Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Philipsi teler 40PFL7007K/12 vajab remonti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gavapanga
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2017




sõnum 09.04.2017 17:46:00 Philipsi teler 40PFL7007K/12 vajab remonti vasta tsitaadiga

Tere

Teler Philips 40PFL7007K/12 serial no. ZH1O1238016901

Vea kirjeldus:
Sai välgu tabamuse. Pärast insidenti töötas teler, aga hdmi sisendid vist kärssasid ära, sest töötas ainult läbi scart liidese. Kasutamist ri seganud. Viisin teleri ekspertiisi, öeldi et emaplaat on läbi ja kui remondist kätte sain ei töötanud enam üldse.

Nüüd vilgub ainult esipaneelil tuluke 2 korda, mis manuali järgi viitab emaplaadi veale.

Uurisin natuke netis ringi ja tekkis järgmine teooria.

Nimelt emaplaadi suremine pärast tarkvara uuendamist on "tüüpviga", selle seeria teleritel. Kuna alates sellest kui teleri lahti pakkisin ei suutnud teler tarkvara uuendust teha ja mina ei tundnud sellest puudust, kõik need 3 aastat, siis ma olin väljaspool ohtu. Nüüd kui välk HDMI sisendid ära kärsatas ja ma teleri teenindusse viisin, tegi tehnik ilmselt esimese asjana tarkvara uuenduse, mis keeras emaplaadi pekki. Nii saingi tagasi teleri mis enam üldse ei tööta ja öeldakse et emaplaat tuleb ära vahetada. Esipaneeli tuluke vilgub 2x iga natukese aja tagant.

Leidsin ebayst uue emaplaadi 85.- EUR. Aga nüüd loen foorumitest, et teeninduses on lastud mitu korda vahetada emaplaati ja tarkvara uuendades ilmub sama viga uuesti. Kui mingit garantiid pole, tundub see 85 euri raiskamine ja paras loterii mäng. Oleks vaja garantiid, et pärast uue plaadi paigaldamist, see asi ka töötab.


Leidsin ka sellise postituse, kus inimene väidab, et temal oli vigane SPI Flash mille esimesed 256 biti olid vigased. Piisas tal selle üle flashimisest.

PS! Kas siin leidub keegi, kes teab kus siin emaplaadi peal asetseb kõigepealt SPI Flash? Ja teiseks, kas keegi oskab seda üle flashida?

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Philipsi teler 40PFL7007K/12 vajab remonti
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.