Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10, ei saa hotspotti teha (3G ühendust jagada üle WiFi) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2017 22:17:27 Windows 10, ei saa hotspotti teha (3G ühendust jagada üle WiFi) vasta tsitaadiga

Tere!

Mul on Thinkpad x230, kus sees Windows 10 ja neti jaoks Ericsson F5321gw 3G kaart. Tahaks seda 3G ühendust nüüd üle WiFi teistele seadmetele jagada, aga ei saa. 3G ise töötab väga hästi, aga hotspotti ei lase sisse lülitada, öeldes "We can't share this Internet connection because we can't connect to the mobile network." Ühendus mobiilivõrguga on aga täiesti olemas! icon_evil.gif

Screenshot: http://i.imgur.com/ao6TeAY.png

Üritasin googeldada ja erinevaid väljapakutud lahendusi proovida, kuid ei aita neist ükski. icon_neutral.gif Samas paistab olema üpris levinud mure.

Oskab keegi midagi välja pakkuda? Äkki kasutada hoopis mõnd teist programmi hotspoti tegemiseks, kui Windowsi enda lahendus asjaga hakkama ei saa?

EDIT:
Leidsin programmi, mis Microsofti poiste saamatusele lahenduse tõi ja selleks on http://www.mypublicwifi.com/publicwifi/en/index.html
Minu poolest võib teema ära kustutada, samas äkki on teistelegi abiks. Ja puhtalt sportlikust huvist tahaks ikkagi teada, miks Windowsi enda hotspoti funktsionaalsus nii kapriisne on...

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 12.06.2017 10:20:08 vasta tsitaadiga

Vana meetod ka - Control Panel\Network and Internet\Network Connections > paremklikk 3g adapteril ja "properties" ning "sharing" tabi alt esimene linnuke sisse ja valid adapteri kust siis DHCP hakkab käima ja netti jagama. Seda vana lahendust ma kasutan win10-ga edukalt, mitte küll 3g jagamiseks. Proovi seda ka. Aga võibolla ongi probleemne wifi adapteri AP-ks muutmine antud juhul. Tavalisse kaabliga adapterile jagamine ehk toimiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 12.06.2017 10:29:51 vasta tsitaadiga

Ma olen senimaani selle abil teinud ja toimib https://m.windowscentral.com/how-turn-your-windows-10-pc-wireless-hotspot


Bat failid desktopil käskudega

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10, ei saa hotspotti teha (3G ühendust jagada üle WiFi)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.