Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sumer
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006




sõnum 13.07.2017 11:42:07 vasta tsitaadiga

Olen nüüd 128GB telefoni natuke aega kasutanud. Suurim pluss on kindlasti see, et see on ülikiire. Kõik toimib Silmapilkselt.
Suurimaks miinuseks pean seda "jelly scrolling" efekti, mis on tegelikult minu silmis ikka päris suur bug, mis sest et Oneplusi arvates on tagurpidi ekraani pealepanek okei ja et see efekt telefoni kasutamist ei häiri. Oleks HTC U11 odavam, siis viiks Oneplus 5 poodi tagasi, aga kuna hinnavahe on siiski päris suur, siis loodetavasti harjun selle efektiga mingi hetk ära.
Lisaks võtab ikkagi harjumist ka selle telefoni suurus. 4,7" compact telefonilt üleminek sellisele on päris suur muutus.

Elisa klienditeenindusest öeldi mulle, et tarnijalt on lubadus järgmise nädala lõpus tuua Oneplusi ümbrised jms. Loodame parimat siis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2017 18:56:30 vasta tsitaadiga

Sumer kirjutas:
Olen nüüd 128GB telefoni natuke aega kasutanud. Suurim pluss on kindlasti see, et see on ülikiire. Kõik toimib Silmapilkselt.
Suurimaks miinuseks pean seda "jelly scrolling" efekti, mis on tegelikult minu silmis ikka päris suur bug, mis sest et Oneplusi arvates on tagurpidi ekraani pealepanek okei ja et see efekt telefoni kasutamist ei häiri. Oleks HTC U11 odavam, siis viiks Oneplus 5 poodi tagasi, aga kuna hinnavahe on siiski päris suur, siis loodetavasti harjun selle efektiga mingi hetk ära.
Lisaks võtab ikkagi harjumist ka selle telefoni suurus. 4,7" compact telefonilt üleminek sellisele on päris suur muutus.

Elisa klienditeenindusest öeldi mulle, et tarnijalt on lubadus järgmise nädala lõpus tuua Oneplusi ümbrised jms. Loodame parimat siis.


Mis see jelly scrolling täpselt kujutab endast ? Näppisin täna Elisa esinduses telefoni ja ei näinud miskit häirivat ekraanil icon_rolleyes.gif Vb ei oska vaadata, kui ei tea.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 13.07.2017 19:19:25 vasta tsitaadiga


Link

Vanasti ägedamad paigaldasid eraldi softi, et arvutis selline efekt oleks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homonculus
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 13.07.2017 19:41:38 vasta tsitaadiga

Sumer kirjutas:
Olen nüüd 128GB telefoni natuke aega kasutanud. Suurim pluss on kindlasti see, et see on ülikiire. Kõik toimib Silmapilkselt.
Suurimaks miinuseks pean seda "jelly scrolling" efekti, mis on tegelikult minu silmis ikka päris suur bug, mis sest et Oneplusi arvates on tagurpidi ekraani pealepanek okei ja et see efekt telefoni kasutamist ei häiri. Oleks HTC U11 odavam, siis viiks Oneplus 5 poodi tagasi, aga kuna hinnavahe on siiski päris suur, siis loodetavasti harjun selle efektiga mingi hetk ära.
Lisaks võtab ikkagi harjumist ka selle telefoni suurus. 4,7" compact telefonilt üleminek sellisele on päris suur muutus.

Elisa klienditeenindusest öeldi mulle, et tarnijalt on lubadus järgmise nädala lõpus tuua Oneplusi ümbrised jms. Loodame parimat siis.


Millistes rakendustes jellyt häirivalt tuleb? Tavakasutuses ma isiklikult absoluutselt ei taju kui netis või mujal ringi toimetan. Alcuses proovisin otsida ja sahmisin kiirelt-aeglselt scrollata, videos näidatavale isegi kaugelt sarnast effekti ei näinud. Samas ma twitteri ja insta kasutaja WP pealt nädal tagasi kolinuna pole. Aga tagasi oma Lumiasse kaarti enam panna ei taha😀
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2017 19:45:06 vasta tsitaadiga

Päris kõvasti moonutab see jelly efekt. Arvasin, et on mingi väike moonutus, aga see võib ikka närvi küll ajada. icon_eek.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homonculus
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 13.07.2017 19:55:23 vasta tsitaadiga

Oleks igapäevane kasutajakogemus selline, jätaks telefoni riiulile. Kuna Elisa veebist tellimise tingimustes oli nõue, et tagasisaatmise korral ei tohi sim sees käia, mässasin alguses wifis. Olin seda sama videot (teisi sellise moonutusega pole näinud) enne vaadanud ja no see ei oleks kohe mitte sobinud. Praeguseks on Elisa salongides väljas, foorumites teemat kõvasti lahatud ja väidetavalt mõni tajub rohkem, mõni üldse mitte. Silmaarsti hinnangul on mul 100/100 veel säilinud ja probleeme jellyga õnneks endal ei ole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2017 19:57:05 vasta tsitaadiga

See efekt on kõikidel AMOLED ekraanidel, aga mõnel vähem, mõnel rohkem. Neil kuidagi väga kolises see. Seda saab tarkvaraliselt vist natuke parandada vms. Kusagilt ma mingit videot nägin
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003




sõnum 13.07.2017 20:12:25 vasta tsitaadiga

Ma olen nüüd üle 2 nädala seda telefoni kasutanud ning pole ühegi rakendusega sellist scollimise efekti näinud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziggurat
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2017 20:45:37 vasta tsitaadiga

PitBull kirjutas:
Ma olen nüüd üle 2 nädala seda telefoni kasutanud ning pole ühegi rakendusega sellist scollimise efekti näinud.

Sama siin, ka nö esimesest patchist aparaat ja pole mingit, isegi ligilähedast, efekti täheldanud.

_________________
Ride bikes
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006




sõnum 13.07.2017 23:15:42 vasta tsitaadiga

Nõustun eel pool kõnelejatega. Ka minul pole õnnestunud seda efekti tabada.
_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardu
HV vaatleja
Mardu

liitunud: 23.08.2003




sõnum 15.07.2017 11:31:02 vasta tsitaadiga

Tellisin ka Elisast OP5 ja mulje pole üldse paha. Suurus vajab natuke harjumist (LG G2 pealt tulles). Jelly käib veidi pinda, aga mitte piisavalt, et tagastada. Tõenäoliselt harjub ära ka, mõnes mõttes tundub see isegi natuke äge.
_________________
Kogu meie mõttetus on meie olemuse tulemus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003




sõnum 15.07.2017 12:36:55 vasta tsitaadiga

Mardu kirjutas:
Tellisin ka Elisast OP5 ja mulje pole üldse paha. Suurus vajab natuke harjumist (LG G2 pealt tulles). Jelly käib veidi pinda, aga mitte piisavalt, et tagastada. Tõenäoliselt harjub ära ka, mõnes mõttes tundub see isegi natuke äge.

Kui viitsid, siis ole hea ja lisa sellest "jelly"-st video siia.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sein0
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2017




sõnum 15.07.2017 12:38:32 vasta tsitaadiga

Kaua aku tegelikult peab? Nii aktiivses kasutuses, kui ooterezhiimis, kui netti ja kõnesid on ca. 20min päevas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2017 12:46:29 vasta tsitaadiga

Korraks sai telefoni käes hoitud Elisa esinduses, jellyt oli veits tunda kui kerida, videotõestust ei teinud.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003




sõnum 15.07.2017 13:20:50 vasta tsitaadiga

Sein0 kirjutas:
Kaua aku tegelikult peab? Nii aktiivses kasutuses, kui ooterezhiimis, kui netti ja kõnesid on ca. 20min päevas?
"Aktiivne kasutus" - väga suhteline. Sõltub, mida teha. Osade mängudega aku kukub suht kiiresti (nt boom beach). Laadisin, tegin BMis kaardi ära ja panen uuesti laadima.
See nädal oli mul peaaegu ootereziim. Kõned kokku kuni 1h päevas, emailid/surfamine vaid paari minuti kaupa, Clash of Clans tehtud vaid CW rünnakud jms.

Seejuures imeb mul Samsung Gear teenused + bluetooth (see on kogu aeg sees). Ainult ootereziimis ilma Gear-ita saaks ehk 5 päeva täis. Aktiivselt linnas tuleb ikka iga päev laadida ning aku % on minu meelest imelik ja ennustamatu (täiesti lambist on kukkunud 100% -> 60%).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cola1
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2013




sõnum 15.07.2017 20:06:28 vasta tsitaadiga

Ehk oskab keegi aidata, probleem siis klaviatuuriga, aegajalt kaob klaviatuur ära ja peale restarti asi korras, op2 ja op3t-l pole sellist probleemi olnud.

https://www.upload.ee/image/7230386/20107933_863416330480180_1258531577_o_01.png

All see valge osa peaks klaviatuur olema, kirjutada nagu saab aga klaviatuuri lihtsalt ei näe.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2017 20:15:59 vasta tsitaadiga

cola1 kirjutas:
Ehk oskab keegi aidata, probleem siis klaviatuuriga, aegajalt kaob klaviatuur ära ja peale restarti asi korras, op2 ja op3t-l pole sellist probleemi olnud.

https://www.upload.ee/image/7230386/20107933_863416330480180_1258531577_o_01.png

All see valge osa peaks klaviatuur olema, kirjutada nagu saab aga klaviatuuri lihtsalt ei näe.

Kasutad Google Keyboardi?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardu
HV vaatleja
Mardu

liitunud: 23.08.2003




sõnum 16.07.2017 12:37:12 vasta tsitaadiga

PitBull kirjutas:
Kui viitsid, siis ole hea ja lisa sellest "jelly"-st video siia.

Eks ta üldjoontes ole samasugune nagu siia kellegi poolt enne pandud klipp. Minul tuli kahjuks kehvemapoolsem video, väga palju isegi näha pole. Tegelikult on veidi rohkem, aga samas ei tundu nii hull nagu mõnes muus videos nähtu.

Link

_________________
Kogu meie mõttetus on meie olemuse tulemus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 16.07.2017 12:57:47 vasta tsitaadiga

Kas oleksite sellest ise aru saanud kui neid videosid poleks olnud?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardu
HV vaatleja
Mardu

liitunud: 23.08.2003




sõnum 16.07.2017 13:16:34 vasta tsitaadiga

Mina panin seda enne videoid tähele ja käisin eraldi otsimas, et mis teema sellega on. Samas nagu ma juba ütlesin - natuke häirib, kuid mitte nii, et telefoni tagasi saatma hakata.
_________________
Kogu meie mõttetus on meie olemuse tulemus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009




sõnum 18.07.2017 17:44:49 vasta tsitaadiga

Keegi LG G6 vs Oneplus 5 võrdlust ka teinud on?

// 911 vähemalt pole mõtet helistada. Ei tööta.... küll tuleb neid vigu ikka välja.

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007




sõnum 19.07.2017 09:01:50 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
// 911 vähemalt pole mõtet helistada. Ei tööta.... küll tuleb neid vigu ikka välja.


112 töötab?

https://www.theverge.com/circuitbreaker/2017/7/18/15989448/oneplus-5-rebooting-bug-dialing-911

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muidumees
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2003




sõnum 19.07.2017 12:26:37 vasta tsitaadiga

Olen viimased 4 aastat kasutanud Samsung Note 3 telefoni ja senini veel rahul. Nüüd nagu mõte uus osta.

Mõttes kas OP5, OP3T või Huawei Mate 9. OP5 probleemidega olen nagu skeptiliseks muutunud. Näppisin Kristiine Elisas ja minul oli vähemalt seal ka probleeme Wifiga. Kuna telefonis ühtegi ühendust ei olnud, tegin oma telefoniga hotspoti. Sealne testtelefon ei tahtnud seda pikka aega üldse leida (kõrval olev tahvel leidis kohe), kui lõpuks ühendatud sain, oli kiirus nii aeglane, et mitte midagi ei avanenud. Oma telefonis speedtest näitas 25-30mbit 4G ühenduseks. Bluetooth teetheringuga oli sama jama - tuvastas ilusti ära aga ühenduse kiirus nulli lähedane (kuid kiirem, kui Wifi teethering). kristiine-open Wifiga ei suutnud see telefon ühendust luua.
Wifi connection issues tundub olevat ka üheks teemaks 5ga: https://www.google.ee/search?q=oneplus+5+wifi+connection+issues&oq=oneplus+5+wifi+connection+issues&aqs=chrome..69i57.5720j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Kas OP3T oleks kindlam valik? Klickis 469, OP5 Elisas 499, Mate 9 Klickis 599. Mu Note 3 on 5.7, seega suurust ei karda. Olen harjunud ja isegi 5.5 tundub kohati väike. Suuruse mõttes eelistan Mate 9, kuid muus osas ei paista lisa 100€ väärt olevat.
Eeldada, et OP3T bugid juba välja juuritud, siis SD821 peaks ikka veel suhteliselt tuleviku kindel olema ja igapäeva kaustuses SD835ga väga suurt erinevust ei märka?

Väidevalt peaks OnePlus helikvaliteet olema ka märgatvalt parem kui Huaweilt - enda kõrv korralike Bose klappidega aga vahet ei tunnetanud.

Mida soovitate? (eelistan Dual SIMi, seega valik limiteeritud)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009




sõnum 19.07.2017 19:05:54 vasta tsitaadiga

Keegi võib korraks seda 112 - eestis proovida.
Teistest ONE variantidest ei tea väga midagi. Seda viimast uurisin ise ka lähemalt. Need vead lükkavad ka natuke eemale. Äkki mõni uuem partii tuleb parem?
Vanemat versiooni on ka suhteliselt mõttetu osta minu arust. Võrdle Mate 9 ja OnePlus 5-te. Vaata mis teised arvavad - Youtube.

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2017 22:46:21 vasta tsitaadiga

Kui keegi OnePlus' ist tellimas midagi, hüppaks ka kampa, soov kesta järele, maru libe on ikka käes.
Kaks päeva kasutanud seda, jellyt ei näe, aku peb hästi, nõksa paremini kui OP3. Üks häiriv, mis avastasin, et kui kõne alustada, läheb mingi 10-15 sek enne kui kutsum hakkab. Ja mingil hetkel ütles helistajale proovijale "ei saa hetkel vastata" vms
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 38, 39, 40  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.