Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  MSI R9 290 Gaming 4G multi monitor probleem. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
parkenTOSH
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2007




sõnum 04.07.2017 18:17:03 MSI R9 290 Gaming 4G multi monitor probleem. vasta tsitaadiga

Probleem siis selline, et ainuke pistik mis videokaardil töötab on DisplayPort. Teised pordid ei tööta (ei tööta isegi post'i ajal). Olen proovinud videokaarti ka teises arvutis. Olen proovinud erinevaid kaableid ja erinevaid monitore. Ma lõpuks andsin alla ja ostsin endale active DP hub'i.

Mis aga asja huvitavaks teeb on see, et mitu kuud hiljem ma korra proovisin telekat HDMI külge panna ja pilt tuli kenasti ette. Võtsin DP küljest ära ja tegin restarti. HDMI pilt jäi alles. Proovisin siis DVI pistikut ka aga midagi ei toimunud (no signal). Läksin Windowsi display seadetesse ja proovisin "detect displays" ja seejärel kadus kohe ka HDMI ära ning rohkem sealt enam (jälle) pilti ette ei tulnud (ei windowsis ega biosis). Nüüd töötab jälle ainult selle DP hubiga (aga reaalselt tahaks seda hubi mitte kasutada, sest see ei toeta freesynci).

Kas kellelgi on mingeid ideid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2017 21:35:18 vasta tsitaadiga

hakkab koolema kaart vaikselt.
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parkenTOSH
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2007




sõnum 05.07.2017 11:48:56 vasta tsitaadiga

See on täitsa võimalik, et kaart hakkab koolema. See on küll esimene kord kui mul mõni kaart sellisel kujul koolema hakkab. Tavaliselt on koolemise esimeseks tunnuseks artifaktid (mida see kaart pole kordagi tekitanud).

See, et kaart koolema hakkab ei olekski nii suur probleem kui hetkel ei oleks GPU turg nii üles paisutatud (kõrged hinnad ja 0 saadavust).

Mulle jääb mulje nagu videokaart ei suuda detectida monitore (peale DP). Ma olen uurinud guuglist kas on mingeid võimalusi sundida mingist pordist pilti edastama aga ei ole sellist lahendust leidnud (et saaks kasvõi proovida kas sundides tekib pilt monitorile või mitte).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2017 14:04:22 vasta tsitaadiga

Kaart võib mitut pidi kooleda, päris palju lõpetavad nii, et pilt kaob totaalselt eest ära ja kõik.
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parkenTOSH
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2007




sõnum 06.08.2017 12:47:48 vasta tsitaadiga

Haha.. Kaart lõpuks enam ei anna mitte ühestki outputist signaali. Kaart ise muidu töötab (teise kaardiga testides) aga display output ei tööta (nagu proper mining-only kaart icon_lol.gif ). Õnneks vedeles sahtlis üks 280x mida saan niikaua kasutada kui Vega 56 kättesaadavaks saab (juhul kui osutub heaks kaardiks.. eks varsti saab teada).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  MSI R9 290 Gaming 4G multi monitor probleem.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.