükshaaval ringi liigutada ja eri laeva osadesse tööle, mooduleid parandama, tulekahjusid kustutama ja täisversioonis ka boarding party'de vastu võitlema saata. Vastaste laevadel saab targetida spetsiifilisi mooduleid jne. See kõik nõuab ikkagi päris täpset pointing device'i.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.09.2017 16:08:24 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
LKits kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
edu sulle müümisel mobla peale.
Tõenäoliselt lihtsam, kui desktopile.
kohe kindlasti ei ole. Mobiilsetel platvormidel müüvad ainult "tasuta" ja 0,99€ hinnaga asjad.

Aga see mäng on igal juhul huviorbiidis ja proovin millalgi ka lähemalt thumbs_up.gif
Kui sa nii arvad.

Kui mäng desktopil just Steam-s ei ole, siis mina seda ei osta, sest ostmisprotsess on liiga vaenulik ja aeganõudev.

Google Play-st olen ostnud väga palju asju - kiire, mugav.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 12.09.2017 16:49:00 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Renka kirjutas:
LKits kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
edu sulle müümisel mobla peale.
Tõenäoliselt lihtsam, kui desktopile.
kohe kindlasti ei ole. Mobiilsetel platvormidel müüvad ainult "tasuta" ja 0,99€ hinnaga asjad.

Aga see mäng on igal juhul huviorbiidis ja proovin millalgi ka lähemalt thumbs_up.gif
Kui sa nii arvad.

Kui mäng desktopil just Steam-s ei ole, siis mina seda ei osta, sest ostmisprotsess on liiga vaenulik ja aeganõudev.

Google Play-st olen ostnud väga palju asju - kiire, mugav.


Steami ostmisprotsess vaenulik ja aeganõudev? Give me a break. PayPal'iga käib väga kiirelt.

tsitaat:
Kellel huvi on, võib alla laadida tasuta demo antud mängust: http://www.indiedb.com/games/shortest-trip/downloads/shortest-trip-to-earth


Proovisin, pole küll eriline Indie mängu fänn aga tundus üsna asjalik, tegin tutoriali läbi. Ma ei saanud ma aru, et weaponsid tuleb sisse lülitada ja tükk aega mõtlesin, et kuidas ma siis vastase laeva saan tulistada, sellega seoses tekkis tulekahju. Siis pidin tükk aega nuputama, et kuidas neid tegelasi oma positsioonilt ära võtta, kuna ülejäänud sellid, kes niisama ringi tallasid, põlesid surnuks ja pool laeva oli juba põlemas. Aga see väike intsident ei takistanud tutorialit lõpetamast. Esimesed 15 minutit olid igatahes üsna huvitavad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.09.2017 18:01:48 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
LKits kirjutas:
Renka kirjutas:
LKits kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
edu sulle müümisel mobla peale.
Tõenäoliselt lihtsam, kui desktopile.
kohe kindlasti ei ole. Mobiilsetel platvormidel müüvad ainult "tasuta" ja 0,99€ hinnaga asjad.

Aga see mäng on igal juhul huviorbiidis ja proovin millalgi ka lähemalt thumbs_up.gif
Kui sa nii arvad.

Kui mäng desktopil just Steam-s ei ole, siis mina seda ei osta, sest ostmisprotsess on liiga vaenulik ja aeganõudev.

Google Play-st olen ostnud väga palju asju - kiire, mugav.


Steami ostmisprotsess vaenulik ja aeganõudev? Give me a break. PayPal'iga käib väga kiirelt.

tsitaat:
Kellel huvi on, võib alla laadida tasuta demo antud mängust: http://www.indiedb.com/games/shortest-trip/downloads/shortest-trip-to-earth


Proovisin, pole küll eriline Indie mängu fänn aga tundus üsna asjalik, tegin tutoriali läbi. Ma ei saanud ma aru, et weaponsid tuleb sisse lülitada ja tükk aega mõtlesin, et kuidas ma siis vastase laeva saan tulistada, sellega seoses tekkis tulekahju. Siis pidin tükk aega nuputama, et kuidas neid tegelasi oma positsioonilt ära võtta, kuna ülejäänud sellid, kes niisama ringi tallasid, põlesid surnuks ja pool laeva oli juba põlemas. Aga see väike intsident ei takistanud tutorialit lõpetamast. Esimesed 15 minutit olid igatahes üsna huvitavad.


Kui mäng desktopil just Steam-s ei ole, siis mina seda ei osta, sest ostmisprotsess on liiga vaenulik ja aeganõudev.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 12.09.2017 21:37:32 vasta tsitaadiga

sorry, LKits, lugesin valesti. icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.09.2017 21:55:07 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Renka kirjutas:
LKits kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
edu sulle müümisel mobla peale.
Tõenäoliselt lihtsam, kui desktopile.
kohe kindlasti ei ole. Mobiilsetel platvormidel müüvad ainult "tasuta" ja 0,99€ hinnaga asjad.

Aga see mäng on igal juhul huviorbiidis ja proovin millalgi ka lähemalt thumbs_up.gif
Kui sa nii arvad.

Kui mäng desktopil just Steam-s ei ole, siis mina seda ei osta, sest ostmisprotsess on liiga vaenulik ja aeganõudev.

Google Play-st olen ostnud väga palju asju - kiire, mugav.


Tuleb Steami, PC peal.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 12.09.2017 23:41:16 vasta tsitaadiga

GOG indev vms ka oodata on? Mul ei ole sotsiaalmeediaid, et ise küsida. Kuna tundud kursis olevat, siis ehk tead. Steami ei puutu ja patriotismist paar kopikat ikka jagaks. Kui enam-vähem elamuse annab.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 13.09.2017 08:39:14 vasta tsitaadiga

Kui Steam-i siis väga pro! Tundub äge Indie mäng olevat - mulle üldpildis meeldib icon_smile.gif

Mõned küsimused - võib-olla juba vastatud, võib-olla mitte:
1) Kas on plaan arendada mobiilsetele keskkondadele - näiteks Android, iOS?
2) Kas on plaan arendada mitmikmängija tugi (multiplayer)?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.09.2017 11:39:18 vasta tsitaadiga

mängisin oma 4 tundi, mõned tähelepanekud(olen FTLi oma 40 tundi mänginud, võrdlen peamiselt sellega):
    + mängumaailm väga ilus, disaineritele suured propid, ülinice vibe tuleb sisse mängides
    + tume atmosfäär sobib mängule, ei ole nii värviline kui FTL
    + moraalsed otsused mis mängus teha saad on väga head, rewardid nii heale kui halvale valikule
    + keerulisem laeva majandamis süsteem kui FTLis millest seal puudust tundsin
    + fightimine alati väga resursikulukas ja harva jääd kasumisse
    - vahepeal tekib olukord kus jääb dialoog ette tulemata ning tuleb savegame resetida et edasi saada
    - crewi AI on loll, ei ole nuppu et nende asukohad ära salvestada, mehed ei võta ise ka tööd ette, jäävad vahepeal niisama vahtima ja sa ei pane tähele neid
    - crewle ei saa ise nimesid panna, seega ei tea peast kunagi kes oli parem parandamiseks, töö tegemiseks jne
    - crew lõpetab vahepeal oma tööpostil töö ja läheb idleks
    - fightides 5e erineva kahuriga on raske silma peal hoida mida rünnatakse, mis on ära hävitatud, palju dmg tehti
    - shield on rohelise eluribana ja elud on kilpide ikoonina icon_rolleyes.gif
    - 1440p on HUD liiga väike, tuleks scalimisega tegeleda
    - demos on valikus graafikavalik low, loodan et release versioonis on tekstuurid kõrgema kvaliteediga, et kogu mäng tundub natukene liiga udune
    - oleks vaja nuppu et leida üless idle crewmember
    - bug kui vajutad Ed et starmap ette võtta ning kui see kinni panna hakkab laev lambist lendama ja kütust kulutama
    - universum on iga playga veits randomized aga siiski dialoogidel on igakord samade vastustega sama outcome olnud, juba hakkas kergelt korduvaks muutuma
    - ei seletata ära kuidas shield töötab, vahepeal blokeerib lasud ära, vahepeal mitte, erinevad kuuli tüübid äkki? tundub inconsistent
    - moodulite parandamine on visuaalselt halvasti ära seletatud
    - mängu ei saa pausile panna, slow mo on lahingu ajal liiga kiire
    - heli efektid on suht kehvad, loodetavasti on ainult placeholderid


lahingutes tundub üldse imelik et mul on kohati 40% tõenäosus et ainult hulli lasta, aga siis teengi 4jal korral 10st ainult hullide kahju, kuigi IMO võiks nii olla, et sul on ka tõenäosus et need lasud tabavad mõnda vastase moodulit. Igaljuhul mulle mäng väga meeldis ja ootan juba betat/täis versiooni thumbs_up.gif

e: ma ei saa aru, miks te multiplayerit tahate, ma ei kujutaks sellist mängu ettegi multiplayeris. Androidi peal ka see mäng ei töötaks, sest hiiregagi on raske lahingu ajal oma mehi kontrollida ja samal ajal vastast targetida, difficulty peaks androidi peal kordi madalam olema
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 15.09.2017 11:40:36 vasta tsitaadiga

ertr2, arendatatele oma nimekirja saatsid?
mõned asjad seal ilmselt bugid.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.09.2017 11:48:49 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
ertr2, arendatatele oma nimekirja saatsid?
mõned asjad seal ilmselt bugid.
mängin natukene veel ja teen neile pikema kirja, räägin neile ära ka kuidas buge reproduceda et kergem fixida oleks.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2017 13:09:35 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
e: ma ei saa aru, miks te multiplayerit tahate, ma ei kujutaks sellist mängu ettegi multiplayeris. Androidi peal ka see mäng ei töötaks, sest hiiregagi on raske lahingu ajal oma mehi kontrollida ja samal ajal vastast targetida, difficulty peaks androidi peal kordi madalam olema
Sest absoluutselt iga mäng peab ju olema multiplayer icon_lol.gif

Aga tegelikult ka on mingi tobe seltskond kes alati iga mängu puhul tuleb jutuga, et multiplayer on just see asi mis on puudu. Minuarust aga on just tänapäeval pigem singleplayer contentist puudu - multiplayer olgu seal kus see ka reaalselt asjalik on - mitte lihtsalt linnukese kirjapanemiseks juurde poogitud.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Shortest Trip to Earth - uus Eesti arvutimäng eelmüügis mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.