Avaleht
uus teema   vasta Administratiivsed foorumid »  Uudisvihjed »  USA Kongressi "Digipööre": ISP-de Kliendiandmebaasid on nüüdsest avalikud ning on Ostu-Müügi kaup... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.03.2017 21:46:47 USA Kongressi "Digipööre": ISP-de Kliendiandmebaasid on nüüdsest avalikud ning on Ostu-Müügi kaup... vasta tsitaadiga

Eesti tehnikaajakiranikud oskasid maha magada USA Kongressis toimunud väga olulise ja põhjapaneva hääletuse... icon_biggrin.gif
USA Kongressi "Digipööre": ISP-de Kliendiandmebaasid on nüüdsest avalikud ning on Ostu-Müügi kaup...

Lühidalt: Ehk siis kõik see info, mida ISP-d omavad oma klientide kohta, on siis võimalik rahaks teha. icon_cool.gif

Tsitaat:
This approval means that whoever you pay to provide you with internet access – Comcast, AT&T, Time Warner Cable, etc – will be able to sell everything they know about your use of the internet to third parties without requiring your approval and without even informing you.

Your ISP already knows quite a lot about you: your name and address, quite possibly your age, and a host of other personally identifiable information such as your social security number. That's on the customer information side. On the service side, they know which websites you visit, when, and how often.

That information can be used to build a very detailed picture of who you are: what your political and sexual leanings are; whether you have kids; when you are at home; whether you have any medical conditions; and so on – a thousand different data points that, if they have sufficient value to companies willing to pay for them, will soon be traded without your knowledge.

Terve pikk jutt:
Your internet history on sale to highest bidder: US Congress votes to shred ISP privacy rules

https://www.theregister.co.uk/2017/03/28/congress_approves_sale_of_internet_histories/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.03.2017 21:48:22 vasta tsitaadiga

Wow, google ja facebook teevad sarnast asja juba ammu.
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007




sõnum 30.03.2017 15:18:25 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Wow, google ja facebook teevad sarnast asja juba ammu.

Wow, neid on võimalik vältida.
Aga ISPi eest peita, ainult (tasuline) VPN?

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.03.2017 15:24:39 vasta tsitaadiga

Jah, kivi all on tõesti võimalik elada. Samamoodi on võimalik ju ISP eest end peita icon_idea.gif
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Administratiivsed foorumid »  Uudisvihjed »  USA Kongressi "Digipööre": ISP-de Kliendiandmebaasid on nüüdsest avalikud ning on Ostu-Müügi kaup...
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.