Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Kuidas salvestada digitelekanaleid arvutisse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tengelbach
HV vaatleja
tengelbach

liitunud: 22.03.2010




sõnum 08.09.2017 20:27:18 Kuidas salvestada digitelekanaleid arvutisse vasta tsitaadiga

Salvestasin kuni TV3 ja Kanal2 vabalevist kadumiseni suure eduga eetrit arvutisse. Selleks siis tavaline pulk (http://www.augustint.com/en/productmsg-34-54.html) ja laua peal antenn. Samas on mul kõik kanalid ka Elioni-pidi telekas, lihtsalt sealt kaudu tundus salvestamine keerukam. Nüüd aga telepulk enam neid kanaleid ei näita ja mul pole aimugi, kuidas oma rumala hobiga edasi tegeleda. Et kas saan sealt Elioni karbist pildi kuidagi kenasti arvutisse ja mingisse mõistlikusse, nt h264-formaati. Ehk et mul on vaja neid töödeldava videona, mitte niisama mingi krüptitud arhiivina.
Teab keegi aidata?

_________________
Raamatud -- www.kentraju.com
Kõik grillimisest -- www.tuleroog.ee
Dokumendihaldus -- www.folderit.com/et
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Kuidas salvestada digitelekanaleid arvutisse
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.