Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Oksjoniportaal osta.ee kehtestas väheaktiivsetele kasutajatele igakuise haldustasu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2017 19:43:48 vasta tsitaadiga

See on suht valdav, et lepingu sõlmimine tehakse väga mugavaks, kuid lõpetamine on äärmiselt ebamugav.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 13.06.2017 21:12:19 vasta tsitaadiga

Xloaded kirjutas:
LKits kirjutas:
See üle küsimine tundub täitsa okei olevat ju... Eks nad ikka muretsevad ja küsivad, miks ära tahad minna.

Siis nad tõenäoliselt üle ei küsi, kui neile digitaalselt allkirjastatud avalduse saadad e-kirjaga kaasa.


Ei see ei ole "okei"

Tänapäeval on tähtis, et kontot oleks mugav luua ( paar klikki) ja sama mugav ka sulgeda/deaktiveerida.

Osta.ee on hea näide kuidas konto sulgemiseks on vaja terve kadalipp läbi käia.

Mingi digitaalselt allkirjastatud konto sulgemine ... hallo - isegi kodakondsusest on lihtsam loobuda kui osta.ee kontost.
Ja võlaõiguslike juriidiliste lepingute lõpetamine peaks olema, siis "telefonikõne" kaugusel? Ei pruugigi isikutuvastust nõuda? Social engineering much?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2017 22:23:08 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Siis nad tõenäoliselt üle ei küsi, kui neile digitaalselt allkirjastatud avalduse saadad e-kirjaga kaasa.

Saatsin. Ikka küsivad.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xloaded
külaline






sõnum 14.06.2017 00:10:13 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Ja võlaõiguslike juriidiliste lepingute lõpetamine peaks olema, siis "telefonikõne" kaugusel? Ei pruugigi isikutuvastust nõuda? Social engineering much?


"Shure" Osta.ee on Social Engineering pärast eriti mures... see ka põhjus miks oma kasutajaid lüpsilehmadena kohtlevad.

Kui oled juba ID kaardiga sisse loginud ( sama turvaline kui pangas, isegi hääletamine käib nii!) peaksid saama paari klikiga oma konto ka sulgeda!
Hetkel osta.ee realselt teeb konto sulgemise äärmiselt tülikaks, kui mitte võimatuks!

Eriti huvitav on avaldustele mitte reageerimine vaid lisa jama ajamine - "tase" omaette...


viimati muutis Xloaded 14.06.2017 09:24:24, muudetud 1 kord
tagasi üles
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 05:24:49 vasta tsitaadiga

Ühest teisest teemast: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9502579#9502579

tsitaat:
terminator kirjutas:
Miks peaks üldse keegi veel osta.ee-d kasutama mis on aastast 1999 kasutusmugavusega kui on olemas täitsa TASUTA ja 100x kiiremad ning mugavamad kohad nagu:

okidoki.ee
kuldnebors.ee
soov.ee


ja lisaks foorumid nagu HV jne.

Vaherepliigina, sa muidu oled kursis ikka, et kuldnebors.ee, soov.ee ja osta.ee kuuluvad ka kõik samale omanikule, Eesti Meediale (Margus Linnamäele).
Lisaks veel auto24.ee.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 14.06.2017 10:12:25 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Xloaded kirjutas:
LKits kirjutas:
See üle küsimine tundub täitsa okei olevat ju... Eks nad ikka muretsevad ja küsivad, miks ära tahad minna.

Siis nad tõenäoliselt üle ei küsi, kui neile digitaalselt allkirjastatud avalduse saadad e-kirjaga kaasa.


Ei see ei ole "okei"

Tänapäeval on tähtis, et kontot oleks mugav luua ( paar klikki) ja sama mugav ka sulgeda/deaktiveerida.

Osta.ee on hea näide kuidas konto sulgemiseks on vaja terve kadalipp läbi käia.

Mingi digitaalselt allkirjastatud konto sulgemine ... hallo - isegi kodakondsusest on lihtsam loobuda kui osta.ee kontost.
Ja võlaõiguslike juriidiliste lepingute lõpetamine peaks olema, siis "telefonikõne" kaugusel? Ei pruugigi isikutuvastust nõuda? Social engineering much?


Minu teada kui saadad kirjalikus taasesitamise vormis allkirjastatud tahteavalduse konto sulgeda (näiteks digitaalselt allkirjastatuna saadetud avalikult osta.ee e-posti aadressile) ja sul pole nendega varem sõlmitud lepingus mingeid eritingimusi lõpetamise kohta kirjas siis peavad nad lepingu lõpetama. Muidugi kui e-kirjaga saatsid siis pead mittereageerimise puhul korduvalt järelepärima, kas saite kätte ja nõudma selgitusi, miks ei ole lõpetatud!!!
Seejuures kui on jääk nende arvelduskontol siis on õigus seda nõuda oma arveldusarvele isegi tagasi!
Selles teemas võib julgelt tarbijakaitselt juriidilist nõu küsida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 14.06.2017 11:39:19 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
See HV alghind on jah kohati naljanumber, aga mõte alghinda määrata on selles, et sisuliselt määrad summa, millest odavamalt ei ole nõus müüma. Mina näiteks viskaks asja enne prügikasti kui müüks selle 10 sendi eest.... no ok, annaks 10 sendi eest või tasuta ka ära kui huviline mulle sobival ajal mulle sobivasse kohta järgi tuleb, aga enamasti on asjade müügiga rohkem sebimist kui uks lahti teha ja asi üle anda, seega eriti ei viitsi.


Eks see 0 alustustasu kui alghind 0,1€ ongi põhjuseks miks sellise alghinnaga kaupu rohkem leiab kui HV-st.
Põhjus miks ostjale osta.ee parem on kui HV.
Näiteks täiswindows 10" IPS tahvli sain 30€-ga icon_cool.gif Siin võid ainult unistada sellest.
Seega konto jääb küll alles.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 11:42:34 vasta tsitaadiga

HV-s on tegelikult ju keelatud ebareaalselt madal AH panna. Aga kui teenustasud välja jätta, siis keskkonna mõttes on osta.ee parem küll kuna osta.ee on mõeldud oksjonite korraldamiseks, aga HV on lihtsalt foorum, kus ärifoorumitele natuke muud funktsionaalsust külge on vägistatud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 11:48:35 vasta tsitaadiga

napoleon, kui sa juba sõna võtad, ole palun täpsem - HV foorum, mitte HV. HV on www.hinnavaatlus.ee mitte foorum, mis kuulub HV alla icon_biggrin.gif

Foorumil on HV portaalist umbes kolmandik unikaalseid kasutajaid.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 11:51:32 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ühest teisest teemast: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9502579#9502579

tsitaat:
terminator kirjutas:
Miks peaks üldse keegi veel osta.ee-d kasutama mis on aastast 1999 kasutusmugavusega kui on olemas täitsa TASUTA ja 100x kiiremad ning mugavamad kohad nagu:

okidoki.ee
kuldnebors.ee
soov.ee


ja lisaks foorumid nagu HV jne.

Vaherepliigina, sa muidu oled kursis ikka, et kuldnebors.ee, soov.ee ja osta.ee kuuluvad ka kõik samale omanikule, Eesti Meediale (Margus Linnamäele).


Lisaks veel auto24.ee.


Soov kuulub küll jah, aga Kuldne Börs ja auto24.ee kuuluvad Auto24 OÜ-le, mitte Eesti Meediale.
tsitaat:
Auto24 omanik on Baltcap Private Equity Fund II SCSp, mis on Luksemburgis usaldusühinguna asutatud erakapitalifond. BPEF II teeb erakapitaliinvesteeringuid Balti riikides asuvatesse innovaatilistesse ettevõtetesse, keskendudes buy-and-build tüüpi tehingutele.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 12:01:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
napoleon, kui sa juba sõna võtad, ole palun täpsem - HV foorum, mitte HV. HV on www.hinnavaatlus.ee mitte foorum, mis kuulub HV alla icon_biggrin.gif

Foorumil on HV portaalist umbes kolmandik unikaalseid kasutajaid.


Eks püüan edaspidi täpsem olla kuigi kontekstist lähtuvalt peaks olema ju arusaadav, et jutt käib foorumist, HV-s ju otseselt mingit müügiteemat teha ei saagi vaid kuvatakse lihtsalt hindu koos viitega e-poele.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 12:14:31 vasta tsitaadiga

Ma avaldan soovi, et osta.ee keskkond kustutaks minu konto, mis kuulub mulle, , isikukoodiga . Ühtlasi soovin, et osta.ee keskkond lõpetaks koos konto kustutamisega minu delikaadsete isikuandmete töötlemise oma infosüsteemis ning soovin nende andmete töötlemise lõpetamise kohta ka kinnitust. Kui ma ei saa kinnitust selle kohta, et minu isikuandmete töötlemine on lõpetatud, pöördun andmekaitse inspektsiooni poole vastavasisulise palvega alustada minu isikuandmete töötlemise peatamiseks menetlus, kuna koos minu konto kustutamisega lõpeb ka vajadus Teie infosüsteemides töödelda minu isikuandmeid.

Ühtlasi lisan Teie poolt saadetud kirjal oleva jaluse:
"Sõnum võib sisaldada konfidentsiaalset infot. Sõnumi kopeerimine, edastamine või levitamine on saatja nõusolekuta keelatud.
Säästa loodust, ära prindi seda sõnumit välja!"

Lugupidamisega,

sellise kirja saatsin osta klienditoele just.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 12:21:44 vasta tsitaadiga

laurx, üks sõna oli seal üleliigne, täpsemini "delikaatsete", sul on õigus nõuda kõikide isikuandmete töötlemise lõpetamist.
Vaata https://www.riigiteataja.ee/akt/130122010011?leiaKehtiv eriti huvipakkuvad on sealt § 4 ja § 12
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 12:24:43 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:

Soov kuulub küll jah, aga Kuldne Börs ja auto24.ee kuuluvad Auto24 OÜ-le, mitte Eesti Meediale.
tsitaat:
Auto24 omanik on Baltcap Private Equity Fund II SCSp, mis on Luksemburgis usaldusühinguna asutatud erakapitalifond. BPEF II teeb erakapitaliinvesteeringuid Balti riikides asuvatesse innovaatilistesse ettevõtetesse, keskendudes buy-and-build tüüpi tehingutele.


OK, my bad. Eesti Meedia ihus sellele küll hammast.
auto24.ee ja Kuldne Börs omanik AUTO24 AS täpsemalt ja Krediidinfost loeb: https://www.e-krediidiinfo.ee/10416931-AUTO24%20AS

Aga ilmselt siis osa müüdi või on mingi muu skeem leiutatud läbi AUTOLIST OÜ.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 13:34:31 vasta tsitaadiga

Tõmbasin enda konto ka 0 peale.
Eks paistab mis saab icon_neutral.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 14.06.2017 14:05:58 vasta tsitaadiga

Ei tea kas iga kuu 50s läheb automaatselt maha või tuleb eraldi arve?
Võib ju panna kalendrisse korduv iga aasta vaja teha suvaline pakkumine suvalisele oksjonile.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 19:49:35 vasta tsitaadiga

inimesed koguaeg ütlevad selliste asjade peale et võimalik vaid venemaal aga tegelikult pooltõena me olemegi venemaa sest teine riigikeel on venekeel ja tööd ei saa kui seda ei oska jne. osta.ees ei saa ära keelata enda oskjonite näitamist venekeeles kuigi mina pole enda oksjonit sisestanud vene keeles! siis tuleb keegi kes ei oska keelt ja esitab igasugu nõudmisi ja pretensioone, kunagi pidasin isegi nimekirja mis tõestavad, et elame venemaal mitte eestis, kahjuks ei leia seda nimekirja üles. ma ise eelistaksin eestit aga reaalsust armastava inimesena ei saa ma vastupidist samuti eitada ja tagasi lükata.
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 14.06.2017 20:13:56 vasta tsitaadiga

konto sulgemise soov lükati tagasi.
tagasi üles
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 20:23:40 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
inimesed koguaeg ütlevad selliste asjade peale et võimalik vaid venemaal aga tegelikult pooltõena me olemegi venemaa sest teine riigikeel on venekeel ja tööd ei saa kui seda ei oska jne. osta.ees ei saa ära keelata enda oskjonite näitamist venekeeles kuigi mina pole enda oksjonit sisestanud vene keeles! siis tuleb keegi kes ei oska keelt ja esitab igasugu nõudmisi ja pretensioone, kunagi pidasin isegi nimekirja mis tõestavad, et elame venemaal mitte eestis, kahjuks ei leia seda nimekirja üles. ma ise eelistaksin eestit aga reaalsust armastava inimesena ei saa ma vastupidist samuti eitada ja tagasi lükata.


Mingis müügiportaalis pole küll kohustust midagi sibula keeles sisestada või sibulakeelsetele küsimustele vastata. Mina seda keelt ei oskagi, siiani pole keegi selle eest kinnimajja saata üritanud icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 20:35:07 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
inimesed koguaeg ütlevad selliste asjade peale et võimalik vaid venemaal aga tegelikult pooltõena me olemegi venemaa sest teine riigikeel on venekeel ja tööd ei saa kui seda ei oska jne. osta.ees ei saa ära keelata enda oskjonite näitamist venekeeles kuigi mina pole enda oksjonit sisestanud vene keeles! siis tuleb keegi kes ei oska keelt ja esitab igasugu nõudmisi ja pretensioone, kunagi pidasin isegi nimekirja mis tõestavad, et elame venemaal mitte eestis, kahjuks ei leia seda nimekirja üles. ma ise eelistaksin eestit aga reaalsust armastava inimesena ei saa ma vastupidist samuti eitada ja tagasi lükata.

Aga päris tõena pole vene keel teine riigikeel icon_idea.gif

Sorry, aga see vene keel tuli meile kaasavarana peale 50+ aastat. Pole midagi teha, lepi või istu kapis. Ma tegelen venelastega igapäevaselt ja enamus on ikka nn eestlased. Vähesed kes putinit ylistavad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 14.06.2017 21:06:49 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
konto sulgemise soov lükati tagasi.
Ehk täpsustad, kuidas neile soovi avaldasid (allkirjastatud või mitte) ning mis põhjusel tagasi lükati?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 21:41:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Sorry, aga see vene keel tuli meile kaasavarana peale 50+ aastat. Pole midagi teha, lepi või istu kapis. Ma tegelen venelastega igapäevaselt ja enamus on ikka nn eestlased. Vähesed kes putinit ylistavad


Sa oled Lääne Virus. Ida Virus on lood tõenäoliselt teistmoodi ja meil siis kilulinnas on ka neid putini ülistajaid rohkem kui vaja
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 22:01:16 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

Sorry, aga see vene keel tuli meile kaasavarana peale 50+ aastat. Pole midagi teha, lepi või istu kapis. Ma tegelen venelastega igapäevaselt ja enamus on ikka nn eestlased. Vähesed kes putinit ylistavad


Sa oled Lääne Virus. Ida Virus on lood tõenäoliselt teistmoodi ja meil siis kilulinnas on ka neid putini ülistajaid rohkem kui vaja

Olen ka ida pool külas käinud.....kuni jõhvini kindlasti enamis "eestlased", narvaga raskem.....
Samas, üle piiri nad ka elama ei taha minna

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 15.06.2017 06:51:41 vasta tsitaadiga

vist pandi pillid kotti icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 501
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2017 06:59:05 vasta tsitaadiga

Hiid, icon_arrow.gif http://www.osta.ee/

tsitaat:
Seoses OSTA.EE plaaniliste hooldustöödega ei ole teenus kättesaadav kuni kella 8:00.
Kõik oksjonid on pausitud, pakkumisi teha ei saa ja oksjonite lõpuajad lükkuvad automaatselt edasi.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Oksjoniportaal osta.ee kehtestas väheaktiivsetele kasutajatele igakuise haldustasu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.