Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 168, 169, 170  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2017 11:56:44 vasta tsitaadiga

Olen ka saanud nii käima et minut ja üks kaart kukub ära, restart, minut ja sama kaart kukub. Põhjuseks toite modular ühendus mis selle minutiga piisavalt kuumaks läheb. Varemalt põles see ära umbes peale paar kuud 3 riseri toitmist. Arvasin et ühega saab edaspidi hakkama, kuu aega saigi.

Nii et kui on valida siis vältige modulaarset kräppi, kasu on sellest ainult silmailuks thumbs_down.gif

Tead sa kuidas need 20A railid jagatud on? Kuus riserit kokku võivad tublisti rohkem võtta, ei imestaks üldse et kõik satad ja molexid ühe raili peal on.

jne.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2017 12:00:53 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Olen ka saanud nii käima et minut ja üks kaart kukub ära, restart, minut ja sama kaart kukub. Põhjuseks toite modular ühendus mis selle minutiga piisavalt kuumaks läheb. Varemalt põles see ära umbes peale paar kuud 3 riseri toitmist. Arvasin et ühega saab edaspidi hakkama, kuu aega saigi.

Nii et kui on valida siis vältige modulaarset kräppi, kasu on sellest ainult silmailuks thumbs_down.gif

Tead sa kuidas need 20A railid jagatud on? Kuus riserit kokku võivad tublisti rohkem võtta, ei imestaks üldse et kõik satad ja molexid ühe raili peal on.

jne.


Misasja - mul on kõik toitekad modulaarsed ja pole aastaid mingit jama olnud. Kust selle võtad, et modulaarsed on jamad?

Minu modulaarsete list ( igasuguseid igas koguses ) on selline:

Seasonic P-1200
Seasonic Prime 1200
Seasonic X-1250
Antec HCP-1200
Corsair HX1200i
Seasonic M12II 620W
Corsair RM 1000i
Corsair RM 1000x
CoolerMaster V1000
Lepa G1600
XFX Pro 1250 Black
Enermax Platimax 1500
Enermax Platimax 1700
EVGA 650
bequiet DarkPower 1200
Enermax Maxpro 700
Corsair RM850
Corsair AX860
Corsair AX860i
Fortron Gold 1000W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2017 12:13:46 vasta tsitaadiga

Praktilisest kogemusest. See ühendus on nõrgim lüli kui on ainult üks 12V klemm.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2017 12:25:43 vasta tsitaadiga

Ma olen imetjuuninguid teinud ja siiani pole juhtmed 290x taga kuumaks läinud isegi icon_biggrin.gif.
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 21.07.2017 12:37:33 vasta tsitaadiga

mikk55, Ma suutsin ühe korra pimesi kobades fani molex adapterist 270'le toite võtta. Selle adapteri 12V juhe sulas päris kärmelt paljaks kui claymore käima läks icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2017 23:05:47 vasta tsitaadiga

Kas tasuks miner maha müüa või mida võiks teha...? Nimelt 6-gpu masinal kaardid töötavad, claymore leiab üles ka.. aga hasratet "gpu0" normaalselt ei tooda. St kiirus on ainult umbes 8% teiste omadest, temp püsib 39C peal. Kaart ise sama võimekas muidu ja varem mäletamistmööda töötas normaalselt. Vahepeal sai toiteplokke vahetatud... ehk ei saa voolu piisavalt?
Afterburnerist ei näita, et volte vähem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 23.07.2017 01:03:22 vasta tsitaadiga

mis mõttes maha myya, nüüd alles põnev kaevuri töö pihta hakkabki. Ma troubleshootin oma 580 rigi juba 2 päeva, une võlgu on vaikselt selline et tea kas aastaga kaevabki tagasi beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 01:17:44 vasta tsitaadiga

Veel vaevalisem on see, kui emaplaadi täit kaarte kokku ei saa ja tühja seisavad kaardid icon_biggrin.gif. Kõige hullem on see, kui tuleb näiteks laupäeva hommikul kell 7 e mail et mõni aparaat võib olla mitteaktiivne icon_neutral.gif .
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 23.07.2017 01:22:41 vasta tsitaadiga

mikk55 kirjutas:
Veel vaevalisem on see, kui emaplaadi täit kaarte kokku ei saa ja tühja seisavad kaardid icon_biggrin.gif. Kõige hullem on see, kui tuleb näiteks laupäeva hommikul kell 7 e mail et mõni aparaat võib olla mitteaktiivne icon_neutral.gif .


oo ma olen käinud ka kell 2 öösel dripil kaevurite juurde, et neid resada. kuniks panin külge eth i/o moodulid mille kaudu saab ka voodis üks silm kinni resa tehtud. saaks mõne skripti vennal sabast kinni on täitsa reaalne, et mitte aktiivsus maili saabudes teeb i/o-kas ise automaatselt resa thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 23.07.2017 04:28:09 vasta tsitaadiga

karusloom, mul hoiab nutikodu muu hulgas ka kaevuritel silma peal ja turgutab neid nii kuis vaja icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 16:02:32 vasta tsitaadiga

Ma ausaltöeldes teeks oma vaba ajaga ka muud, kui troubleshootiks kaevureid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 16:35:21 vasta tsitaadiga

murka390, ise sa valisid kaevurielu icon_cool.gif . Alati on mingid probleemid nende masinatega, usu mind.
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 18:33:15 vasta tsitaadiga

Kaevurid taas korras, gpu0 oli solvunud et tema kui esimene, ei olnud monitori külge ühendatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 18:53:34 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:
Kaevurid taas korras, gpu0 oli solvunud et tema kui esimene, ei olnud monitori külge ühendatud.


Ma põhimõtteliselt ei kasuts tujukaid monitore icon_lol.gif .

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 23.07.2017 19:51:23 vasta tsitaadiga

niih, minul on ametlikult rx580 siiberiino....see kone lihtsalt ei tööta. Homme saan veel yhe 1750w toite, praeguseks olen kõik ringi visanud (riserid, prose, mobo, mälud, u name it...) panin ka 2 toidet järgi, selle peale muutus asi oopis tujukaks (võimalik, et 580 pcb ei pruugi väga kvaliteetne olla, premium mai ass..). Üksikult paneb iga kaart dualis 28,5 Mh/s @ 110W gpu-z mis on üüber tulemus ja täiesti stabiilselt ja konstantsete väärtustega (lasin joosta tund+) Ehk siis kui uus toide tulemust ei anna viskaksin kogu kupatuse oma challengeri pagassi ja transpordiks kellelegi kellel on aega/know howd/kogemust/huvi asi käima ajada ,kuna mul endal nädala sees on niigi graafik miinuses.

Edit: unevõlg või tähemärgid suutsid ka ühe kaardi brikkida möödunud öösel aaaga selle õnneks sai lihca vaevaga elule beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 20:00:42 vasta tsitaadiga

yerba, juurde siis põhimõtteliselt ei lähe? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 23.07.2017 20:07:55 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
yerba, juurde siis põhimõtteliselt ei lähe? icon_rolleyes.gif


vabalt lähen kui ta eestis ja tal midagi targemat teha ei ole icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 20:20:07 vasta tsitaadiga

karusloom kirjutas:
Winterwind kirjutas:
yerba, juurde siis põhimõtteliselt ei lähe? icon_rolleyes.gif


vabalt lähen kui ta eestis ja tal midagi targemat teha ei ole icon_smile.gif


Olen Eestis, see õhtu mis sai teamvieweriga jannatud oli täitsa vaba õhtu ka. Hetkel Pärnus, paari tunni pärast Tallinnas. Ja siis tuleb üks Narva, Tartu, Saaremaa ring teha.
Aga kui kast funkama ei hakka siis anna teada. Panen õlu külma ja tule pusame kasti kallal. Ilma naljata, mingid oma totaalselt streikivad kastid olen mõnikord rummi ja õlle abil nii käima saanud, et hommikul ei meenu mida tehtud sai. icon_smile.gif Aga kastid käivad siiani kenasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 23.07.2017 22:08:05 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
karusloom kirjutas:
Winterwind kirjutas:
yerba, juurde siis põhimõtteliselt ei lähe? icon_rolleyes.gif


vabalt lähen kui ta eestis ja tal midagi targemat teha ei ole icon_smile.gif


Olen Eestis, see õhtu mis sai teamvieweriga jannatud oli täitsa vaba õhtu ka. Hetkel Pärnus, paari tunni pärast Tallinnas. Ja siis tuleb üks Narva, Tartu, Saaremaa ring teha.
Aga kui kast funkama ei hakka siis anna teada. Panen õlu külma ja tule pusame kasti kallal. Ilma naljata, mingid oma totaalselt streikivad kastid olen mõnikord rummi ja õlle abil nii käima saanud, et hommikul ei meenu mida tehtud sai. icon_smile.gif Aga kastid käivad siiani kenasti.

Äkki pakkusid kaardile ka, vaatas muidu teine nukralt pealt icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 22:49:46 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
yerba kirjutas:
karusloom kirjutas:
Winterwind kirjutas:
yerba, juurde siis põhimõtteliselt ei lähe? icon_rolleyes.gif


vabalt lähen kui ta eestis ja tal midagi targemat teha ei ole icon_smile.gif


Olen Eestis, see õhtu mis sai teamvieweriga jannatud oli täitsa vaba õhtu ka. Hetkel Pärnus, paari tunni pärast Tallinnas. Ja siis tuleb üks Narva, Tartu, Saaremaa ring teha.
Aga kui kast funkama ei hakka siis anna teada. Panen õlu külma ja tule pusame kasti kallal. Ilma naljata, mingid oma totaalselt streikivad kastid olen mõnikord rummi ja õlle abil nii käima saanud, et hommikul ei meenu mida tehtud sai. icon_smile.gif Aga kastid käivad siiani kenasti.

Äkki pakkusid kaardile ka, vaatas muidu teine nukralt pealt icon_lol.gif


Täitsa võimalik, et sai kaartidegi ventikaid hoolega määritud. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 23.07.2017 22:56:31 vasta tsitaadiga

Ropp, vaseliini mängud icon_lol.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 23.07.2017 23:16:03 vasta tsitaadiga

shocking.gif et see toiteplokk parem töötaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 23:25:59 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
karusloom kirjutas:
Winterwind kirjutas:
yerba, juurde siis põhimõtteliselt ei lähe? icon_rolleyes.gif


vabalt lähen kui ta eestis ja tal midagi targemat teha ei ole icon_smile.gif


Olen Eestis, see õhtu mis sai teamvieweriga jannatud oli täitsa vaba õhtu ka. Hetkel Pärnus, paari tunni pärast Tallinnas. Ja siis tuleb üks Narva, Tartu, Saaremaa ring teha.
Aga kui kast funkama ei hakka siis anna teada. Panen õlu külma ja tule pusame kasti kallal. Ilma naljata, mingid oma totaalselt streikivad kastid olen mõnikord rummi ja õlle abil nii käima saanud, et hommikul ei meenu mida tehtud sai. icon_smile.gif Aga kastid käivad siiani kenasti.


Mul oligi konkreetselt juhus, kus testipingis ükshaaval kaardid ideaalselt toimetasid, aga kaevuris jooksid peale ca tundi aega musta pildiga kokku ja aitas ainult hard reset. 4-5korda tegin restarti ja töötab icon_lol.gif ning ka peale mitut äikesepaanikat icon_biggrin.gif. Kui puhtalt installeeritud asjad ei tohiks midagi olla, 1 ram pulk ja lihtne protsessor. Teinekord viskab ram ka koostöö lõputeel masinal lihtsalt pildi tasku suvalistel hetkedel.

Mida event viewer räägib ? Mis seis on siis kui furmark koormustesti teha kaartidega (pigem nagu toiteploki korrasoleku kontroll)? Aga hetkel tundub et tegemist on mingisuguse x anomaaliaga.

Yerba, kas käid üle Eesti minereid seadistamas icon_lol.gif ?

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 23.07.2017 23:32:41 vasta tsitaadiga

mikk55 kirjutas:
yerba kirjutas:
karusloom kirjutas:
Winterwind kirjutas:
yerba, juurde siis põhimõtteliselt ei lähe? icon_rolleyes.gif


vabalt lähen kui ta eestis ja tal midagi targemat teha ei ole icon_smile.gif


Olen Eestis, see õhtu mis sai teamvieweriga jannatud oli täitsa vaba õhtu ka. Hetkel Pärnus, paari tunni pärast Tallinnas. Ja siis tuleb üks Narva, Tartu, Saaremaa ring teha.
Aga kui kast funkama ei hakka siis anna teada. Panen õlu külma ja tule pusame kasti kallal. Ilma naljata, mingid oma totaalselt streikivad kastid olen mõnikord rummi ja õlle abil nii käima saanud, et hommikul ei meenu mida tehtud sai. icon_smile.gif Aga kastid käivad siiani kenasti.


Mul oligi konkreetselt juhus, kus testipingis ükshaaval kaardid ideaalselt toimetasid, aga kaevuris jooksid peale ca tundi aega musta pildiga kokku ja aitas ainult hard reset. 4-5korda tegin restarti ja töötab icon_lol.gif ning ka peale mitut äikesepaanikat icon_biggrin.gif. Kui puhtalt installeeritud asjad ei tohiks midagi olla, 1 ram pulk ja lihtne protsessor. Teinekord viskab ram ka koostöö lõputeel masinal lihtsalt pildi tasku suvalistel hetkedel.

Mida event viewer räägib ? Mis seis on siis kui furmark koormustesti teha kaartidega (pigem nagu toiteploki korrasoleku kontroll)? Aga hetkel tundub et tegemist on mingisuguse x anomaaliaga.

Yerba, kas käid üle Eesti minereid seadistamas icon_lol.gif ?


ütlen ausalt, et ei tea asja mida ma selle mineriga pole proovinud, aga kuna terve nett kihab sellest et 580 on keeruline kaart mida käima jooksutada siis tundub, et ma sattusin selle kõige õigema partii otsa....kogu event viitabki sellele, et jobnutõ draiverid ei suuda majandada mitme kaardiga, winni jaoks teeb draiver asja ilusaks aga kui perfi hakatakse kaartidest välja suruma siis on jokk, 2 toiteplokiga sai juba 3 erineva koodiga bsodi. Fun times....mul on tegelikult emaplaate vist nii palju et igale kaardile oma aga wtf.... eusa_think.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 23:51:31 vasta tsitaadiga

Teisi drivereid proovisid? Rx580 on custom biose osas leplikum kui rx480. Windows 10 ikka ju?
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 168, 169, 170  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.