Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LG W7 OLED TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 21.03.2017 11:27:38 LG W7 OLED TV vasta tsitaadiga

LG SIGNATURE 65" 4K UHD OLED Smart TV OLED65W7V tuleb Soomes müügile 10.05.17 ja alguses hinnaga 8489.-€
W7 tuleb 65" ja 77".
Spoiler Spoiler Spoiler


juba saab osta Soomes ka (teises Soome poes on tarneajaks 01.05.17 ehk maikuus tulevad müüki)
55"
*B7 3999.-€
*C7 4499.-€
*E7 4999.-€
-----------
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2017 18:42:59 vasta tsitaadiga

Ma tahaks huvipärast näha neid lolle eestis, kes sellise hinnaga omale teleka ostavad. icon_razz.gif (Pean silmas siis B7 hinda näiteks)
Vaevalt 24/7 vaid mingeid 4K HDR bluraysid vahitakse. Tava televisiooni jaoks on see ilmselge overkill. Oleks siis vähemalt kõik kanalid korralikus FHD-ski.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 21.03.2017 18:45:07 vasta tsitaadiga

nojah, 2016a sama tv maksab praegu 1850.-€ (55B6)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 27.03.2017 22:29:18 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Ma tahaks huvipärast näha neid lolle eestis, kes sellise hinnaga omale teleka ostavad. icon_razz.gif (Pean silmas siis B7 hinda näiteks)
Vaevalt 24/7 vaid mingeid 4K HDR bluraysid vahitakse. Tava televisiooni jaoks on see ilmselge overkill. Oleks siis vähemalt kõik kanalid korralikus FHD-ski.


Võib-olla kõik ei ole sellised vaesurid nagu sina, et 4000 eurot kord 5 aasta jooksul välja käia on maailma lõpp?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2017 23:59:21 vasta tsitaadiga

Dolph kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Ma tahaks huvipärast näha neid lolle eestis, kes sellise hinnaga omale teleka ostavad. icon_razz.gif (Pean silmas siis B7 hinda näiteks)
Vaevalt 24/7 vaid mingeid 4K HDR bluraysid vahitakse. Tava televisiooni jaoks on see ilmselge overkill. Oleks siis vähemalt kõik kanalid korralikus FHD-ski.


Võib-olla kõik ei ole sellised vaesurid nagu sina, et 4000 eurot kord 5 aasta jooksul välja käia on maailma lõpp?

No 5 aasta peale järelmaksuga suudaks mina kah neid osta aga mul on vist antud veidike üle keskmise rohkem mõistust, et sellist diili ma ei teeks elusees. icon_razz.gif

Aga ikkagi ma ei usu, et ma sellist inimest nii naljalt eestist leiaks. Mõni ärimehest miljonär tõesti ehk aga tavakodanikku vast mitte.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 28.03.2017 10:07:53 vasta tsitaadiga

tundub et eestis siiski rikkus ple häbiasi...viimati kui rocca euronicsis käisin, siis just üks 3,5k OLED oli bronnitud ja müüjadki räägivad et lähevad kaubaks küll. Ise muidugi sellist pappi ei raatsiks TV alla panna, kuigi OLED-i pildi vastu ei saa siiski miski!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 28.03.2017 10:12:41 vasta tsitaadiga

vanasti läksid Pioneeri 5-8k plasmad ka..
"õigel eesti keskealisel firmaomanikus mehel peab olema 3-5k teler kodus"
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 10:14:00 vasta tsitaadiga

See on see elustiiliteler ilma milleta saaks küll aga uhkus ei luba naabrile viletsamat telerit kiita...
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 10:38:25 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
tundub et eestis siiski rikkus ple häbiasi...viimati kui rocca euronicsis käisin, siis just üks 3,5k OLED oli bronnitud ja müüjadki räägivad et lähevad kaubaks küll. Ise muidugi sellist pappi ei raatsiks TV alla panna, kuigi OLED-i pildi vastu ei saa siiski miski!

Ma ei saa vingumisest aru.
3,5K eest osta 4-5 aastaks telekas on on rikkurite teema. Aga näiteks iga aasta samsa või apple uus mobiilne tipp ca 1k€ eest on ok?
Jah, esimesed pool aastat on bling-bling maks juures, siis muutub asi normaalseks. See on iga asjaga nii ja lähiajal vaevalt muutub.
Vaatame siis seda samust B6 vs B7, mõlemad alustasid 3999.-€ hinnasildiga
Spoiler Spoiler Spoiler

Pakun, et B7 hind läheb täpselt sama graafikuga.
Kui meeles, siis novembris kaevame teema uuesti välja ja võrdleme

E:
Dj-E kirjutas:
Dolph kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Ma tahaks huvipärast näha neid lolle eestis, kes sellise hinnaga omale teleka ostavad. icon_razz.gif (Pean silmas siis B7 hinda näiteks)
Vaevalt 24/7 vaid mingeid 4K HDR bluraysid vahitakse. Tava televisiooni jaoks on see ilmselge overkill. Oleks siis vähemalt kõik kanalid korralikus FHD-ski.


Võib-olla kõik ei ole sellised vaesurid nagu sina, et 4000 eurot kord 5 aasta jooksul välja käia on maailma lõpp?

No 5 aasta peale järelmaksuga suudaks mina kah neid osta aga mul on vist antud veidike üle keskmise rohkem mõistust, et sellist diili ma ei teeks elusees. icon_razz.gif

Aga ikkagi ma ei usu, et ma sellist inimest nii naljalt eestist leiaks. Mõni ärimehest miljonär tõesti ehk aga tavakodanikku vast mitte.


Ma suht tavakodanik, kes plaanib ka osta. Iseasi kas just B7 või ootab järgmise aasta ära.
Perega puhkus kusagil teises maailma nurgas 2 nädalaks maksab sama palju kui OLED teler 5ks aastaks.
Arvad, et inimesed kes puhukusel käivad, neil ka mõistusega pole kõik korras?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 28.03.2017 12:06:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
MaxPower kirjutas:
tundub et eestis siiski rikkus ple häbiasi...viimati kui rocca euronicsis käisin, siis just üks 3,5k OLED oli bronnitud ja müüjadki räägivad et lähevad kaubaks küll. Ise muidugi sellist pappi ei raatsiks TV alla panna, kuigi OLED-i pildi vastu ei saa siiski miski!

Ma ei saa vingumisest aru.
3,5K eest osta 4-5 aastaks telekas on on rikkurite teema. Aga näiteks iga aasta samsa või apple uus mobiilne tipp ca 1k€ eest on ok?
Jah, esimesed pool aastat on bling-bling maks juures, siis muutub asi normaalseks. See on iga asjaga nii ja lähiajal vaevalt muutub.
Vaatame siis seda samust B6 vs B7, mõlemad alustasid 3999.-€ hinnasildiga
Spoiler Spoiler Spoiler

Pakun, et B7 hind läheb täpselt sama graafikuga.
Kui meeles, siis novembris kaevame teema uuesti välja ja võrdleme



Mina ei pane seda üldse pahaks, logish et korralik asi peabki kallim olema ja nii ka on...kellel võimalus osta, siis andku minna, ega OLED-st siin paremat pilti ple kuskilt võtta. Ja ega ma ise ka mingit suvalist kraami tavaliselt ei osta, viimati sai soetatud Oppo UHD mängija, mis pmst parim hetkel saadaolev omasuguste seas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 13:01:17 vasta tsitaadiga

Nagu ma oma esimese postis ütesin siis selle hirmkalli telekaga pole vaadata nagunii midagi. Lihtsalt mõnel mehel vaja riistapikendust. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 01.04.2017 00:00:57 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Dolph kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Ma tahaks huvipärast näha neid lolle eestis, kes sellise hinnaga omale teleka ostavad. icon_razz.gif (Pean silmas siis B7 hinda näiteks)
Vaevalt 24/7 vaid mingeid 4K HDR bluraysid vahitakse. Tava televisiooni jaoks on see ilmselge overkill. Oleks siis vähemalt kõik kanalid korralikus FHD-ski.


Võib-olla kõik ei ole sellised vaesurid nagu sina, et 4000 eurot kord 5 aasta jooksul välja käia on maailma lõpp?

No 5 aasta peale järelmaksuga suudaks mina kah neid osta aga mul on vist antud veidike üle keskmise rohkem mõistust, et sellist diili ma ei teeks elusees. icon_razz.gif

Aga ikkagi ma ei usu, et ma sellist inimest nii naljalt eestist leiaks. Mõni ärimehest miljonär tõesti ehk aga tavakodanikku vast mitte.


p3000 kirjutas:
vanasti läksid Pioneeri 5-8k plasmad ka..
"õigel eesti keskealisel firmaomanikus mehel peab olema 3-5k teler kodus"


Osiris kirjutas:
See on see elustiiliteler ilma milleta saaks küll aga uhkus ei luba naabrile viletsamat telerit kiita...


Dj-E kirjutas:
Nagu ma oma esimese postis ütesin siis selle hirmkalli telekaga pole vaadata nagunii midagi. Lihtsalt mõnel mehel vaja riistapikendust. icon_razz.gif


Kuulge mehed, endal häbi ei ole või?

Mõistan, et kui te teenite 1500 eurot kuus, siis kätte saate 1200, millest parimal juhul säästate 300 eurot kuus. Olen nõus, et sellisel juhul 4000 eurot teleka eest maksta on üle mõistuse, sest tegemist on ühe aasta säästudega ja lisandväärtus on suhteliselt väike, kui mitte olematu. Sellise olukorras ongi 4000 eurose teleka ostmine ainult mõistuse kaotanud inimestele kohane. AGA, te peate ka aru saama, et kõigi sissetulekud ei piirdu nii väikeste summadega ja nemad suudavad säästa võib olla näiteks 2000 eurot kuus. Siis on sellise teleri ostmine kahe kuu kõrvale pandud raha kulutamine ning võrdub samaga nagu teie ostaksite oma 1500 eurose palga juures 600 eurose teleka. Olen kindel, et igas ühiskonna jõukusklassis leidub inimesi, kes tahavad teistest paremad olla, kuid kõigi jõukamate inimeste riistapikendajateks tituleerimine on kas enda küündimatus suuremat pilti näha või siis puhas kadedus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LG W7 OLED TV
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.