Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo Y700 anomaalia dedicated videokaardiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 12.02.2017 01:19:27 Lenovo Y700 anomaalia dedicated videokaardiga vasta tsitaadiga

Tere

Mul kuri kahtlus, et mingites situatsioonides ei saa mu raal aru, et tal on sees GeForce GTX 960M ning kasutab selle asemel intergeeritud videokaarti.
Näiteks ARMA III es kui panna auto settings, siis lükkab kõik detailid very high ja high peale. Ent kui mängima hakata, siis kipub pilt jõnkustama. Tõmbasin graafika alla standardi peale ja ikka j'nkustas aega ajalt. Alles low peal jooksis enam-vähem sujuvalt.

Masina conf: i5-6300HQ CPU @ 2.3
3.83 GB RAM
OP: Win 10

Mis ma teinud olen, et olukorda parandada?

BIOS: Graphic Device : Switchable graphics
NVIDIA Control panel - manage 3D settings: global settings: high performad NVIDIA processor
Tõmmatud NVIDIA viimased driverid: 378.49

Olen veebist tsipa uurinud aga pole toimivat lahendust leidnud. Kas kellelgi oleks soovitusi kuidas masin videokaarti kasutama panna?

Aitäh

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teepak
HV kasutaja
Teepak

liitunud: 01.03.2008




sõnum 09.03.2017 13:36:29 vasta tsitaadiga

Arma III vajab võimsamapoolset (laua)arvutit, see läppar jääb nõrgaks selle jaoks.
Proovi teiste mängudega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 09.03.2017 14:01:24 vasta tsitaadiga

Jap...ma ise hakkasin kah kahtlustama, et asi võib olla selles, et ARMAst lihtsalt ei käi mingi nipiga masina jõud üle.
Teiste, vähemnõudlike mängudega, pole probleemi olnud.
Mis tähendab, et arvutiga on kõik korras. Hea.

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 10.03.2017 15:58:19 vasta tsitaadiga

See Global Setting võib kalada vahepeal.. Määra manuaalselt 3D settingute alt konkreetselt selle mängu jaoks et kasuta ainult Nvidiat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo Y700 anomaalia dedicated videokaardiga
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.