Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Mure Asusega märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
msia
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2017




sõnum 23.07.2017 20:35:11 Mure Asusega vasta tsitaadiga

Mu asusel (ASUS X-501) hakkas laadimispesa jupsima kevadel, viisin selle siis Hiiule Spets24-ja remonti. Selgitasid, et midagi on ilmselt kuskilt ära murdunud.. Aga juhe ise terve. Tegid läpaka korda, maksin 90 euri ja ütlesid et ma oma läpakat edaspidi ainult sirgel pinnal laeksin. Hoidsin ilusti oma läpakat ja alati oli mul sirgel pinnal ning mingi hetk üsna kiiresti hakkas laadimine uuesti streikima ning kuna ma kevadel kirjutasin oma lõputööd ja enam-vähem sain hakkama (nii et juhet üldse ei liigutanud) siis ei hakanud teda tagasi remonti viima, sest ma poleks muidu oma lõputööd saanud lõpetada. Ja ei tahtnud tõesti jälle uuesti 90 eurot uuesti maksta. Ka siiani sain läpakat laadida mingi teatud nurga all kuni ta mul üldse ei enam ei laadinud ning korra käis mingi plõks ja läpakas lülitas end välja, järgmine päev oli samamoodi, plõks ja välja. Nüüd ma ei teagi kas midagi juhtus aku pärast või millegi muu pärast. Kas keegi oskaks mulle soovitada kohta, kuhu võiksin oma läpaka remonti viia nii, et tegelikult ka tehtaks korda ja ei maksaks selle eest hingehinda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 22:30:06 vasta tsitaadiga

... kui see oli ametlik remont, siis võiks sellele ju mingi garantii kah kehtida, kevadest pole nii palju möödas, et see aegunud võiks olla, 90€ on päris kallis hind laadimispesa remondi eest eriti, kui seda ilmselgelt korda tegelikult ei tehtud icon_rolleyes.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009




sõnum 23.07.2017 22:40:06 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt jootsid sepad nö laadimispesa jala uuesti kokku ja bueno, mitte ei pannud isegi uut pesa.
_________________
joodan ja mõõdan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 25.07.2017 13:38:35 vasta tsitaadiga

Kasutaja tahanteada võib imet teha. Paljusid masinaid tal parandada lasknud-töötavad.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Mure Asusega
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.