Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Samsungi uuring: iga teine Eesti inimene ei suuda üle nädala telerita elada märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2017 07:47:48 vasta tsitaadiga

Ega telekas polegi suurest hädalisest vajadusest vaid rohkem siuke taustamüra, et kui õhta vahmiil koos on siis mingid uudised mängivad taustal.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 17.06.2017 08:08:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vast hakkama saaks, aga milleks ennast vabatahtlikult piinata icon_razz.gif

See mingi haigus või, et kui telerit vaadata ei saa siis oleks nagu enda piinamine, mida sa siis sealt nii väga vaadata tahad, ma kuulun ka nende esimeste hulka keda teleri vaatamine ei huvita ja seda juba viimased 16 aastat, teler on olemas ja see on ka pidevalt töös, selle hoiavad töös lapsed, mingid multikad jooksevad seal pidevalt, ise nad istuvad tavaliselt hoopis kusagil teises toas arvuti taga, seega mängib teler enamus ajast tühjale toale, vaatajaid 0.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2017 09:08:48 vasta tsitaadiga

Marie, pean õhtuti lage vaatama, kuniks kell 00.00-01.00 saab ja siis magama minema?
Raamatuid ma ei loe, ei ela majas ka, mida peab aasta ringselt remontima.

Tundub, et need kes telekat ei vaata on nagu veganid. Telekas/liha on paha paha icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WqEst
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2011




sõnum 18.06.2017 13:59:52 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Iga teine? icon_eek.gif

Jah, kui sul on kodus samsungi telekas. sa ei suuda ilma samsungita olla üle nädala. sa pead sellega lihtsalt olema. vähemalt nädalas korra peab saama sellega olla. samsung teab kellega ja kus sa olnud oled, niiet ära jama.. ole parem oma telekaga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 20.06.2017 09:49:00 vasta tsitaadiga

Ja mis siis juhtuks kui neilt teler ikkagi ära võtta? pooksid end üles? Läheksid pommivööga tänavale? Või teeksid veel midagi hullemat? Või hakkaksid lihtsalt ohjeldamatult nutma? Vaevalt ei üht ega teist vaid pigem elaksid enamvähem rahulikult edasi üksnes ei vaataks enam telekat ja üritaksid tekkinud ajatühimikku millegi muuga täita. Seega ei ole kohane kasutada ka sõnu "ei suuda" vaid õigem oleks lihtsalt rääkida soovimatusest oma senist elukorraldust muuta, milles pole aga tegelikult midagi erakordselt ja mis on omane tegelikult suuremale osale inimkonnast üks kõik millega nad siis parasjagu ka ei tegeleks, kui selleks puudub otsene sund ja kisendav vajadus. Tööl käimine ehk üksnes ainsa erandina välja arvatud millest loobuks küll esimesel võimalusel vist enamik niipalju kui olen seni erinevate inimestega nelja silma all vesteldes tähele pannud icon_biggrin.gif !
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 20.06.2017 10:07:33 vasta tsitaadiga

ummy kirjutas:
mikk36 kirjutas:
ummy kirjutas:
HV omad ei suuda pigem arvutita olla icon_biggrin.gif
Tavainimene ei suuda samuti valdavalt nutitelefonita olla.

ma oleks enne telefonita kui arvutita icon_cool.gif


Mis selles arvutis nii imelist, et iga päev vaja? Tööl arusaadavalt aga kodus heal juhul korra nädalas saab power nuppu

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 20.06.2017 10:11:02 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:
Ja mis siis juhtuks kui neilt teler ikkagi ära võtta? pooksid end üles? Läheksid pommivööga tänavale? Või teeksid veel midagi hullemat? Või hakkaksid lihtsalt ohjeldamatult nutma? Vaevalt ei üht ega teist vaid pigem elaksid enamvähem rahulikult edasi üksnes ei vaataks enam telekat ja üritaksid tekkinud ajatühimikku millegi muuga täita. Seega ei ole kohane kasutada ka sõnu "ei suuda" vaid õigem oleks lihtsalt rääkida soovimatusest oma senist elukorraldust muuta, milles pole aga tegelikult midagi erakordselt ja mis on omane tegelikult suuremale osale inimkonnast üks kõik millega nad siis parasjagu ka ei tegeleks, kui selleks puudub otsene sund ja kisendav vajadus. Tööl käimine ehk üksnes ainsa erandina välja arvatud millest loobuks küll esimesel võimalusel vist enamik niipalju kui olen seni erinevate inimestega nelja silma all vesteldes tähele pannud icon_biggrin.gif !
Niiviisi mõeldes on ainult söök ja jook ning hapnik see, milleta tõesti ei suuda elada, ka narkomaan suudab ilma järgmise süstita elada, aint siga sitt tunne vist.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2017 10:26:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tööl käimine ehk üksnes ainsa erandina välja arvatud millest loobuks küll esimesel võimalusel vist enamik niipalju kui olen seni erinevate inimestega nelja silma all vesteldes tähele pannud

Läheb küll OT aga need kes enamuses nii mõtlevad peaks arvatavasti töökohta vahetama.
Ma küll ei ärka iga hommik juhuuga, et nüüd tööle minek, aga ma seda ei vihka ka.
Mulle mu töö meeldib.
Usu mind kui sa istuks päevad läbi kodus, siis varsti on totaalne kopp ees sellest istumisest.

Aga telekast rääkides, siis ei ole mõtet nii ekstreemseks minna. Kuna on võimalus telekat vaadata ja soov seda teha, siis ma ei hakka isegi teoretiseerima sel teemal, et mis siis juhtuks kui seda poleks.
Kui see peaks kunagi juhtuma mingil kummalisel põhjusel, eks siis vaatab mis juhtub.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.06.2017 14:36:45 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
ummy kirjutas:
mikk36 kirjutas:
ummy kirjutas:
HV omad ei suuda pigem arvutita olla icon_biggrin.gif
Tavainimene ei suuda samuti valdavalt nutitelefonita olla.

ma oleks enne telefonita kui arvutita icon_cool.gif


Mis selles arvutis nii imelist, et iga päev vaja? Tööl arusaadavalt aga kodus heal juhul korra nädalas saab power nuppu


Arvestades palju sa siin foorumis istud on sul arvuti koguaeg sees icon_biggrin.gif
On ta siis telefoni või tahvli kujul, aga sama teeb välja.

Telekaga on mul lood sellised, et ta on koguaeg küll sees ja miski discovery/history kanalitel ja arvutis olevad filmid ja seriaalid ma lihtsalt cast to device telekasse.
Pole nagu eriti kanaleid mida suudaks telekast vaadata. Seda reklaami tuleb iga kanali pealt rohkem kui sisu ja see on absoluutselt minema peletanud teleka vaatamise.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 20.06.2017 16:11:48 vasta tsitaadiga

lopes39,

Õnneks jah on võimaliks arvutis kui telefoonis suhteliselt reklaami vabalt elada. telekaga ei saa reklaamist mööda. Jah, näiteks eestis ETV mis on (reklaami vaba aga seda ka teatud mööndustega) Üle üldse tarbingi ainult etv sisu, ja seda ka ainult järelvaatamisega icon_biggrin.gif
Ning, kui aus olla siis see samsungi uuring on alternatiiv uurin ning klsafikseerub REKLAAMIKS !

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.06.2017 23:42:22 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Elan praktiliselt 10 aastat ilma telkuta juba. WTF pointless clickbait jälle? thumbs_down.gif

Üsna selge reklaam jah. Lastele ikka peab olema. aga sisuliselt pole see enam tavaline TV, pigem lihtsalt ekraan. Kulus 6-10 min kui oli arvutist selge film panna suurele ekraanile icon_lol.gif
Ise vaatan ehk discoverit ja uudiseid kui aeg klapib...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Samsungi uuring: iga teine Eesti inimene ei suuda üle nädala telerita elada mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.