Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 20:26:55 vasta tsitaadiga

Eriti naljakas on see, et siin mõned üritavad väita nagu see uus TV oleks jube hea ja kiire. Isegi Telia esinduses käies see hetk kui sai üleminek tehtud siis klienditeenindaja kiitis heaks mu Arrise boxi rentimise - väitis samuti, et Motorolaga on see kasutamatu. Aga noh see oli selline jutu sees isikliku arvamuse jagamine tal. Telia ametliku seisukohana seda esitada ei saa kahjuks.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 20:31:19 vasta tsitaadiga

Hetkel ideaalset teenusepakkujat polegi?
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 20:34:43 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Hetkel ideaalset teenusepakkujat polegi?

Ei
Pm seni oli olemas kuni Telia otsustas vana nuti kasutajaid pedereerima hakata ja HD kanaleid ei lisanud.
Samas ilma tasuta HD kanalita on ideaalne nuti tv icon_arrow.gif Telia vana Nuti Tv

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.03.2017 20:46:08 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Plaanisin ka löpuks uuele nuti-TV-le üle minna aga selliseid komme lugedes vötab küll igasuguse isu ära.
Saab vähemalt sügiseni vana kasutada mis täidab mu vajadusi 100% ning toimib PERFEKTSELT (Motorola VIP1903 + Thomson TG784).
Kuidas on vöimalik et aastal 2017 ca 400.000 kliendibaasiga lubatakse endale sellisel tasemel feilimist?


Ära usu sellist propagandat, siin teemas on ilmselgelt vähemus kui alla 10% kasutajatest on veel vaid vana nuti peal. Alles nüüd forseeritakse see viimane punt turult minema, olgu siis koos või ilma aga vana teenus ja menüü läheb hingusele.

jeesus188 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Hetkel ideaalset teenusepakkujat polegi?

Ei
Pm seni oli olemas kuni Telia otsustas vana nuti kasutajaid pedereerima hakata ja HD kanaleid ei lisanud.
Samas ilma tasuta HD kanalita on ideaalne nuti tv icon_arrow.gif Telia vana Nuti Tv


Selle peale tundub, et Telia on siis halvimatest parim, et niipalju kasutatakse ja kommenteeritakse?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 20:46:13 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Hetkel ideaalset teenusepakkujat polegi?
Mis Starmani teleteenusel viga on? Zuum või Zoom vms peaks ju üle õhu ehk siis igalpool levima ja kanaleid oli ka kümnete kaupa.

Omaette küsimus on, et miks peaks üldse tavalisel klassikalisel viisil telekat vaatama? VoD eri variatsioonides võiks ju igatepidi mugavam olla. Telia minuTV näiteks on üks variant, Starmanil oli ka minuarust midagi sarnast. EDIT: Starmanil on selle asja nimi TVE, jällegi kümneid kanaleid mida vaadata.


viimati muutis Dirty Harry 29.03.2017 20:51:15, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 20:49:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Selle peale tundub, et Telia on siis halvimatest parim, et niipalju kasutatakse ja kommenteeritakse?

Nii ma ju ütlesingi icon_rolleyes.gif

Pm hetkel on väga hea, ei mingit probleemi....3€ eurospordi eest on nats palju küll....kuigi 300/300 ühenduse omajatele peaks see tasuta olema juba aasta ja peale.....aga mul ju vana nuti ( icon_lol.gif )
Ausalt ka, kõik töötab ideaalselt ja sp ma ei tahagi uut nutit saada. Mul see teises toas olemas. Ausalt tunnistan, et olen korra uudiseid sealt vaadanud, rohkem mitte. Las naised jamavad sellega

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 29.03.2017 20:52:44, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 20:51:00 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Hetkel ideaalset teenusepakkujat polegi?
Mis Starmani teleteenusel viga on? Zuum või Zoom vms peaks ju üle õhu ehk siis igalpool levima ja kanaleid oli ka kümnete kaupa.

Mul on Starmani 500/50 + TV ja väga ei kurdagi.
Upload võiks kohati kõrgem olla, aga kui näen praegu hirmujutte TeliaTV muutumisest, siis ehk väga palju seda ei igatsegi icon_rolleyes.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003




sõnum 29.03.2017 21:38:57 vasta tsitaadiga

panin korra amino järgi ja süda läks pahaks....
PS: Kas kellelgi 12/1 vendadel on avatud 2 vaatajakohta?
Mind saadedi 123-s pikal sellise jutu peale, et nemad 12/1 ühenduse peale 2 kohta enam ei aktiveeri....
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhmer
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 21:49:23 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
panin korra amino järgi ja süda läks pahaks....
PS: Kas kellelgi 12/1 vendadel on avatud 2 vaatajakohta?
Mind saadedi 123-s pikal sellise jutu peale, et nemad 12/1 ühenduse peale 2 kohta enam ei aktiveeri....


Aktiveerida saad ju iseteeninduse kaudu Telia lehele sisse logides või digiboxi seadete menüüs. Ja kaks kohta toimivad kenasti selle ühenduse peal, testitud.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 22:09:06 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
panin korra amino järgi ja süda läks pahaks....
PS: Kas kellelgi 12/1 vendadel on avatud 2 vaatajakohta?
Mind saadedi 123-s pikal sellise jutu peale, et nemad 12/1 ühenduse peale 2 kohta enam ei aktiveeri....

Kui kehva liin siis nad ei taha anda jah.

Aga muidu on täiesti võimalik.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 22:22:06 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Hetkel ideaalset teenusepakkujat polegi?
Mis Starmani teleteenusel viga on? Zuum või Zoom vms peaks ju üle õhu ehk siis igalpool levima ja kanaleid oli ka kümnete kaupa.


Suurt viga polegi, kahjuks aga kanalite valik siiski piiratum kui Starmani kaabli otsas või Telia/STV
Näiteks Kanal2 HD versioonis pole ja ilmselt lähiajal ka ei tule, VSB-d pole jmt.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 23:24:18 vasta tsitaadiga

Kasutan juba üle aasta seda uut. Numbreid puldil keegi ei kasuta.
Kanalite sirvimine on ikka päris ulme minu jaoks. Viskaksin enamus kanaleid minema.
6a poiss juba teab kuidas menüüs liikuda ja lag(must ketas jääb ekraanile keerlema) vältida.
Vaatasin, et 2€ peaksin rohkem sügisel maksma. Hinna järgi tuleks hoopis 100/100 võtta 50/50 asemele.
Arvatavasti kaotan lasteka ära, sest sinna midagi uut ei lisata juba pikemat aega.
Üldiselt on lapsed asjaga rahul, aga vahest viskab järjest pildi mustaks ja TV teatab HDMI signaali kadumisest.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003




sõnum 30.03.2017 00:29:20 vasta tsitaadiga

uhmer kirjutas:
SirVorkars kirjutas:
panin korra amino järgi ja süda läks pahaks....
PS: Kas kellelgi 12/1 vendadel on avatud 2 vaatajakohta?
Mind saadedi 123-s pikal sellise jutu peale, et nemad 12/1 ühenduse peale 2 kohta enam ei aktiveeri....


Aktiveerida saad ju iseteeninduse kaudu Telia lehele sisse logides või digiboxi seadete menüüs. Ja kaks kohta toimivad kenasti selle ühenduse peal, testitud.


Halloo... 123 seepärast helistasingi et iseteenindusest ja digiboxi menüüst ei saanud ju. Ja varem töötas jah...
Ja sealt öeldi mulle et nad üldse ei aktiveeri 12/1 peale 2 kohta enam. Vahet pole kui hea ühendus on.
Kas siis iseteenindus ja ja muu on siis nende bugi, kui kellelgi veel õnnestub aktiveerida...?

Osiris kirjutas:
SirVorkars kirjutas:
panin korra amino järgi ja süda läks pahaks....
PS: Kas kellelgi 12/1 vendadel on avatud 2 vaatajakohta?
Mind saadedi 123-s pikal sellise jutu peale, et nemad 12/1 ühenduse peale 2 kohta enam ei aktiveeri....

Kui kehva liin siis nad ei taha anda jah.

Aga muidu on täiesti võimalik.


Kusjuures varem samal liinil oli see aktveeritud, kuid mingi hetk see oli nende poolt maha võetud.
Ei pannud tähele, sest amino pole pikalt järgi olnud. Töötasid varem mul nii amino kui ka motorola.
Kuidas varem kõlbas? Kas uus menüü sööb niipalju ressursi?
Vask paari aastaga niisitaks ka ei roosteta et enam korralikku ühendust ei anna...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2017 00:32:06 vasta tsitaadiga

Paari aastaga võib ikka päris palju muutuda.
Aga küsimus pole praegu ilmselt selles...
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003




sõnum 30.03.2017 00:41:45 vasta tsitaadiga

Ma saan aru jah et aminosi jne tahetakse välja süüa, aga senikaua kui teenus toimib võks ikka aktiveeritud olla.
Saaks 16/1 nettigi siis vähemalt kui teine vaatajakoht aktiveeritud, kuid aktiivne pole....
Seda ma neile ka ütlesin, kuid siiski jah neil pole luba antud seda teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 30.03.2017 11:15:20 vasta tsitaadiga

Olen isegi 3 Amino digiboxi samaaegselt kasutanud ühe 16/1 ühenduse tagant. Interneti jaoks oli tellitud teine (Elisa) ühendus.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2017 11:25:32 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ära usu sellist propagandat, siin teemas on ilmselgelt vähemus kui alla 10% kasutajatest on veel vaid vana nuti peal. Alles nüüd forseeritakse see viimane punt turult minema, olgu siis koos või ilma aga vana teenus ja menüü läheb hingusele.

Seda 10% juttu tohid arvestada ainult siis kui uuele nutile ülemineku järel sai vanale tagasi minna. Aga teades Teliat siis ma arvan et see polnud võimalik.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 30.03.2017 11:32:06 vasta tsitaadiga

indrekp, paljud on uue teenuse peal, kuid kasutavad vana menüüd. Ja see protsent küll väga väike ei ole. Tõenäoliselt saavad üllatuse osaliseks, kui boks enam ei buudi.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 04.04.2017 01:07:50 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kui nüüd noolemängust rääkida siis vana nokia peal oli kõige populaarsem ussimäng, usun, et uue puldiga ei ole see keerulisem, samas tulles vastu klientide soovile, toodi välja ka numbritega pult millega võib vanakooli kasutaja matemaatikat ja mälumängu harjutada, nii leiab alati õige kanali ja mõistus püsib erksana.

Kas seda mälumängu ja matemaatikat ei peaks hoopis uue puldi kasutajatele õpetama?
Muidu hakkavad varsti tagasi puu otsa ronima ja kus seal vanadekoduski neid hooldajaid nii palju võtta?
Nagu siin tuttava nimega isik suurustas, et kolige sinna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.04.2017 07:42:48 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kui nüüd noolemängust rääkida siis vana nokia peal oli kõige populaarsem ussimäng, usun, et uue puldiga ei ole see keerulisem, samas tulles vastu klientide soovile, toodi välja ka numbritega pult millega võib vanakooli kasutaja matemaatikat ja mälumängu harjutada, nii leiab alati õige kanali ja mõistus püsib erksana.

Kas seda mälumängu ja matemaatikat ei peaks hoopis uue puldi kasutajatele õpetama?
Muidu hakkavad varsti tagasi puu otsa ronima ja kus seal vanadekoduski neid hooldajaid nii palju võtta?
Nagu siin tuttava nimega isik suurustas, et kolige sinna.


Mina ütlesin, et vanadekodus/hooldekodus saab ka Telia puldiga hakkama kuid ehk on vaja mõnel kätetul või puudega kodanikul hooldaja abi.
See oli vihje sellele, et mõned noored siin ei saa kuidagi hakkama. Samas ma ei pane pahaks, on loomulik, et see sõltub vaatamisharjumustest, vajadusest, kogemusest ja võibolla ei tahetagi telerist boksi vaadata, võibolla on pc kaudu parem meediat sirvida.
See on võrdeline sellega, et vanemad inimesed vajavad veel ikka lauatelefoni, kõige värskemad noored kes isiklikku elu alustavad, tihti ei vaja digiboksi ja teleritki. Kiire net ja hulk erinevaid ekraane on piisav.

Uue puldi kasutaja ei pea puldi kasutamist isegi õppima, see pakend mille sees on pult kirjeldab need 10 liigutust ja numbrid ära.
Pigem on õpetamine kasuks teenuste tutvustamisel sest uus kasutaja ei tea, et peale vanakooli kanalite vahetamise saab ka saateid järelvaadata.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2017 10:44:03 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Mina ütlesin, et vanadekodus/hooldekodus saab ka Telia puldiga hakkama...
Osav arst saab ka pärakukaudu hambaravimisega hakkama- iseasi kas see mõistlik on...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.04.2017 14:01:12 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
indrekp kirjutas:
Mina ütlesin, et vanadekodus/hooldekodus saab ka Telia puldiga hakkama...
Osav arst saab ka pärakukaudu hambaravimisega hakkama- iseasi kas see mõistlik on...


Ühesõnaga vanadekodu kodanik on osav arst ja kodune tavakasutaja on siis saamatu?
Kehv näide sul.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2017 14:30:39 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Auron kirjutas:
indrekp kirjutas:
Mina ütlesin, et vanadekodus/hooldekodus saab ka Telia puldiga hakkama...
Osav arst saab ka pärakukaudu hambaravimisega hakkama- iseasi kas see mõistlik on...


Ühesõnaga vanadekodu kodanik on osav arst ja kodune tavakasutaja on siis saamatu?
Kehv näide sul.


Ühesõnaga Telia arvab, et kui vanadekodu tegelane kel kvaliteedist kama kaks saab paari seebikakanali vahel klõpsatud siis on automaatselt tegu tipptasemel asjaga?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.04.2017 15:04:07 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
indrekp kirjutas:
Auron kirjutas:
indrekp kirjutas:
Mina ütlesin, et vanadekodus/hooldekodus saab ka Telia puldiga hakkama...
Osav arst saab ka pärakukaudu hambaravimisega hakkama- iseasi kas see mõistlik on...


Ühesõnaga vanadekodu kodanik on osav arst ja kodune tavakasutaja on siis saamatu?
Kehv näide sul.


Ühesõnaga Telia arvab, et kui vanadekodu tegelane kel kvaliteedist kama kaks saab paari seebikakanali vahel klõpsatud siis on automaatselt tegu tipptasemel asjaga?


See et tipptasemel, pole kahtlustki icon_biggrin.gif
Vanadekodudes on seebikate ja spordi pärast paras sõda, küllab siis on neil administraator kes näitab seda mida ja millal vaja.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 04.04.2017 22:35:37 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Või teed nagu mina, panen ok, lappad kordusTV ja selle listist omale saate ja vaatan. teisel juhul kui seal midagi pole lappan filmiriiulisse ja leian sealt midagi.

Sa oled ikka mingi eri frukt. Ma ei tea siis peale sinu mitte kedagi kes ainult nii teeks.
Kui ma tahan ainult nii teha nagu sina, siis ma kasutan mingit normaalset asja - näiteks Kodi boxi.
Telia TV on mul telekanalite vaatamiseks ja "ajamasina" kasutamiseks ja see on mu peamine telekavaatamine ja ma tahan seda mugavalt teha.
Ja niipalju kui ma enda ümber tuttavaid vaatan, siis kõik tahavad sedasama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.