Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 12:16:03 Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Telia muudab alates 1. maist TV ja Koduinterneti teenuste hinnakirja ning kutsub kõiki tänaseid vana nutiTV kasutajaid üle tulema moodsale Telia TV teenusele.
Telia on aastaid panustanud moodsa TV- ja kvaliteetse internetiteenuse arendamisse. Selle aja jooksul on Telia TV saanud mitmeid olulisi täiendusi, nagu lisatasuta FOXplay, moodne ja mugavalt kasutatav Telekava ning personaalsed filmisoovitused videolaenutuses, mis muudavad teenuse kasutamise veelgi rikkalikumaks ja mugavamaks. Internetiteenuse puhul on Telia aga ainus teenusepakkuja Eestis, kes võimaldab klientidel kasutada ühesuuruse alla- ja üleslaadimise kiirusega (näiteks 100/100 Mbit/s) internetiühendust.

Samal ajal on kasvanud teenuste sisukulud (näiteks kanalite edastamise õiguste tasud). Et pakkuda edaspidi kaasaegseid ja pidevalt uuenevaid teenuseid, muutub alates 1. maist Telia erinevate TV teenuste (vana nutiTV, Telia TV, MINU.TV) hinnastus ning kõikide TV lahenduste põhipaketi kuutasu saab olema senise 5€ asemel 6€.
Samal ajal lisame Telia TV kasutajatele ilma lisatasuta põhipaketti juurde HD kvaliteedis kanaleid. Veebruaris lisasime HD formaati Kanal2, Kanal11 ja Kanal12. Alates tänasest (24. märts) lisanduvad HD formaati Eurosport 1 ja Eurosport 2 ning aprillikuus Sony Channel ja Sony Turbo. Sarnaseid täiendusi on oodata lähitulevikus veelgi.

Ühtlasi soovitab Telia kõigil tänastel vana nutiTV kasutajatel üle tulla moodsale ja pidevalt uuenevale Telia TV teenusele, mille põhipakett pakub 6€ kuutasu eest senisest tunduvalt kaasaegsemat ja rikkalikumat sisuelamust.

Telia plaanib vana nutiTV platvormi sulgeda 2017. aasta sügisel ning juba täna kasutab ca 90% meie TV klientidest uut Telia TV platvormi.

Uus Telia TV sisaldab:
    sisukamat põhikanalite valikut;
    reklaamivaba kordusTV-d, mis võimaldab mugavalt järele vaadata kodumaist sisu;
    sadade tasuta filmide ja mitmete sarjadega Filmiriiulit, mis täieneb igal nädalal;
    põnevat ja lisatasuta FOXplay sarjade vaatamise keskkonda;
    hoolikalt valitud sisuga Lastenurka pere kõige pisematele;
    enam kui 130 kanalile laienevat salvestamisteenust;
    rohke filmivalikuga ja täiustatud Videolaenutust, kuhu lisasime isiklikud filmisoovitused.

Lisaks TV teenusele ühtlustuvad ka erinevate Koduinterneti pakettide hinnad. Optilisel võrgul põhineva 100/100 Koduinterneti hind langeb 1€ võrra (senise 26€ asemel 25€) ning 500/500 Koduinterneti hind 8€ võrra (senise 50€ asemel 42€). 50/50 Koduinterneti hind muutub aga 1€ võrra (senise 21€ asemel 22€). Selle sammuga soovib Telia muuta suuremad internetikiirused klientidele taskukohasemaks ja kättesaadavamaks.
Telia üldtingimuste p 2.6.1 järgi võib Telia muuta hinnakirja tasumäära muuhulgas kui tasumäära kehtestamise ajaga võrreldes on muutunud selle kehtestamise aluseks olnud või sellega seotud asjaolud (sh nt tarbijahinnaindeks, tööjõu- või muud sisendkulud, Teenuse ulatus, parameetrid või sisu, üldine turusituatsioon jne).
Kui klient ei soovi muutunud tingimustel eKodu kasutamist jätkata, on tal soovi korral võimalik eKodu leping üles öelda ilma leppetrahvita, teatades selles Teliale enne 30.04.2017.a.

Allikas: https://www.telia.ee/uudis/-/uudis/muudatused-tv-ja-koduinterneti-teenuste-pakkumises

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Online

sõnum 27.03.2017 15:25:07 vasta tsitaadiga

Ei nojah optikavendadel jälle röömus uudis.
ADSL vennad imevad jälle näppu, ei muutu see kuutasu mitte...

Ja krt tõuseks inimeste palk vastavalt erinevate hindadega/kuutasudega mida tootjad/teenusepakkujad/müüjad juurde litsuvad, poleks mingit probleemi kuutasude/maksude kallal nurised.
Aga krt asi hoopis vastupidine...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 16:02:39 vasta tsitaadiga

Sa tahaks ka üks euro lisaks juurde maksta mittemillegi eest nagu 50/50 kliendid v?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 17:14:49 vasta tsitaadiga

Keegi teadjam võiks selgitada- kas vana (ja toimiv) menüü jääb TV osas alles?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 18:00:45 vasta tsitaadiga

lempzz kirjutas:
Keegi teadjam võiks selgitada- kas vana (ja toimiv) menüü jääb TV osas alles?

Sama küsimus.
Kommentaarid: 648 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 26.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 18:13:31 vasta tsitaadiga

Ei no, mis menüü teil seal alles jääb, kõik läheb kinni.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 18:19:46 vasta tsitaadiga

Kas siis normaalselt TV enam vaadata ei tohigi? Peab hakkama noolemängu mängima? Millal üks vajutus ja millal kaks, millal pikalt ja millal lühidalt.....
Minu eas on stabiilsus edu alus...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebardkonn
HV kasutaja
ebardkonn

liitunud: 12.12.2002




sõnum 27.03.2017 18:34:38 vasta tsitaadiga

lempzz kirjutas:
Kas siis normaalselt TV enam vaadata ei tohigi? Peab hakkama noolemängu mängima? Millal üks vajutus ja millal kaks, millal pikalt ja millal lühidalt.....
Minu eas on stabiilsus edu alus...

Telias on saadaval numbritega pult ka sellele "uuele" menüüle.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 26.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 18:38:37 vasta tsitaadiga

lempzz kirjutas:
Kas siis normaalselt TV enam vaadata ei tohigi?

Ei tohi jah. Kurb, aga tõsi.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 18:48:14 vasta tsitaadiga

lempzz kirjutas:
Kas siis normaalselt TV enam vaadata ei tohigi? Peab hakkama noolemängu mängima? Millal üks vajutus ja millal kaks, millal pikalt ja millal lühidalt.....
Minu eas on stabiilsus edu alus...

Mingeid pikki ja lühikesi vajutusi seal küll pole icon_smile.gif

Numbritega pult olemas ja sellega harjub üsna kiiresti.
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 18:52:49 vasta tsitaadiga

ebardkonn kirjutas:
lempzz kirjutas:
Kas siis normaalselt TV enam vaadata ei tohigi? Peab hakkama noolemängu mängima? Millal üks vajutus ja millal kaks, millal pikalt ja millal lühidalt.....
Minu eas on stabiilsus edu alus...

Telias on saadaval numbritega pult ka sellele "uuele" menüüle.



Saagem kord aru- numbritega pult pole minu jaoks peamine. Pole vaja niipalju infot korraga ekraanile. Piisab, kui näeb jooksva saate ja järgneva saate nime. Lisaks ei tasu kanali nimekirja kanali logosid panna. Aga uue nuti (või mis iganes on nimi) puhul on infot ekraanil liialt palju ja kummaliselt korraldatud.

Kui saaks ise omale kohendada sobiva UI- siis võib juhtuda, et asjast saab asja.....

Kahju, et see jõupositsioonilt asju nii lahendatakse, kahju
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.03.2017 19:00:46 vasta tsitaadiga

lempzz kirjutas:
Kas siis normaalselt TV enam vaadata ei tohigi? Peab hakkama noolemängu mängima? Millal üks vajutus ja millal kaks, millal pikalt ja millal lühidalt.....
Minu eas on stabiilsus edu alus...


Ma pidin siin foorumis väidetavalt kiitlema TeliaTV uue menüüga. icon_biggrin.gif
Võin rõõmsalt teavitada, et varsti saavad KÕIK Telia kliendid hea ja uue TeliaTV menüüga teenust tarbida ning võimalik on ka 1€ kallima kuumaksuga põhipaketti tellida, samuti on võimalik vanale motorola digiboksile kallist 5€ pulti osta, juhul, kui seni veel mingi vana kulunud "klaviatuur" puldiks kasutusel on.

Kui nüüd noolemängust rääkida siis vana nokia peal oli kõige populaarsem ussimäng, usun, et uue puldiga ei ole see keerulisem, samas tulles vastu klientide soovile, toodi välja ka numbritega pult millega võib vanakooli kasutaja matemaatikat ja mälumängu harjutada, nii leiab alati õige kanali ja mõistus püsib erksana.

Eakamatele on stabiilsus lisateenus, samas ei muutu vana vs. uus kuidagi telepildi kuvamine, pigem on eakamal "õhukese" teleri omamisel Telia TV teenusega HD kvaliteedis pilt automaatselt ees ja seda kohe number 1, 2 ja 3.

Vabandan ironiseerimast aga lihtsalt püüdsin teemades räägitu lühidalt ja arusaadavalt kokku võtta icon_smile.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 27.03.2017 19:01:59 vasta tsitaadiga

See teema on õhus rippunud viimased 2 aastat. Viimane kord jäeti asi pooleli kliendibaasi vastuseisu tõttu.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JanQ
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2002




sõnum 27.03.2017 19:05:54 vasta tsitaadiga

Ma ei ole näinud veel, et uusi seadmed antakse n. mingi 3 aastase lepinguga tasuta. Nägu vanasti. Pakutakse renti või ostmist. Kui Telia tahab oma asju uuele tehnoloogiale viima, ei peaks kasutaja selleks lisatasu välja käima. Äkki ma olen rahul praeguse teenusega?
Tundub väga ühepoolse sundkäiguga.

_________________
Pistikupesas on ikka pinge, mitte vool.
Ja asi, mis muudab voolu, ei ole teps mitte toiteplokk (n. voolutrafo, voolumuundur.. )!!!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.03.2017 19:08:41 vasta tsitaadiga

JanQ kirjutas:
Ma ei ole näinud veel, et uusi seadmed antakse n. mingi 3 aastase lepinguga tasuta. Nägu vanasti. Pakutakse renti või ostmist. Kui Telia tahab oma asju uuele tehnoloogiale viima, ei peaks kasutaja selleks lisatasu välja käima. Äkki ma olen rahul praeguse teenusega?
Tundub väga ühepoolse sundkäiguga.


Ma ka pole näinud, et autosalongis oma vana audi asemele 3 aastase lepinguga uue auto saaks, maksan koguaeg ülevaatust, kindustust, remonti ja rehvivahetust, autopesu ja mõned hullud maksavad isegi liisingut. Viimastel on muidugi parem, viivad aga auto mingi aeg tagasi ja võtavad uue, meenutab midagi seadmerendi taolist.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 26.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 19:10:41 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ma ka pole näinud, et autosalongis oma vana audi asemele 3 aastase lepinguga uue auto saaks...

Aga vanade audide kasutamist pole ju ära keelatud. Või millest sa räägid?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 19:14:43 vasta tsitaadiga

JanQ kirjutas:
Ma ei ole näinud veel, et uusi seadmed antakse n. mingi 3 aastase lepinguga tasuta. Nägu vanasti. Pakutakse renti või ostmist. Kui Telia tahab oma asju uuele tehnoloogiale viima, ei peaks kasutaja selleks lisatasu välja käima. Äkki ma olen rahul praeguse teenusega?
Tundub väga ühepoolse sundkäiguga.

Sellesuhtes on ju vastu tuldud:
Kui klient ei soovi muutunud tingimustel eKodu kasutamist jätkata, on tal soovi korral võimalik eKodu leping üles öelda ilma leppetrahvita, teatades selles Teliale enne 30.04.2017.a.

A.S. kirjutas:
indrekp kirjutas:
Ma ka pole näinud, et autosalongis oma vana audi asemele 3 aastase lepinguga uue auto saaks...

Aga vanade audide kasutamist pole ju ära keelatud. Või millest sa räägid?

Telia TV kasutamist pole ka kohustatud icon_smile.gif

PS! Sõidan vana Audiga ja kasutan uut Telia TV-d
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 19:27:06 vasta tsitaadiga

Eks iga muutusega on neid, kellel see ei meeldi. Lõpuks kasutavad kõik seda ühte ja sama asja ja rahul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JanQ
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2002




sõnum 27.03.2017 19:38:33 vasta tsitaadiga

Asi pole teenuses endas või uues nuti TVs. Asi on uutes seadmetes, mida ma pean jälle uuesti kinni hakkama plekkima. See on põhimõtteline küsimus ja inimeste sundseisu panek.[/b]
_________________
Pistikupesas on ikka pinge, mitte vool.
Ja asi, mis muudab voolu, ei ole teps mitte toiteplokk (n. voolutrafo, voolumuundur.. )!!!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 20:16:32 vasta tsitaadiga

Ei ole ju sundseisu panek. Kui ei meeldi vali teine teenusepakkuja.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 20:21:09 vasta tsitaadiga

Pätu, kelle ma linnast väljas valin ?
Tele 2 4G netiks ja Viasat või zuum teleka pilti näitama ? Ei meeldi mulle samuti see "nutikas" sigri-migri menüü.
Sahtlis box koos uue puldiga. Vahest ikka olen järgi pannud, et näha mis filme tasuta pakutakse.


viimati muutis Alari A. 27.03.2017 20:23:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 648 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 20:22:54 vasta tsitaadiga

Siis ära vaata telekat ?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 27.03.2017 20:36:37 vasta tsitaadiga

Alari A. ma ei tea Unitcom, Levikom? Netflixi võib kasutada koos HULUga AppleTV või SmartTV-s endas. Kartina.TV on olemas.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 27.03.2017 21:06:38 vasta tsitaadiga

Üks küsimus, millele olen saanud erinevaid vastuseid: Kas Telia TV kliendina saan teenust teises teleris endiselt Amino karbiga tarbida? No ei tõuse käsi kohe kuidagi uut elektroonikaprügi juurde tootma veel ühe digiboksi näol.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 21:11:10 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
Kas Telia TV kliendina saan teenust teises teleris endiselt Amino karbiga tarbida?


Ei... icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.