Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  lenovo y50-70 i5 gtx 960m märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Raico13
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 12.04.2017 11:49:38 lenovo y50-70 i5 gtx 960m vasta tsitaadiga

Tere

Selline mure läpakaga lenovo y50-70 i5, gtx 960m 4gb, mälu 16gb ddr3, ssd480. Mängides fps suht madal gta 5 minimum graafikaga onlines vahepeal alla 20 fps. On see normaalne selle aparaadi kohta. Settingud igalt poolt nvidia pandud ja uusimad driverid. Nagu algul ostes toimis paremini või mulle meenub valesti. Sõbral sama masin ainus vahe et protsessor i7 tal kõik super (gta5 fps 70-80). Mul isegi menüüs olles üle 60 ei tule. Kas kegi oskab aidata? Kas võib videokaart läbi minna kui kuuma saab? Vahepeal olin rmal ja mängisin voodis siis läks nii kuumaks et ei saanud klahve vajutada enam? Palun aidake.

Raiko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2017 12:34:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas võib videokaart läbi minna kui kuuma saab?

Jah
tsitaat:

Vahepeal olin rmal ja mängisin voodis siis läks nii kuumaks et ei saanud klahve vajutada enam?

Arvuti on tolmu ja karvu ja muud pahna täis, kontrolli temperatuurid üle ja lase puhastus teha ning termopasta vahetus.
Kuumus ei tee arvutile kunagi head
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raico13
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 12.04.2017 16:32:03 vasta tsitaadiga

See puhastamise paan kindlasti ees on kellelgi veel ideid? Kui miskit teha siis kõik neli tuuma 100% kasutuse kas see normaalne? Kas kellelgi analoogset aparaati mis fps asjad jooksevad? Et teada mis oleks normaalne selle aparaadiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2017 13:23:45 vasta tsitaadiga

Proovi korra ka Windows reinstalli, kuid üldiselt voodis mängimine on sülearvuti surm.

Õhku ei tule, kiibid lähevad kuumaks ära....Garantii vist vähemalt kehtib siis ka veel, aga pead suutma serveerida seda oma jutuga sedasi, et lihtsalt kuidagi suri....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 15.04.2017 14:14:18 vasta tsitaadiga

Sõltub masina disainist. Siin paar masinat sellist, millel voodis vedelemisest savi, peaasi et küljed kinni pole.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  lenovo y50-70 i5 gtx 960m
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.