Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Filmide sobitavuse soft . märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 13.02.2017 08:06:17 Filmide sobitavuse soft . vasta tsitaadiga

Tere.

Kas oskab keegi soovitada sellist programmi , millega saab nö. venitada või lühendada kas videofaili või helifaili ?
Faili on vaja kogu sisuga ja lõigata ei sooviks .

Mure seisneb selles , et on olemas kaks filmi , millest üks on väga hea kvaliteediga , kuid teine eesti keeles .
Eestikeelne fail aga on oma viis minutit lühem .
Soovin need failid kokku panna Movie Maker ' ga ( esialgsetel andmetel ) , kuna see tundub ok ja tasuta icon_smile.gif
Sel moel saan korraliku pildi + eesti keel icon_smile.gif

Tänud ette abi eest icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006




sõnum 13.02.2017 08:55:04 vasta tsitaadiga

Mis on kaadrisagedused? Võib olla, et eestikeelne on 25 FPS, aga võõrkeelne 23,976 FPS. Sel juhul peaks eestikeelse heli demux'ma ning näiteks MeGUI programmiga eestikeelse heli natuke aeglasemaks "keerata".

Kokku võiks need mux'da olenevalt mis failiformaati on kasutatud, kas VirtualDubMod'ga (AVI) või MKV-Toolnix (MP4, MKV). Kindlasti on ka muid programme olemas.

Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 13.02.2017 10:26:04 vasta tsitaadiga

toooomas kirjutas:
Mis on kaadrisagedused? Võib olla, et eestikeelne on 25 FPS, aga võõrkeelne 23,976 FPS. Sel juhul peaks eestikeelse heli demux'ma ning näiteks MeGUI programmiga eestikeelse heli natuke aeglasemaks "keerata".

Kokku võiks need mux'da olenevalt mis failiformaati on kasutatud, kas VirtualDubMod'ga (AVI) või MKV-Toolnix (MP4, MKV). Kindlasti on ka muid programme olemas.



Võõrkeelne näitab 23 ja eestikeelne on küll 25 icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 13.02.2017 17:05:09 vasta tsitaadiga

Kdenlive'i võid proovida.
Kõigepealt konverdi eestikeelne 23fps peale. Siis pane 2 videot üksteise alla ning üks neist tee pooleldi läbipaistvaks, võta üks kaader ette ja nihuta videoid nii, et kõigi asjade piirjooned ekraanil (enam-vähem) kattuvad. Siis peaks heli ka paigas olema. Kontrolliks vaata nt. minut aega. Kui on jama, siis proovi uuesti,
Kui Movie Maker, siis otsi mõni vanem versioon. Uuemaga on suht **** tööd teha ja video kvaliteet läheb ka kehvaks.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 13.02.2017 18:26:14 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kdenlive'i võid proovida.
Kõigepealt konverdi eestikeelne 23fps peale. Siis pane 2 videot üksteise alla ning üks neist tee pooleldi läbipaistvaks, võta üks kaader ette ja nihuta videoid nii, et kõigi asjade piirjooned ekraanil (enam-vähem) kattuvad. Siis peaks heli ka paigas olema. Kontrolliks vaata nt. minut aega. Kui on jama, siis proovi uuesti,
Kui Movie Maker, siis otsi mõni vanem versioon. Uuemaga on suht **** tööd teha ja video kvaliteet läheb ka kehvaks.


Suur tänu .. icon_smile.gif

Teen proovi ja annan teada icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.02.2017 13:01:21 vasta tsitaadiga

Kdenlive Windowsi versioonil tuleb ise käsitsi seadistuses määrata ajutiste failide kausta asukoht, muidu saad klippide lisamisel müstilisi veateateid, millel pole midagi tegemist ajutiste failide asukoha puudumisega. Vaikimisi on asukohaks Linuxi /tmp/ kataloog icon_wink.gif.
Soovitatav oleks siis Windowsi oma välja otsida: AppData\Local\Temp.
Üldse võiks kaustade asukohad üle vaadata ja endale meeldivaks sättida, muidu vist kupatab kõik dokumentidesse kuhugi.

Muidu tundub Windowsi peal töötavat küll. Kirjutusõiguste puudumisega maadlemise vältimiseks võiks ta paigaldada oma kasutajaprofiili alla AppData\Local kausta näiteks.

Playbacki jaoks ei saa kahjuks videokaardi abi kasutada ja üldse tundub törts aeglasemalt töötavat kui Linuxil, aga õnnestus ilma crashimata eile õhtul üht fotokaga tehtud 1080p@25fps klippi stabiliseerida, lõikuda ja algusesse-lõppu fade-in/out teha nii videole kui audiole, nii et paistab Windowsil toimivat küll. Klippide proxitamist pole veel katsetanud, viimati oli Linuxis sellega ilge häda, kui oli vaja nii stabiliseerida kui proxi teha...
Selles suhtes meeldib mulle Kdenlive palju paremini kui näiteks Sony Vegas sari, et palju rohkem on võimalusi "rööprähklemiseks" (icon_lol.gif). Kui Vegasele annad ühe klipi stabiliseerimiseks kätte, siis ta kukub seda üht klippi hekseldama ja samal ajal midagi muud teha ei saa. Kdenlive'iga panin Linuxis vist 4 klippi paralleelselt töötlema, pluss saad samal ajal järgmistele klippidele stabiliseerimise seadistused ära teha ja need võetakse tööjärjekorda. Kui mõni valmis saab, võetakse järjekorras järgmine ette jne.
Ja kõik see ei takista editoris samal ajal monteerimise ja efektidega tegelemist või renderdamist. Renderdamisele saab ka taustale järjekorra tekitada jne.

Sonyl on küll kõik väga kasutajasõbralik ja suhteliselt bugivaba ja palju on igasugu efekte, aga et tema kõrval ennast halliks ei peaks ootama, peab masin võimalikult võimas olema. Kdenlive'i taga väga tihti munema ei pea, saab samal ajal muude asjadega tegutseda ja aegaviitvad tööd taustale tiksuma jätta.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 14.02.2017 16:40:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.02.2017 14:12:33 vasta tsitaadiga

Sony Vegast olen ~ 5 aastat tagasi proovinud, siis oli see küll kõike muud kui kasutajasõbralik. Teist nii keerulise kasutajaliidesega programmi pole vist näinudki.
Kdenlive'i sai Linuxi peal päris palju kasutatud, peaks Windowsi versiooni ka ära proovima.
Põhiliselt tegelen Adobe Premiere Elementsiga. Lihtne, loogiline ja paljude võimalustega.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuera
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2010




sõnum 14.02.2017 14:23:40 vasta tsitaadiga

Sony Vegas on küll üsna lihtne kasutada.
Kõik on lihtne ja loogiline ja toimib talutava kiirusega.
Kahjuks on selle arendamine lõpetatud tükk aega tagasi, nagu ka peaaegu kõigil teistel NLE programmidel.
Selle tõttu on ka multithreadingu ja GPU kasutamine peaaegu olematu.

Ja Sony Vegase all oleks küsitud probleem lahendatud paari hiireklikiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.02.2017 14:49:01 vasta tsitaadiga

Ma sain just mõni päev tagasi "spämmi" Vegase praeguselt arendajalt Magix Software, et veebruaris ilmub uus Vegas Movie Studio 14. Platinum ja Suite versioonid ka muidugi.
Saab näha, kas on parandatud seda kasutatavust natuke või mitte.

Kevadepoole sai Vegase trial versiooniga natuke üht videot klippidest ja fotodest kokku klopsitud sellega, sest Linuxi peal see kevadine Kdenlive ikaldas nii koledasti, et polnud temaga midagi teha võimalik. Mõtlesin korra isegi selle ostmise peale, aga tundub et sai tehtud õige valik ja seda versiooni ma ei ostnud. Mulle see üks-tegevus-korraga poliitika oli lihtsalt nii vastukarva, et ei meelitanud seda raha välja mu käest.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2017 14:56:08 vasta tsitaadiga

Endale kh sony vegas istub kõige paremini (senimaani 13 versiooni peal, ilmselt miski aeg 14 peale, vast on asjalikum UHD tugi), piisavalt palju kasutanud ja ära harjunud, pole vajadust mõne teise softi peale end ümber õppida. Lisaks piisavaltsuur kasutajabaas ja millegagi hätta jääb siis guuglist saab vastuse kiirelt kätte. Aga läheb veits teemast mööda icon_lol.gif

Dogbert, mida see vegas sul täpsemalt kooma tõmbas? Mõtled seda, kui seal peale failide lisamist audio osale hakkab piike genereerima? Audioga ei mässa võib selle tuimalt cancel panna. Samas endal ei tõmba seegi kooma ja saab samal ajal juba failidega mässata. Pärast kokkulaskmine on juba sõltuvuses sellest, kui kiire CPU on. (samal ajal taas arvuti netibrausiks jne jamaks normaalselt kasutatav)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.02.2017 15:20:48 vasta tsitaadiga

Ei tõmmanud midagi kooma. Ma kirjutasin, et mulle ei meeldi see, et kui ma panen ta näiteks üht klippi stabiliseerima, siis ta tegelebki ainult sellega ja samal ajal mingi muu klipi või monteerimisega tegeleda ei saa. St et Vegase endaga ei saa midagi teha. Veebis kolada või mingi muu tarkvaraga saab küll loomulikult, probleemiks on Vegas ise, mis mitme asjaga korraga tegeleda ei oska.
Kdenlive sellist puudust ei oma. Annad talle "iseseisvate tööde nimekirja" ette ja paned ta neid lahendama, samal ajal võid ise valmisklippe kokku sobitada, efekte lisada vms.
Miks ma pean elutoas ootama, kuni miski ahjus küpseb, kui ma võiksin samal ajal samas köögis näiteks salatit teha. Vegas ajab sind küpsetamise ajaks köögiuksest välja, Kdenlive ei aja. icon_biggrin.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2017 15:22:40 vasta tsitaadiga

nojh, sedasi küll. Endal nagu pole vajadust olnud selle peale, kui juba kokku lasen siis on suht lõpptoodang ja pole enam vaja miskit mässata samal ajal.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 14.02.2017 18:58:14 vasta tsitaadiga

Kdenlive osutus jah keeruliseks ja proovin Sony Vegas nimelist softi icon_smile.gif
_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2017 19:28:53 vasta tsitaadiga

osutub ilmselt sama keerukaks või isegi keerulisemaks
Samas võid proovida link miskit sealt
Reaalselt võiks piisata vaid audiotöötlusest (vanasti DVD ajastul miskit taolist tehti)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.02.2017 20:35:15 vasta tsitaadiga

Kui enne üldse mitte mingisugust videotöötlust ei ole teinud, siis karta on, et kõik on liiga keerulised. Kdenlive on vähemalt põhifunktsioonide poolest ehk isegi intuitiivsem kui Vegas.

Kdenlive'i kasutamisel võiks abi olla: https://userbase.kde.org/Kdenlive/Manual

Paljud leheküljed seal on küll aegunud, aga vähemalt alguse peaks tehtud saama ja mingi ülevaate sellest, kuidas midagi teha.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 15.02.2017 03:07:39 vasta tsitaadiga

kesse kurat maksab sony vegase eest, pikemat aega juba 13 pro installikas plus "patch" zip kaustas varukettal, töötab täisversioon tasuta ja on suht ideaalne proge
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 15.02.2017 04:21:30 vasta tsitaadiga

CyberLink PowerDirector pidi kasutajasõbralik olema ülevaadete põhjal.
Kunagi ammu proovisin mingt vana versiooni Pinnacle Studio, see oli kasutajasõbralik ja sain asja tehtud väikese proovimise peale.... Pinnacle Studio pidi hullult mälu tahtma ja siis veel pidevad kokkujooksud mida pole pikka aega versiooniuuendustega ära kõrvaldatud. Kui hullult mälu tahab las siis võtab, selliste progede puhul pean seda normaalseks, aga seljuhul peaks asi hästi toimima.
Sony Vegas't olen näppinud paar korda, aga nõuab kindlasti suuremaid eelteadmisi ja süvenemist, katsetades jäigi selliseks segaseks asjaks ja kuhugi ma välja ei jõudnud, muidu jah pidi hea asi olema kui oskad juba rohkem.
VideoPad Video Editor Pro v4.48 oli viimane mida korra hiljuti proovisin, tundus kasutajasõbralik ok asi olema. Vaatad mõned YouTube videod ja hakkab koitma.

Aga miks peaks erinev FPS sama (identse) filmi pikkust muutma, FPS ju näitab ainult mitu kaadrit on sekundis, st aega/pikkust see ei tohiks mõjutada.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 15.02.2017 08:09:53 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
CyberLink PowerDirector pidi kasutajasõbralik olema ülevaadete põhjal.
Kunagi ammu proovisin mingt vana versiooni Pinnacle Studio, see oli kasutajasõbralik ja sain asja tehtud väikese proovimise peale.... Pinnacle Studio pidi hullult mälu tahtma ja siis veel pidevad kokkujooksud mida pole pikka aega versiooniuuendustega ära kõrvaldatud. Kui hullult mälu tahab las siis võtab, selliste progede puhul pean seda normaalseks, aga seljuhul peaks asi hästi toimima.
Sony Vegas't olen näppinud paar korda, aga nõuab kindlasti suuremaid eelteadmisi ja süvenemist, katsetades jäigi selliseks segaseks asjaks ja kuhugi ma välja ei jõudnud, muidu jah pidi hea asi olema kui oskad juba rohkem.
VideoPad Video Editor Pro v4.48 oli viimane mida korra hiljuti proovisin, tundus kasutajasõbralik ok asi olema. Vaatad mõned YouTube videod ja hakkab koitma.

Aga miks peaks erinev FPS sama (identse) filmi pikkust muutma, FPS ju näitab ainult mitu kaadrit on sekundis, st aega/pikkust see ei tohiks mõjutada.


Sony jäi küll keeruliseks ja viskas mitmel korral kohe ette errori could not open ja tahtis vist playerit , mida ma ei kasuta . See aga poleks probleem .

Ma proovin ka neid progesid , mida mainisid icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 15.02.2017 09:33:39 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
...
Aga miks peaks erinev FPS sama (identse) filmi pikkust muutma, FPS ju näitab ainult mitu kaadrit on sekundis, st aega/pikkust see ei tohiks mõjutada.
kui konvertimisel kaadrite arv täpselt samaks jääb, mis sa arvad - mis siis muutub???
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 15.02.2017 17:53:38 vasta tsitaadiga

Ma küll pole asjas kodus, aga konvertimisel muutub soovi korral konteiner (faililaiend), formaat, heliseaded.
Ma ei tea kuda seda nimeta, aga kui sa sama FPS'iga videoklippi "venitad" pikemaks siis peaks see "aegluubis" effekti andma, isegi kui see on märkamatu... aga kuda seljuhul FPS'i nimetada kui sõna sõnalt FPS mõista icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 15.02.2017 18:02:08 vasta tsitaadiga

fps? ta jääb ikka ju kaadrite arvuks sekundis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 15.02.2017 18:21:41 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
fps? ta jääb ikka ju kaadrite arvuks sekundis

Nojah kui sõna sõnalt FPS'i mõista. Aga kui näit 25 FPS klippi venitada siis kuda seda nimetada, ei jää ju 25 FPS vaid sekund peaks "pikemaks muutuma" ..... idee poolest võttes. Kudagi imelik. Kuda sellist asja nimetatakse kui üks kaader kestaks üle sekundi?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 15.02.2017 18:25:57 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Mnator kirjutas:
fps? ta jääb ikka ju kaadrite arvuks sekundis

Nojah kui sõna sõnalt FPS'i mõista. Aga kui näit 25 FPS klippi venitada siis kuda seda nimetada, ei jää ju 25 FPS vaid sekund peaks "pikemaks muutuma" ..... idee poolest võttes. Kudagi imelik. Kuda sellist asja nimetatakse kui üks kaader kestaks üle sekundi?
seisvaks pildiks icon_wink.gif ja/või slaidiesitluseks icon_wink.gif icon_wink.gif

on kaks eri asja: tegevuse päriselus kestvus ja see kaua ta kestab kinolinal icon_cool.gif murdosa sekundist erinevus on tihti olemas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 15.02.2017 19:00:17 vasta tsitaadiga

Ahah, selge, ma just mõtlesingi kasvõi eelneva näite puhul, kas 0,9 fps on olemas. ilmselt selline asi on tõesti pigem slaidiesitus, timelapse, motion jpeg või mis iganes taoline värk. hakkasin valest otsast mõtlema olles just fikseeritud sekundis kinni (ja naljakas oleks sekundit venitada).
_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 12.03.2017 19:09:29 vasta tsitaadiga

BeHappy.
Või BeSweet, mis on aga vanem ning enam ei arendata.

Töölesaamine võib natuke tülikas olla (kolmanda poole DLLid tuleb ise netist tirida), agakui kõik failid olemas siis töötab ilusasti. Ei mingit käsitsi heliribaga mässamist, lihtsalt valid sidend- ja väljundfailid, aktiveeritud soovitud filtri(d), "Convert".

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Filmide sobitavuse soft . mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.